وبلاگ

انواع مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند

مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند

نکات مهم برای خرید برای همه خانم ها با هر سایز و شکلی یکی از نکاتی که در انتخاب مانتو است که باید به آن توجه کنید قد و اندام شماست. مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند، مانتو های بلند تا روی زانو هستند. در این مقاله از گالری بزرگ میرداماد به بررسی مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند می پردازیم.

طراح لباس

طراح لباس می گوید: خانم هایی که ریز اندام هستند باید کت های چین دار یا چین دار انتخاب کنند. همچنین خانم های دارای اضافه وزن باید مانتوهایی با برش صاف و بلندی تا زیر زانو با ترکیب رنگ های تیره انتخاب کنند. مانتو یکی از مهم ترین لباس های خانم ها و دختران جوان است که تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت اندام و ظاهر دارد پس بهتر است مانتو را با توجه به فرم اندام و رنگ پوست و ظاهر انتخاب کنید توجه کنید . اگر مدل و رنگ مانتو به درستی انتخاب شود، ایرادات روی اندام شما تا حدودی پنهان می شود و به این ترتیب ظاهر مدرن و جذاب تری خواهید داشت.

انتخاب و خرید مانتو با توجه به فرم اندام

یکی از نکاتی که در انتخاب مانتو باید به آن توجه کنید قد و قامت شماست.انتخاب قد مانتو به قد شما بستگی دارد، اگر کوتاه قد هستید سعی کنید از مانتوهای کوتاه خودداری کنید. اما اگر او قد بلندی داشته باشد، مانتوهای بلند تا روی زانو به او ظاهر می شوند

در انتخاب مانتو به اندام و قد خود توجه کنید و اگر قد بلندی دارید به موارد زیر توجه کنید:

خانم های قد بلند باید مانتوهایی را انتخاب کنند که به زانو برسد، زیرا کت های کوتاه و خیلی بلند به آن ها نمی آید.

خانم های قد بلند نباید مانتو و شلوار همرنگ بپوشند، مانتو و شلوار ساده خطی یکدست ایجاد می کند و شما را قد بلندتر نشان می دهد، بنابراین مانتو و شلوار باید رنگ متفاوتی داشته باشد، زیرا انتخاب این مانتو و شلوار باعث می شود که این امکان وجود داشته باشد. تا ارتفاع را به چند قسمت مختلف تقسیم کرده و ارتفاع را کوتاهتر کند.

بیشتر بخوانید  ست کردن لباس با مانتو چهارخانه

پوشیدن کت های خیلی کوتاه باعث بلندتر به نظر رسیدن پاها می شود، بنابراین خانم های قد بلند نباید کت های خیلی کوتاه بپوشند. پوشیدن کت گشاد و پف کرده اندام را بزرگتر نشان می دهد، بنابراین این مانتوها برای افراد قد بلند مناسب نیستند.

خانم های قدبلند باید مانتوهایی را انتخاب کنند که توجه را از قدشان دور کند و بر روی انحناها و برآمدگی های بدن تاکید کند تا قدشان مناسبتر به نظر برسد، بنابراین باید مانتوهای زنانه با کمر باریک را انتخاب کنند که آنها را خوش اندام و زیبا کند. انتخاب کنید.

چند نکته مهم مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند

 1. واقعیت این است که انواع ورزش ها برای افراد بلند قد مناسب است. این لباس ها نه خیلی گشاد هستند و نه خیلی راحت. لباس هایی که خیلی گشاد هستند برای افراد قد بلند مناسب نیستند. اما شلوار اسپرت می تواند گزینه خوبی برای افراد قدبلند باشد که به ورزش علاقه دارند
 2. شلوار جین راسته که برای افراد بلند قد ساخته شده است. به خصوص اگر طول مچ پا یا حتی کمی کوتاهتر باشد. اما از آنجایی که بالاتنه افراد قدبلند معمولا بلند است، نباید شورت فاق را انتخاب کنند. برعکس، شلوارهای قدبلند با بلوز یا پیراهن هایی با کمر بلند و زیر نیم تنه انتخاب مناسبی هستند.

شلوارها

 1. جالب است بدانید که هر چه بیشتر به سراغ رنگ های بیشتر و گاهی متضاد بروید، قد شما متناسب تر به نظر می رسد. در مورد طرح روی لباس باید مدل های شلوغ را انتخاب کنید. این شلوار چهارخانه در حالی که به تناسب افراد لاغر را نشان می دهد، فاق بلندی دارد و رنگارنگ است.
 2. راستش را بخواهید در مورد شلوارهای گشاد نمی توان نظر بی چون و چرای داد، تنها توصیه ما این است که این مدل ها را انتخاب نکنید.اگه بری دم زیاد میشه! این مدل ها معمولا برای افراد کوتاه قد توصیه می شود. این گزینه نیز اشتباه است و باید حذف شود.
 3. تا جایی که می توانید به سراغ جواهرات بزرگ بروید، به خصوص اگر گردن بلندی دارید، ترجیحا از مدل های ظریف استفاده نکنید. هر چه رنگ ها پر رنگ تر و شلوغ تر باشند بهتر است.
 4. دامن های خیلی کوتاه باعث بلندتر جلوه دادن پاهای فرد می شود، بنابراین از پوشیدن دامن های خیلی کوتاه خودداری کنید.
 5. کت های گشاد نیز اندام خانم ها را بزرگتر نشان می دهند. به همین دلیل این مانتوها برای خانم های قد بلند مناسب نیستند.
 6. اگر خانم های قد بلند می خواهند قد خود را مناسب تر نشان دهند، باید کتی را انتخاب کنند که توجه را از قد آنها دور کند و بر برجستگی و انحنای اندام تاکید کند. به همین دلیل باید کت هایی را انتخاب کنید که از ناحیه کمر باریکتر باشند.
 7. افراد قد بلند معمولا دست و انگشتان بلندی دارند. به همین دلیل انگشترهای پهن با نگین های درشت و دستبندهای ضخیم و پهن بسیار به آن ها می آید.انواع مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند | گالری مانتو میرداماد
بیشتر بخوانید  ست کردن انواع مانتو عید

کیف ها

 1. برای انتخاب کیف مناسب، همیشه به یاد داشته باشید که بزرگ ترین مدل ها بهترین مدل ها برای شما هستند.هنگامی که یک کیف بزرگ در دست دارید، توجه بینندگان را به خود جلب می کند و این راز موفقیت شما خواهد بود.
 2. مدل های راه راه عمودی برای افراد قدبلند انتخاب مناسبی نخواهند بود. در صورت امکان، این مدل ها را انتخاب نکنید. برعکس، مدل های مشابه گزینه A را انتخاب کنید.

مانتوهای ساده

مانتوهایی که برای افراد قدبلند مناسب است ،مانتوهای ساده و تیره به افراد لاغر و بلند قد نمی آید. مانتویی را انتخاب کنید که طرح فعال تری داشته باشد. یکی از طرح های پرطرفدار در بین افراد قد بلند، مانتو با خطوط افقی یا کت چهارخانه است. بر خلاف راه راه های عمودی، راه راه های افقی بدن شما را پرتر و قد شما را کوتاه تر نشان می دهد. مدل چهارخانه هم همینطور. هر قسمتی از بدن نازکتر باشد بهتر است در همان قسمت کت داشته باشید.

تیپ ورزشی

به طور کلی تیپ های اسپرت بیشتر برای خانم های قد بلند مناسب است زیرا این گونه لباس ها نه خیلی گشاد و راحت هستند و نه خیلی گشاد. توجه داشته باشید که لباس های گشاد برای افراد قد بلند مناسب نیست. اگر به تیپ های اسپرت علاقه دارید، شلوار اسپرت می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. امیدواریم مطلب مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند برای شما مفید باشد.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گواگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

بیشتر بخوانید  شلوار پارچه ای را با چه مانتویی ست کنیم

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو شلوار اداری (63)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */