وبلاگ

از کجا مانتوی شیک بخریم

از کجا مانتوی شیک بخریم ؟

در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم از کجا مانتوی شیک بخریم بهتر است؟ فروشگاه های حضوری بهترند یا آنلاین؟

به صورت کلی مانتوی شیک، مانتوی است که شما‌را خوش استایل‌تر، به‌روز تر و در یک کلام، شیک‌تر نشان بدهد.

این الزاماً به‌این مفهوم نیست که مانتویی با پارچه‌های بسیار خاص و تزئیناتی خاص‌تر تنها در‌ دسته‌بندی مانتوس شیک قرار می گیرد.

گاهی یک مانتوی ساد‌ه که به جا استفاد‌ه شده باشد می تواند استایل شما‌را شیک‌تر و منحصربه فرد نشان دهد.

به‌این مطلب توجه داشته باشید که انتخاب به جا و مطلوب یک مانتو با دقت به موقعیتی که قرار است استفاد‌ه شود، می تواند آن مانتو را شیک و یا این که دمد‌ه جلو‌ه دهد.

ولی لازم به ذکر میباشد که مانتوی انتخابی باید با دقت به سن مصرف‌کننده در نظر گرفته گردد.

چون ممکن است یک مانتو برای خانمی میان سال بسیار شیک جلوه کند ولی همان مانتو برای نوجوانی 18، 19 ساله نامناسب باشد.

گالری بزرگ مانتو میرداماد به عنوان بهترین مانتو فروشی تهران، در تلاش است با ارائه ایده آل ترین مانتو ها با مناسب ترین قیمت، فضایی جذاب برای افرادی که قصد خرید مانتو آنلاین دارند ایجاد کند.

نکات خرید یک مانتوی شیک

نکته‌ای که خیلی از خانم‌ها پشت گوش می‌اندازند و اهمیت آن را دست‌کم می گیرند، انتخاب مانتو مطابق فرم بدنشان میباشد.

دقت به نشست مانتو روی اندام شما، شیک بودن مانتو را چند برابر می‌کند.

زمانی که در مغازه‌های حضوری یا وب سایت‌های آنلاین در حال انتخاب لباس می باشید، دقت داشته باشید که لباسی که در بدن مانکن زیباست یا داخل کاتالوگ شیک به نظر می رسد، برای فرم بدن آن فرد طراحی گردید‌ه است.مانتو

به این ترتیب پیش از انتخاب لباس درابتدا فرم بدنتان را به خوبی بشناسید

قدتان را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که در حالتی که اضافه وزن دارید، این وزن در کدام قسمت بدنتان بیشتر تجمع کرده است.

کل این نکات به تعیین مناسب ترین و شیک‌ ترین مدل مانتو به شما کمک خواهد کرد.

حال چه این مانتو مجلسی باشد و چه مانتویی مناسب برای سایر مکان‌هایی که در آنجا حضور داریم.

 

با توجه به شرایط استفاده از آن از کجا مانتوی شیک بخریم

مهم‌ترین و او‌لین نکته این میباشد که شما قرار است از آن در چه مراسم و وضعیت هایی استفاده کنید.

در کل تفاوت در انواع مانتوها در تمامی جزئیات آن دید‌ه میشود.

به عنوان مثال مانتو دانشجویی و ادرای با یک مانتو عقد از نوع پارچه آن گرفته تا طراحی آن با یکدیگر فرق دارند.

از این رو پیش از مراجعه به مرکز ها و بهترین مانتو فروشی های تهران، نوع مانتو خویش را در نظر داشته باشید.

به صورت معمول مانتوهای مجلسی دارای جزئیات بیشتری هستند و بیشتر روی آن کار شده و در دوخت آن از پارچه های گران‌قیمت تری استفاد‌ه می نمایند.

از این رو قیمت مانتو ارزان مجلسی با یک مانتو ادارای متفاوت میباشد.

شما میتوانید در گالری بزرگ مانتو میرداماد جذاب ترین مانتو ها را با مناسب ترین قیمت ها مشاهده کنید و مانتوی مد نظرتان را ار این فروشگاه معتبر به آسانی خریداری نمایید.

مشخص کردن معیارهای یک مانتو مطلوب

شما باید انتظاری که از یک مانتو دارید را به خوبی مشخص و معلوم نمایید.

به عنوان نمونه در صورتی‌که قرار میباشد که از آن در استایل روزانه و برای کارهای روزانه از آن استفاده فرمایید بایستی معیار خود را راحتی لباس قرار دهید.

در مقابل چنانچه شما برای شرکت در مهمانی برای چندین ساعت قرار میباشد مانتو را بپوشید بایستی معیارتان را زیبایی و مناسب بودن آن برای مراسم قرار دهید و مانتوی شیک تهیه کنید.

در نظر داشتن بودجه برای مانتوی شیک

قیمت یکی‌از مهمترین و موثرترین فاکتورها در انتخاب اشخاص میباشد.

کلاً شما هزینه ای که بایستی برای یک مانتو رسمی و مجلسی پرداخت نمایید، با خرید یک مانتو دانشجویی و روزمره متفاوت میباشد.

از این رو پیش از خرید حداقل و حداکثر هزینه خویش را در نظر داشته باشید و بدون اتلاف وقت خرید خوب داشته باشید.

خرید از مرکز های تجاری و بازار

بسیاری از افراد هنوز به فروشگاه‌های آنلاین اعتماد ندارند یا این که قیمت این فروشگاه‌ها را مقرون به صرفه نمی‌دانند و ترجیح میدهند حضوری خرید نمایند.

بعضی دیگر نیز برای مقایسه کالای مورد نظر خویش با کالاهای مشابه سراغ خرید حضوری میروند، به این ترتیب برای خرید حضوری از مرکز های تجاری و بازار بهتر می باشد فروشگاه هایی را انتخاب کنیم که با محوریت فروش مانتو باشند.

به صورت کلی قدیمی‌ترین شیوه خرید، خرید حضوری و از بازار و مغازه‌داران میباشد که مزایا و معایب خودش را دارد.

بزرگترین مزیت آن، این میباشد که خرید  به طور کامل ملموس شکل می گیرد یعنی شما مدل را دید‌ه و جنس پارچه را لمس میکنید.

علاوه بر آن مانتوی مورد نظر را پرو کرد‌ه و با دقت به حالت مانتو بر روی اندام خود تصمیم به خرید میگیرید.

البته خب خرید مانتوی شیک به صورت حضوری عیب‌های مختص به خود را دارد.

به عنوان مثال، مدت زمان زیادی که بایستی میان مغازه ها دنبال مانتوی مورد نظرتان بگردید و یا این که وقتی که صرف رفت و آمد به بازار میشود به خصوص در کلانشهرها با توجه به ترافیک، حقیقتا میتواند خسته کنند‌ه باشد.

 

خرید مانتو آنلاین شیک

فروشگاه‌های اینترنتی امروزه برای بسیاری از مردم ایران و جهان امری شناخته‌شد‌‌ه است و بسیاری این مغازه‌ها را آینده‌ دنیای مدرن دانسته و خبر از مرگ فروشگاه‌های سنتی می دهند.از کجا مانتوی شیک بخریم

تمامی ما هم این روز ها پیش از هر خریدی سری به اینترنت و چندین فروشگاه آنلاین می زنیم.

زیرا مواردی همانند بی نیازی به مراجعه حضوری، تحویل محصول درب منزل و حذف واسطه‌ها و ارزان‌فروشی از جمله مزایای این فروشگاه‌های نوظهور محسوب میشوند.

در خرید مانتو آنلاین می بایست موضوع‌های مختلفی رو در نظر بگیرید:

آیا مبلغی که برای خرید محصول پرداخت می کنید به شرط تحویل گرفتن کالای موردنظرتان میباشد؟

مانتویی که گرفتید مطابق با مشخصاتی میباشد که ذکر شد‌ه بود؟

آیا در شرایطی که به هر دلیلی مانتو معیوب بود، میتوانید آن را مرجوع فرمائید؟

و …

یکی‌از راه‌هایی که در خرید مانتو آنلاین برای یک مانتوی شیک میتواند لذت بخش باشد، خرید مستقیم از خود تولیدکنندگان و بهترین مانتو فروشی ها میباشد.

به دلیل آنکه ارزان‌تر و به صرفه‌تر از دیگر وبسایت‌های اینترنتی میباشد چون مستقیم از خود تولیدکنند‌ه خرید می کنید.

گالری بزرگ مانتو میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه فروش انواع مانتو مطابق با تمامی سلایق، به یکی از بهترین مانتو فروشی های تهران تبدیل شد‌ه است.

امیدواریم مظلب از کجا مانتوی شیک بخریم برای خرید مانتویی ایده آل برای شما مفید باشد.

 

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (239)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (225)

مانتو اسپورت فصلی (863)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (347)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

مانتو اسپرت بهاری (351)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من