ست لباس

مانتو کرم با چه رنگی ست میشه

یکی از مهمترین نکات هنگام ست مانتو کرم رنگ، دقت به انتخاب رنگ گرم یا سرد مناسب است. کرم یک رنگ گرم است که ته رنگ زردی دارد به همین دلیل برای افرادی که تناژ رنگ پوست گرمی دارند بسیار مناسب است و بهترین رنگ مانتو برای پوست گندمی است و برای فصل پاییز و بهار انتخاب ایده آلی است.

بهترین فصل برای پوشیدن مانتو کرم

مانتو کرم احتمالا در کمد هر بانویی پیدا خواهید کرد زیرا یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در جهان است. رنگ کرم رنگی گرم و نرم است. اگر آن را با سفید، سبز لجنی و قهوه ای ست کنید یک استایل پاییزه زیبا خواهد بود. ترکیب این رنگ با صورتی کمرنگ، گلبهی یا یاسی نیز مخصوص فصل بهار است.  مانتو کرم رنگ بسیار دوست داشتنی است اما بدترین انتخاب برای فصل تابستان می باشد. ست مانتو کرم رنگ با سبز زیتونی یا خاکی نیز برای فصل پاییز بسیار زیباست.

ست مانتو کرم رنگ با شال صورتی و یاسی

مانتو کرم رنگ با شال ترکیبی کرم-یاسی، شال ترکیبی صورتی-کرم یا روسری با طرح شلوغ صورتی، کرم و یاسی برای فصل بهار فوق العاده خواهد بود. اگر مانتو تک رنگ کرم می پوشید شال و روسری ترکیبی را امتحان کنید با این کار به استایل خود روح می بخشید. ست مانتو کرم رنگ با روسری ابریشم گلدار گلبهی با زمینه عاجی نیز یک استایل مجلسی بهاری زیبا خواهد بود.

 

ست کرم و شال قهوه ای

اگر مانتو شما طرح دار است مثل مانتو چهارخانه کرم قهوه ای بهتر است از رنگی که در طرح پارچه استفاده شده استفاده کنید. اگر مانتو چهارخانه کرم قهوه ای می پوشید یک شال قهوه ای ساده بهترین گزینه است و جذابیت استایل شما را چند برابر می سازد.

قهوه ای یکی از زیباترین رنگ های پاییزه است. پوشیدن یک شلوار و شال قهوه ای با مانتو کرم استایل پاییزه شگفت انگیزی را خلق می کند.

ست مانتو کرم رنگ و شال سبز لجنی

رنگ سبز لجنی نیز یکی از رنگ های مناسب پاییز است که در ترکیب با کرم استایل پاییزه بی نظیری می سازد. رنگ سبز لجنی نسبت به سایر رنگ های پاییزه چشمگیرتر است. برای ست مانتو کرم با رنگ سبز به سراغ تیره ترین رنگ های سبز بروید. اگر مانتو شما کرم رنگ است پوشیدن یک شال سبز لجنی یا سبز زیتونی تیره می تواند گزینه ایده آلی برای شما باشد. از روسری ابریشمی گرفته تا کیف و کفش چرمی سبز. این رنگ در ترکیب با کرم بسیار زیبا خواهد بود.

 

ست رنگ کرم و شال زرشکی

زرشکی یادآور بی چون و چرای فصل پاییز است. هیچ فرقی نمی کند که مانتو اسپرت پوشیده باشید یا کژوال! پوشیدن یک شالوار و شال زرشکی در کنار مانتو کرم رنگ، استایل پاییزه شما را متحول  می سازد.

 

مانتو کرم با شال ، شلوار و کفش گلبهی

اگر می خواهید استایل ظریف و زنانه داشته باشید می توانید از ست مانتو کرم با شال ، شلوار و کفش گلبهی کمک بگیرید. رنگ گلبهی باعث می شود استایل شما ظریف و مینیمال باشد و چهره معصومانه تری داشته باشید. یک آرایش ملیح و روشن نیز باعث می شود زیبایی استایلتان بیشتر به چشم بیاید.

ست مانتو کرم رنگ و شلوار و کفش مشکی

مشکی یک رنگ خنثی و تیره ترین رنگ هاست. می توان هر رنگی را با آن ست کرد. رنگ کرم نیز به خوبی با مشکی ست می شود. ست مانتو کرم با رنگ مشکی برای فصل پاییز بسیار ایده آل است.  پوشیدن یک شلوار مشکی با مانتو شتری و شال مشکی از پرطرفدارترین استایل های پاییزه است. یک بلوز مشکی، مانتو اسپرت پاییزه شتری و شلوار و کفش مشکی استایل بسیار شیکی خواهد بود.

 

ست مانتو کرم رنگ

مانتو اسپرت پاییزه شتری جذاب

 

ست مانتو کرم رنگ

مانتو کرم روشن و شلوار مشکی

ترکیب کرم، زردچوبه ای و خاکستری

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید همیشه مد روز باشید یک شال ترکیبی کرم، زردچوبه ای و خاکستری را امتحان کنید. ترکیب زردچوبه ای و خاکستری در کنار مانتو کرم یکی از شیک ترین استایل های پاییزی است.

 

مانتو کرم و شال و شلوار سرمه ای

اگر می می خواهید در مجالس شیک و ظریف به نظر برسید ترکیب کرم و سرمه ای یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید.

ست مانتو کرم با رنگ سرمه ای یک استایل الگانت بسیار شیک و ظریف برایتان بوجود می اورد.  یک کیف سرمه ای و کرم، شال سرمه ای و شلوار لی همراه با مانتو کرم رنگ یک استایل بسیار شیک، زنانه و مجلسی است. می توانید از اکسسوری هایی مثل جواهرات مرواریدی یا طلا استفاده کنید تا استایل الگانت شیک تری داشته باشید. این استایل مخصوص مجالس و مهمانی هاست.

 

ست مانتو نخودی و رنگ آبی آسمانی

یکی از شیک ترین ست ها با مانتو کرم پوشیدن یک شال آبی آسمانی است. ترکیب آبی آسمانی و کرم رنگی شاد و جوان پسند است. ست مانتو نخودی با شال آبی باعث می شود شاد، ساکت و آرام و مهربان به نظر برسید و حس آرامش را به اطرافیانتان منتقل می کند. همچنین می توانید یک شلوار جین آبی را با مانتو نخودی ست کنید تا در کنار شال آبی آسمانی استایل جذاب تری بسازند. این ست را می توانید در هر مکانی بپوشید. این استایل برای فصل پاییز، زمستان و بهار عالیست. با یک کفش سفید می توانید جذابیت استایل خود را بیشتر کنید.

 

 

مانتو کرم نسکافه ای و شال پلنگی و پوست ماری

ست کرم نسکافه ای با شال پوست ماری استایل کلاسیک بسیار جذابی است که هیچوقت از مد نمی رود. یکی دیگر از استایل های مدرن و خاص ست مانتو کرم نسکافه ای با شال گورخری است. گرچه به اندازه شال پوست ماری محبوب نیست اما خاص ترین و شیک ترین شالی است که می توانید با مانتو کرم نسکافه ای خود ست کنید.

پیشنهاد می کنیم برای کامل تر شدن استایل خود از یک شلوار جین و کفش پوست ماری کمک بگیرید تا استایلی مدرن و جذاب داشته باشید.

یک استایل شیک دیگر، ترکیب مانتو کرم نسکافه ای، شلوار سفید، کیف و کفش پلنگی و شال ترکیبی پلنگی و نسکافه ای است.

 

مانتو کرم رنگ و بلوز و کفش سفید

رنگ سفید خالص ترین و زیباترین رنگی است که می توانید با مانتو کرم خود ست کنید. یک بلوز، کفش و شال سفید را با مانتو کرم خود ست کنید تا اوج جذابیت آن را ببینید. کیف کرم رنگ را فراموش نکنید. کیف ها اکسسوری های مهمی هستند که می توانند جذابیت استایل شما را دو چندان کنند.

 

ست مانتو کرم رنگ

بازگشت به لیست