ایده های فوق العاده برای استایل کردن مانتو گلدار

با گرم شدن هوا و تغییر فصل بسیاری از خانم‌ها تمایل دارند از لباس‌هایی با رنگ روشن استفاده کنند. یکی از طرح‌های مورد توجه در فصل بهار پترن گلدار است که می‌توانید آن را به وفور بر لباس‌های زنانه ببینید. یکی از طرح‌هایی که امسال بسیار ترند شده است مانتوهای گلدوزی می‌باشد که در انواع پالت‌های رنگی قابل مشاهده است.

حتماً شما هم عاشق این مانتوهای زیبا شده‌اید اما وقتی به استایل کردن آن فکر می‌کنید شاید ایده‌ای نداشته باشید و همین امر شما را از خریدن مانتوهای گلدار منصرف خواهد کرد. به همین دلیل در این مطلب از وب سایت تخصصی مانتو میرداماد قصد داریم شما را با نحوه استایل کردن مانتوهای گلدار آشنا کنیم تا شما بتوانید از این مانتوهای ترندی و جذاب در استایل خود بهره‌مند شوید .

چرا باید لباس‌های گلدار را انتخاب کنید ؟

پترن گلدار یکی از بهترین پترن‌ها برای فصل زیبای بهار می‌باشد و استفاده از یک مانتو یا شومیز گلدار می‌تواند حس تازگی و طراوت را به استایل شما اضافه کند. البته در انتخاب این پترن باید نکات مهمی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال پارچه‌های با گل‌های درشت برای خانم‌هایی که اندام ظریفی دارند مناسب است اما چنانچه اندام پرتری دارید بهتر است یک پارچه نخی گلدار را انتخاب کنید که طرح‌های ریزتری دارد. همچنین لازم است به هنگام انتخاب لباس گلدار طیف رنگی آن را در نظر بگیرید و رنگی را انتخاب کنید که به پوست شما نیز بیاید. برای استایل کردن پترن گلدار نکاتی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد .

بیشتر بخوانید  خرید مانتو عید با بهترین کیفیت

الهام گرفتن از رنگ‌های گل مانتو

پترن‌های گلدار معمولاً طیف‌های رنگی متنوعی دارند اما در هر پترن ممکن است یک رنگ خاص بیشتر تکرار شده باشد. بنابراین برای استایل کردن مانتو گلدار خود بهتر است به رنگ گل‌های آن توجه کنید و رنگی را در نظر بگیرید که در مانتو شما بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است. به عنوان مثال چنانچه رنگ زمینه مانتو شما آبی است و بر روی آن گل‌های قرمز و صورتی وجود دارد می‌توانید برای رنگ شال و شلوار خود از رنگ آبی استفاده کرده و اکسسوری‌های خود را از رنگ‌های قرمز و صورتی انتخاب کنید.

توجه به هارمونی رنگ مانتو

هارمونی رنگ به ایی گفته می‌شود که از نظر بصری حس خوبی را به ما القا می‌کنند. این رنگ‌ها می‌توانند مکمل یا متضاد باشند و استفاده از آنها یک قاعده عمومی ندارد. ممکن است شما ترکیب دو رنگ را در کنار هم جذاب بدانید در حالی که کسی آن را به شما توصیه نمی‌کند. پس بهتر است به هارمونی رنگ‌ها توجه کنید و شلوار و اکسسوری‌های خود را از رنگ‌هایی انتخاب کنید که با هارمونی رنگ مانتوی شما هماهنگی داشته باشد .

در نظر گرفتن سرد و گرم بودن رنگ‌ها

تمامی رنگ‌ها به دو دسته سرد و گرم تقسیم بندی می‌شوند. اگر یک رنگ شما را به یاد غروب آفتاب می‌اندازد آن رنگ گرم و چنانچه شما را به یاد اقیانوس و ابرها می‌اندازد آن رنگ سرد می‌باشد. برای استایل کردن مانتو گلدار خود بهتر است گرم و سرد بودن رنگ‌ها را در نظر بگیرید و با استفاده از ترکیب این دو تعادل را در استایل خود برقرار کنید. به عنوان مثال اگر زمینه رنگی مانتو شما گرم است بهتر است سایر رنگ‌های استایل خود را از رنگ‌های سرد انتخاب کنید تا تعادل برقرار شود .

ایده های فوق العاده برای استایل کردن مانتو گلدار

ایده های فوق العاده برای استایل کردن مانتو گلدار

توجه به رنگ زمینه مانتو

برای استایل کردن مانتو گلدار خود می‌توانید به رنگ زمینه مانتو نیز توجه کنید. مثلاً می‌توانید شلوار و شال خود را از رنگ زمینه مانتو انتخاب کنید تا ظاهر شما شیک و جذاب به نظر برسد. در کنار این‌ها بهتر است اکسسوری‌های خود را با الهام گرفتن از رنگ‌های گل مانتو انتخاب کنید تا هماهنگی استایل شما بیشتر به چشم بیاید .

بیشتر بخوانید  مانتو رنگ مسی با چه رنگی ست میشه

استفاده از رنگ‌های خنثی

یکی از بهترین راه‌ها برای استایل کردن مانتوهای گلدار استفاده از رنگ‌های خنثی در کنار آنها است. به عنوان مثال اگر مانتوی شما گل‌های قرمز رنگ دارد و در آن از سایه‌های تیره و روشن این رنگ استفاده شده است می‌توانید سایر اکسسوری‌های خود را طوسی در نظر بگیرید تا جذابیت مانتوی شما بیشتر به چشم بیاید .

استفاده از جین در کنار مانتو گلدار

یکی دیگر از روش‌ها برای استایل کردن مانتو گلدار استفاده از شلوارهای جین است. می‌تواند یک استایل رنگی رنگی و بی‌نظیر برای شما بسازد .

ایده های فوق العاده برای استایل کردن مانتو گلدار

ایده های فوق العاده برای استایل کردن مانتو گلدار

تعادل در طرح مانتو

به خاطر داشته باشید هرچه گل‌های موجود بر روی لباس شما درشت‌تر باشند اندام شما پرتر به نظر می‌رسد. بنابراین چنانچه اندام توپری دارید بهتر است پارچه‌هایی با طرح گل‌های ریز را انتخاب کنید و اگر اندام ظریف و کشیده‌ای دارید می‌توانید از پارچه‌هایی که گل‌های درشت‌تری دارند استفاده کنید .

تعادل در استفاده از طرح گلدار

نکته دیگر برای استایل کردن مانتوهای گلدار در نظر گرفتن تعادل است. بنابراین چنانچه مانتو شما گلدار است بهتر از سایر اکسسوری‌های استایل شما ساده باشند تا زیبایی مانتو شما بیشتر به چشم بیاید. ترکیب کردن رح‌های گلدار در کنار هم ممکن است استایل شما را شلوغ و به هم ریخته جلوه بدهد.

استفاده به جا از طرح گلدار

نکته مهم دیگری که باید به هنگام استایل کردن پترن‌های گلدار در نظر بگیریم استفاده به جا از این طرح است. بنابراین چنانچه شما بالاتنه ظریفی دارید می‌توانید از مانتوهای گلدار استفاده کنید تا بالاتنه خود را پرتر نشان دهید. اما اگر بالاتنه توپری دارید شاید استفاده از یک مانتو گلدار برای شما ایده خوبی نباشد. بنابراین می‌توانید از پترن گلدار در سایر آیتم‌های استایل خود از قبیل روسری کیف و کفش بهره‌مند شوید .

بیشتر بخوانید  7 ترفند برای داشتن استایل زمستانه شیک

کلام نهایی

پترن گلدار یکی از پترن‌های زیباییست که در بهار بسیار مورد توجه خانم‌ها قرار می‌گیرد و می‌تواند به استایل شما طراوت و تازگی را اضافه کند. اما لازم است به هنگام استایل کردن پارچه گلدار نکاتی را بدانید تا بتوانید استایل خود را جذاب‌تر جلوه بدهید. به همین دلیل در این مطلب از وب سایت تخصصی مانتو میرداماد شما را با ایده‌هایی برای استایل کردن مانتو گلدار آشنا کردیم تا بتوانید تست تازگی بهار را با استفاده از مانتوهای گلدار به تیپ و استایل خود اضافه کنید.

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو شلوار اداری (63)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */