آموزش

انواع مانتو راه راه

مانتو راه راه

مانتو یکی از اصلی ترین پوشش های زنان ایرانی است که انواع مختلفی دارد و بسیار متنوع است یکی از پرطرفدارترین انواع مانتو، مانتو راه راه است که در بین خانم های جوان طرفداران زیادی دارد.

دسته بندی مدل های متنوع و شیک مانتوهای را‌ه راه

مانتو راه راه تنوع بسیار بالایی دارد و انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

مانتوهای راه راه با خطوط عمودی (نازک و ضخیم)

مانتوهای راه راه با خطوط افقی (نازک و ضخیم)

مانتوهایی که ترکیبی از چند مدل مختلف دارند.

کت راه راه بلند

مانتوهای کوتاه و مانتوهای راه راه

مانتوهای جلو باز را‌ه را‌ه یا جلو بسته

چه کسی کت راه راه مناسب است؟

مانتو راه راه هم برای افراد لاغر و هم برای افراد چاق مناسب است اما برای انتخاب مانتو مناسب برای همه افراد باید نکاتی را در نظر بگیرید.

مانتو راه راه مناسب برای افراد لاغر

اگر اندام لاغری دارید و قصد خرید مانتو راه راه دارید، پیشنهاد می کنیم حتما مانتوهایی با خطوط افقی بخرید زیرا این طرح باعث می شود اندام شما گشادتر به نظر برسد و چاق شوید.خانم های لاغری که دوست دارند پرتر و چاق تر به نظر برسند بهتر است از پارچه های راه راه و لباس هایی با خطوط پهن استفاده کنند زیرا پارچه راه راه با راه راه های پهن بدن را چاق و کوتاه می کند.

توصیه می کنیم کت های راه راه تیره، رنگ های روشن مانند سفید، صورتی روشن، آبی نخرید

مانتو راه راه مناسب برای افراد سایز بزرگ

یکی از بهترین انواع مانتو برای خانم های چاق و چاق، مانتوهای راه راه هستند، بسیاری از برندهای معروف طراحی لباس دنیا از این تکنیک برای دوخت لباس های سایز بزرگتر استفاده می کنند. اگر خطوط راه راه روی لباس شما عمودی باشد، بدن شما را لاغر و بلند نشان می دهد.

پیشنهاد می کنیم برای لاغرتر نشان دادن کت های را‌ه را‌‎ه تیر‌ه انتخاب کنید، اما اگر می خواهید رنگ های روشن بپوشید، به خاطر داشته باشید که این الگو به خنثی شدن اثر رنگ های روشن کمک می کند تا اندام شما بزرگتر به نظر برسد.

کفش مناسب برای کت راه راه

یکی از دغدغه های خانم ها بعد از انتخاب مانتو، ست کردن آن با کفش مناسب است. کفش یکی از اقلام مهم و اصلی در استایل هر خانمی است، بنابراین باید هماهنگ با بقیه لباس ها انتخاب شود.کفش های ساده بدون نگین و تزئین بهترین کفش برای ترکیب با کت راه راه است. با مانتو راه راه هم می توانید شلوار ساده، نیم بوت دخترانه و صندل زنانه بپوشید، البته تا حد امکان ساده و بدون تزیین باشند.

کیف مناسب برای مانتو راه راه

انتخاب کیف مناسب برای ست کردن با کت راه راه کمی دشوار است. همانطور که در دنیای مد گفته شد برای انتخاب کیف مناسب برای این نوع مانتو باید به طول و عرض مانتو دقت کنید. کیف بزرگ برای مانتوهای گشاد، گشاد و پانچ و کیف کوچک بیشتر برای کت های اسپرت، کوتاه و کت مناسب است.

همچنین هنگام انتخاب کیف باید به اندام خود توجه کنید، کیفی را انتخاب کنید که توجه را از قسمت های نامناسب بدن به قسمت های جذاب بدن جلب کند، مثلا اگر ران های بزرگی دارید کیفی را انتخاب کنید که زیر بدن شما قرار بگیرد. بازو

اگر کیفی می خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید، بهتر است کیفی با رنگ خنثی انتخاب کنید.

روسری و شال مناسب برای مانتوهای راه راه

یکی دیگر از انواع لباس های زنانه که باید در انتخاب آن دقت کرد روسری و شال است. شال و شال را باید با هر نوع مانتو و لباسی انتخاب کرد زیرا انتخاب اشتباه شال و روسری می تواند زیبایی شما را تغییر دهد.با کت راه راه بهتر است از روسری و شال های ساده استفاده کنید تا ظاهرتان زیاد شلوغ به نظر نرسد.

برای انتخاب رنگ روسری یا روسری و شلوار به رنگ روپوش دقت کنید و رنگ یکی از نوارهای روپوش را رنگ غالب در نظر بگیرید و روسری و روسری هم رنگ بپوشید. البته در انتخاب روسری به این نکته توجه داشته باشید که روسری باید با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد.

شلوار و دامن مناسب با کت راه راه

اگر کت راه راه انتخاب کرده اید، باید آن را با شلوارهایی ست کنید که رنگ ساده و خنثی دارند. برای مثال می توانید یک کت راه راه مشکی و قرمز را با شلوار مشکی بپوشید.

همچنین کت را‌ه را‌ه با شلوار پارچه ای و جین مناسب است. بهتر است برای مانتو راه راه خود شلوار مناسبی انتخاب کنید، به رنگ مانتو دقت کنید و رنگ یکی از راه راه های مانتو را رنگ غالب در نظر بگیرید، مثلا اگر کت شما راه راه سفید و مشکی است. شلوار سفید یا مشکی ساده را انتخاب کنید.

اگر می خواهید استایل متفاوتی داشته باشید، می توانید کت را با دامن ست کنید. برای انتخاب دامن مناسب با کت راه راه به رنگ کت توجه کنید و رنگ یکی از راه راه های کت را رنگ غالب در نظر بگیرید، مثلا یک پیراهن سفید ساده و یک دامن سفید بپوشید و یک کت راه راه مشکی زیر سفید.استفاده از رنگ خنثی برای دامن باعث زیباتر شدن کت طرح دار می شود. دامن با کفش بلند این استایل را شیک تر می کند.

نکات مهم در مورد کت راه راه

  • مانتوهای راه راه را با توجه به سلیقه و فرم اندام خود انتخاب کنید.
  • اگر می خواهید آراسته تر و جذاب تر به نظر برسید، بهتر است کت های بلند را انتخاب کنید که در جاهای مختلف بپوشید.
  • امروز‌ه مانتوها به صورت جلو باز یا جلو بسته هستند، می توانید از مدل های جلو باز و جلو بسته نیز استفاد‌‌ه کنید و لذت ببرید.
  • اگر می خواهید ست مانتو و شلوار را‌ه را‌ه بپوشید، بهتر است کت های کتی و کوتاه را انتخاب کنید.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گواگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط