گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

راهنما خرید مانتو

چگونه مانتو را ست کنیم؟ + نکات آموزشی برای ست کردن مانتو+ عکس مدل مانتو

ست مانتو

این سوالی است که بی شک همه خانم ها آن را از خود پرسیده اند در دنیایی امروزی با پیشرفت مد و فشن ، تنوع طرح و رنگ لباس ها ، انتخاب لباس مناسب و اینکه چگونه مانتو را ست کنیم به یکی از دغدغه‌های مهم هر خانوم مخصوصاً خانم های ایرانی تبدیل شده است.

داشتن یک استایل مطابق با مد روز و در عین حال شیک در ظاهر باعث می شود که بسیار مقبول تر و شیک تر و تاثیرگذار تر باشیم این با این وجود است که اگر حتی گران ترین و خوش رنگ ترین لباس های دنیا را داشته باشیم و آنها را مطابق اصول صحیح ست کردن لباس ها استفاده نکنیم هرگز نمی‌توانیم ظاهری آراسته داشته باشیم.

چگونه مانتو را ست کنیمچه چیز هایی در انتخاب مانتو مهم است ؟

 

اصول و روش‌های درست ست کردن یک بحث بسیار گسترده و جذاب است امروز می خواهیم به آن بپردازیم که دانستن درباره آنها ما را نسبت به رنگ ها و جنس پارچه ها و موقعیت مناسب استفاده از آنها آگاه تر میکند همانطور که میدانید در پوشش و ظاهر ما مانتو بیشترین سهم را دارد و هسته مرکزی ظاهر ما را تشکیل می‌دهد اگر می خواهید بدانید چگونه مانتو را ست کنیم امروز با ما همراه باشید.

در ادامه مطلب ابتدا به اصول ست کردن می‌پردازیم می توان گفت اکثر افراد با اصول کلی لباس پوشیدن و آشنا هستند مثلاً این که لباس های کاملا اندازه ، تک رنگ و راه راه عمودی باعث بلندتر و لاغرتر دیدن شدن شما میشود و یا لباس های چند لایه ، راه راه افقی و رنگ روشن باعث چاق و کوتاه‌ تر دیدن شما میشود برای اینکه بدانیم چه لباس ها و چه رنگ هایی در کنار هم هماهنگی دارند و به به طور صحیح ست می شوند ابتدا باید با اصول رنگ شناسی آشنا شویم.

بیشتر بخوانید  چگونه مانتو را تا کنیم تا چروک نشود

اصول رنگ شناسی

همانطور که گفته شد آشنایی با اصول رنگ شناسی برای داشتن یک استایل شیک و جذاب برای هر خانمی یک نیاز اساسی است علی الخصوص در عصر حاضر که رنگ بندی لباس یک فرد می تواند نشان دهنده شخصیت او باشد هر فردی با دیدن استایل شما به میزان آگاهی تان از دنیای رنگ و حس زیبایی شناسی آن پی خواهد برد پس دانستن اصول رنگ ها با صرف کمی ذوق و سلیقه میتواند استایل های دلنشینی برای شما ایجاد کند.

نحوه ست کردن مانتورنگ های اصلی

رنگ های اصلی قرمز ، زرد و آبی هستند و در واقع بقیه رنگ هایی که ما می توانیم ببینیم ترکیب این از ترکیب این سه رنگ ایجاد می شوند پس با توجه به اینکه این رنگ ها از هیچ رنگ دیگری تشکیل نشده اند به آنها رنگ‌های اصلی می گویند.

رنگ های فرعی

رنگ های بنفش ، نارنجی و سبز رنگ هایی هستند که از ترکیب سه رنگ اصلی ایجاد می شوند که با آنها رنگ های فرعی یا ثانویه گفته می شود.

رنگ های ترکیبی

زرد – نارنجی ، قرمز – نارنجی ، قرمز – بنفش ، آبی – بنفش ، آبی – سبز و زرد – سبز ، این رنگ ها از ترکیب یک رنگ اصلی با یک رنگ فرعی به وجود می آیند و در میان دو رنگ تشکیل دهنده خود قرار می گیرد.

در دسته بندی دیگر رنگ ها را می توان به سه دسته گرم ، سرد و خنثی تقسیم کرد رنگ های گرم و سرد خود به دو دسته روشن و تیره تقسیم می شوند. در واقع رنگ گرم و سرد به حسی که از دیدن یک طیف رنگی به وجود می آید گفته می شود. رنگ های گرم مثل نارنجی ، قرمز و قهوه‌ای که انرژی بخش نیز هستند و رنگ‌های سرد مثل سبز و آبی که آرامش بخش هستند و ایجاد خونسردی می‌کنند.

بیشتر بخوانید  معرفی بهترین انواع مانتو زنانه سال 1403 که باید بشناسید

رنگهای خنثی در این روزها بسیار ترند شده‌اند رنگ‌هایی هستند که در ترکیب آنها از میزان زیادی سفید استفاده شده است و هیچ تمایلی به رنگ های اصلی و ثانویه ندارد مثل رنگ های طبیعی و زمینی ، خاکستری ، کرمی ، سفید و مشکی که رنگ های ساده ای هستند و در استایل های کژوال به فراوانی دیده می‌شوند.

رنگ های زیادی وجود دارند که می‌توانیم با هم ترکیب کنیم و ست های زیبایی را به وجود بیاوریم چرخه های رنگی با در نظر گرفتن سلیقه ما رنگ ها را با توجه به اصول رنگ شناسی مورد استفاده قرار می دهند.

ست مانتوذکر چند نکته برای پاسخ به سوال چگونه مانتو را ست کنیم

 

  •  اگر مانتو در قسمت یقه و بالاتنه دارای طرح می باشد بهتر است شال و روسری خود را ساده ببندید.
  •  باید گفت کفش های ساده بهتر است با لباس های طرح دار و کفش های کار شده را با لباس های ساده بپوشید.
  • مشکی و سفید هماهنگ با تمام رنگ ها هستند. اگر مانتو یا یک جفت کفش مشکی یا سفید داشته باشید به راحتی می توانید ست های مختلفی بسازید.
  •  کیف بزرگ مناسب مانتوهای آزاد ، گشاد و پانچ و کیف کوچک با مانتوهای اسپرت ، کوتاه و کتی مناسب تر است.

انواع مدل های مانتو

مانتو دانشجویی ، مانتو اداری و رسمی ، مانتو اسپرت و مانتو خیابانی و مانتو مجلسی که در استایل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع شال و روسری

شال و روسری نخی ، شال و روسری حریر ، شال و روسری ساتن ، شال و روسری پشمی و شال و روسری ابریشمی که برای ست کردن رنگ مانتو و شال باید با آن ها آشنایی داشته باشید

بیشتر بخوانید  رنگ مناسب مانتو عید سال 1402

انواع شلوار

عبارتند از شلوار جین دمپا گشاد ، جین راسته ، جین مام استایل و جین تنگ. همچنین شلوار های پارچه ای دمپا گشاد ، گشاد دامنی ، راسته و لگ.

انواع کیف

عبارت اند از کیف بزرگ ، کیف کوچک ، کیف مجلسی و کیف اسپرت که که برای آفریدن یک استایل جذاب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع کفش

عبارتند از کفش اسپرت ، کفش کتونی ، کفش کالج ، کفش پاشنه دار و صندل که انتخاب کفش مناسب در استایل ما بسیار نقش دارد.

اصول اصلی ست کردن مانتواصول ست کردن مانتو طرحدار و ساده

 

اگر شما یک مانتوی پر از طرح و رنگ دارید بهتر است که از شال یا روسری ساده یا ترجیحاً تک رنگ برای استایل خود استفاده کنید که ظاهر شما بیش از خد شلوغ به نظر نیاید و برعکس ، اگر مانتوی شما ساده یا تگ رنگ و یا راسته است ، می‌توانید روسری و شال های طرح را بپوشید تا استایل شما از یکپارچگی و سادگی در بیاید.

در مورد ست کردن مانتو های کتی با شلوار گشاد باید گفت مانتو کتی در قسمت بالا کمی چسبان می‌شود که ترکیب خوبی با شلوارهای از بالا گشاد که امروزه بسیار ترند  شده اند ، می‌باشد.

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (384)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (371)

مانتو اسپورت فصلی (1007)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (490)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من