ست مانتو قهوه‌ای

ست مانتو قهوه‌ای

برای بانوان خوش استایل و شیک پوش ست کردن لباس یکی از دغدغه‌ های مهم است آگاهی از این که هر رنگ مانتو را با چه چیزهایی ست کنیم برای اکثر افراد مشکل است گاهی ممکن است شما وقت زیادی را برای این کار صرف کنید ولی در نهایت نتیجه مطلوبی نداشته باشید برای اینکه بدانیم چه رنگ هایی با هم ست می شود ابتدا لازم است رنگ ها را بشناسیم و با روانشناسی رنگها آشنا باشیم.

رنگ ها تاثیر زیادی روی خود ما و اطرافیان می گذرد و احساسی را به آنها منتقل می کند رنگ قهوه  ای یکی از رنگ های پرطرفدار و زیبایی است که برای مانتو بسیار به کار می رود شاید بتوان گفت تمام خانم ها در کمد لباس خود یک مانتو قهوه ای دارند و در تمام فصول سال به خصوص فصل سرما ، این رنگ قابل استفاده است اگر نسبت به خرید مانتو قهوه ای اقدام کرده اید و هنوز نمیدانید باید چطور این مانتو را ست کنید ، امروز ما را در مطلب ست مانتو قهوه ای همراهی کنید

چگونه مانتو قهوه ای را ست کنیم ؟

همانطور که میدانید هسته و مرکز اصلی پوشش و ظاهر ما را مانتو تشکیل می دهد اگر دوست دارید یک استایل خاص و متفاوت داشته باشید بهتر است بدانید که مانتو خود را با چه رنگ هایی ست کنید و برای حضور در اماکن مختلف آماده شوید برای داشتن یک انتخاب درست علاوه بر طرح مانتو برای انتخاب رنگ مانتو نیز باید دقت داشته باشید در ادامه ست مانتو قهوه ای را بررسی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید  جذاب ترین هارمونی ها برای مانتو

اصول رنگ شناسی

رنگ ها تاثیرات روانی متفاوتی روی خود ما و اطرافیانمان می‌گذارند باید گفت رنگ های اصلی مثل قرمز ، زرد و آبی هستند و رنگ‌ های ثانویه مثل سبز ، نارنجی و بنفش رنگ های ترکیبی  از رنگ های اولیه و ثانویه به وجود می آیند.

در واقع رنگ گرم و سرد به حسی که از دیدن یک طیف رنگی به وجود می آید گفته می شود. رنگ های گرم مثل نارنجی ، قرمز و قهوه‌ای که انرژی بخش نیز هستند و رنگ‌های سرد مثل سبز و آبی که آرامش بخش هستند و ایجاد خونسردی می‌کنند.

رنگهای ترند امسال رنگ‌ هایی هستند که در ترکیب آن ها از میزان زیادی سفید استفاده شده است و هیچ تمایلی به رنگ های اصلی و ثانویه ندارد مثل رنگ های طبیعی و زمینی ، خاکستری ، کرمی ، سفید و مشکی که رنگ های ساده ای هستند و در استایل های کژوال به فراوانی دیده می‌شوند.

رنگ قهوه ای از رنگ‌ هایی است که که در طیف های مختلف وجود دارد و شما می توانید با توجه به استایل خود و همچنین رنگ پوست یک مانتو قهوه ای از این طیف رنگی جذاب برای خود انتخاب کنید اما درباره ست کردن مانتو قهوه ای می توان گفت که شما می توانید مانتو قهوه خود را با رنگ هایی مثل مشکی و زغال سنگی و رنگ های خنثی و روشن مثل طوسی روشن ، سفید ، شیری ، خاکی و … ست کنید.

ست مانتو قهوه ای و آبی روشن

شاید در نگاه اول شما متوجه تضاد رنگ آبی روشن با رنگ قهوه ای شوید اما دلیل زیبایی این ست همین تضاد و درخشش این دو رنگ کنار هم است طیف های مختلف رنگ آبی مکمل رنگ قهوه ای هستند تضاد بین دو رنگ باعث می شود که گرمی رنگ قهوه‌ای متعادل شود و در نهایت یک ترکیب آرامش بخش به وجود بیاید برای حفظ تعادل بهتر است که رنگ قهوه‌ای رنگ غالب مجموعه باشد و مقدار رنگ آبی کمتر باشد در همین راستا و شما می توانید شال خود را به رنگ آبی روشن یا فیروزه ای همراه با مانتو قهوه ای ست کنید.

بیشتر بخوانید  ست مانتو با شلوار گشاد در جنس های مختلف

ست مانتو قهوه ای و آبی روشنست مانتو قهوه‌ای و زرشکی

همانطور که گفته شد هر دو رنگ قهوه ای و زرشکی گرم هستند اما در کنار این گرم بودن هارمونی بالایی دارند شما می توانید طیف های مختلف رنگ قرمز را با مانتو قهوه ای ست کنید اما بهتر است رنگ قهوه ای را با زرشکی و قرمز تند ترکیب کنید تا هماهنگی بیشتری بین این دو رنگ به وجود بیاید و زیبایی بیشتری حاصل شود

ست مانتو قهوه ای و زرشکی.

ست مانتو قهوه ای و مشکی

برای این ست بهتر است که رنگ های تیره قهوه ای را با رنگ مشکی ست نکنید و از طیف های روشن تر رنگ قهوه ای برای ست با رنگ مشکی استفاده کنید مثلاً شما می‌توانید مانتو قهوه ای کمرنگ خود را با شلوار مشکی بپوشید .

ست مانتو قهوه ای و مشکیست مانتو قهوه ای و صورتی

این یک انتخاب جسورانه است پس اگر شجاعت کافی دارید می توانید رنگ قهوه ای را با صورتی ست کنید همانطور که میدانید صورت یک رنگ سرد و روشن است و همراه با رنگ قهوه‌ای که یک رنگ گرم است یک تضاد حرارتی زیبا ایجاد می کند و مکمل فوق‌ العاده ای برای هم می شوند پس شما می توانید برای مانتو قهوه ای خود از یک شال صورتی استفاده کنید و استایل متفاوتی داشته باشید.

ست مانتو قهوه ای و صورتیست مانتو قهوه ای و کرمی

این دو رنگ تقریباً هم خانواده محسوب می شوند رنگ کرم باعث می شود که یک هارمونی زیبا در استایل شما به وجود بیاید با اینکه این رنگ فاصله زیادی با رنگ قهوه ای دارد و بیشتر به رنگ سفید در نزدیک است به علت تضاد رنگی ، ست جذابی را همراه با یکدیگر می سازند پس شما می توانید برای مانده قهوه خود از شلوار کرم استفاده کنید.ست مانتو قهوه ای و سفید برای حفظ تعادل رنگی در استایل خود میتوانید همراه با مانتو قهوه‌ای خود از لباس‌ های سفید استفاده کنید و شیک پوش به نظر برسید.

بیشتر بخوانید  ست مانتو کرم

ست مانتو قهوه ای و کرمیست مانتو قهوه ای و شتری

برای ست کردن مانتو قهوه ای شما می توانید از طیف های مختلف آن استفاده کنید رنگ شتری هم خانواده و تقریبا همرنگ قهوه ای است استفاده این دو رنگ در کنار یکدیگر ترکیب استایل شما را بسیار خاص و شیک می کند این که سر تا پا قهوه‌ای بپوشید در دنیایی مد یک اشتباه بزرگ است پس در کنار این دو رنگ از یک رنگ متضاد برای شال یا اکسسوری خود می توانید استفاده کنید.

ست مانتو قهوه ای و شتری

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو شلوار اداری (63)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */