گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

راهنمای ست لباس

ست کردن روسری با مانتو مشکی

ست کردن روسری با مانتو مشکی

ست کردن رنگ لباس همیشه دغدغه ای برای بانوان خوش استایل و شیک بوده و هست اینکه هر مانتویی را با چه رنگ روسری ست کنیم برای اکثر خانم ها مشکل است و نمی دانند کدام رنگ ها قابلیت ست شدن با هم را دارند اما در مورد ست کردن مانتو مشکی با روسری شاید تمامی رنگ ها برای ما مقبول به نظر برسند و بسیاری از ما معمولاً مشکی را به عنوان رنگی می‌دانیم که در مورد ست کردنش با بقیه رنگ ها محدودیت خاصی نداریم یعنی فکر می‌کنیم رنگ مشکی و به راحتی با همه رنگ ها ست میشود اما در این بین نکاتی نیز وجود دارد پس اگر خرید مانتو مشکی را انجام داده اید و به فکر ست کردن آن با شال مناسب هستید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید

کدام رنگ روسری با مانتو مشکی ست می‌شود؟

 

همانطور که گفته شد در مورد ست کردن شال و روسری با رنگ مشکی می توان گفت تقریباً محدودیتی از لحاظ زیبایی شناسی ترکیب رنگ ها وجود ندارد فقط لازم است کمی ظرافت و خلاقیت به کار بگیرید و به رنگ پوست خود دقت کنید همچنین فضای محیطی که قرار است اینکه با این تیپ و استایل در آنجا حضور داشته باشید ، بسیار مهم است.

برای حضور در فضا های رسمی مانند همایش ها پوشیدن روسری به رنگ‌های خنثی مثل خاکستری ، شیری ، کرم و همچنین سفید و مشکی در کنار مانتو مشکی انتقال دهنده آرامش و رسمیت بیشتر هستند و رنگ های جیغ و چشمگیر مثل بنفش ، زرد ، صورتی و سبز و … در کنار مانتو مشکی مناسب حضور شما در میهمانی ها و دور همی های دوستانه هستند.

بیشتر بخوانید  9 استایل جذاب با شلوار مام استایل

اصول رنگ شناسی

آشنایی با اصول رنگ شناسی برای داشتن یک استایل شیک و جذاب برای هر خانمی یک نیاز اساسی است رنگ بندی لباس یک فرد می تواند نشان دهنده شخصیت او باشد اطرافیان با دیدن استایل شما به میزان آگاهی تان از دنیای رنگ و حس زیبایی شناسی آن پی خواهد برد پس دانستن اصول رنگ ها با صرف کمی ذوق و سلیقه میتواند استایل های دلنشینی برای شما ایجاد کند.

رنگ های اصلی

رنگ های اصلی قرمز ، زرد و آبی هستند و در واقع بقیه رنگ هایی که ما می توانیم ببینیم ترکیب این از ترکیب این سه رنگ ایجاد می شوند

رنگ های فرعی

رنگ های بنفش ، نارنجی و سبز رنگ هایی هستند که از ترکیب سه رنگ اصلی ایجاد می شوند که با آنها رنگ های فرعی یا ثانویه گفته می شود.

رنگ های ترکیبی

زرد – نارنجی ، قرمز – نارنجی ، قرمز – بنفش ، آبی – بنفش ، آبی – سبز و زرد – سبز ، این رنگ ها از ترکیب یک رنگ اصلی با یک رنگ فرعی به وجود می آیند و در میان دو رنگ تشکیل دهنده خود قرار می گیرد.

روسری مشکی در ست کردن روسری با مانتو مشکی :

اگر قرار است به یک میهمانی و فضای رسمی بروید ست کردن یک دست مشکی یک گزینه بسیار مناسب است اگر مانتوی شما کتی و رسمی است می توانید شال و روسری های ساتن یا کار شده با گیپور و … استفاده کنید اگر می خواهید استایل شما خسته کننده نباشد میتوانید از اکسسوری های طلایی برای جذاب تر کردن استایل خود استفاده کنید استفاده از روسری و شال های کار شده و مجلسی استایل شما را شیک تر می‌کنند بهترین گزینه برای کیف و کفش در این استایل کفش و کیف جیر یا ورنی است.

بیشتر بخوانید  شلوار سرمه ای با چه رنگی ست میشه ؟

ست مانتو مشکی با شال مشکیروسری قرمز در ست کردن روسری با مانتو مشکی:

همانطور که میدانید مشکی یک رنگ خنثی است استفاده از رنگ های جیغ و سرزنده مثل قرمز می تواند یک استایل چشمگیر برای شما ایجاد کند رنگ مشکی و قرمز در کنار هم یک ترکیب پرطرفدار و جذاب از گذشته تا کنون بوده است.

ست مانتو مشکی با شال قرمزروسری سفید در ست کردن روسری با مانتو مشکی :

سفید مشکی دو رنگ کاملا متضاد هستند ولی در کنار هم می‌توانند جذابیت زیادی به وجود بیاورند طبق قانون همنشینی رنگ های متضاد ، این دو رنگ بیشترین کنتراست رنگی را به وجود می آورند و می‌توانند توجه زیادی را به استایل شما جذب کنند برای کامل کردن این استایل شما می توانید از کیف و کفش مشکی و سفید استفاده کنید همچنین پوشیدن کیف و کفش قرمز نیز می تواند ترکیب جذابی را ایجاد کند.

ست مانتو مشکی روسری سفیدروسری طرح دار در ست کردن روسری با مانتو مشکی :

پوشیدن شال ها و روسری های طرح دار باطرح های خطی سفید و مشکی یا خال خالی میتواند استایل شما را بسیار جذاب و چشم گیر کند همچنین طرح های پوست حیوانات نیز برای ست کردن با مانتو مشکی بسیار مناسب اند استفاده از طرح های چهارخانه سفید و مشکی ، پلنگی سفید و مشکی ، راه راه و خال خالی سفید و مشکی نیز یک گزینه عالی در استایل شما هستند به شرطی که تنها عضو طرح دار در تیپ شما باشند.

شال طرحدار با مانتو مشکیروسری های ساده و تک رنگ در ست کردن روسری با مانتو مشکی :

همانطور که در ابتدا گفته شد بیشتر رنگ ها می‌توانند در کنار رنگ مشکی بسیار زیبا و جذاب باشند پس شما بدون نگرانی میتوانید از شال های ساده کمدتان استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که از رنگ هایی با تناژ سرد مثل آبی تا خاکستری روشن استفاده کنید از معدود رنگ هایی که در کنار رنگ مشکی جلوه خوبی نخواهند داشت میتوان به رنگ قهوه‌ای گرم اشاره کرد.

بیشتر بخوانید  انواع ست مانتو قهوه ای

روسری ساده با مانتو مشکیروسری های آبرنگی در ست کردن روسری با مانتو مشکی :

طرح های شلوغ و رنگی قادرند که یکنواختی استایل مانتو مشکی را از بین ببرند در این استان می توانید از رنگ های موجود در شال و روسری برای انتخاب رنگ کیف و کفش و اکسسوری ها استفاده کنید.

روسری ابرنگی مانتو مشکیدر پایان این مطلب می توان گفت انتخاب و پوشیدن رنگ روسری و شال با مانتو مشکی ارتباط زیادی با مراسمی که شما در آن حضور خواهید داشت دارد اگر پوست سبزه دارید بهتر است همراه با مانتو مشکی شال های روشن بپوشید. اگر مانتو مشکی شما گشاد است می توانید از شال های بلند استفاده کنید شال و روسری هایی که طرح سنتی دارند را با مانتو هایی که طرح های فانتزی دارند استفاده نکنید توجه داشته باشید که شال و روسری تک رنگ ساده را با مانتوهای طرح دار ست کنید.

 

 

 

 

 

 

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (384)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (371)

مانتو اسپورت فصلی (1007)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (490)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من