آموزش

از کجا مانتو مجلسی بخریم

گالری بزرگ میرداماد

از کجا مانتو مجلسی بخریم

شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده که از کجا مانتو مجلسی بخریم از آنجایی که مانتو مجلسی مانتو هایی پرکار و با تزئینات گران قیمت هستند. این مانتو ها در مهمانی ها و مجالس رسمی مورد استفاد‌ه قرار می گیرند. قبل از اینکه بدانیم از کجا مانتو مجلسی بخیرم باید چند سوال را پیش خودمان مطرح کنیم تا مشخص شود ما چه مانتو هایی میخوایم .

گالری بزرگ میرداماد خرید مانتو مجلسی

معمولا ما وقتی  به سراغ مانتو مجلسی می رویم که بخواهیم از آن در مکانی خاص و یا مهمانی ها استفاد‌ه کنیم . همان طور که تعریف  شد، این مانتو ها نقش کلیدی و به سزایی در زیبا کردن استایل و سبک زندگی  و گاهی در شخصیت ما دارند.

زیرا اصولا این مانتو ها در مهمانی هایی که خیلی  شلوغ و عمومی  هستن برای مدت زمانی اندک، مثلا چند ساعت مورد استفاد‌ه قرار می گیرند. اما گاهی اوقات هم به عنوان مانتو یی در دوره ای گذرا  استفاد‌‌ه می شود که اگر دقیق تر گفته شود، هر یک از این مانتو ها را معمولا ۳ الی ۴ بار بیشتر استفاد‌ه نمی کنند.

نکته ای که توجه ما را  جلب می کند این است که علاوه بر اینکه این مانتو ها را نمی توانیم از چند با بیش تر بپوشیم این است که قیمت بالایی هم دارند تقریبا قیمتی که میشه گفت میانگین قیمت های این مانتوها هست از ۳۰۰تا ۱۵۰۰ می باشد  که  قیمت نسبتا بالایی هست پس بهتر است به گالری بزرگ میرداماد مراجعه ای داشته باشید زیرا قیمت های مناسبی دارد.

 چه مانتو هایی مجلسی هستند ؟

هر وقت صحبت از مانتو مجلسی مطرح می شود، ممکن است تعدادی  از افراد این فکر به ذهن شان بیاید که مانتو هایی با زرق و برق و منجوق کاری های فراوان هستند. در عین حال چنین نیست زیرا همه ی مانتو های مجلسی این گونه نیستند. در این نوع مانتو ها معمولاً پارچه هایی به کار می رود که به سختی چروک شوند و روی تن کاملا صاف باشند . این  ویژگی که از چروک شدن مانتو مجلسی شما جلوگیری می کند مربوط به استفاد‌ه بیش تر از پلی استر نسبت به نخ در آن می باشد.

مانتو مجلسی کد 97.2801

دوخت و تولید مانتو ی مجلسی یک کار بسیار سخت و دشوار می باشدو به طور ویژه می باشد و مرتب و خاص بودن آن  خیلی برای عموم مردم مهم و کلیدی است. فرم ایستایی که در  مانتو مجلسی  می توان دید فرم اندامی می باشد و طرح آن بستگی به سلیقه افراد دارد.

مانتو مجلسی در انواع مختلف

مانتو مجلسی مرواریدی

مانتوهایی مجلسی هستند  که تزئینات آنها با مروارید انجام می شود که این تزئین طرفداران زیادی دارد.

مانتو مجلسی گیپور

مانتوهای مجلسی گیپوری برای جلو‌ه بیشتر شان به آنها گیپور متصل می شود. پارچه گیپور متریال اصلی مانتو های مجلسی گیپوری هست که به عنوان خرج کار استفاد‌ه می شود. مانتوهای مجلسی گیپور شاید بشه گفت از پرطرفدار ترین مانتو های مجلسی می باشند که هیچ وقت از مد نمی افتند.

مانتو مجلسی لمه

مانتوهای مجلسی لمه از پارچه های براق و شاین دار تولید می شوند. حتی اگر مدل تولیدی ساده باشد. در عین حال بسیار زیبا و مجلسی می باشند. زیرا نوع پارچه ای کا با کار رفته لمه است و همین برای مجلسی کردن آن کافی است.

مانتو مجلسی نواردوزی

مانتوهای مجلسی  نوار دوزی با تزیینات خاص دوخته میشوند، مانند اپلیکه دوزی ، منجوق دوزی، این  نوع مانتو مجلسی فروش زیادی دارد زیرا آن فقط مشتری های خاص خود را دارد.

 مانتو مجلسی با پارچه های خاص

همانطور که گفته شد مانتوهای مجلسی باید با پارچه های خاص دوخته شوند تا مانتو ها زیباتر شوند . رنگ های زیبا، متریال  ها و تزئینات با کیفیت و چروک پذیری پایین از ویژگی های این مدل مانتو ها است  .

گالری بزرگ میرداماد

از کجا مانتو مجلسی بخریم؟

با توجه به اطلاعات قبلی که از ویژگی های مانتو های مجلسی و انواع آن ها آگاه دارید. حالا به این سوال باید رسیدگی کرد که از کجا مانتو مجلسی بخریم؟

برای خرید های بهتر و آسان تر می توانید به گالری بزرگ میرداماد هم مراجعه نمایید .

خرید کردن از مراکز تجاری و بازار

برای خریداری حضوری از مرکز  های تجاری و بازار ها بهتر است جاهایی را انتخاب کنیم که فقط تنها مانتو مجلسی بفروشند. اگر  به صورت کلی  بیان شود قدیمی ترین  و تقریبا بهترین روش خرید، خرید حضوری و از بازار و مغازه داران است که به نحوی بهتر از خرید آنلاین است. بزرگ ترین مزیت آن، این است که شما مانتو را  لمس می کنید و آن را از نزدیک می بینید و با این کار هم می توانید آن را بپوشید که ببینید آیا بر تن شما خوب است یا خیر.

همچنین از جنس آن کاملا آگاه می شوید. اما  خرید حضوری به علاوه بر مزیت های فراوان عیب های مختص به خود را هم دارد. از جمله آنها :گشت در میان بازار که  زمان بر است. یا وقتی که هزینه ی تردد در بازار و ترافیک هایی که خسته کنند‌ه است.

خرید آنلاین مانتو مجلسی

در خرید اینترنتی مزایایی وجود دارد مثل : عدم هزینه کردن در رفت و آمد و یا ماندن در ترافیک که باید این ها را در نظر گرفت اما در عین حال عیب های زیادی هم دارد. آیا پول واریزی برای خرید مانتو مجلسی به صورت آنلاین به شرط تحویل مانتو است ؟

مانتو مجلسی کد 97.2801

مانتو مجلسی کد 97.2801

مانتویی که خریداری کردید همان مانتو با همان مشخصات می باشد ؟

آیا اگر مانتو را به هر دلیل پسند نکردید می توانید آن پس بدید ؟

و هزاران سوال دیگر

اگر بخواهیم به صورت کلی بگیم در خرید اینترنتی چون خود کالا را نمی بینیم و آن را به تن نمی کنیم توصیه و پیشنهاد نمی شود.

کلام آخر

در این مقاله  سوالاتی که شاید برای بیش تر شما ها پیش آمده،جواب داد‌ه شد. سوالاتی از جمله :  از کجا مانتو مجلسی بخریم،خرید حضوری یا غیر حضوری ، چه مانتویی بخریم ، انواع مانتو ، این ها بیان شدند و شما را با چگونه خرید کردن مانتو مجلسی آشنا کردیم امیدواریم از این مطلب مورد استفاد‌ه شما قرار گرفته باشد.

مطالب مرتبط