ست لباس

ست مانتو قهوه‌ای

ست مانتو قهوه‌ای

برای بانوان خوش استایل و شیک پوش ست کردن لباس یکی از دغدغه‌ های مهم است آگاهی از این که هر رنگ مانتو را با چه چیزهایی ست کنیم برای اکثر افراد مشکل است گاهی ممکن است شما وقت زیادی را برای این کار صرف کنید ولی در نهایت نتیجه مطلوبی نداشته باشید برای اینکه بدانیم چه رنگ هایی با هم ست می شود ابتدا لازم است رنگ ها را بشناسیم و با روانشناسی رنگها آشنا باشیم.

رنگ ها تاثیر زیادی روی خود ما و اطرافیان می گذرد و احساسی را به آنها منتقل می کند رنگ قهوه  ای یکی از رنگ های پرطرفدار و زیبایی است که برای مانتو بسیار به کار می رود شاید بتوان گفت تمام خانم ها در کمد لباس خود یک مانتو قهوه ای دارند و در تمام فصول سال به خصوص فصل سرما ، این رنگ قابل استفاده است اگر نسبت به خرید مانتو قهوه ای اقدام کرده اید و هنوز نمیدانید باید چطور این مانتو را ست کنید ، امروز ما را در مطلب ست مانتو قهوه ای همراهی کنید

چگونه مانتو قهوه ای را ست کنیم ؟

همانطور که میدانید هسته و مرکز اصلی پوشش و ظاهر ما را مانتو تشکیل می دهد اگر دوست دارید یک استایل خاص و متفاوت داشته باشید بهتر است بدانید که مانتو خود را با چه رنگ هایی ست کنید و برای حضور در اماکن مختلف آماده شوید برای داشتن یک انتخاب درست علاوه بر طرح مانتو برای انتخاب رنگ مانتو نیز باید دقت داشته باشید در ادامه ست مانتو قهوه ای را بررسی می‌کنیم.

اصول رنگ شناسی

رنگ ها تاثیرات روانی متفاوتی روی خود ما و اطرافیانمان می‌گذارند باید گفت رنگ های اصلی مثل قرمز ، زرد و آبی هستند و رنگ‌ های ثانویه مثل سبز ، نارنجی و بنفش رنگ های ترکیبی  از رنگ های اولیه و ثانویه به وجود می آیند.

در واقع رنگ گرم و سرد به حسی که از دیدن یک طیف رنگی به وجود می آید گفته می شود. رنگ های گرم مثل نارنجی ، قرمز و قهوه‌ای که انرژی بخش نیز هستند و رنگ‌های سرد مثل سبز و آبی که آرامش بخش هستند و ایجاد خونسردی می‌کنند.

رنگهای ترند امسال رنگ‌ هایی هستند که در ترکیب آن ها از میزان زیادی سفید استفاده شده است و هیچ تمایلی به رنگ های اصلی و ثانویه ندارد مثل رنگ های طبیعی و زمینی ، خاکستری ، کرمی ، سفید و مشکی که رنگ های ساده ای هستند و در استایل های کژوال به فراوانی دیده می‌شوند.

رنگ قهوه ای از رنگ‌ هایی است که که در طیف های مختلف وجود دارد و شما می توانید با توجه به استایل خود و همچنین رنگ پوست یک مانتو قهوه ای از این طیف رنگی جذاب برای خود انتخاب کنید اما درباره ست کردن مانتو قهوه ای می توان گفت که شما می توانید مانتو قهوه خود را با رنگ هایی مثل مشکی و زغال سنگی و رنگ های خنثی و روشن مثل طوسی روشن ، سفید ، شیری ، خاکی و … ست کنید.

ست مانتو قهوه ای و آبی روشن

شاید در نگاه اول شما متوجه تضاد رنگ آبی روشن با رنگ قهوه ای شوید اما دلیل زیبایی این ست همین تضاد و درخشش این دو رنگ کنار هم است طیف های مختلف رنگ آبی مکمل رنگ قهوه ای هستند تضاد بین دو رنگ باعث می شود که گرمی رنگ قهوه‌ای متعادل شود و در نهایت یک ترکیب آرامش بخش به وجود بیاید برای حفظ تعادل بهتر است که رنگ قهوه‌ای رنگ غالب مجموعه باشد و مقدار رنگ آبی کمتر باشد در همین راستا و شما می توانید شال خود را به رنگ آبی روشن یا فیروزه ای همراه با مانتو قهوه ای ست کنید.

ست مانتو قهوه ای و آبی روشنست مانتو قهوه‌ای و زرشکی

همانطور که گفته شد هر دو رنگ قهوه ای و زرشکی گرم هستند اما در کنار این گرم بودن هارمونی بالایی دارند شما می توانید طیف های مختلف رنگ قرمز را با مانتو قهوه ای ست کنید اما بهتر است رنگ قهوه ای را با زرشکی و قرمز تند ترکیب کنید تا هماهنگی بیشتری بین این دو رنگ به وجود بیاید و زیبایی بیشتری حاصل شود

ست مانتو قهوه ای و زرشکی.

ست مانتو قهوه ای و مشکی

برای این ست بهتر است که رنگ های تیره قهوه ای را با رنگ مشکی ست نکنید و از طیف های روشن تر رنگ قهوه ای برای ست با رنگ مشکی استفاده کنید مثلاً شما می‌توانید مانتو قهوه ای کمرنگ خود را با شلوار مشکی بپوشید .

ست مانتو قهوه ای و مشکیست مانتو قهوه ای و صورتی

این یک انتخاب جسورانه است پس اگر شجاعت کافی دارید می توانید رنگ قهوه ای را با صورتی ست کنید همانطور که میدانید صورت یک رنگ سرد و روشن است و همراه با رنگ قهوه‌ای که یک رنگ گرم است یک تضاد حرارتی زیبا ایجاد می کند و مکمل فوق‌ العاده ای برای هم می شوند پس شما می توانید برای مانتو قهوه ای خود از یک شال صورتی استفاده کنید و استایل متفاوتی داشته باشید.

ست مانتو قهوه ای و صورتیست مانتو قهوه ای و کرمی

این دو رنگ تقریباً هم خانواده محسوب می شوند رنگ کرم باعث می شود که یک هارمونی زیبا در استایل شما به وجود بیاید با اینکه این رنگ فاصله زیادی با رنگ قهوه ای دارد و بیشتر به رنگ سفید در نزدیک است به علت تضاد رنگی ، ست جذابی را همراه با یکدیگر می سازند پس شما می توانید برای مانده قهوه خود از شلوار کرم استفاده کنید.ست مانتو قهوه ای و سفید برای حفظ تعادل رنگی در استایل خود میتوانید همراه با مانتو قهوه‌ای خود از لباس‌ های سفید استفاده کنید و شیک پوش به نظر برسید.

ست مانتو قهوه ای و کرمیست مانتو قهوه ای و شتری

برای ست کردن مانتو قهوه ای شما می توانید از طیف های مختلف آن استفاده کنید رنگ شتری هم خانواده و تقریبا همرنگ قهوه ای است استفاده این دو رنگ در کنار یکدیگر ترکیب استایل شما را بسیار خاص و شیک می کند این که سر تا پا قهوه‌ای بپوشید در دنیایی مد یک اشتباه بزرگ است پس در کنار این دو رنگ از یک رنگ متضاد برای شال یا اکسسوری خود می توانید استفاده کنید.

ست مانتو قهوه ای و شتری

بازگشت به لیست