جذاب ترین رنگ روشن مانتو مجلسی

جذاب ترین رنگ روشن مانتو مجلسی

جذاب ترین رنگ روشن برای مانتو مجلسی

جذاب ترین رنگ روشن برای مانتو مجلسی را که گالری میر داماد آن را به معرفی میکند به شرح زیر میباشد.

رنگ کرمی، صورتی ملایم،سفید، آبی کم رنگ، لیمویی، بنفش جزو جذاب ترین رنگ روشن مانتو مجلسی که‌این رنگ ها مطلوب ترین وجذاب ترین رنگ ها روشن مانتو مجلسی می باشد که شما می‌توانید از گالری مانتو میرداماد تهیه کرده.جذاب ترین رنگ روشن مانتو مجلسی این مورادی بود که گالری میر داماد آن را به شما معرفی کرد.

این چهار رنگ به چه رنگ پوستی میاد ؟

رنگ سفید به افردای که رنگ پوست گرمی دارند  می‌آید.

طیف آبی به افرادی که پوستشان سفید یا سبزه است می آید.

رنگ کرمی به پوست خنثی وهمچنین سفیدمی آید.

طیف لیمویی به کسانی که رنگ پوست گرمی دارند می آید.

رنگ صورتی ملایم به کسانی که رنگ پوست سفید یا کمی گندمی دارند می‌آید.

طیف بنفش به انواع رنگ پوست می‌آید.

جذاب ترین رنگ روشن مانتو مجلسی

تاثیر و ویژگی این رنگ ها ؟

جذاب ترین رنگ روشن مانتو مجلسی.

تاثیر رنگ کرمی.

مثبت: جدیت، گرما، طبیعت، خاکی بودن، ، حمایت کننده.
منفی: عدم شوخ طبعی، سنگینی،مشکل در بروز احساسات.

خصوصیت رنگ کرمی یا این که قهوه ای

رنگ کرمی یا این که قهوه ای، رنگ زمین میباشد.
افرادی که اکثر وقت ها طیف های کرمی  میپوشند، با متانت و محکم به نظر میایند.
کسانی که رنگ کرمی می‌پوشند، اساسا محافظه کارند، به بزرگان خود احترام می‌گذارند و در همه چیز، درپی ادب، ثبات و توان می باشندوافرادی هستندکه اراده بسیار خوبی برای انجام کار ها دارند و کمتر انگیزه خود را برای انجام کاری از دست میدهند.

تاثیرصورتی کمرنگ

برای زنان بالغ ، سایه های ملایم تر و ظریف تر دارد. رنگ صورتی کم رنگ  جذابتر است  و نشان دهندۀ زنانگی است.
تصور می‌شود که صورتی کمرنگ، رنگی شیرین و زنانه میباشد ورنگ ارمش بخشی است .

خصوصیت رنگ صورتی رنگ بخشندگی و راحتی

در بعضی از زندان ها، دیوارها به رنگ صورتی رنگ آمیزی می شوند تا سطح خشونت کاهش یابد.
به گفته روانشناسان این اشخاص، بخشندگی و راحتی را بیش تر از هر چیز دیگری ستایش میکنند.جذاب ترین رنگ روشن مانتو مجلسی | گالری مانتو میرداماد

اثر رنگ سفید

مثبت: تمیزی، وضوح، پاکی، آسانی، کمال، همت.
منفی: سردی، حصار، مشکل در بروز احساسات، نابغه گرایی.

خصوصیت های رنگ سفید

همانگونه که رنگ سیاه کاملا جذب می‌شود، سفید بازتاب بدون نقص میباشد؛ در واقع، نیروی بدون نقص طیف ها را در چشم ما منعکس می نماید؛ به این ترتیب، موانعی ایجاد می نماید؛ البته متفاوت از رنگ سیاه میباشد.
رنگ سفید علامت آزادی، پاکی، بی گناهی و آسانی میباشد و به همین عامل است که بیشتر مردم هنگام آغاز یک مهاجرت تازه در زندگی خود، تصمیم میگیرند که چیزی به رنگ سفید بخرند.
رنگ سفید، اشخاص قابل اعتمادی را که شیفته آزادی اند و به زندگی خوشبین می باشند به خود جذب می نمایند.
این اشخاص در هر کاری که انجام می‌دهند، دقیق و منظم اند، از شروع نو خوششان می‌آید و برای رسیدن به کمال، تلاش می نمایند.

تاثیررنگ آبی‌رنگ

مثبت: هوش، رابطه، پشت گرمی، کارآمدی، وقار، وظیفه، منطق، خونسردی، تأمل،.
منفی: سردی، به دور بودن، عدم  بروز احساسات،.

خصوصیت رنگ آبی‌رنگ

آبی، رنگ آرامش بخش ذهن میباشد آبی، دارای تاثیر روانی میباشد و مانند رنگ قرمز رنگ، اثر فیزیکی ندارد.
رنگ های آبی تیره سبب ایجاد تفکر و رنگ های روشن تر و ملایم تر آبی، ذهن را آهسته و به تمرکز ما یاری می بخشد.
آبی، رنگ پیوندها بدیهی میباشد و به این دلیل، رنگ مورد علاقۀ دنیا میباشد؛ با این حال، ممکن میباشد احساس سردی، بی احساساتی را نیز انتقال دهد. شایسته ترین رنگ برای مصاحبۀ کاری به حساب می آید؛ چون خودباوری و اعتقادوباور  را ارتقا می‌دهد؛ به همین دلیل میباشد که بخش اعظمی از لباس های کار یا این که کت و شلوارهای تجاری، به رنگ آبی رنگ میباشند.
کالج بریتیش کلمبیا دربارهی تأثیررنگ آبی‌رنگ تحقیق ای انجام داده و دریافت که سایه های تیره رنگ آبی رنگ، آرامش میبخشد و رنگ آبی اکثر اوقات نشانه با هوش بودن، پشت گرمی ، کارآمدی و ادب ،یار و همدم میباشد.

تاثیررنگ لیمویی یا این که رنگ زرد

مثبت: خوش بینی، خود باوری، عزت نفس، برون گرایی، اقتدار احساساتی، دوستی، اقتدارِ اراده.
منفی: غیرمنطقی، هراس، شکنندگی احساساتی، افسردگی، اضطراب، خودکشی.

خصوصیت رنگ لیمویی

طول موج رنگ زرد، زمان بر و از لحاظ احساسی، مشوق میباشد از نگاه روانشناسی، رنگ زرد رنگ بسیار فعالی مبیاشد یعنی پر از انگیزه است .
رنگ زرد قادر است روحیه و عزت نفس را بالا ببرد. این رنگ نماد خود باوری و خوش بینی میباشد؛ اما استفادۀ بیش تر از حد یا این که غلط از آن میتواند اعتماد به‌نفس را کاهش، و هراس و اضطراب را افزایش دهد.
از شادی و خنده دارد و مطالعات نشان می‌دهد که سبب افزایش تولید سروتونین در مغز می‌شود، فعالیت متابولیسم را تسریع می نماید و خوی شمارا بهبود میبخشد.
منجر ارتقا تمرکز و توجه می‌شود؛ براین اساس، اکثر اوقات در وبسایت های تبلیغاتی و علائم جاده ای از آن به کارگیری می‌گردد.جذاب ترین رنگ روشن مانتو مجلسی

تاثیررنگ بنفش

مثبت: دور اندیشی معنوی، مهار نفس، بینایی، تجمل گرایی، اصالت ، واقعیت جویی، چگونگی طلبی،.
منفی: درونگرایی، انحطاط ، سرکوب، حقارت.

خصوصیت های رنگ بنفش

کوتاه ترین طول موج، رنگ بنفش میباشد که اکثر اوقات تحت عنوان رنگ جاه طلبی و جلال تعریف می گردد. رنگ بنفش، دانایی را به سطح بالاتری از فکر و معنویت می‌رساند.
رنگ بنفش بسیار درون گرا میباشد و ذهن را به پندار و اندیشیدن عمیق وا می‌دارد.
به کارگیری زیاد از رنگ بنفش میتواند درون گرایی را بیش از حد کند.

 

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گوناگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (239)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (225)

مانتو اسپورت فصلی (863)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (347)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

مانتو اسپرت بهاری (351)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من