گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

آموزش

مدل های استین مانتو سال 1402

مدل های استین مانتو سال 1402

بدون شک جذابیت، ترکیب رنگ مناسب، نوع دوخت و البته پارچه مرغوب و مدل های استین هماهنگ با نوع استفاده از ویژگی های اصلی یک مانتو زنانه خوب است. ابتدا باید با اسامی انواع پارچه مانتو آشنا شویم سپس در مورد هر کدام اطلاعات جامعی بدست آوریم. برای دانستن مدل های استین مانتو سال 1402   همراه با میرداماد باشید.

مدل های استین مانتو سال

هر خانمی هنگام خرید مانتو ابتدا به رنگ مانتو توجه می کند سپس طرح و مدل آن را ارزیابی می کند و سپس پارچه مانتو را لمس می کند. اگر همه این سه مرحله به خوبی پیش رفت و او آن را دوست داشت، پس از پرو درخواست می کند که آن را شخصا ببیند.
مرحله اول و سوم ارتباط مستقیمی با پارچه مانتو دارد. پس حتما رنگ پارچه را (با توجه به سلیقه خریدار) انتخاب کنید و سپس به رنگ پارچه توجه کنید. زیر دست پارچه و لمس آن باید حس خوبی را منتقل کند.
اولین نکته هماهنگی انتخاب نوع پارچه مرغوب با نوع مصرف مانتو و سپس انتخاب ماهرانه رنگ و طرح و سپس یافتن مکان مناسب برای خرید پارچه مانتو با قیمت ارزان (ترجیحا قیمت تولید کننده بدون واسطه. ). برای طراحی و دوخت آستین مانتو طرح های متفاوت و جذابی وجود دارد.

مدل های استین مانتو سال 1402 | گالری مانتو میرداماد

مانتو ژاکارد با آستین پف دار

مانتو با پارچه ژاکارد به تنهایی زیباست و حتی نیازی به طراحی الگوهای پیچیده و خاص ندارد. در عین حال استفاده از پارچه ژاکارد در دوخت لباس و مانتو به داشتن تناسب و ثبات کامل کمک می کند. برای انتخاب مدل آستین در پارچه ژاکارد از گزینه های مختلفی استفاده می شود. اما در این بین مدل کلوش زیبایی خاصی دارد. در این مدل مانتو آستین ها تا قیمت زیر آرنج به صورت ساده و معمولی کشیده شد‌ه و برای ادامه آن از مدل کلوش استفاده شد‌ه است.
برای کشیدن این مدل آستین لباس کافیست یک آستین ساده بکشید. همچنین برای قسمت کلوش یک مستطیل به اندازه دو برابر طول آستین در قسمت آرنج و به طول دلخواه ببرید. البته روش دوخت آن نیز کمی متفاوت است. اول، برای ایجاد چین‌ها به هیچ وجه از چین‌های سوزنی استفاده نکنید. چون پارچه شما ژاکارد است و چین های سوزنی روی این پارچه زیبا نیست. پس به چین پیلی بروید.
در ضمن آستین ها و چین ها از آرنج دوخته می شود تا چین ها زیبایی و جلوه بیشتری داشته باشند. نکته پایانی این است که هنگام اتو حتما با حوصله اتو کنید تا خطوط چین ها روی آستین به خوبی نمایان شود. در این صورت زیبایی بیشتری را در آستین خواهید دید.
فراموش نکنید که این مدل مانتو برش و طرح ساده ای دارد و چیزی که آن را زیباتر و چشمگیرتر می کند مدل آستین است که مانتو را ساده جلوه می دهد. پس برای بریدن، دوختن و اتو کردن آستین ها وقت بگذارید.

بیشتر بخوانید  چگونه مانتو را تنگ کنیم ؟

دوخت آستین کت ژاکارد

گران نباشید، دوخت این مدل آستین کار سختی نیست. فقط کمی صبور و خلاق باشید و قطعات آستین را با دقت به هم وصل کنید. برای این مدل آستین اول از همه به سراغ پارچه ای بروید که قد متوسطی دارد.
بعد از آن نوبت به کشیدن الگوی آستین می رسد. ابتدا الگوی یک آستین ساده و معمولی را تا آرنج بکشید. برای قسمت پایین آستین که شبیه گل رز است باید یک مستطیل به اندازه آرنج به اضافه قد گل حدود 20 سانتی متر بکشید.
حتما برای هر آستین دو بار از این الگو بکشید تا آستین زیباتر به نظر برسد. یک پارچه جداگانه در ابعاد مستطیل و به طول حدود 30 سانتی متر برش بزنید و با آن گل رز درست کنید. این گل در قسمت پایین آرنج چسبانده می شود و بقیه طول آستین نیز در کنار آن دوخته می شود.
شاید در نگاه اول دوخت این مدل آستین کمی سخت به نظر برسد اما با کمی حوصله می توانید آن را به راحتی بدوزید. اگر می خواهید کت کمتر گشاد باشد، از یک لایه چسب برای آستین گل رز استفاده کنید تا آستین به اندازه کافی شل شود. در غیر این صورت، در نهایت با یک آستین گشاد و آویزان مواجه خواهید شد.

مانتو با آستین های موج دار

برش های متعدد روی آستین آن را به یک طراحی خاص و منحصر به فرد تبدیل کرده است. برای کشیدن این آستین به یک الگوی آستین معمولی و ساده نیاز داریم. بعد از آن باید آستین را به 4 تکه تقسیم کنید و از آرنج به پایین طرح موج دار به آن بدهید و برای آن مچ جداگانه بکشید.
برای زیباتر شدن آستین بهتر است از پارچه های پررنگ استفاده کنید. همچنین در برش ها از نوارهای تزئینی زیبا یا سنگ و مروارید زیبا استفاده کنید. در این صورت جلوه بیشتری در مانتو و آستین ایجاد می شود.

بیشتر بخوانید  تشخیص خز طبیعی از مصنوعی

آستین ساده و فانتزی

دوخت آستین این مانتو بسیار آسان و سریع است و در عین حال زیبایی بی نظیری به فرم لباس مجلسی می دهد. برای این کار می توانید سراغ پارچه هایی مانند کرپ، شانتون یا هر نوع پارچه ای با وزن متوسط ​​بروید. پس از آن فقط یک آستین ساده بکشید و طول آستین را تا مچ یا بالاتر بکشید.
در لبه آستین یک برش منحنی دید‌ه می شود پس حتما از یک تکه سجاف زیر لبه آستین برای دوخت زیبا در این قسمت استفاده کنید. دوخت پاپیون ها نیز بسیار آسان است و فقط به یک مستطیل به ابعاد حدود 7 سانتی متر در 12 سانتی متر نیاز دارید. الگوی پاپیون را حتما روی دو لایه پارچه بزنید و از لبه پاپیون بدوزید تا شیک و زیبا شود.

آستین ابریشمی، ساده

پارچه ابریشمی با ظرافت و سادگی قدرت زیادی در زیباسازی مانتو یا هر نوع لباس دیگری دارد. این مدل مانتو مجلسی برای مهمانی های خانوادگی نیز گزینه مناسبی است. آستین مانتو مجلسی از جنس حریر ساده است.
در این مدل آستین به الگوی اولیه یک آستین ساده بالای مچ نیاز داریم. حتما پارچه ای را برای دوخت مانتو انتخاب کنید که جریان خوبی داشته باشد. در این صورت با پارچه ابریشمی لبه آستین هماهنگی بیشتری ایجاد می کند.
لبه آستین نیز از پارچه ابریشمی شیشه ای است که لبه کمی دارد و کافی است پارچه حریر را دو بار دور مچ بریده و با چین های سوزنی به آستین بچسبانید.
اگر می‌خواهید مانتو جذاب‌تر باشد، می‌توانید از سنگ‌های تزئینی، مروارید یا منجوق استفاد‌ه کنید و لبه‌ی ابریشمی آستین‌ها و جیب‌ها را به‌صورت پراکنده بدوزید.

بیشتر بخوانید  مناسب ترین مدل مانتو جلوباز بهاری

مدل های استین مانتو سال 1402 | گالری مانتو میرداماد

نکات خرید مانتو کالکشن 1402

هنگام خریدمانتو رسمی باید نکات مهمی را رعایت کنید. اولین مسئله این است که شما چه نوع مانتویی را انتخاب می کنید؟ اگر می خواهید مانتو ساده و برای یک مهمانی خانوادگی یا دوستانه باشد، پارچه های متنوع با روان مناسب گزینه خوبی هستند. اما برای لباس و مانتو رسمی حتما سراغ پارچه ای با استحکام کافی بروید.
بعد از آن باید مدل آستین و برش مانتو را انتخاب کنید. فقط به دنبال سادگی باشید و از طرح های پیچیده و متفاوت برای مانتوهای رسمی و رسمی آهاردار خودداری کنید. در ضمن برای مانتو مناسب عروسی و اینها می توانید به راحتی الگوی مورد نظر را بکشید و دست به کار شوید.
فراموش نکنید که مدل آستین در زیباتر شدن مانتو بسیار مهم است. همچنین اگر مدل آستین مانتو را درست انتخاب نکرده باشید، ممکن است تمام زحمات شما برای برش، دوخت و اتو مانتو به هدر برود. بنابراین مدل آستین لباس را با دقت انتخاب کنید.
آخرین کلمه
حالا که چند مدل آستین مانتو شب را بررسی کردیم، می توانید مدل دلخواه خود را انتخاب کنید و شروع به دوخت یک مانتو زیبا و جذاب برای سال جدید کنید.

 

 

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه مانتوهای گوناگون، از معتبرترین مجموعه ها شناخته شد‌‌ه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مجموعه با بی نظیرترین انواع مانتو آشنا شوید و اقدام به خرید کنید. این مجموعه حرفه ای با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین مانتو ها را تولید می نماید تا تمامی مراجعه کنندگان با سلیقه های مختلف مناسب ترین مانتو برای خود را انتخاب و خریداری کنند.

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (384)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (371)

مانتو اسپورت فصلی (1007)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (490)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من