ست لباس

مانتو سبز زیتونی با چه رنگی ست میشود

شاید با خود فکر کنید که ست کردن مانتو سبز زیتونی با رنگ های دیگر خیلی کار سختی است و رنگ های خیلی کمی وجود دارند که می توان با سبز زیتونی ست کرد. اما اینطور نیست. سبز زیتونی یکی از دلنشین ترین رنگ های پاییزی است. گرچه خیلی از افراد به اشتباه فکر می کنند که زیتونی مخصوص بهار و تابستان است اما بهترین فصل برای پوشیدن مانتو زیتونی، فصل پاییز است.

 

نکات مهم برای ست مانتو سبز زیتونی

سوالی که خیلی از خانم ها می پرسند این است که این رنگ مانتو به من میاد؟ برای جواب دادن به این سوال باید بدانیم که رنگ سبز زیتونی گرم است یا سرد؟ و برای چه رنگ پوستی مناسب است؟

در چرخه رنگ سه نوع رنگ وجود دارد. رنگ های گرم، رنگ های سرد و رنگ های خنثی که هر کدام برای رنگ پوست های خاصی مناسب هستند.. زرد، نارنجی و قرمز رنگ های گرمی محسوب می شوند. سبز تیره، آبی و بنفش هم رنگ های سردی هستند. سبز زیتونی مابین رنگ سبز و زرد قرار دارد و از ترکیب رنگ های قرمز و آبی و زرد بدست می آید. پس سبز زیتونی چون ترکیبی از رنگ گرم و رنگ سرد است یک رنگ خنثی به شمار می رود. پس یک مانتو زیتونی روشن، مانتویی با تناژ رنگی خنثی و کمی گرم و مانتو سبز زیتونی تیره، مانتویی با تناژ خنثی و کمی سرد است.

خوشبختانه، رنگ زیتونی طیف وسیعی دارد. از طرفی یک رنگ خنثی است. پس هم کسانی که رنگ پوست تیره دارند و هم روشن میتوانند مانتو زیتونی را بپوشند. اما اینکه سبز زیتونی روشن بپوشید بیشتر به شما می آید یا سبز زیتونی تیره به ثناژ رنگی پوستتان بستگی دارد.  اگر تناژ رنگی پوست شما گرم است بهترین رنگ مانتو برای شما، رنگ سبز زیتونی روشن است و اگر پوست سردی دارید یک مانتو برنگ سبز زیتونی تیره برایتان مناسب تر است.

رنگ زیتونی نماد چیست؟

اینکه مردم اولین باری که شما را ببینند چه نظری در موردتان داشته باشند خیلی به رنگ مانتو شما هم بستگی دارد. چونکه اولین چیزی که مردم میبینند مانتو شماست نه شخصیت درونی شما. پس باید به ترکیب رنگ ها و ست مانتو شلوار خود دقت کنید.

یک مانتو سبز زیتونی نشان می دهد که شما فردی آرام، خاکی، خوش مشرب و در عین حال ظریف هستید و باعث می شود کنارتان احساس آرامش داشته باشند. سبز زیتونی با فصل پاییز بیشترین تناسب را دارد به همین دلیل پوشیدن مانتویی برنگ سبز زیتونی در فصل پاییز بیشترین تاثیر را در جذب نگاه اطرافیانتان خواهد داشت.

مانتو سبز زیتونی با چی ست میشه ؟

سبز زیتونی رنگی همه فن حریف است. می توان آن را با خیلی از رنگ ها ست کرد.

1-ست مانتو سبز زیتونی و شال سفید

یکی از جذاب ترین ترندهای پاییزه امسال ست مانتو سبز زیتونی، شال یا روسری سفید با شلوار سفید است. می توانید برای کامل تر شدن استایلتان هم از یک کیف چرم زیتونی خوش رنگ با خطوط سفید استفاده کنید. سفید یک رنگ خنثی است و می توان آن را با هر رنگ گرم و سردی براحتی ست کرد. پس نیازی نیست نگران سبز زیتونی روشن یا تیره بودن مانتو باشید. ترکیب سفید و زیتونی هم شیک و جذاب است و هم مناسب فصل پاییز.

 

مانتو سبز خوشرنگ با شال و کفش سفید

 

2-ست مانتو زیتونی با رنگ قهوه ای

رنگ قهوه ای خیلی رنگ خاصی است و با هر رنگی نمی توان ست کرد اما ترکیبش با زیتونی فوق العاده است. ست رنگ زیتونی و قهوه ای روشن باعث می شود فردی خانواده دوست و قابل اعتماد به نظر برسید. قهوه ای یک رنگ پاییزی گرم است و در کنار زیتونی ست پاییزه دلنشین و جذابی برایتان می سازد.

 

3- ست مانتو زیتونی و شال و روسری کرم

پوشیدن مانتو زیتونی خود را به فصل پاییز محدود نکنید. اگر دوست دارید برای استایل بهاره خود سبز زیتونی بپوشید از رنگ کرم کمک بگیرید. شال و روسری کرم انتخاب خوبی برای فصل بهار است و از طرفی خیلی لوکس و گرانبها به نظر می رسد . البته کرم یک رنگ گرم است اگر تناژ رنگی پوست شما سرد می باشد و بهتر است این دو رنگ را با هم ست نکنید. اگر همچنان مصمم هستید که از این استایل استفاده کنید به آرایش غلیظی نیاز خواهید داشت. برای تکمیل استایل خود هم می توانید زیورآلات بکار ببرید.

 

ست مانتو با شال کرم

 

4-ست مانتو زیتونی و شال و روسری لیمویی

پوشیدن شال و روسری لیمویی با مانتو سبز برای هر خانمی واجب است. خاص ترین استایل بهاره ای است که می توانید با مانتو زیتونی داشته باشید. البته لیمویی خیلی به سبز زیتونی نزدیک است و مخصوص ان دسته خانم هاییست که دوست دارند همیشه خوش استایل و شیک پوش باشند. رنگ لیمویی نماد شور و شوق است و باعث می شود سرزنده تر و پرانرژی تر به نظر برسید.

 

5-ست مانتو زیتونی و مشکی

هیچ رنگی در دنیا نیست که نتوان با مشکی و سفید ست کرد. مشکی هم مثل سفید یک رنگ خنثی است و به خوبی با زیتونی ست می شود. برای اینکه در فصل زمستان هم مانتو سبز زیتونی مورد علاقه تان را بپوشید کافیست با رنگ مشکی ان را ست کنید. رنگ مشکی مخصوص فصل زمستان است. البته خیلی از خانم ها هم هستند که همیشه دوست دارند مشکی پوش باشند. اگر شما هم جزو این دسته از خانم ها هستید می توانید از ست شلوار، شال و کیف و کفش مشکی با مانتو زیتونی استفاده کنید تا لباستان یکنواخت نباشد.

6-ترکیب زیتونی و قرمز

اصولا قرمز رنگی است که ست کردنش با هر رنگی کار راحتی نیست اما استایل زیتونی حتی با رنگ قرمز هم جواب می دهد. ترکیب این دو رنگ در کنار هم فوق العاده زیباست. ست سبز زیتونی و قرمز بدون شک یکی از بهترین گزینه هاییست که می توانید برای استایل پاییزه خود انتخاب کنید.

 

7- زیتونی و نارنجی

یکی دیگر از ست های جذاب پاییزه، ترکیب رنگ زیتونی و نارنجی می باشد. رنگ نارنجی مکمل خیلی خوبی برای زیتونی است. کافیست یک کیف چرم نارنجی یا خردلی و شال و روسری نارنجی در استایل خود بکار ببرید تا جادوی آن را ببینید. فوق العاده جذاب و تو دل برو و لوکس است. نارنجی در کنار زیتونی باعث می شود مانتوتان جلوه بیشتری داشته باشد و شما را فردی مثبت اندیش، پرانرژی و اجتماعی نشان می دهد.

 

9-زیتونی و بژ

اگر به این فکر افتاده اید که مانتو سبز زیتونی خود را با بژ ست کنید استایل خاص و بی نظیری خواهد بود. کافیست از یک شلوار بژ، مانتو زیتونی و شال بژ استفاده کنید. اگر مانتویی طرح دار می پوشید سعی کنید به قانون سه رنگ پایند باشید و رنگ هایی را با آن ست کنید که در دوخت مانتوتان بکار رفته است.

 

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط