گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

آموزش

نکات بسیار مهم هنگام خرید مانتو زنانه

نکات بسیار مهم هنگام خرید مانتو زنانه

مانتو یکی‌از لباس های ضروری برای خانم های ایرانی میباشد، در انتخاب و خرید مانتو نکات بسیار مهمی وجود دارد که به فاکتور های مختلفی بستگی دارد. تعدادی نکات بسیار مهم هنگام خرید مانتو زنانه را برایتان خواهیم شرح داد.

نکات بسیار مهم هنگام خرید مانتو زنانه | گالری مانتو میردامادپیش از خرید یک مانتو بایستی به تعدادی نکات توجه خاص و ویژه ای داشته باشید، بطور نمونه نوع استایل و قدتان، محیطی که قرار است آن مانتو را بپوشید، مدلی که مد نظر شما است و میخواهید با دیگر لباس هایتان هماهنگ و همرنگ باشد،  مبلغی را که می‌خواهید هزینه نمایید، پارچه ای که در آن مانتو به کا رفته شده و شما را در هنگام استفاده از آن مانتو اذیت نکند و …. .

البته انواع گوناگونی مانتو در بازار موجود است که شاید بتوان به گروه های زیر تقسیم بندی کرد:

  • ساده
  • اسپرت
  • مجلسی
  • اداری
  • بهاره، تابستانی، پاییزه، زمستانی
  • دانشجویی

 

 

راهنمای خرید مانتو

انتخاب مانتو با توجه به پارچه استفاده شده

پارچه های مختلفی برای تولید انواع مانتو استفاده می شود که هر کدام از آن ها با سلیقه افراد مختلفی هماهنگ می شود. بعضی از اشخاص مانتو را با توجه به جنس آن انتخاب می کنند برای مثال یک سری از افراد برایشان بسیار مهم است که مانتویشان چروک نشود و نیاز به اتو کردن مکرر نداشته باشد و برای بعضی از افراد مهم است که جنس مانتو به گونه ای باشد که پرز نگیرد و مثال هایی مانند این.

مانتو بلند مانتو تیره مانتو تیره

انتخاب مانتو با توجه به رنگ پوست افراد مختلف

افراد معمولا در هنگام انتخاب لباس به سلیقه خود بسنده میکنند و به رنگ ها توجه نمی کنند درست است که رنگ کاملا سلیقه ای است اما این نکته نباید فراموش شود که در نظر گرفتن رنگ مطلوب و مناسب برای لباس سبب می شود که خوش هیکل تر و خوشگل تر دیده شویم یکی از قانون های انتخاب رنگ لباس انتخاب براساس رنگ پوست افراد است.

پوست تیره:

اشخاصی که دارای پوست تیره هستند، معمولا چشم و موهای مشکی یا این که قهوه ای تیره دارند. این افراد بایستی لباسی را انتخاب نمایند که با رنگ های تیره تضاد و مغایرت داشته باشد. این مغایرت صورت را از یکنواختی خارج کرده و سبب جذابیت بیشتر می‌شود.

پیشنهادهایی برای این دسته:

رنگ های مناسب برای این گروه: صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم، طوسی روشن.

رنگ های نامناسب این گروه: مشکی، قهوه‌ای تیره، فیروزه‌ای، سبز یشمی، قرمز تیره.

در حالتی که رنگ پوست شما جزو این گروه میباشد، از پوشیدن لباس با رنگهای گرم و تیره دوری کنید. از آنجایی که رنگ مشکی و آبی تیره معمولا تحت عنوان لباس رسمی کار در نظر گرفته شده و نمی‌توان کاملا آن را کنار گذاشت، سعی نمائید استفاده از آنها‌ را کم کرده و تنها در صورت ضرورت از آن ها استفاده نمائید.

بیشتر بخوانید  انتخاب مانتو با توجه به اندام

نکات بسیار مهم هنگام خرید مانتو زنانه | گالری مانتو میرداماد

پوست های روشن:

چنین اشخاصی معمولا موهایی بلوند و روشن داشته و رنگ چشم آن‌ها سبز، آبی، طوسی یا این که قهوه ای روشن میباشد. رنگ هایی مناسب این دسته رنگ هایی هستندکه متضاد با رنگ پوستشان باشد.

 

پیشنهادهایی برای این دسته افراد:

رنگ های مناسب برای این گروه: آبی ملایم، قهوه‌ای، بژ، آبی تیره.

رنگ های نامناسب برای این گروه: قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، ارغوانی و سفید.

در‌این دسته بطور کلی می بایست  رنگ های خشن و روشن به کار گرفته شود تا تضاد کافی با رنگ پوست بوجود آید. بکارگیری رنگ های گرم به هیچ وجه توصیه نمیشود.

 

پوست های معمولی:

عده ای از افراد که رنگ پوستشان نه تیره میباشد نه روشن، می‌توانند  از هر رنگ لباسی استفاده نمایند. از آنجایی که هر دو رنگ روشن و تیره قادر است با چنین رنگ پوستی تضاد داشته باشد، براین اساس از هر دو رنگ می توان استفاده کرد.

پیشنهادهایی برای این دسته:

رنگ های مناسب برای این گروه: بژ، آبی، سورمه‌ای، گندمی، مشکی، صورتی.

رنگ های نامناسب برای این گروه: مغز پسته‌ای، بنفش، قهوه ای تیره و قرمز‌رنگ.

فقط رنگ هایی که این افراد نباید بکاربرند، رنگهای نزدیک به رنگ پوست میباشد. به عنوان مثال در‌حالتی که رنگ پوست شما زیتونی میباشد، از پوشیدن لباسهای زیتونی یا قهوه ای دوری کنید.

نکات بسیار مهم هنگام خرید مانتو زنانه | گالری مانتو میرداماد نکات بسیار مهم هنگام خرید مانتو زنانه | گالری مانتو میرداماد مانتو روشن

انتخاب مانتو با توجه به اندام افراد مختلف

اندام و قد یکی از مهم ترین چیزهایی است که در انتخاب مانتو حتما باید به آن توجه داشته باشید. برای تعیین میزان بلندی مانتو باید بدانید که بلندی مانتو با قد شما کاملا عکس است، در صورتی که قد شما کوتاه است دنبال مانتو های بلند تری باشید و اگر قد شما بلند است مانتوهای که سایز آن ها تا روی زانو هستند می توانند بسیار زیبا به نظر بیایند.

مانتو برای خانم های بلند قد:نکات بسیار مهم هنگام خرید مانتو زنانه | گالری مانتو میرداماد

خانم های قد بلند به هیچ عنوان از مانتو و شلوار یک رنگ در ست مانتو شلوارتان استفاده نکنید، بهتر است که از دو رنگ متفاوت و یا از رنگ های تضاد و خاص استفاده کنید. اگر این نکته را رعایت نکنید و ست مانتو و شلوار تک رنگ بپوشید، باعث بلندتر نشان دادن قد خود شده اید ولی با استفاده از ترکیب رنگ ها می توانید برای خود یک استایل زیبا بسازید.

بیشتر بخوانید  آشنایی با پارچه نخی گلدار برای مانتو عید

در صورتی  شما  مدل مانتو کوتاه را دوست دارید، می بایست این را بدانید که سبب کشیده تر کردن و بلند تر نشان دادن پاهایتان می گردد.

در صورتی شما مدل مانتوپف دار به جهت سایز دار و گشاد بودنشان دوست دارید بدانید که شما را حجم دارتر نشان میدهند.

یکی از ایده آل ترین گزینه ها میتواند برای شما مدل مانتوهای کمردار تنگ میباشد.

انتخاب برازنده تری که می‌توانی استایل تان را در آن زیبا تر کنید، مانتوهایی میباشد که پستی و بلندی های بدنتان را به خوبی نشان دهد و برجستگی و فرو رفتگی های اندام درشت واضح باشد.

نکات بسیار مهم هنگام خرید مانتو زنانه | گالری مانتو میرداماد

 مانتو برای خانم های کوتاه قد:

مانتو‌های ساده و تنگ و تا روی زانو برای شما مطلوب می باشند. خطوط عمودی باریک بر روی مانتو شمارا بلندتر نشان می دهند. از پوشیدن مانتو دامن گشاد و کلوش و مدل چروک پرهیز کنید و توجه نمایید که مانتو بلند شما‌را کوتاه تر نشان می دهد.

 مانتو برای خانم هایی با شانه های پهن:

مانتویی با کمربند ظریف بپوشید که منجر ایجاد مقداری پف روی دامن آن گردد. از این شیوه، تناسب را میان شانه ها و پایین تنه خویش ایجاد نمائید. آستین های ساده یا حتی مانتوهای بدون آستین (سارافونی) را انتخاب نمائید که پهنی شانه هایتان را تعدیل کرده و شما‌را باریکتر نشان می دهند. پارچه های لَخت و کشی، انتخاب قابل قبولی برای جنس این مانتوها میباشند.

مانتو مطلوب برای خانم های چاق و پر:

در اندازه مانتویی که میخرید خیلی توجه نمائید. لباس های تنگ نمی توانند شمارا لاغرتر نشان دهند وفقط شما را آزار می دهند . مناسب ترین انتخاب مانتوهایی میباشد که کمی آزاد تر باشند. در صورتیکه تمایل به پوشیدن مانتوی طرح دار دارید مانتوهایی که  دارایطرح های بزرگی  هستند، مانتوهایی که دارای خط های عمودی هستند و مانتوهای چهارخانه درشت را کنار بگذارید و طرح های ریز و ساده تر را انتخاب کنید. این طرح ها شیک تر هم میباشند.

نکاتی در ارتباط باجنس مانتو :

یکی از اصلی ترین نکات در هنگام انتخاب مانتو، جنس مانتو میباشد. یعنی اول باید دید در هنگام شست و شو آب می رود یا نه و یا اینکه پس از شست و شو به اتو نیاز دارد یا نه. توجه کنید برخی از پارچه ها پود پود می گردند و یا پرزها و موهای اطراف را به خود می‌گیرند.

بیشتر بخوانید  آشنایی با پارچه پافر

مانتو ها جنس های مختلفی دارند که طبق سلیقه وفصلی که میخواهید آن را بپوشید میتوانید جنس مورد نظر خود را انتخاب کنید.انواع جنس مانتو بسیار متنوع هستند که در زیر چند نمونه از جنس ها و توضیحاتی در مورد آن ها آورده شده است.

انواع :

کتان: جنس ضخیمی دارد و در فصل های پاییز و زمستان بیشتر استفاده می شود.

پنبه: جنس لطیفی دارد و بیشتر در فصل گرم برای جلوگیری ازایجاد بوی عرق استفاده می شود. البته نکته ای که باید توجه شود این است که این جنس زودتر چروک می شود.

پشم: این جنس هم مناسب فصل زمستان است.مانتو عید

ویسکوز: این جنس نرم است و مناسب فصل تابستان می باشد.

فاستونی: این جنس بیشتر برای دوخت کارهای اداری و رسمی  استفاده می شود.

جین: این جنس ضخامت هی مختلفی دارد و در فصل های پاییز و بهار استفاده می شود.

نخی: بسیار سبک و خنک می باشد و در فصل تابستان بسیار پرکاربرد است.

چرم: در انواع مصنوعی و طبیعی وجود دارد و مناسب فصل پاییز و زمستان است و طرفداران بسیاری دارد.

شانتون: دارای تنوع بسیار زیادی است و در تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

پردا: درلباس های اداری بیشتر استفاده می شود.

ساتن: بسیار پر زرق و برق است و در دوخت لباس های مجلسی استفاده می شود.

تریکو: یک پارچه فانتزی است که دارای طرح های مختلفی می باشد.

ریون: کسشان خیلی خوب و ضخامت کمی دارد.

همانطورکه در بالا اشاره شد جنس های متنوعی برای مانتو وجود دارد که هر فردی بسته به نیاز و سلیقه خود میتواند یکی از آن ها را انتخاب کند. حال برخی از مانتو فروشی ها با تنوع اجناسی که دارند به مشتریان کمک می کنند تا بهترین انتخاب خود را در این زمینه داشته باشند.

شعی داشتیم نکات بسیار مهم هنگام خرید مانتو زنانه را بریتان شرح دهیم تا بر آگاهی شما بیافزاییم.

فروشگاهی برای همگان :

گالری بزرگ مانتو میرداماد با چندین سال سابقه در زمینه فروش حضوری و اینترنتی انواع مانتو و لباس زنانه یکی از بزرگ ترین فعالین در این امر به شمار می رود. گالری بزرگ میرداماد با ارائه مانتو هایی با تنوع و کیفیت بالا و قیمت مناسب نسبت به رقیبان خود توانسته مشتریان زیادی را درسراسر ایران جذب کند.همچنین گالری بزرگ مانتو میرداماد با تنوع بی نظیری که دارد قادر است سلیقه تمامی افراد را تامین و پوشش دهد.

مدل مانتو دانشجویی و دخترانه جدید و شیک امسال

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (384)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (371)

مانتو اسپورت فصلی (1007)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (490)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من