ست لباس

ست مانتو با شلوار گشاد در جنس های مختلف

 چه مانتویی با شلوار گشاد بپوشیم؟  

معمولاً در فصل گرما و یا حتی بر اساس مد، خانم ها تمایل دارند که شلوار های گشاد بپوشند. آیا شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به پوشیدن شلوار های گشاد دارند؟ همان تو که می‌دانید در فصل بهار و به خصوص تابستان استفاده از شلوار های گشاد بسیار متداول است. اما آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید که چه مانتویی با شلوار گشاد بپوشید؟ اگر شما به استایل و ظاهر خود بسیار اهمیت می دهید، حتماً باید این موضوع را مدنظر داشته باشید، زیرا هر مانتویی با شلوار گشاد شیک و زیبا نمی شود. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات جامع و کاملی در مورد ست مانتو با شلوار گشاد به شما بدهیم.

 

انتخاب ست مانتو با شلوار گشاد

 ترکیب ست مانتو با شلوار گشاد  

برخی از مانتو ها با شلوار های گشاد بسیار زیبا تر و شیک تر می شوند. اگر شما شناخت کافی در مورد آن‌ها داشته باشید، خیلی راحت تر می توانید استایلی شیک و متفاوت داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی انواع ست مانتو با شلوار گشاد بپردازیم.

  • استایل کت با شلوار گشاد  

همانطور که می دانید کت ها  در انواع بلند و کوتاه به عنوان مانتو برای خانم ها کاربرد دارد. جالب است بدانید که معمولا خانم ها در مراسمات رسمی استقبال خوبی از استایل با کت می کنند. شما حتی می توانید در مهمانی های رسمی و نیمه‌رسمی از از یک کت و شلوار گشاد استفاده کنید.

به جرات می توان گفت که هر خانمی نیاز به حداقل یک دست کت شلوار گشاد در کمد لباس های خود دارد. این استایل ها معمولاً علاوه بر زیبایی خاص، بسیار راحت هستند. شما می توانید در فصل بهار و تابستان از این گونه سبک ها در استایل خود استفاده کنید که بسیار هم خنک می باشند.

  • استایل شلوارجین گشاد

همراه با تونیک های مانتویی  همانطور که می دانید اساس پارچه های جین معمولاً حالت اسپرت و غیررسمی هستند. به همین علت شما می توانید از از اکسسوری ها و مانتوهایی استفاده کنید که حالت اسپرت داشته باشند. در واقع باید بدانید که در یک استایل اسپرت باید تمامی قوانین را به خوبی رعایت کنید تا شیک تر به نظر برسید.

در فصل تابستان می توانید از دامن شلواری هایی به جنس جین همراه با مانتوهای تونیکی نخی استفاده کنید که بسیار پرکاربرد هستند. توجه داشته باشید که انتخاب کفش در این استایل ها می‌تواند بسیار تاثیر گذار باشد.  برای این سبک ها می توانید از کفش های اسپرت به حالت کتانی و یا صندل ها استفاده کنید.

  • استایل شلوار سندبادی با کت

شلوارهای سندبادی یکی از گزینه های سنتی و در عین حال بسیار جذاب است که در استایل های امروزی هم مورد استفاده قرار می گیرد. جالب است بدانید که این نوع شلوارها در فصل گرما طرفداران بسیار زیادی دارد. استفاده از یک کت گشاد همراه با شلوار های سندبادی می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

در حالت کلی این نوع شلوار ها به علت گشاد بودن بسیار سبک و خنک است، البته در عین حال به علت آزاد بودن حالت اسپرت به وجود می آورند که مورد پسند بسیاری از جوانان است. برای این سبک از استایل ها به سراغ کفش های تخت پارچه ای بروید.

 

  • ست شلوار گشاد با کت های کوتاه

حتما شما هم این نوع استایل ها را در فصل گرما به وفور مشاهده می کنید. تصور کنید که یک کت کوتاه با یک شلوار از بالا گشاد را بر تن کرده اید. قطعاً ترکیب این استایل فوق العاده جذاب خواهد شد. برای زیباتر شدن استایل خود می توانید به ترکیب رنگ ها هم توجه کنید. برای مثال رنگ کت و شلوار خود را متضاد و یا هم رنگ انتخاب کنید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا در مورد استایل شلوار گشاد با مانتو بلند توضیح دهیم.

 

  • استایل شلوار گشاد با مانتو بلند

اگر تمایل به استفاده از مانتوهای بلند هم دارید، به راحتی می توانید از استایل شلوار گشاد با مانتو بلند استفاده کنید. جالب است بدانید که این نوع استایل ها یکی از ست های بسیار پرطرفدار در بین خانم‌ها به خصوص در مکان های رسمی است.

اگر قد شلوار شما کمی کوتاه است می توانید از کفش های کتانی، نیمه اسپرت ، راحتی و پاشنه دار استفاده کنید. قطعاً هر کدام از این کفش ها زیبایی خاصی به استایل شما می بخشند. در این سبک ها هم  توجه به ترکیب رنگ ها بسیار اهمیت دارد. اگر آشنایی کافی با نوع ترکیب رنگ ها ندارید، می توانید از دایره رنگ ها کمک بگیرید. رنگ های کنار هم و یا روبروی هم در این دایره گزینه های مناسب برای ست مانتو با شلوار گشاد هستند.

 

 

همه چیز در مورد شلوار های پارچه ای گشاد 

معمولا زمانی که حرف از شلوار گشاد میزنیم، انواع مختلفی از پارچه ها مانند جنس جین، پارچه ای، کتان و … هم ذهن ما خطور می کند. شلوار های پارچه ای هم نوع دیگری از شلوار های گشاد به حساب می آیند که طرفداران بسیار زیادی دارد.

شما به عنوان یک خانم حداقل باید یک الی دو دست شلوار پارچه ای در کمد لباس های خود داشته باشید. معمولاً این سبک شلوارها در بیشتر استایل ها مورد استفاده قرار می گیرند. تنها کافی است بدانید که چه سبک از مانتو ها و استایل هایی با شلوار های پارچه ای گشاد شیک و زیبا می شوند.

 

مدل ست مانتو با شلوار گشاد

 شلوار پارچه ای گشاد در روزهای گرم تابستان

قطعاً در روزهای گرم تابستان استفاده از یک شلوار پارچه ای گشاد می‌تواند بسیار راحت باشد. به طور کلی باید بدانید که شلوار پارچه ای های گشاد بسیار پرکاربرد مدرن و شیک هستند. یک خانم شیک پوش این موضوع را می داند که برای همیشه نمی تواند از شلوار جین استفاده کند. در واقع بعضی از استایل ها نیازمند شلوارهای گشاد تر هستند. شلوارهای گشاد پارچه ای معمولاً شلوار های کلاسیک گفته می شود.

 

سخن پایانی

در این مطلب سعی کرده ایم اطلاعاتی در مورد مانتو های متناسب با شلوار گشاد به شما بدهیم. قطعاً انتخاب شلوار گشاد با مناسب ترین مانتو می تواند استایل شیک و در عین حال راحت و خنک در روزهای گرم تابستان برای شما فراهم کند.

با مطالعه این مطلب اطلاعات خوب و مفیدی در مورد استایل با ست مانتو با شلوار گشاد به دست خواهید آورد.

بازگشت به لیست