آموزش

راهنمای تزیین مانتو گیپور

تزیین مانتو گیپور

مانند لباس های شب تزیین مانتو گیپور همیشه محبوب و جاودانه هستند.

خوب است این موارد را در مورد پارچه گیپور، کاربردهای آن در تزیین مانتو گیپور  و تفاوت آن با توری بدانید:

 

1- به طور کلی پارچه گیپور را پارچه با الیاف ابریشم و پنبه می گویند.

2- برخلاف پارچه توری یا توری، این پارچه بدون توری ضخیم تر است.

3- از پارچه گیپور می توان برای دوخت لباس و کاپشن های رسمی و رسمی استفاده کرد.

4- شکل توری این پارچه به این معنی است که حتما باید با لوله دوخت لباس استفاده شود.

5- محبوبیت این نوع پارچه باعث شده است که اکثر طراحان مد از گیپور برای طراحی لباس های شیک استفاده کنند.

6- ویژگی گیپور بیان گل بدون توری است.

7- تفاوت پارچه گیپور با توری در اصل و جنس آن است.8- برای دوخت لباس های رسمی از گیپور و تور استفاده می شود.

9- اما توری گرانتر است و برای دوخت لباس عروس استفاده می شود.

10- اما گیپور کاربرد بیشتری دارد و برای دوخت لباس های رسمی و برای دوخت کاپشن و حتی لباس های خانگی استفاده می شود.

مانتو گیپور تابستان و بهار خنک

همانطور که می دانید پارچه گیپور اغلب گران است و دوخت ژاکتی که تماما از گیپور ساخته شده است. علاوه بر قیمت، لباس های ما را سنگین تر و مناسب فصل سرد سال می کند، اما اگر جزو بزرگان هستید طرفداران.. پارچه گیپور یا پارچه توری مانند تور یا توری، می توانید به راحتی از ترکیب گیپور و سایر پارچه ها برای دوخت مانتو گیپور استفاده کنید. و به این ترتیب مانتو گیپور خنک و گرم خواهید داشت در زیر سه نمونه از پارچه گیپور را مشاهده می کنید. ترکیبی با پارچه نخی و خنک برای فصل بهار یا تابستان می توانید آن را با شادی و رنگ های مختلف پیدا کنید.

مانتو گیپور دار

پارچه گیپور معمولاً گرانتر است. برای دوخت و تهیه لباس و لباس مناسب تر است. اما اگر به سبک مشکی مانند گیپور علاقه دارید، به پارچه ای شبیه لباس نیاز دارید و یک لباس محلی هستید. گیپور یا توری درست کنید که قیمت کمتری دارد و به همان اندازه رسمی و شیک است، می توانید مانند تصویر زیر هر نوع پارچه توری موجود در بازار را جایگزین گیپور کنید.

مانتو گیپور مشکی

گیپور سیاه و سفید یکی از پرطرفدارترین انواع مانتو گیپور موجود در بازار است. هر دو کت کاملا قانونی و قانونی هستن. با این تفاوت که گیپور مشکی برای لاغر یا چاق ساخته شد‌ه است. خانم ها مناسب تر از نوع پارچه گیپور رنگی هستند، بهتر است خانم های چاق علاوه بر رنگ مشکی از مدل های گیپوری استفاده کنند که نقش و نگار ظریف تری دارند.

بدون شک استفاده از نقش های برجسته و گل های گیپور به عنوان تزیین روی پارچه یکی از بهترین و بهترین ایده ها برای لباس رسمی خانم ها به حساب می آید که در ادامه می توانید مدل های خوبی در این زمینه پیدا کنید.

پرطرفدارترین رنگ پارچه گیپور مشکی است. به خصوص از نظر پوشش، زیرا بیشتر خانم ها ترجیح می دهند لباس مشکی داشته باشند، پارچه گیپور می تواند تنوع بدهد و ظاهر رسمی تری به این تیپ همیشه مشکی است.

این ترکیب پارچه با ترکیب گیپور یا توری با پارچه های دیگر برای دوخت ژاکت باعث می شود که نقوش موجود در گیپور یا توری بیشتر به چشم بیاید و زیباتر به نظر برسد. البته در بیشتر موارد بالاتنه لباس با گیپور و پایین تنه با پارچه ساد‌ه و قسمتی از لباس با گیپور و بالاتنه با پارچه ساد‌ه دوخته می شود. برای زیبایی بیشتر روی یقه و انتهای آستین لباس از گیپور و تور استفاد‌ه شد‌ه است.

به ترکیپ پارچه گیپور یا دانتل با پارچه های دیگر در دوخت مانتو، این ترکیب پارچه باعث می شود برجستگی نقش و نگار موجود در گیپور یا دانتل بیشتر به چشم بیاید و زیبا تر شود.

مانتو گیپور بارداری

اگر لباس بارداری مانتو گیپور هستید، بهتر است در قسمت بالایی لباس از پارچه گیپور و در قسمت پایین تنه از پارچه معمولی و در ناحیه شکم کمی کشش استفاده کنید.  به سراغ مدلی بروید که از زیر سینه باز و چسبید‌ه  تا شکم و پهلوها دید‌ه نشود.

مانتو گیپور مجلسی

شاید بیشتر ما در این سایت کت های گیپور را در رنگ های مشکی، کرم و خنثی دید‌ه یا خرید‌ه باشیم. می توانید گیپور را با رنگ های خنثی در کنار رنگ های شاد و جیغ های کوچک و استایل دخترانه ترکیب کنید. برای مهمانی ها، عروسی ها و مجالس قانونی است

مانتو گیپور کتی

لباس با گیپور مشکی کتی است که به طور کلی استایل رسمی و رسمی دارد. اما برای خانم های چاق توصیه می شود از گیپور مشکی بر روی نوع رنگی استفاده کنند. نوع گل کوچک آن بهتر از طرح گل درشت و پرطرفدار است. اما برای خانم هادر طرح، رنگ و مدل کت های گیپور برای افراد لاغر محدودیتی وجود ندارد.

لباس گیپور زنانه

برای پارچه های طرح دار مثل گیپور قوانین کلی وجود دارد. بهتر است از پارچه های گیپور و طرح دار در قسمت هایی از بدن که بزرگتر از حد معمولی هستند. مثلا در ناحیه بازو استفاده نکنید، اگر بازو دارید هر چه بزرگتر باشید بهتر است. . از پارچه استفاده کنید از گیپور روی بازو استفاده نکنید یا از پارچه گیپور مشکی با کمترین طرح ممکن استفاده نکنید.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گوناگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط