آیا مانتو بلند برای قد کوتاه مناسب است ؟

امروزه طراحان لباس با در نظر گرفتن قد، سایز و رنگ پوست افراد محصولات خود را طراحی میکنند. شما هم با در نظر گرفتن فرم بدنی خود میتوانید مانتو مناسب خود را انتخاب کنید و به نکات کلیدی مانند اینکه مانتو بلند برای افراد قد کوتاه مناسب است یا نه توجه کنید. اگر قد کوتاهی دارید با دانستن چند نکته می توانید آنچه را که دوست دارید بپوشید و استایل منحصر به فرد خود را داشته باشید و در عین حال قد خود را کشیده تر و بلند تر نشان دهید. مانتویی را انتخاب کنید که با قدتان رابطه عکس داشته باشد. اگر قد کوتاه هستید از مانتو بلند استفاده کنید.

آیا پوشیدن مانتو بلند شما را کشیده نشان میدهد یا نتیجه عکس دارد؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت با کمی وسواس نشان دادن در انتخاب مانتو و با کنار هم قرار دادن آیتم های مناسب و درست خانم های قد کوتاه و یا قد متوسط می توانند نتیجه دلخواه و رضایت بخشی را تجربه کنند و با پوشیدن مانتو بلند قد کوتاه خود را کشیده تر و بلندتر نشان دهید. اگر قد کوتاهی دارید مانتوی بلندی بپوشید که قد آن بلند تر از 90 سانتی متر باشد که تا زیر زانو شما بیاید البته این اندازه برای افراد مختلف متفاوت است.

مانتو بلند برای قد کوتاه

مانتو یقه شالدار درختی

چند نکته برای افراد قد کوتاه:

مانتو بلند تک رنگ بپوشد

خانم ها باید بدانند پوشیدن چه مانتوهایی مناسبشان است. شما میتوانید با پوشیدن مانتو بلند تک رنگ به همراه شال یا شلوار همرنگ مانتو قد خود را کشیده تر نشان دهید. همچنین می توانید از اکسسوری هایی مانند کفش، کیف و کمربند هرنگ یا در یک طیف رنگی با مانتو خود بهره ببرید. برای مثال میتوانید مانتوی بلند طوسی به همراه شال طوسی و کفش مشکی یا طوسی بپوشید.

آیا مانتو بلند برای قد کوتاه مناسب است ؟ | گالری مانتو میرداماد

مانتو کرسپو منگوله

 

مانتو بلند برای قد کوتاه

مانتو دامن ریش

مانتو بلند تیره بپوشید

یکی از علت هایی که میگوییم مانتو رنگ تیره بپوشید برای این است که پوشیدن مانتو تیره شما را لاغرتر و کشیده تر نشان می دهد. این کار یک ترفند است که شما با پوشیدن طیف سرتا پا تیره قد کوتاه خود را بلندتر نشان دهید. حتما لازم نیست از رنگ مشکی استفاده کنید همین که طیف تیره داشته باشد کافی ست. از جمله مانتوهای بلند رنگ تیره ای که میتوانید از آن استفاده کنید می توان به مشکی، قهوه ای، آبی تیره و سبز تیره اشاره کرد.

آیا مانتو بلند برای قد کوتاه مناسب است ؟ | گالری مانتو میرداماد

مانتو آستین کلوش مشکی

 

مانتو بلند برای قد کوتاه

مانتو بلند مجلسی مشکی

مانتو بلند با طرح های ساده بپوشید

تا حد امکان از پوشیدن مانتو با طرح های شلوغ اجتناب کنید زیرا مانتوی بلند با طرح شلوغ قد شما را کتوتاه نشان میدهد. مانتوهایی بپوشید که طرح خلوت سبک و ظریف داشته باشند با این کار قد کوتاه خود را بلندتر نشان دهید. اگر قد کوتاهی دارید مانتوی بلند با طرح راه راه عمودی بپوشید زیرا این نوع طرح مانتوی بلند باعث میشود شما کشیده تر و لاغر تر نشان دهید. سعی کنید مانتو هایی که طرح افقی دارند نپوشید زیرا شما را چاق تر و کوتاه تر نشان میدهند.

بیشتر بخوانید  چه نوع شلواری برای افراد لاغر مناسب است ؟

 

 

مانتو بلند کمربند دار بپوشید

کمربندی انتخاب کنید که در عین ظرافت همرنگ مانتوتان باشد به این ترتیب پاهای شما کشیده تر و بلندتر نشان داده می شود. اگر به پوشیدن مانتوهای جلوباز علاقه دارید و از این سبک استفاده می کنید می توانید کمربند را برای پیراهن،  دامن و یا شلوار استفاده کنید. یک نکته مهم برای کشیده تر نشان دادن خود این است که کمربند را تا حد امکان بالاتر ببندید تا پاهایتان بلندتر نشان داه شود. همیشه در نظر داشته باشید که از پوشیدن کمربندهای کلفت و قطور اجتناب کنید زیرا قد شما را کوتاه تر و ریزتر نشان می دهد.

مانتو بلند برای قد کوتاه

پالتو اسپرت

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو شلوار اداری (63)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */