وبلاگ

مانتو اداری 2023 را بشناسید!

خرید مانتو اداری جدید 2023

مانتوهای اداری، یکی از مهم ترین دغدغه هایی که بانوان شاغل امروزه با آن سروکار دارند. مانتوهای اداری در شکل و اندازه های متفاوت تولید می شوند؛ ولی بستگی به شرکت مورد نظر، ممکن است برخی از اداره ها از یک مدل مانتوهای اداری پیروی کنند تا کارمندان خود یکدست ظاهر شوند. برخی دیگر از لحاظ پوشش آزادتر هستند. لباس فرم شما، مخصوصا در محل کار شما باید شیک و مناسب باشد. به طور کلی خرید مانتو اداری 2023 کمی چالش برانگیز است.

پوشیدن لباس فرم مناسب، شخصیت شما را نشانمی دهد. مخصوصا اگر لباس فرم شما از مدل، رنگ و جنس خوبی برخوردار باشد. بنابراین باید در انتخاب لباس فرم خود بسیار دقت کنید، مخصوصا اگر در یک محیط کار بسیار شلوغ کار می کنید. سعی کنید از رنگ های دیگر برای انتخاب مانتوهای اداری خود استفاده کنید به جای اینکه همیشه مشکی بپوشید.

نقش دانشگاه ها در ترویج مانتوهای اداری

دانشگاه ها، نفش بسیار مهمی در ترویج مانتوهای اداری داشتند و همچنان بیشترین تقاضا برای مانتوهای اداری، دانشجو ها می باشد؛ مخصوصا آن که دانشجو ها از مد بسیار پیروی می کنند و نقش مهمی در طراحی مانتوهای اداری داشتند. قیمت مانتو اداری ها، در گذشته چندان گران نبود، اما در سال های اخیر قیمت مانتو اداری ها تقریبا با مانتوهای عادی برابری می کند. مخصوصا آن که جدیدا در جنس و طرح مانتوها بسیار دقت می شود تا بهترین و شیک ترین مانتوها تولید شوند.

در ابتدا، مانتوهای اداری بسیار ساده بودند و تمام شرکت ها و اداره ها یک از مدل مانتو با تک رنگ مشکی یا خاکستری، بهره می بردند. با پیشرفت اینترنت و مد، مانتوهای اداری کاملا تغییر کردند و در شکل های مختلف و رنگ های متفاوت طراحی می شوند. بسیاری از شرکت ها امروزه برای کارمندان خود از یک مدل مخصوص استفاده می کنند. اما بانوانی که پوشش آزاد در شرکت یا اداره یا دانشگاه خود دارند، چگونه می توانند ترندترین مدل های مانتوهای اداری را انتخاب کنند؟

 

 

 

نکات خرید مانتو اداری 2023

  • جنس

جنس مانتو شما، باید خوب و خنک باشد. دقت کنید شما قرار است در یک دست لباس، در محیط بسته به مدت چندین ساعت بپوشید. بنابراین جنس مانتو شما باید بسیار خوب و با دوخت عالی باشد. جنس مانتوهای اداری می توانند کتان کاغذی باشد که بهترین جنس برای مانتو اداری می باشد.

البته از جنس ویسکوزهای نخی نیز برای مانتوهای اداری بسیار استفاده می گردد تا در تابستان ها خنک باشد و چسبناک نیست. معمولا جنس مانتوها در زمستان چندان نمی تواند کلفت باشد. در عوض با پوشیدن یک اورکت یا پانچ بر بروی مانتو خود، می توانید یک استایل شیک ایجاد کنید.

  • رنگ

رنگ مانتوهای اداری معمولا در کرم، مشکی، توسی و آبی کاربنی و سرمه ای است. البته رنگ های دیگر از مانتوهای اداری مانند نخودی، سفید، سبز و انواع قهوه ای نیز شامل می شود. اما به طور کلی، مشکی متداول ترین رنگ برای مانتوهای اداری می باشد که اکثر خانم ها رنگ مشکی را به هر رنگ دیگری ترجیح می دهند.

بیشتر بخوانید  ست مانتو کرم: طراحی و رنگ‌های محبوب

رنگ مشکی به راحتی با اکسسوری ست می شود و زیاد چشمگیر نیست. اما در جریان باشید پس از شست و شوی زیاد، مانتو اداری مشکی رنگ کم کم رنگ خود را می بازد و بور شود.

  • طرح

طرح مانتوهای اداری بسیار مهم می باشد؛ در اصل شما اگر مانتوهای یکسانی بپوشید، به مرور زمان استایلی یکنواخت و خسته کننده خواهید داشت. خوشبختانه مانتو اداری های جدید از استایل و طرح های بسیار متفاوتی نسبت به گذشته برخوردار هستند که دست شما برای انتخاب باز می گذارد. مدل آستین ها، یقه ها، دامن و دکمه ها به راحتی می تواند ذوق طراحی و دوخت خوب یک خیاط را نشان دهد.

توجه داشته باشید که مهم ترین بخش در طراحی یک مانتو اداری، یقه آن است. در اندازه، دامن و بخش آستین مانتو چندان نمی شود تغییر به وجود آورد. تنها می توان رنگ ها یا طرح های بسیار مینیمال اجرا کرد. یقه ها می توانند کمی در استایل ممانتو اداری شما تغییر ایجاد کنند.

اگر یقه مانتو برای شما مهم نیست، تنها به نوع دوخت آن در بخش کمر دقت کنید. دوخت مانتو اداری در بخش کمر باید فیت شما باشد اندازه مانتو تا نزدیکی زانو شما بیاید. آستین ها نباید خیلی تنگ باشند که دستان و کتف تان قادر به حرکت نباشد یا به سختی بالا برود.

موارد بالا مولفه هایی بسیار مهم بود که به شما در انتخاب یا طراحی مانتو اداری ممکن است کمک بسیار زیادی کند. حال مانتوهای اداری 2023 چه طرح و چه رنگی را شامل می گردند؟ با ما همراه باشید تا جدید ترین مانتوهای اداری 2023 را به شما معرفی کنیم.

 

  • مانتو اداری اسپرت

مانتو اداری های اسپرت می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای دختران نوجوان و جوان است. امروزه بسیاری از بانوان ترجیح می دهند با خرید مانتو اداری اسپرت در محل کار خود ظاهر شوند؛ اما دلیل اصلی خرید نوع اسپرت بیشتر برای دانشگاه و محیط شبیه به آن است.

مانتو اداری های اسپرت از دکمه های زیاد و جیب برخوردار هستند و معمولا در رنگ بندی تیره طراحی می شوند. مانتو اداری های اسپرت اندازه ای نزدیک به زانو یا بلندتر دارند. سایز این مانتو ها تنگ نیست و کمی حالت گشاد و رها در بدن پیدا می کنند. یقه های مانتو اسپرت معمولا به شکل هفت می باشد که مقنعه ها یا دیگر پوشش های سر راحت تر فیت مانتوها بشوند.

بیشتر بخوانید  شلوار سفید با چه رنگی ست میشه ؟

 

  • مانتو اداری نیمه اسپرت

مانتو اداری نیمه اسپرت معمولا تنگ تر و کمی کوتاه تر از نوع اسپرت است و جیب کوچک تر هستند یا تنها برای دیزاین قرار می دهند. یقه در مانتو های اداری نیمه اسپرت، متنوع تر است. در برش های مختلف مانند هفت یا یقه بسته، ظاهر می شوند. مانتوهای اداری نیمه اسپرت برای دانشگاه ها و آموزشگاه ها بسیار کاربرد دارد. مانتوهای نیمه اسپرت یکی از بهترین گزینه ها برای بانوان هستند. زیرا ظاهر بسیار شیکی دارد و بسیار راحت تر هستند.

مانتو اداری نیمه اسپرت به دلیل راحتی نسبی و شیک بودن، احتمالا پرطرفدارترین مانتو اداری 2023 می‌باشد. مانتو اداری نیمه اسپرت یکی از مانتوهای موردعلاقه دانشجویان و مدرس ها می باشد.

 

  • مانتو اداری فاستونی

مانتو اداری فاستونی یکی از زیباترین و شیک ترین مانتوهای اداری 2023 است. این مانتوها معمولا با پارچه های راه راه ریز یا چهارخانه طراحی می شوند و از دکمه های زیاد برخودار می باشند. مانتو فاستونی ها از لحاظ یقه، تنوو بسیاری دارند و رنگ توسی یا خاکستری متداول ترین رنگ برای این نوع مانتو ها می باشد. مانتو اداری فاستونی انتخاب بسیاری از شرکت ها برای کارمندان خود می باشد تا ظاهری شیک و پوششی یکدست به کارمندان خود بدهد.

مانتو اداری فاستونی معمولا از جنس کتان یا ویسکوز نخی می باشد و اگر دقت کنید، نوع مانتو اداری مهماندارهای هواپیما و فرودگاه از نوع فاستونی می باشد که البته رنگ بندی سرمه ای برای آنجا بیشتر استفاده می گردد.

 

  • مانتو اداری تریکو

مانتو اداری تریکو از آن دسته مانتوهایی است که دکمه ها پنهان هستند، یا ممکن نیم از بالاتنه را در بر بگیرد و کل پایین تنه بی دکمه و آزاد باشد. برخی مانتوهای اداری تریکو دکمه ندارند و به صورت یکسره باید از یقه پوشید و دکمه های روی مانتو تزیینی هستند.

در خرید مانتو اداری، مانتوهای اداری تریکو معمولا قد بلندی دارند و دامن آزاد که خانم ها را کمی در لباس موردنظر آزادتر می گذارد. این نوع مانتو ها کامل فیت نیستند و بیشترین تنوع را در رنگ بندی، یقه و اندازه دارند. احتمالا مانتو اداری های تریکو بهترین گزینه برای بانوانی باشد که دنبال یک مانتو اداری بلندتر از زانو یا حتی تا مچ پا هستند.

بیشتر بخوانید  مانتو مشکی با چه چیزی ست میشه

بهترین و متداول ترین نوع مانتو اداری تریکو، یقه هفت با دکمه های پنهان و اندازه تا زانو می باشد که این مدل معمولا فیت هیکل بوده و بیشترین طرفدار را در بین مدل های تریکو 2022  داشت. رنگ های سرمه ای، آبی تیره، توسی، بنفش، سبز تیره، قهوه ای و مشکی از مدل رنگ های زیبا و شیک مانتو اداری تریکو می باشد.

 

  • مانتو اداری گیپور

به طرز جالبی، مانتو اداری گیپور یکی ترند های پروپاقرص 2022 بود. با اینکه معمولا گیپور برای لباس های مجلسی یا مانتوهای مجلسی هستند. اما در مانتواداری ها نیز مدل گیپور داریم. مدل های گیپور غالبا به رنگ مشکی هستند و رنگ های دیگر به سختی یافت می شود. گیپورها بیشتر در طرح آستین و دامن ها کار می‌شوند و بخش یقه و دکمه ها می تواند به هر شکلی باشد. البته گاهی اوقات گیپورهای سفید بر روی مانتو های اداری مشکی نیز می تواند طراحی شود که کمی مانتو را مجلسی تر می کند.

 

 

خرید مانتو اداری 2023

مانتو اداری کد 152.311

  • مانتوهای اداری هشت دکمه

یکی معروف ترین و قدیمی ترین نوع مانتو اداری که هیچگاه از ترندهای سال کنار نمی رود. مانتوهای هشت دکمه به دلیل اینکه دو دکمه در کنارهم قرار گرفتند، معروف هستند. مانتو های هشت معمولا در بخش آستین ها و یقه ها بسیار مدل ساده ای دارند و اندازه مانتو ها می تواند کوتاه یا بلند باشد.

مانتوهای اداری هشت دکمه جنس کلفتی دارند. البته جنس های نازک تر نیز یافت می شود. مانتو اداری هشت دکمه انتخاب کسانی ست که می خواهند در محل کار خود ظاهری آراسته ولی ساده داشته باشند.

 

خرید مانتو اداری ۲۰۲۳ از گالری مانتو میرداماد 

گالری مانتو میرداماد چندین سال سابقه فروش موفق انواع لباس ها، مانتو و شومیز، شلوار و … را دارد. این گالری طراحان و خیاطان بسیار کاربلد و ماهی دارد. به همین علت تنوع و جذابیت لباس ها را به وضوح مشاهده خواهید کرد. کیفیت جنس پارچه های به کار رفته در لباس های گالری مانتو میرداماد فوق العاده است.

خبر خوب این است که شما می توانید بهترین کیفیت به همراه مناسب ترین قیمت را از این مجموعه خریداری نمایید. برای خرید مانتو اداری در سال ۲۰۲۳ وارد سایت این مجموعه شوید. در بخش محصولات قسمت مانتوهای اداری تصاویر کارها به همراه قیمت های به روز رسانی شده درج شده است.

در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکلی هنگام خرید مانتو اداری 2023 با کارشناسان گالری مانتو میرداماد ارتباط برقرار کنید. تمامی کارشناسان شما را در خرید بهتر راهنمایی خواهند کرد.

 

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو شلوار اداری (63)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */