ست لباس

ست مانتو کرم

ست مانتو کرمی

ست کردن رنگ لباس همیشه دغدغه ای برای بانوان خوش استایل و شیک پوش بوده و هست اینکه هر رنگ مانتو را با چه چیزهایی ست کنیم برای اکثر خانم ها مشکل است و نمی دانند کدام رنگ ها قابلیت ست شدن با هم را دارند. همانطور که میدانید رنگ کرم یک رنگ خنثی است و به سادگی با رنگ های دیگر می شود شما میتوانید با خرید مانتو کرم انواع تیپ های مجلسی و اسپرت را داشته باشید. رنگ کرم با اینکه در ظاهر یک رنگ ساده به نظر می رسد اما به راحتی می تواند ظاهر شما را جذاب کند.

رنگ ها تاثیر زیادی روی خود ما و دیگر افراد می گذارند حسی را به آنها انتقال می‌دهند رنگ کرم دارای طیف های مختلف تیره و روشن مثل کرمی روشن ، نخودی ، شیری ،داستخوانی ، نباتی ، بژ خاکی ، شتری و … می باشد که در ست کردن آن می توانید از روش های مختلف رنگ کرم استفاده کنید اگر تمایل دارید یک مانتو کرمی داشته باشید و آن را ست کنید با ما همراه باشید امروز می خواهیم به به این مسئله بپردازیم که ست مانتوی کرم چگونه است ؟

مانتوی کرم را چگونه ست کنیم ؟

اصول ست کردن مانتو یک بحث بسیار گسترده و جذاب است امروز می خواهیم به آن بپردازیم همانطور که میدانید در پوشش و ظاهر ما مانتو بیشترین سهم را دارد و هسته مرکزی ظاهر ما را تشکیل می‌دهد اگر می خواهید که استایل خاص و متفاوتی برای حضور در مکان های مختلف داشته باشید بهتر است علاوه بر طرح مانتو برای انتخاب رنگ مانتو نیز دقت لازم را داشته باشید حالا در این مطلب ست مانتو کرم را بررسی می‌کنیم.

مانتو کرماهمیت رنگ ها در ست مانتو

در یک دسته بندی رنگ ها را می توان به سه دسته گرم ، سرد و خنثی تقسیم کرد رنگ های گرم و سرد خود به دو دسته روشن و تیره تقسیم می شوند. در واقع رنگ گرم و سرد به حسی که از دیدن یک طیف رنگی به وجود می آید گفته می شود. رنگ های گرم مثل نارنجی ، قرمز و قهوه‌ای که انرژی بخش نیز هستند و رنگ‌های سرد مثل سبز و آبی که آرامش بخش هستند و ایجاد خونسردی می‌کنند.

رنگ های خنثی در این روزها بسیار ترند شده‌اند رنگ‌هایی هستند که در ترکیب آن ها از میزان زیادی سفید استفاده شده است و هیچ تمایلی به رنگ های اصلی و ثانویه ندارد مثل رنگ های طبیعی و زمینی ، خاکستری ، کرمی ، سفید و مشکی که رنگ های ساده ای هستند و در استایل های کژوال به فراوانی دیده می‌شوند.

رنگ های زیادی وجود دارند که می‌توانیم با هم ترکیب کنیم و ست های زیبایی را به وجود بیاوریم چرخه های رنگی با در نظر گرفتن سلیقه ما رنگ ها را با توجه به اصول رنگ شناسی مورد استفاده قرار می دهند.

رنگ کرم گستره رنگ روشنی است که از ترکیب سه رنگ اصلی زرد ، سرخ ، آبی به همراه رنگ سفید به دست می آید و رنگ سفید غلبه بسیاری دارد رنگ کرمی یکی از رنگ‌هایی است که شما به راحتی می توانید آن را با رنگ های گرم و خنثی و سرد ست کنید برای داشتن یک استایل متفاوت می توانید مانتو کرمی خود را با رنگ های سرد مثل آبی و بنفش و سرمه ای و سبز و … ست کنید اگر می‌خواهید استایل خود را کمی چشمگیر تر کنید میتوانید مانتو کرمی را در کنار لباس هایی به رنگ قرمز ، سرخابی ، ارغوانی ، نارنجی ، زرشکی ، صورتی و گلبهی استفاده کنید ؛ رنگ های خنثی که در این روز ها بسیار ترند شده اند مثل رنگ بژ ، سفید ، خاکی و طوسی اگر همراه با رنگ کرم ترکیب شوند ؛  یک هارمونی متفاوت در پوشش شما ایجاد می کنند.

در رابطه با ست مانتو کرم میتوان گفت که در بازار امروز مانتو کرم در نواع طرح های جلو بسته و جلو باز عرضه می شود شما می‌توانید با توجه به شکل اندام خود ، رنگ پوست و محیطی که قرار است با مانتو در آن حضور پیدا کنید ، طرح مناسبی را انتخاب کنید همانطور که میدانید مانتو جلو باز احتیاج به یک زیر مانتویی دارد پس در انتخاب رنگ زیر مانتویی دقت کنید تا استایل شما زیبا به نظر برسد و شیک پوش باشید.

مانتو کرمانتخاب نوع شال در ست مانتو کرم

انتخاب رنگ شال همراه با مانتو کرمی اهمیت بسیار زیادی دارد شما رنگ شال را با توجه به رنگ پوست ، رنگ مو و رنگ مانتو انتخاب می کنید اگر مانتو کرمی شما ساده است میتوانید از شال های گل دار و طرح دار استفاده کنید همچنین در صورتی که مانتو طرحدار دارید بهتر است از شال های ساده در پوشش خود استفاده کنید به طور کلی شال و روسری مناسب با مانتو کرم می تواند از رنگ های طوسی ، سرکه ای ، سفید ،قرمز ، نارنجی ، مشکی ، صورتی ، گلبهی ، لجنی ، آبی و سرمه ای باشد البته باید توجه کنید که برای رنگ مانتوی کرم روشن بهتر است که از رنگ سفید استفاده نشود.

مانتو کرمنکات مهم برای ست مانتو

  1. برای ست مانتو کرم بهتر از شلوار هایی با رنگ های خنثی و طبیعی استفاده کنید رنگ هایی مانند مشکی ، سفید ، سرکه ای ، خاکی ، طوسی و آبی و سرمه ای می توانند گزینه های مناسبی باشند.
  2. کیف و کفش و سایر اکسسوری ها نقش مهم و ظریفی در استایل ما دارند اگر در پوشش خود از مانتو کرم استفاده می کنید و سایر لباس های شما از بین رنگ های سرد انتخاب شده اند بهتر است کیف و کفش تان را از رنگ‌های گرم انتخاب کنید تا زیبایی تیپ شما تکمیل شود.
  3. این روز ها شلوار های غواصی و چرمی خیلی ترند هستند که به خوبی با مانتو کرم ست میشوند همچنین لباس ها ، شال و روسری های پوست ماری و پلنگی ست جذابی را با مانتو کرم می سازند.
  4. در نهایت به این نکته اشاره میکنیم که رنگ کرم بیشتر مناسب لباس های پاییزه و زمستانه است پس همانطور که گفته شد میتوانید آنها با رنگ های خنثی گرم و سرد ست کنید