گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

آموزش

اشنایی با شلوار جین

اشنایی با شلوار جین

کلمه جین از کلمه فرانسوی BLEU DE GENES به معنی آبی از جنوا گرفته شده است. جنوا نام شهری در ایتالیا است که به دلیل پارچه های جاده ای به نام جین معروف شد که توسط ملوانان به تمام اروپا صادر می شد.  پارچه جین به طور کلی آبی نیست. این پارچه آبی با «نیلی» است. نیل مخلوطی طبیعی و ارگانیک است که برای رنگ آمیزی پارچه های پنبه ای، ابریشمی و پشمی استفاده می شود.

شلوار جین

تقریباً در قرن نوزدهم وارد دنیای مد و پوشاک شد و تا به امروز نقش مهمی در فرهنگ ها و سنت های مختلف ایفا می کند. شلوار جین در ابتدا به دلیل مقاومت بالا به عنوان شلوار کار کارگری مورد استفاده قرار می گرفت اما به تدریج با تغییراتی که طراحان لباس بر روی این پارچه ایجاد کردند، در اشکال و ضخامت های مختلف وارد دنیای مد شددر ادامه با بژیو همراه باشید تا علاوه بر آشنایی با مدل های مختلف شلوار جین، بتوانید شلوار جین مناسب با استایل خود را انتخاب کنید.

اشنایی با شلوار جین | گالری مانتو میرداماد

دسته بندی شلوار جین

  1. جین راسته
  2. جین تنگ
  3. بوت برش
  4.  BOY FRIEND
  5. جین مام  استایل
  6. شلوار جین مامان فیت
  7. زغالی
  8. جین سه چهارم (برش خورده)
  9. جین گشاد

 

 1- جین راسته

این مدل از شلوارها هم اندازه و از بالا به پایین صاف هستند. به این معنی که پهنای قسمت زانو برابر با پهنای کفی آنهاست. این مدل شلوار به دلیل مدل ساده اش جزو کالاهای کلاسیک به حساب می آید و معمولا برای هر فرم بدنی مناسب است. شلوار جین راسته عموماً بلند هستند و برای استایل ها و فضاهای رسمی مانند دانشگاه مناسب هستند. برای افراد کوتاه قد، پوشیدن شلوار جین صاف باعث بلندتر به نظر رسیدن پاهای آنها می شود.

 

2-شلوار  تنگ:

این شلوار فوق العاده جاذب است و به بدن می چسبد. در این مدل شلوار از بالا به پایین جذب می شود و بدن در هر حالتی از کمر تا مچ پا به خوبی در معرض دید قرار می گیرد. این شلوار را می توان با استایل های خیابانی، کژوال و برای شرکت در مهمانی ها و مجالس استفاده کرد. پوشیدن چکمه یا چکمه بلند با این شلوار به شدت توصیه می شود.

 

3- جین بوت کات:

اشنایی با شلوار جین این مدل شلوار از ران تا زانو تنگ است و به آرامی از زانو تا مچ پا گشاد و منبسط می شود. شلوار بوت کات ساق گشاد دارد اما نه زیاد. این شلوار زیاد بلند نیست. دلیل نامگذاری «کات بوت» در این شلوار به این معناست که اگر چکمه هایی با این مدل بپوشیم، پارچه شلوار روی بوت قرار می گیرد. شلوار جین بوت کات بیشتر برای اندام های سیبی شکل مناسب است.

بیشتر بخوانید  چگونه مانتو را تنگ کنیم ؟

شلوار جین گشاد: فرم این شلوار شبیه شلوارهای بوت کات است با این تفاوت که این شلوار ساق گشادتری دارد. این مدل شلوار تقریبا برای هر فرم بدنی مناسب است و برای افراد با قد متوسط ​​پایداری بسیار خوبی دارد.

 

4- شلوار جین بوی فرند: شلوار بوی فرند فاق چندان بلندی ندارد و حالت آن پسرانه و آزاد است. این مدل شلوار سایز بزرگ دارد. اگر گشادی زیاد در شلوار را دوست ندارید، می توانید از شلوارهای دختر استفاده کنید. این شلوار از شلوار Boi Friend تنگتر است و کمی شبیه شلوار مام است. تفاوت بین شلوار دختر و مدل مامان این است که شلوار مامان فاق بلندتری دارد و ساق شلوار گشادتر است.

برای ست کردن شلوارهای پسر با استایل بهتر، تاپ های سایز بزرگ، پیراهن های دکمه دار، ژاکت های مناسب و کت های جین کوتاه انتخاب های مناسب تری با شلوار جین پسر هستند.

5- مامان استایل:

این مدل شلوار که در ابتدا یک مدل شلوار راحت برای مادران بود، امروزه در استایل جوانان و نوجوانان فوق العاده مد شده است. شلوار مدل مامان به دلیل داشتن فاق بلند و ساق های گشاد کمر را زیباتر نشان می دهد و پوشیدن این مدل شلوار با کراپ دخترانه فوق العاده است. این مدل شلوار برای افراد کوتاه قد انتخاب خوبی نیست.

 

6- قرمز یا شلوار مامان فیت:

این شلوار در قسمت ران گشاد و گشاد و در ساق کمی باریکتر است. شلوار مامفیت هم ساق متوسط ​​تا بلندی دارد. شلوار جین مام استایل و مام فیت در سایزهای مختلف در بازار موجود است و معمولا مدل های 90 قد با چند چین کوچک پرطرفدارترین مدل های بازار هستند.

7- شلوار جین جاگر: در این مدل شلوار یک کش کش در قسمت پایین ساق و کمر وجود دارد. این شلوار فوق العاده راحت و مناسب برای قرارهای ورزشی و غیررسمی است. این مدل شلوار با استایل های کژوال عالی است و اخیراً در انواع جنسیت ها بسیار محبوب شده است.

8- شلوار جین سه ربع:

این شلوارها قد کوتاه تری دارند، به طوری که قدشان از مچ پا بیشتر است. از این مدل شلوار می توان در استایل های کژوال، نیمه رسمی و هنگام رفتن به مهمانی ها و مجالس دوستانه استفاده کرد و شلوارهای سه دنده یا کوتاه باعث کشیده تر به نظر رسیدن پاها می شود.

بیشتر بخوانید  پارچه خنک برای مانتو تابستان

 

 

انواع مدل ها با شلوار جین تیره زنانه

چگونه شلوار جین تیره زنانه بپوشیم؟ این سوالی است که بسیاری از افراد شیک پوش همیشه با آن دست و پنجه نرم می کنند. زیرا هماهنگی با لباس های تیره ساده به نظر می رسد اما در عمل اگر از سلیقه و خلاقیت استفاده نشود ممکن است نتیجه نامطلوبی داشته باشد. همانطور که گفته شد، شلوار جین تیره زنانه جزء جدایی ناپذیر کمد لباس زنانه است. فرقی نمی کند که چه نوع استایلی دارید، چه زنانه و شیک یا جدی و راحت، حتما بارها احساس نیاز به پوشیدن شلوار جین تیره زنانه کرده اید، اما شاید ندانید چه لباسی و چگونه می توانید آن را برای مناسبت های مختلف ست کنید. در این قسمت از مطلب، مدل های متنوعی را برای شما آورده ایم که می توان آنها را با شلوار جین تیره زنانه ست کرد. ما را دنبال کنید.

 سبک رسمی

ست شلوار جین تیره زنانه شیک برای استایل رسمی می تواند بسیار ساده و بدون زرق و برق باشد. در این مورد می توانید از بلوز یا پیراهن های خنثی تک رنگ مانند خاکستری، مشکی و سفید استفاده کنید. همچنین می توانید آن را با یک کفش پاشنه بلند تکمیل کنید. اگر در فصل سرما هستید می توانید از بافت هایی با رنگ خنثی استفاده کنید. به یاد داشته باشید که یک استایل رسمی نیازی به رنگ و زرق و برق زیاد ندارد. شما می توانید در عین حال شیک باشید. اما مطمئن شوید که در آن طرف بوم نیفتید. یعنی لباس شما نباید آنقدر ساده باشد که شما را کسل کند. همیشه باید سعی کنید تعادل را حفظ کنید.

اشنایی با شلوار جین | گالری مانتو میرداماد

سبک نیمه رسمی

برای محیط های غیررسمی یا محیط های کاری که خیلی رسمی نیستند نیز استفاده می شود. برای این استایل شلوار جین تیره زنانه را با آستری روشن و پیراهن جین آبی تیره انتخاب کنید. اگر در فصل سرما هستید می توانید از یک کت کتان کوتاه برای تکمیل استایل خود کمک بگیرید. نکته ای که در مورد پیراهن وجود دارد، اتو کردن مناسب آن است. پیراهن های جین به اندازه کافی گشاد هستند، پس سعی کنید آنها را اتو کنید. برای افزودن رنگ بیشتر، از تی شرت یا پیراهن رنگ روشن استفاده کنید. رنگ پیراهن را بر اساس رنگ پوست خود انتخاب کنید. برای کفش هم می توانید از کفش های کالج مشکی یا کفش های بند دار مشکی استفاده کنید.

 

سبک مهمانی

اصول ست کردن  برای زنان در مهمانی چندان پیچیده نیست. با یک شلوار جین مشکی می توانید استایل مهمانی خاصی داشته باشید. به این ترتیب استایل خود را با شلوار جین مشکی خود با یک تاپ شیک یا یک بلوز زیبا و کفش پاشنه بلند و همچنین یک جفت گوشواره زیبا تکمیل کنید. شلوار جین شما می تواند گشاد یا تنگ باشد. اما مراقب باشید که نمی توانید از مدل های اسپرت آن برای استایل مهمانی استفاده کنید. زیرا هر لباسی برای مناسبت های خاص طراحی می شود که البته به سلیقه افراد نیز بستگی دارد. اما اگر می خواهید طبق استانداردهای جهانی لباس بپوشید، اصول پوشیدن شلوار جین تیره برای مهمانی همان است که گفته شد.

بیشتر بخوانید  جدیدترین مدل مانتوهای تابستان 1402

 

◘ سبک ساده

گزینه خوبی برای افرادی است که ساده هستند و نمی خواهند دائما نگران ست شدن لباس خود باشند. استایل تاریک از سر تا پا نیز یکی از انواع کلاسیک به حساب می آید که برای موقعیت های جدی مانند محل کار و تحصیل مناسب است. در این زمان، بسیاری از افراد رنگ مشکی را از سر تا پا ترجیح می دهند. می توانید شلوار جین تیره زنانه خود را با یک مدل کت کلاسیک که تقریباً همرنگ یا تیره تر از شلوارتان است (اگر شلوارتان مشکی باشد، کت مشکی شما ممکن است بلوند به نظر برسد) و با یک جفت کفش رسمی مشکی ست کنید. و یا از لوازم مورد نیاز استفاده کرده و در محیط کار یا آموزش یا هر محیط رسمی دیگری حاضر شود.

 

 سبک ورزشی

ست  تیره اسپرت زنانه همواره مورد استقبال جوانان و نوجوانان بوده است. استایل اسپرت یکی از آن مدل هایی است که همیشه مورد استفاده قرار می گیرد و همه افراد می توانند از آن استفاده کنند. می‌توانید شلوار تیره‌تان را با یک پیراهن سفید، مشکی یا شاد و یا حتی یک تی‌شرت ساده یا طرح‌دار که می‌تواند به اندازه باسن بلند باشد، با یک کت کوتاه چرمی تیره و یک ست کتان مشکی ترکیب کنید. هم از استایل اسپرت و هم از راحتی آن لذت ببرید، اولین اصل مهم در ست کردن لباس راحتی آنهاست.

 

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه مانتوهای گوناگون، از معتبرترین مجموعه ها شناخته شد‌‌ه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مجموعه با بی نظیرترین انواع مانتو آشنا شوید و اقدام به خرید کنید. این مجموعه حرفه ای با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین مانتو ها را تولید می نماید.

تا تمامی مراجعه کنندگان با سلیقه های مختلف مناسب ترین مانتو برای خود را انتخاب و خریداری کنند.

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (384)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (371)

مانتو اسپورت فصلی (1007)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (490)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من