ست لباس

با مانتوی اداری چه کفشی بپوشیم

مانتو اداری کد 152.330

با مانتوی اداری چه کفشی بپوشیم

مد همیشه سعی می کند پوشیدن همه چیز ساده تر، راحت تر باشد. بیشتر از همه، او نمی‌خواهد سن یک زن را با لوازم یا هر چیز دیگری که او انتخاب می‌کند تعریف کند. امروزه آداب و رسوم قدیمی در حال بازگشت و دید‌ه شدن هستند. بسیاری از ترکیباتی که از گذشته واجد شرایط در نظر گرفته می شدند و کاملاً قدیمی به نظر می رسیدند، بازگشته اند. امروز می توانیم کفش خود را با کیف و کت خود هماهنگ کنیم. بدون اینکه سن خود را بزرگتر از آنچه که هست به نظر برسانیم.

رنگ کیف و کت را با کفش ست کنید

سعی کنید رنگ های انتخابی خود را تکمیل کنید. رنگی را انتخاب کنید که ظاهر طبیعی و لحظات مثبت شما را در انتخاب لباس نشان دهد. رنگ های تیره یا اشباع برای کیف های مشکی مناسب هستند.

بزرگترین قانون مد امروز ممکن است بداهه نوازی باشد. بسته به تن و شکل کفش خود، می توانید سبک های مختلفی را با توجه به سوال با مانتوی اداری چه کفشی بپوشیم انتخاب کنید که همچنان زیبا به نظر می رسند. اگر کیف شما مشکی است، می توانید از روسری قهوه ای استفاده کنید. بهتر است کفش شما باید رنگ دیگری داشته باشد. برای مانتوهای رسمی با ترکیب رنگ مشکی و سفید، کیف شما باید پالت مشابهی داشته باشد. می توانید از کیفی با مدل چاپی(طرح دار) استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر کت رسمی شما مشکی است، کیف پلنگی با رنگ های سفید، مشکی یا حتی کرم مشکلی انتخاب مناسبی است.

در روزهایی از هفته که به رنگ خنثی نیاز دارید و از پوشیدن مشکی خسته شد‌ه اید، سایه های مختلف قهوه ای و آبی جایگزین بسیار خوبی هستند. برای محل کار، این رنگ ها را با کیف های زرد، سبز و بنفش ست کنید. برای مانتوهای پاستلی می توانید قوانین متفاوتی را رعایت کنید. از رنگ های پاستلی مانند آبی روشن، اسطوخودوس، صورتی کم رنگ و سبز استفاده کنید. این رنگ مانتو را می توان با کیف های خاکستری، سفید یا زغالی و کفش هایی به این رنگ ترکیب کرد. به طور کلی، کیف و کفش شما، مانند کت شما، باید به شما کمک کند تا نکات مثبت خود را به حداکثر برسانید.

چرم با اکثر کت ها و مانتو ها به خوبی ست می شود. کیف های چرمی نرم به خوبی با کت های تابستانی خنک هماهنگ می شوند، در حالی که کیف های چرم سنگین تر، جذابیت هایی را به سبک زمستانی می بخشند.

آیا کیف و کفش باید یک رنگ و طرح باشند؟

در اینجا باید به شما بگوییم که با مانتوی اداری چه کفشی بپوشیم و برای همین باید بدانیدکیف پول و کفش شما نباید کپی دقیقی از یکدیگر باشند. اما قطعاً نباید کاملاً مخالف یکدیگر باشند. اگر تناژ خاصی از بنفش کفش و اسطوخودوس می پوشید، نباید کیفی را انتخاب کنید که مخالف آن رنگ باشد. می توانید مانتوی بنفش را با یک کیف مشکی، نارنجی یا زرد روشن یا پاستلی ترکیب کنید.

مانتو اداری کد 152.313

 

رنگ های مختلف برای کیف

پرمصرف ترین رنگ ها قهوه ای و مشکی هستند. این رنگ ها با یک کت رنگ خنثی جلوه زیبایی را به نمایش می گذارند. به عنوان مثال، اگر کت مشکی، قهوه ای، طوسی یا سرمه ای دارید، کیف چرمی مشکی به خوبی ست می شود. اگر کمد لباس شما خنثی، قهوه ای یا بژ است، کیف چرمی قهوه ای یک انتخاب عالی است. اگر فقط یک یا دو کیف دستی دارید، به دنبال کیف هایی با استایل ساد‌ه و بدون تزیینات متالیک زیاد باشید تا بتوانید با اکثر کت های خود از آن ها استفاده کنید. یک کیف رنگارنگ با هر کت خنثی ست می شود. هنگام انتخاب یک کیف دستی، مطمئن شوید که به انداز‌ه کافی بزرگ باشد تا همه چیزهایی را که برای حمل آن نیاز دارید در خود جای دهد.

به طور کلی، به کمد لباس خود نگا‌ه کنید. اگر کمد لباس شما بیشتر زرد است و از رنگ هایی مانند سایه های پاییزی استفاده می کند، رنگ پوست گرمتر یا کیف زرد بهتر است. اگر کمد لباس شما پر از کت های رنگی روشن است، احتمالاً کیف قهوه ای روشن بهتر به نظر می رسد.

ست مانتو با کیف و کفش

ست کیف و کفش، مناسب برای زمانی که رنگ‌ ها و طرح ‌های مختلف را برای کت خود می ‌پوشید باید خنثی بمانند. اگر می خواهید برعکس این کار را انجام دهید، می توانید یک کت رسمی مشکی یا مانتو با طرحی بسیار ساده بپوشید. اگر چنین ترکیبی را دوست دارید کیفی با رنگ های جذاب یا با طرحی مانند گل انتخاب کنید. زیرا این اکسسوری ها با کتی با فرم خنثی کاملا خودنمایی می کنند و تمام توجه ها را به خود جلب می کنند.

کفش مناسب برای شلوار اداری

کفش یکی از تاثیرگذارترین ها از نظر سبک است و فردیت افراد را نشان می دهد. خانم های شیک پوش همیشه به لباس های کفش که می پوشند علاقه مند هستند. این اهمیت به خصوص در مورد ست کت بلند دو چندان می شود. در چنین مجموعه ای، تاکید از لباس های بزرگتر مانند شلوار به کفش تغییر می کند. بنابراین، اگر کفش مناسب برای کت یا پیراهن بلند خود انتخاب نکنید، ضعف بزرگی در استایل شما وجود خواهد داشت. در این مقاله با معرفی کفش مناسب برای کت بلند به شما کمک می کنیم تا بدانید چه کفش به کت بلند شما می آید و با توجه به اندام و استایل خود بهترین کفش را انتخاب کنید.

مانتو اداری کد 37.764

کفش با پاشنه بلند و کت بلند

در پاسخ به اینکه با مانتوی اداری چه کفشی بپوشیم می توان بیان کرد که اکثر خانم ها کفش های پاشنه بلند را در استایل های رسمی، نیمه رسمی و … کفش می پوشند. خوشبختانه کفش با کفش پاشنه دار یکی از گزینه های هنگام ایجاد یک استایل و مواجهه با چالش این است که چه چیزی کفش برای یک کت بلند مناسب است و این باعث می شود بسیاری از کفش مورد آزمایش قرار گیرند. تقریباً هر خانمی یک جفت کفش پاشنه دار کفش در کمد لباس خود دارد.

اگر می خواهید از کفش برای کار یا پیاد‌ه روی استفاده کنید، کفش پاشنه کوتاه یا بیضی بهترین انتخاب برای شماست. دومین موردی که می خواهیم به آن اشاره کنیم کفش های پاشنه بلند است. قبل از این خانم های ایرانی بیشتر در مهمانی ها و مراسم های خاص از کفش های پاشنه بلند استفاده می کردند، اما حالا اگر از آنها بپرسید که با یک کت بلند چه چیزی با مدل های دیگر از جمله استایل کژوال هماهنگ می شود، پاسخ آنها کفش پاشنه بلند است. زیرا همانطور که می دانید استفاده از این مدل کفش محدودیتی ندارد. بنابراین در استایل کژوال خود می توانید یک کت جلو باز یا بسته بلند با کفش پاشنه بلند کفش بپوشید و ظاهری زیبا و جذاب به استایل خود ببخشید.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گوناگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط