انواع مدل یقه مانتو مجلسی

تمام مدل های یقه مانتو مجلسی و اسپرت و … زیبایی خاص خودشان را دارند. اما نمی توان انکار کرد که هر خانمی وقتی مانتو جدیدی میخرد دوست دارد با پوشیدنش در نگاه دیگران خوشگل تر و جذاب تر از قبل به نظر برسد. اما دلیلش چیست که گاهی وقت ها مانتویی میخریم که از نظرمان خیلی زیباست. با این حال احساس می کنیم به دیگران بیشتر می آید. شاید با خود بگویید صورت گردتر و تپل تری دارد به همین دلیل به او بیشتر می آید. اما واقعیت این است که اکثر ما وقتی مانتویی میخریم به رنگ مانتو و تناژ رنگی پوست خود و اینکه مدل مانتو چقدر زیباست نگاه می کنیم. اما خیلی وقت ها از اهمیت انتخاب یقه مناسب غافل می مانیم.

زمانی که می خواهید یک مانتو مجلسی خریداری کنید، انتخاب مدل یقه متناسب با اندام و فرم صورت شما اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال، اگر صورتی کشیده دارید باید مانتویی را انتخاب کنید که صورت شما را گردتر نشان دهد. یا اگر بالاتنه بزرگی دارید باید مانتویی انتخاب شود که بالاتنه شما را کوچک تر نشان می دهد. همانطور که هر نوع آرایش و مدل مویی برای همه افراد مناسب نیست. بهتر است مدل مانتو را هم با توجه به شکل اندام و فرم صورت خود انتخاب نمایید.

 

انواع مدل یقه مانتو مجلسی

پیش از خرید مانتو مجلسی بهتر است ابتدا فرم صورت و شکل اندام خود را بشناسید. گرچه تناژ رنگی پوست و رنگ مانتو مناسب فصل پاییز نیز تاثیر زیادی در زیباتر به نظر رسیدن شما و داشتن یک تیپ پاییزی جذاب دارند اما در صورتیکه مدل یقه مانتو شما متناسب با فرم اندام نباشد ممکن است بدن و صورتتان چاق تر یا لاغرتر به نظر برسد. برای اینکه بدانیم با چه مدل مانتویی زیباتر به نظر می رسیم بهتر است به این نکات توجه داشته باشیم.

بیشتر بخوانید  چگونه مانتو را تا کنیم تا چروک نشود

مدل یقه مانتو مجلسی به طور کلی به چهار دسته تقسیم می شوند:

  • یقه های برگردان؛
  • مسطح و خوابیده؛
  • ایستاده؛
  • فانتزی

انواع مدل یقه مانتو مجلسی با یقه برگردان

یقه برگردان انواع و اقسام مختلفی دارد مثل یقه انگلیسی، یقه آمریکایی و .. مانتوهای یقه برگردان از پرطرفدارترین مانتوهای مجلسی هستند که از آنها برای شرکت در مراسم رسمی و نیمه رسمی استفاده می شود. معروف ترین مانتو یقه برگردان، مانتو یقه انگلیسی است که مخصوص شرکت در مجالس رسمی می باشد. مانتوهای یقه برگردان برای افرادی که صورت گرد، الماسی یا مربعی دارند مناسب است. هرچه یقه مانتو پهن تر باشد بالاتنه را بزرگتر نشان می دهد. بنابراین اگر بالاتنه شما نسبت به پایین تنه بزرگتر است بهتر است و قصد خرید مانتو یقه انگلیسی، یقه آمریکایی یا آرشال را دارید بهتر است مدل هایی را انتخاب کنید که یقه آنها خیلی پهن نیست یا مانتوهای یقه ایستاده را انتخاب نمایید.

1-مانتو یقه انگلیسی

یکی از معروف ترین مدل های یقه مانتو مجلسی، مدل یقه انگلیسی است که معمولا برای مجالس رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل یقه برای افرادی که صورت گرد، مربعی یا الماسی دارند مناسب است و باعث می شود که فرم صورتتان بیضی شکل به نظر برسد. هرچه یقه انگلیسی پهن تر باشد بالاتنه را پهن تر نشان می دهد.

یقه انگلیسی توجهات را بیشتر به قسمت بالاتنه جلب می کند. اگر می خواهید بالاتنه باریک تر و بلندتر به نظر برسد مانتویی انتخاب کنید که یقه انگلیسی باریک با هفت بلند و کشیده داشته باشد. اگر بالاتنه باریکی دارید و می خواهید تپل تر به نظر برسید و سینه هایتان بزرگتر به نظر برسند مانتویی با یقه پهن و هفت کوتاه انتخاب کنید.

مدل یقه مانتو مجلسی

فوتر یقه انگلیسی

 

مدل یقه مانتو مجلسی

پالتو مجلسی زمستانی با یقه انگلیسی

2-مانتو یقه آمریکایی

مانتو یقه امریکایی مخصوص خانم هاییست که دوست دارند بلندتر یا کوتاه تر از حالت عادی دیده شوند. یقه امریکایی به شکل عدد هفت است. هرچه یقه پهن تر و هفت آن کوتاه تر باشد باعث می شود قد شما کوتاه تر به نظر برسد. اگر می خواهید قدبلندتر دیده شوبد مانتویی با هفت بلند و بقه باریک برایتان مناسب است.

بیشتر بخوانید  خرید مانتو استین کیمونو کالکشن 1402

3-یقه آرشال

یقه آرشال  نیز از محبوب ترین یقه ها برای مانتو مجلسی است که همانند یقه هفت عمل می کند.

4-بلیزری

یقه بلیزری هم دقیقا مثل یقه هفت عمل می کند. با این تفاوت که مانتو یقه بلیزر یک مانتو اسپرت است و برای مهمانی های رسمی مناسب نیست اما می توان بعنوان مانتو مجلسی برای مهمانی غیر رسمی و نیمه رسمی از آن استفاده کرد. بلیزر به معنای کت اسپرت است.

انواع مدل یقه مانتو مجلسی | گالری مانتو میرداماد

کت فوتر یقه بلیزر

5-یقه پیراهنی و شومیزی

یکی از معروف ترین مدل های یقه مانتو مجلسی، مدل یقه انگلیسی است که معمولا برای مجالس رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل یقه برای افرادی که صورت گرد، مربعی یا الماسی دارند مناسب است و باعث می شود که فرم صورتتان بیضی شکل به نظر برسد. هرچه یقه انگلیسی پهن تر باشد بالاتنه را پهن تر نشان می دهد.

مدل یقه مانتو مجلسی

6-یقه ب.ب

این مدل یقه برای افرادی مناسب است که گردن بلند، صورت کشیده و مثلثی دارند.

7-یقه ملوانی

مانتو یقه ملوانی باعث می شود که نگاه اطرافیان بیشتر به قسمت سرشانه جلب شود. به همین دلیل برای افرادی مناسب است که سینه کوچک و سرشانه باریکی دارند. اگر سینه بزرگ و سرشانه پهنی دارید این مدل مانتو برایتان مناسب نخواهد بود زیرا انها را بزرگتر از حالت عادی نشان می دهد.

مدل یقه مانتو مجلسی

کت پشمی خوشگل با یقه ملوانی

8-یقه شکاری

این مدل مانتو یقه برگردان نوک تیزی دارد و مناسب خانم هایی است که گردن کوتاهی دارند و باعث می شود تا گردن بلندتر به نظر برسد.

بیشتر بخوانید  راهنمای خرید مانتو سوئیت

9-یقه دالبری

این مدل یقه برای تمامی افراد مناسب است. چه قد کوتاه باشید یا قد بلند، صورتی گرد و تپل داشته باشید یا لاغر و کشیده و … این مانتو برایتان کاملا مناسب خواهد بود.

انواع مدل یقه مانتو مجلسی | گالری مانتو میرداماد

انواع مانتو مجلسی با یقه مسطح و خوابیده

مدل یقه مسطح و خوابیده در انواع مانتو مجلسی و اسپرت مورد استفاده قرار می گیرد.

1-یقه گرد

یقه گرد صورت را کشیده تر نشان می دهد و مخصوص خانم هاییست که صورت مربعی، گرد، الماسی یا قلبی دارند. اگر صورت لاغر و استخوانی دارید برایتان مناسب نیست.

انواع مدل یقه مانتو مجلسی | گالری مانتو میرداماد

مانتو مجلسی کرپ ویولت با یقه گرد و آستین گلدوزی شده

2-یقه هفت

اگر بالاتنه شما از پایین تنه بزرگتر است بهتر است به سراغ یقه هفت بروید. زیرا بالاتنه را کوچکتر نشان می دهد. این مدل یقه توجه را بیشتر به صورت جلب می کند. چهره را کشیده تر نشان می دهد. مخصوص کسانی است که صورت مربعی و گردی دارند.

انواع مدل یقه مانتو مجلسی | گالری مانتو میرداماد

مانتو موهر یقه هفت جذاب

3-یقه مربعی

این مدل مانتو برای صورت های گرد و تپل مناسب تر است و صورت را بیضی شکل نشان می دهد.

4-مدل یقه مانتو مجلسی قایقی

 

انواع مانتو مجلسی و اسپرت با یقه ایستاده

این مدل مانتو باعث می شود تا صورت فرد تپل تر و گردتر به نظر برسد.

1-یقه فرنچی

2-یقه اسکی

3-یقه چینی

 

 

انواع مانتو مجلسی با یقه فانتزی

1-یقه حلزونی

این مدل یقه یکی از زیباترین مدل های یقه مانتو و لباس است و مخصوص خانم هاییست که بالاتنه باریک و لاغری دارند. باعث می شود بالاتنه شما پرتر یه نظر برسد.

2-یقه دراپه

از جمله مدل های جذاب و دوست داشتنی، مدل یقه دراپه است. مانتو یقه دراپه یک نوع مانتو مجلسی است که بیشتر برای مهمانی های غیر رسمی بکار می رود. این مدل یقه باعث می شود تا چاق تر به نظر برسید به همین دلیل برای افراد لاغر اندام مناسب تر است.

 

 

 

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

مانتو اسپرت بهاری (424)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */