نمایش 1–24 از 50 نتیجه

نمایش 24 48 72
آبی
سبز تیره
سبز روشن
طوسی
کرم تیره
کرم روشن
مشکی
نارنجی

مانتو کت ژاکارد سوزنی

1،157،000 تومان
سبز
سدری
سرمه ای
سفید
کرم
کرم استخوانی
مشکی
نارنجی

مانتو کت آستین سه ربع

1،134،000 تومان
ذغالی
سبز
سرمه ای
طوسی
کرم تیره
نارنجی
سبزیشمی

وست و شلوار

1،475،000 تومان
آبی
آبی آسمانی
سبز
شیری
مشکی
نارنجی
نسکافه ای

کت چارلی

584،000 تومان
آبی آسمانی
سبز
کرم تیره
کرم روشن
مشکی
نارنجی

مانتو مازراتی زارا

1،298،000 تومان

رنگ نارنجی یکی از رنگ‌های گرم و جذاب است که در طیف رنگ‌های قوس قزح قرار دارد. این رنگ با ترکیبی از رنگ‌های قرمز و زرد به وجود می‌آید و به دلیل زیبایی و فرمانروایی که دارد، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. رنگ نارنجی به صورت عمده در طبیعت، محصولات گیاهی و همچنین در طراحی هنری و دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود.

بخش اول:
رنگ نارنجی در طبیعت یکی از رنگ‌های بسیار رایج است و به طور خاص در محصولات گیاهی یافت می‌شود. برخی از میوه‌ها مانند نارنج، پرتقال، هندوانه و هویج رنگ نارنجی را به نمایش می‌گذارند. همچنین اکثر گل‌ها و گیاهان همچون گل‌های آفتاب‌گردان، زنبق، لاله و نرگس از پتال‌های نارنجی برخوردارند. رنگ نارنجی باعث زنده شدن و جذابیت فضای باغچه‌ها و بوستان‌ها می‌شود.

بخش دوم:
رنگ نارنجی به عنوان نمادی از پرانرژی بودن و شور و هیجان به کار می‌رود. در طراحی دکوراسیون داخلی، استفاده از رنگ نارنجی در پوشش دیوارها، میزها و لوازم خانه باعث افزایش انرژی و ایجاد حس شادابی در فضای داخلی می‌شود. همچنین در تابلوسازی و هنر تجسمی، رنگ نارنجی برای بیان حالت هیجانی و شور و شعف آثار هنری استفاده می‌شود. این رنگ به عنوان یک نماد از جرات و شجاعت نیز شناخته می‌شود.

بخش سوم:
رنگ نارنجی اثرات روحی و روانی قابل توجهی دارد. این رنگ بر روحیه افراد اثر مهارت‌آموز دارد و حالت شادی، سرزندگی و انگیزه‌بخشی را ایجاد می‌کند. رنگ نارنجی می‌تواند در کاهش استرس و افزایش انرژی بدن تأثیرگذار باشد. به همین دلیل، در روانشناسی رنگ، رنگ نارنجی به عنوان رنگی فعال و تحریک کننده شناخته می‌شود که برای بهبود خلق و خو و افزایش فعالیت‌های شناختی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بخش چهارم:
رنگ نارنجی در تبلیغات نیز بسیار موثر است. با توجه به جذابیت و توانایی ترکیبی از رنگ‌های قرمز و زرد، این رنگ می‌تواند توجه مخاطبان را جلب کرده و اثربخشی تبلیغات را بیشتر کند. در نتیجه، بسیاری از برندها و شرکت‌ها در طراحی لوگو و تبلیغات خود از رنگ نارنجی استفاده می‌کنند تا محصولات و خدمات خود را بهتر و قابل توجه تر به مخاطبان تبلیغ کنند.