ست لباس

ست کردن روسری با مانتو مشکی

ست کردن روسری با مانتو مشکی

ست کردن رنگ لباس همیشه دغدغه ای برای بانوان خوش استایل و شیک بوده و هست اینکه هر مانتویی را با چه رنگ روسری ست کنیم برای اکثر خانم ها مشکل است و نمی دانند کدام رنگ ها قابلیت ست شدن با هم را دارند اما در مورد ست کردن مانتو مشکی با روسری شاید تمامی رنگ ها برای ما مقبول به نظر برسند و بسیاری از ما معمولاً مشکی را به عنوان رنگی می‌دانیم که در مورد ست کردنش با بقیه رنگ ها محدودیت خاصی نداریم یعنی فکر می‌کنیم رنگ مشکی و به راحتی با همه رنگ ها ست میشود اما در این بین نکاتی نیز وجود دارد پس اگر خرید مانتو مشکی را انجام داده اید و به فکر ست کردن آن با شال مناسب هستید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید

کدام رنگ روسری با مانتو مشکی ست می‌شود؟

 

همانطور که گفته شد در مورد ست کردن شال و روسری با رنگ مشکی می توان گفت تقریباً محدودیتی از لحاظ زیبایی شناسی ترکیب رنگ ها وجود ندارد فقط لازم است کمی ظرافت و خلاقیت به کار بگیرید و به رنگ پوست خود دقت کنید همچنین فضای محیطی که قرار است اینکه با این تیپ و استایل در آنجا حضور داشته باشید ، بسیار مهم است.

برای حضور در فضا های رسمی مانند همایش ها پوشیدن روسری به رنگ‌های خنثی مثل خاکستری ، شیری ، کرم و همچنین سفید و مشکی در کنار مانتو مشکی انتقال دهنده آرامش و رسمیت بیشتر هستند و رنگ های جیغ و چشمگیر مثل بنفش ، زرد ، صورتی و سبز و … در کنار مانتو مشکی مناسب حضور شما در میهمانی ها و دور همی های دوستانه هستند.

اصول رنگ شناسی

آشنایی با اصول رنگ شناسی برای داشتن یک استایل شیک و جذاب برای هر خانمی یک نیاز اساسی است رنگ بندی لباس یک فرد می تواند نشان دهنده شخصیت او باشد اطرافیان با دیدن استایل شما به میزان آگاهی تان از دنیای رنگ و حس زیبایی شناسی آن پی خواهد برد پس دانستن اصول رنگ ها با صرف کمی ذوق و سلیقه میتواند استایل های دلنشینی برای شما ایجاد کند.

رنگ های اصلی

رنگ های اصلی قرمز ، زرد و آبی هستند و در واقع بقیه رنگ هایی که ما می توانیم ببینیم ترکیب این از ترکیب این سه رنگ ایجاد می شوند

رنگ های فرعی

رنگ های بنفش ، نارنجی و سبز رنگ هایی هستند که از ترکیب سه رنگ اصلی ایجاد می شوند که با آنها رنگ های فرعی یا ثانویه گفته می شود.

رنگ های ترکیبی

زرد – نارنجی ، قرمز – نارنجی ، قرمز – بنفش ، آبی – بنفش ، آبی – سبز و زرد – سبز ، این رنگ ها از ترکیب یک رنگ اصلی با یک رنگ فرعی به وجود می آیند و در میان دو رنگ تشکیل دهنده خود قرار می گیرد.

روسری مشکی در ست کردن روسری با مانتو مشکی :

اگر قرار است به یک میهمانی و فضای رسمی بروید ست کردن یک دست مشکی یک گزینه بسیار مناسب است اگر مانتوی شما کتی و رسمی است می توانید شال و روسری های ساتن یا کار شده با گیپور و … استفاده کنید اگر می خواهید استایل شما خسته کننده نباشد میتوانید از اکسسوری های طلایی برای جذاب تر کردن استایل خود استفاده کنید استفاده از روسری و شال های کار شده و مجلسی استایل شما را شیک تر می‌کنند بهترین گزینه برای کیف و کفش در این استایل کفش و کیف جیر یا ورنی است.

ست مانتو مشکی با شال مشکیروسری قرمز در ست کردن روسری با مانتو مشکی:

همانطور که میدانید مشکی یک رنگ خنثی است استفاده از رنگ های جیغ و سرزنده مثل قرمز می تواند یک استایل چشمگیر برای شما ایجاد کند رنگ مشکی و قرمز در کنار هم یک ترکیب پرطرفدار و جذاب از گذشته تا کنون بوده است.

ست مانتو مشکی با شال قرمزروسری سفید در ست کردن روسری با مانتو مشکی :

سفید مشکی دو رنگ کاملا متضاد هستند ولی در کنار هم می‌توانند جذابیت زیادی به وجود بیاورند طبق قانون همنشینی رنگ های متضاد ، این دو رنگ بیشترین کنتراست رنگی را به وجود می آورند و می‌توانند توجه زیادی را به استایل شما جذب کنند برای کامل کردن این استایل شما می توانید از کیف و کفش مشکی و سفید استفاده کنید همچنین پوشیدن کیف و کفش قرمز نیز می تواند ترکیب جذابی را ایجاد کند.

ست مانتو مشکی روسری سفیدروسری طرح دار در ست کردن روسری با مانتو مشکی :

پوشیدن شال ها و روسری های طرح دار باطرح های خطی سفید و مشکی یا خال خالی میتواند استایل شما را بسیار جذاب و چشم گیر کند همچنین طرح های پوست حیوانات نیز برای ست کردن با مانتو مشکی بسیار مناسب اند استفاده از طرح های چهارخانه سفید و مشکی ، پلنگی سفید و مشکی ، راه راه و خال خالی سفید و مشکی نیز یک گزینه عالی در استایل شما هستند به شرطی که تنها عضو طرح دار در تیپ شما باشند.

شال طرحدار با مانتو مشکیروسری های ساده و تک رنگ در ست کردن روسری با مانتو مشکی :

همانطور که در ابتدا گفته شد بیشتر رنگ ها می‌توانند در کنار رنگ مشکی بسیار زیبا و جذاب باشند پس شما بدون نگرانی میتوانید از شال های ساده کمدتان استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که از رنگ هایی با تناژ سرد مثل آبی تا خاکستری روشن استفاده کنید از معدود رنگ هایی که در کنار رنگ مشکی جلوه خوبی نخواهند داشت میتوان به رنگ قهوه‌ای گرم اشاره کرد.

روسری ساده با مانتو مشکیروسری های آبرنگی در ست کردن روسری با مانتو مشکی :

طرح های شلوغ و رنگی قادرند که یکنواختی استایل مانتو مشکی را از بین ببرند در این استان می توانید از رنگ های موجود در شال و روسری برای انتخاب رنگ کیف و کفش و اکسسوری ها استفاده کنید.

روسری ابرنگی مانتو مشکیدر پایان این مطلب می توان گفت انتخاب و پوشیدن رنگ روسری و شال با مانتو مشکی ارتباط زیادی با مراسمی که شما در آن حضور خواهید داشت دارد اگر پوست سبزه دارید بهتر است همراه با مانتو مشکی شال های روشن بپوشید. اگر مانتو مشکی شما گشاد است می توانید از شال های بلند استفاده کنید شال و روسری هایی که طرح سنتی دارند را با مانتو هایی که طرح های فانتزی دارند استفاده نکنید توجه داشته باشید که شال و روسری تک رنگ ساده را با مانتوهای طرح دار ست کنید.