آموزش

انواع مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند

مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند

نکات مهم برای خرید برای همه خانم ها با هر سایز و شکلی یکی از نکاتی که در انتخاب مانتو است که باید به آن توجه کنید قد و اندام شماست. مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند، مانتو های بلند تا روی زانو هستند. در این مقاله از گالری بزرگ میرداماد به بررسی مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند می پردازیم.

طراح لباس

طراح لباس می گوید: خانم هایی که ریز اندام هستند باید کت های چین دار یا چین دار انتخاب کنند. همچنین خانم های دارای اضافه وزن باید مانتوهایی با برش صاف و بلندی تا زیر زانو با ترکیب رنگ های تیره انتخاب کنند. مانتو یکی از مهم ترین لباس های خانم ها و دختران جوان است که تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت اندام و ظاهر دارد پس بهتر است مانتو را با توجه به فرم اندام و رنگ پوست و ظاهر انتخاب کنید توجه کنید . اگر مدل و رنگ مانتو به درستی انتخاب شود، ایرادات روی اندام شما تا حدودی پنهان می شود و به این ترتیب ظاهر مدرن و جذاب تری خواهید داشت.

انتخاب و خرید مانتو با توجه به فرم اندام

یکی از نکاتی که در انتخاب مانتو باید به آن توجه کنید قد و قامت شماست.انتخاب قد مانتو به قد شما بستگی دارد، اگر کوتاه قد هستید سعی کنید از مانتوهای کوتاه خودداری کنید. اما اگر او قد بلندی داشته باشد، مانتوهای بلند تا روی زانو به او ظاهر می شوند

در انتخاب مانتو به اندام و قد خود توجه کنید و اگر قد بلندی دارید به موارد زیر توجه کنید:

خانم های قد بلند باید مانتوهایی را انتخاب کنند که به زانو برسد، زیرا کت های کوتاه و خیلی بلند به آن ها نمی آید.

خانم های قد بلند نباید مانتو و شلوار همرنگ بپوشند، مانتو و شلوار ساده خطی یکدست ایجاد می کند و شما را قد بلندتر نشان می دهد، بنابراین مانتو و شلوار باید رنگ متفاوتی داشته باشد، زیرا انتخاب این مانتو و شلوار باعث می شود که این امکان وجود داشته باشد. تا ارتفاع را به چند قسمت مختلف تقسیم کرده و ارتفاع را کوتاهتر کند.

پوشیدن کت های خیلی کوتاه باعث بلندتر به نظر رسیدن پاها می شود، بنابراین خانم های قد بلند نباید کت های خیلی کوتاه بپوشند. پوشیدن کت گشاد و پف کرده اندام را بزرگتر نشان می دهد، بنابراین این مانتوها برای افراد قد بلند مناسب نیستند.

خانم های قدبلند باید مانتوهایی را انتخاب کنند که توجه را از قدشان دور کند و بر روی انحناها و برآمدگی های بدن تاکید کند تا قدشان مناسبتر به نظر برسد، بنابراین باید مانتوهای زنانه با کمر باریک را انتخاب کنند که آنها را خوش اندام و زیبا کند. انتخاب کنید.

چند نکته مهم مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند

 1. واقعیت این است که انواع ورزش ها برای افراد بلند قد مناسب است. این لباس ها نه خیلی گشاد هستند و نه خیلی راحت. لباس هایی که خیلی گشاد هستند برای افراد قد بلند مناسب نیستند. اما شلوار اسپرت می تواند گزینه خوبی برای افراد قدبلند باشد که به ورزش علاقه دارند
 2. شلوار جین راسته که برای افراد بلند قد ساخته شده است. به خصوص اگر طول مچ پا یا حتی کمی کوتاهتر باشد. اما از آنجایی که بالاتنه افراد قدبلند معمولا بلند است، نباید شورت فاق را انتخاب کنند. برعکس، شلوارهای قدبلند با بلوز یا پیراهن هایی با کمر بلند و زیر نیم تنه انتخاب مناسبی هستند.

شلوارها

 1. جالب است بدانید که هر چه بیشتر به سراغ رنگ های بیشتر و گاهی متضاد بروید، قد شما متناسب تر به نظر می رسد. در مورد طرح روی لباس باید مدل های شلوغ را انتخاب کنید. این شلوار چهارخانه در حالی که به تناسب افراد لاغر را نشان می دهد، فاق بلندی دارد و رنگارنگ است.
 2. راستش را بخواهید در مورد شلوارهای گشاد نمی توان نظر بی چون و چرای داد، تنها توصیه ما این است که این مدل ها را انتخاب نکنید.اگه بری دم زیاد میشه! این مدل ها معمولا برای افراد کوتاه قد توصیه می شود. این گزینه نیز اشتباه است و باید حذف شود.
 3. تا جایی که می توانید به سراغ جواهرات بزرگ بروید، به خصوص اگر گردن بلندی دارید، ترجیحا از مدل های ظریف استفاده نکنید. هر چه رنگ ها پر رنگ تر و شلوغ تر باشند بهتر است.
 4. دامن های خیلی کوتاه باعث بلندتر جلوه دادن پاهای فرد می شود، بنابراین از پوشیدن دامن های خیلی کوتاه خودداری کنید.
 5. کت های گشاد نیز اندام خانم ها را بزرگتر نشان می دهند. به همین دلیل این مانتوها برای خانم های قد بلند مناسب نیستند.
 6. اگر خانم های قد بلند می خواهند قد خود را مناسب تر نشان دهند، باید کتی را انتخاب کنند که توجه را از قد آنها دور کند و بر برجستگی و انحنای اندام تاکید کند. به همین دلیل باید کت هایی را انتخاب کنید که از ناحیه کمر باریکتر باشند.
 7. افراد قد بلند معمولا دست و انگشتان بلندی دارند. به همین دلیل انگشترهای پهن با نگین های درشت و دستبندهای ضخیم و پهن بسیار به آن ها می آید.

کیف ها

 1. برای انتخاب کیف مناسب، همیشه به یاد داشته باشید که بزرگ ترین مدل ها بهترین مدل ها برای شما هستند.هنگامی که یک کیف بزرگ در دست دارید، توجه بینندگان را به خود جلب می کند و این راز موفقیت شما خواهد بود.
 2. مدل های راه راه عمودی برای افراد قدبلند انتخاب مناسبی نخواهند بود. در صورت امکان، این مدل ها را انتخاب نکنید. برعکس، مدل های مشابه گزینه A را انتخاب کنید.

مانتوهای ساده

مانتوهایی که برای افراد قدبلند مناسب است ،مانتوهای ساده و تیره به افراد لاغر و بلند قد نمی آید. مانتویی را انتخاب کنید که طرح فعال تری داشته باشد. یکی از طرح های پرطرفدار در بین افراد قد بلند، مانتو با خطوط افقی یا کت چهارخانه است. بر خلاف راه راه های عمودی، راه راه های افقی بدن شما را پرتر و قد شما را کوتاه تر نشان می دهد. مدل چهارخانه هم همینطور. هر قسمتی از بدن نازکتر باشد بهتر است در همان قسمت کت داشته باشید.

تیپ ورزشی

به طور کلی تیپ های اسپرت بیشتر برای خانم های قد بلند مناسب است زیرا این گونه لباس ها نه خیلی گشاد و راحت هستند و نه خیلی گشاد. توجه داشته باشید که لباس های گشاد برای افراد قد بلند مناسب نیست. اگر به تیپ های اسپرت علاقه دارید، شلوار اسپرت می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. امیدواریم مطلب مانتوهای مناسب برای افراد قدبلند برای شما مفید باشد.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گواگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط