گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

راهنما خرید مانتو

ست کردن رنگ مانتو و شال

ست کردن رنگ مانتو و شال

در عصر حاضر با پیشرفت صنعت مد و فشن ، تنوع طرح و رنگ و جنس لباس ها ، انتخاب لباس مناسب یک دغدغه مهم برای همه ی ما تبدیل شده است خصوصا خانم های محترم در این مورد بسیار حساس تر هستند.

چیزی که باعث میشود ما در نگاه اول شیک تر و جذاب تر  و مقبول تر به نظر برسیم ، داشتن یک استایل زیبا و مطابق با مد روز است. اگر گران ترین و مرغوب ترین لباس های دنیا را داشته باشیم و از آنها طبق اصول صحیح ست کردن لباس ها استفاده نکنیم نمی‌توانیم ظاهری آراسته و مرتب داشته باشیم.

اگر می خواهید راجع به ست کردن رنگ مانتو و شال بدانید ، امروز با ما همراه باشید. اصول و روش های صحیح ست کردن رنگ ها بحث گسترده و جذابی است که امروز می خواهیم به آن بپردازیم که دانستن درباره آنها ما را نسبت به رنگ ها ، جنس پارچه ها و موقعیت صحیح استفاده از آنها آگاه تر می کند.

برای این که در مورد ست کردن رنگ مانتو و شال بدانیم ابتدا به دنیا رنگ ها سفر میکنیم.

چگونه باید مانتو را ست کنیماصول رنگ شناسی

برای اینکه بدانیم چه لباس هایی و چه رنگ هایی در کنار هم هماهنگی دارند و به درستی ست می شوند ابتدا باید به اصول رنگ شناسی را یاد بگیریم.

همانطور که گفته شد آشنایی با اصول رنگ شناسی برای داشتن یک استایل شیک و جذاب برای هر کسی یک نیاز اساسی است به خصوص اینکه ترکیب رنگ لباس یک فرد می تواند نشان دهنده شخصیت و  میزان آگاهی ان فرد از دنیای رنگ و حس زیبایی شناسی آن باشد پس دانستن اصول رنگ ها با صرف کمی ذوق و سلیقه میتواند در ست کردن رنگ مانتو و شال ، استایل های جالبی برای شما ایجاد کند.

بیشتر بخوانید  15 مدل بارانی جدید 1402

ست مانتو و روسریرنگ های اصلی

رنگ های زرد و آبی و قرمز هستند و بقیه رنگ ها از ترکیب این سه رنگ ایجاد می شوند پس با توجه به اینکه این رنگ ها از هیچ رنگ دیگری تشکیل نشده اند به آنها رنگ‌های اصلی می گویند.

رنگ های فرعی

رنگ های بنفش ، نارنجی و سبز رنگ هایی هستند که از ترکیب سه رنگ اصلی ایجاد می شوند که با آنها رنگ های فرعی یا ثانویه گفته می شود.

رنگ های ترکیبی

زرد – نارنجی ، قرمز – نارنجی ، قرمز – بنفش ، آبی – بنفش ، آبی – سبز و زرد – سبز ، این رنگ ها از ترکیب یک رنگ اصلی با یک رنگ فرعی به وجود می آیند و در میان دو رنگ تشکیل دهنده خود قرار می گیرد.

ست روسری و مانتورنگ های مکمل

رنگهای مکمل جفت رنگ هایی هستند که در چرخه رنگ روبروی هم قرار می گیرند یعنی اگر دو رنگ مکمل را انتخاب کنیم و آنها را ترکیب کنیم یک رنگ خنثی مثل خاکستری ، سفید یا سیاه به دست می آید. مثل رنگ سبز و قرمزجفت رنگ مکمل هستند

در دسته بندی دیگر رنگ ها را می توان به سه دسته گرم ، سرد و خنثی تقسیم کرد. رنگ گرم و سرد به حسی که از دیدن یک طیف رنگی به وجود می آید گفته می شود. رنگ های گرم مثل نارنجی ، قرمز و قهوه‌ای که انرژی بخش نیز هستند و رنگ‌های سرد مثل سبز و آبی که آرامش بخش هستند و ایجاد خونسردی می‌کنند.

بیشتر بخوانید  معرفی چند مدل مانتو مجلسی

رنگهای خنثی در این روزها بسیار ترند شده‌اند رنگ‌هایی هستند که در ترکیب آنها از میزان زیادی سفید استفاده شده است و هیچ تمایلی به رنگ های اصلی و ثانویه ندارد مثل رنگ های طبیعی و زمینی ، خاکستری ، کرمی ، سفید و مشکی که رنگ های ساده ای هستند و در استایل های کژوال به فراوانی دیده می‌شوند.

قابل توجه است که رنگ های زیادی وجود دارند که می‌توانیم با هم ترکیب کنیم و ست های زیبایی را به وجود بیاوریم چرخه های رنگی با در نظر گرفتن سلیقه ما رنگ ها را با توجه به اصول رنگ شناسی مورد استفاده قرار می دهند.

چگونه مانتو و روسری را ست کنیمچه رنگ مانتو و شال با هم ست میشوند ؟

می توان گفت بهترین ترکیب های رنگی اصولاً با توجه به تغییر فصل های سال و مطابق با مد روز تغییر می کند پس چیزی به نام بهترین ترکیب رنگی دارد همچنین انتخاب ترکیب رنگ مناسب به سن ، رنگ چشم و مو و همچنین رنگ پوست بستگی دارد اما در این قسمت به برخی ترکیب رنگ ها که قابل قبول تر هستند اشاره می کنیم.

بژ

رنگ های مشکی ، قرمز و سبز بهترین انتخاب ها برای ترکیب با رنگ بژ می باشند.

طوسی

هنگامی که طوسی را به عنوان رنگ اصلی انتخاب می کنید  دست تان باز است. تقریبا تمام سایه های روشن قرمز ، آبی و سبز و زرد با طوسی ترکیب زیبایی ایجاد میکنند.

آبی

برای ترکیب با آبی به سراغ سایه های تیره رنگ های قرمز ، سبز ، صورتی ، بنفش ، زرشکی میتوان رفت. همچنین رنگ های سفید و قرمز هم می توانند استایل جذابی بسازند.

بیشتر بخوانید  چگونه با خرید مانتو اینترنتی ارزان، صرفه جویی در هزینه ها انجام شود؟

زرد

رنگ های مشکی ، قهوه ای ، قرمز ، طوسی ، سرمه ای و آبی آسمانی بهترین گزینه ها برای ترکیب با رنگ زرد می باشند.

نارنجی

برای ترکیب با رنگ نارنجی به سراغ سفید ، زرد ، سیاه و یا سبز بروید. البته ترکیب رنگ نارنجی با سرمه ای ، سبز ارتشی  و بنفش هم بسیار پر طرفدار است.

مشکی

تمام رنگ های روشن مثل سفید و بژ می توانند با مشکی ترکیب شوند.

قهوه ای

بهترین ترکیب با قهوه ای را با انتخاب رنگ سفید ، بژ ، قرمز و سبز بسازید.

قرمز

سفید ، صورتی ، بژ ، سرمه ای ، مشکی و همچنین قهوه ای بهترین گزینه ها برای ترکیب با رنگ قرمز هستند. زرد لیمویی هم انتخاب خوبی است.

سبز

رنگ های بژ ، آبی روشن ، زرد ، سرمه ای ، مشکی و بادمجانی بهترین انتخاب ها خواهند بود.

سفید

هنگامی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی انتخاب شود بهترین انتخاب در کنار آن رنگ مشکی خواهد بود.

ست شال مشکی و مانتونکاتی در مورد ست کردن رنگ مانتو و شال

  •  ساده‌ترین راه این است که مانتو خود را با یک شال و روسری همرنگ ولی کمی روشن تر یا تیره تر ست کنید.
  • مانتو ساده را می توانید با شال رنگ مکمل ست کنید برای مثال مانتوی زرد و شال بنفش.

 

 

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (384)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (371)

مانتو اسپورت فصلی (1007)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (490)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من