ست لباس

با مانتو سرخابی چه رنگی ست کنیم؟

سرخابی رنگ دخترانه دوست داشتنی در دنیای مد و پوشاک به شمار می رود. این رنگ گرم و دوست داشتنی قرن هاست که افراد زیادی را مجذوب خود ساخته است. اما سوالی که برای اکثر خانم هایی که به شیک پوشی اهمیت می دهند پیش می آید این است که به مانتو سرخابی چه رنگی میاد؟ رنگ سرخابی یک رنگ خاص است به همین دلیل اکثر خانم ها اصول ست مانتو سرخابی را کامل بلد نیستند.

برای شیک پوشی مهمترین قدم پس از خرید مانتو مناسب، توجه به نحوه ست مانتو با سایر رنگ ها است. شما باید برای استایل خود بدانید از چه نوع شال و روسری یا کیف و کفشی باید استفاده کنید. داشتن هارمونی و هماهنگی میان اکسسوری ها برای شیک پوشی اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل در این پست می خواهیم ببینیم اگر یک مانتو سرخابی خوشرنگ داشته باشیم چه رنگ شال، کیف و کفش یا بلوز شلواری بهش میاد.

 

رنگ سرخابی چه رنگی است؟

قبل از اینکه سر اصل مطلب برویم ابتدا بهتر است به این موضوع بپردازیم که سرخابی چه رنگی است؟ رنگ مانتو به اندازه مدل و جنس مانتو شما مهم است زیرا ویژگی های شخصیتی پنهان شما را برای دیگران فاش می کند.

سرخابی رنگی مابین صورتی، قرمز و بنفش است و کمی هم مایل به زرشکی است. خانم هایی که بیشتر اوقات مانتو سرخابی به تن دارند، پرشور و هیجان، پرانرژی، خونگرم، صمیمی، خلاق و در عین حال مهربان و دلسوز می باشند. آنها روحیه همکاری بالایی دارند. در زندگی صبر و تحمل بالایی داشته و در کارهایشان سعی می کنند تعادل و هماهنگی ایجاد کنند.

مانتو سرخابی یقه پوست ماری خوشرنگ

مانتو سرخابی به چه رنگ پوستی میاد؟

رنگ هایی که به تناژ رنگی پوست شما نزدیک تر هستند بیشتر به شما می آیند. به عنوان مثال، ست مانتو قهوه ای تیره و مانتو سرخابی هر دو گرم و تیره هستند و به رنگ پوست تیره و گندمی بیشتر می آیند در حالی که صورتی روشن و گلبهی بیشتر برای افرادی مناسب هستند که پوست خیلی روشنی دارند.

 

بهترین فصل برای پوشیدن مانتو سرخابی چه فصلی است؟

در چرخه رنگ، سرخابی یک ته رنگ آبی نیز دارد و برای افرادی که تناژ رنگ پوست سردی دارند نیز مناسب است. رنگ هایی مثل سرخابی، قرمز گیلاسی، سبز زمردی، بنفش و آبی رویال که ته رنگ آبی دارند مخصوص فصل زمستان می باشند و در این فصل فوق العاده جذاب به نظر می رسند. بهترین فصل برای پوشیدن مانتو سرخابی، فصل تابستان و فصل زمستان است.

 

با مانتو سرخابی شال چه رنگی بپوشم؟

شال مهمترین بخش استایل شما پس از مانتو است. به دلیل اینکه در نزدیکی صورت قرار دارد برای انتخاب رنگ شال مناسب علاوه بر رنگ مانتو باید به رنگ پوست، رنگ چشم، رنگ مو و سن و سال خود نیز دقت کنید. زیرا تمام این فاکتورها در خوش تیپ به نظر رسیدن شما نقش دارند.

 

سرخابی و شال مشکی

رنگ مشکی پرطرفدارترین رنگ پوشاک در جهان است. این رنگ خنثی تقریبا با هر رنگی ست می شود. مشکی و سرخابی در کنار هم استایل لاکچری و بسیار زیبایی را خلق می کنند. می توانید شال مشکی یا طرحدار مشکی، کیف و شلوار مشکی و مانتو سرخابی را با هم ست کنید.

 

سرخابی و شال سبز آبی

 

سبزآبی در چرخه رنگ روبروی سرخابی قرار دارد و بهترین رنگ مکمل برای سرخابی است. با ترکیب شال سبز آبی، مانتو سرخابی و شلوار و کفش مشکی می توانید استایل بسیار شیک و زیبایی بسازید.

یکی دیگر از ترکیب رنگ های مناسب برای ست مانتو سرخابی با شال سبز آبی پوشیدن شال ترکیبی سبز و آبی و خردلی یا شال ترکیبی سبز آبی و صورتی کمرنگ است. همچنین می توانید شلوار خردلی یا شلوار صورتی کمرنگ، کیف و کفش خردلی و شال سبزآبی را با هم ست کنید.

همچنین شال سبز آبی و مانتو سرخابی را می توان با شوار کرم یا شیری و کیف زرد یا جواهرات طلا نیز ست کرد. پوشیدن شال طرحدار سبز آبی و صورتی پاستلی نیز استایل شما را فوق العاده زیبا خواهد ساخت.

 

ست مانتو سرخابی با زرد کمرنگ

اگر پوست گرمی دارید ترکیب رنگ زرد و سرخابی را امتحان کنید. با ست رنگ زرد با مانتو سرخابی می توانید استایل تابستانی جذابی بسازید. رنگ زرد تداعی کننده آفتاب و شادی است و رنگ محبوبی برای بهار و تابستان به شمار می رود. از طرفی رنگ زرد یکی از رنگ های اصل فصل پاییز است و نمادی از رنگ برگ های زرد پاییزی است.  اما وقتی با سرخابی و کرم ترکیب شود تیپ زمستانه جذابی می سازد. زیرا سرخابی و کرم هر دو از رنگ های زمستانه به شمار می روند.

سرخابی رنگ تیره ای است و بهتر است با رنگ زرد کمرنگ و ملایم ترکیب شود. همچنین برای کامل تر شدن ست زمستانی خود شلوار و کفش سفید بپوشید. زیرا سفید نماد زمستان است.

برای داشتن یک استایل زمستانی زیبا می توانید مانتو ترکیبی سرخابی و طیف زرد و خردلی را با یک شال کرم ترکیب کنید. برای کامل شدن استایل خود یک کیف قرمز و شلوار شیری یا صورتی کمرنگ بپوشید.

در زمستان باید از هر چیزی که خیلی روشن است دوری کنید. کیف قرمز روشن تا قرمز تیره گزینه ایده آلی برای کامل تر شدن استایل شما خواهد بود.

 

ست مانتو سرخابی

سرخابی و رنگ سبز

طبق مدل رنگی CMYK، سه رنگ فیروزه ای، سرخابی و زرد را اگر با هم ترکیب کنید رنگ سیاه تشکیل می شود. بنابراین، بهترین رنگ مکمل برای ست با مانتو سرخابی طیف رنگ های سبز هستند مثل سبز فیروزه ای، سبز آبی، سبز یشمی و … البته رنگ زرد، آبی و قرمز هم به خوبی با سرخابی ست می شوند زیرا سرخابی ته رنگ آبی دارد و ترکیبی از رنگ های قرمز و بنفش نیز می باشد. بنابراین با زرد-آبی و فیروزه ای- قرمز هم ست می شود.

برای ست رنگ سبز با سرخابی می توانید از پالت چهار رنگی که در تصویر نشان داده شده کمک بگیرید.

ست مانتو سرخابی

می توانید رنگ های چهارتایی که در کنار هم قرار گرفته اند را با هم ست کنید. به عنوان مثال، در پالت چهار رنگ دوم از سمت بالا، ست شما می تواند ترکیبی از یک شال سبز پسته ای، مانتو سرخابی، کیف سبز تیره و بلوز و شلوار یاسی کمرنگ باشد.

 

ست مانتو سرخابی و رنگ سفید

رنگ سفید با مانتو سرخابی در کنار هم استایل زمستانه چشم نوازی را بوجود می آورند. سفید همانند مشکی یک رنگ خنثی است به همین دلیل می توان ان را با هر رنگی ست کرد. همیشه می توانید یک مانتو سرخابی را با شال یا پلیور سفید، شلوار و حتی کیف و کفش سفید ست کنید!

ترکیب سرخابی و طوسی

در زمستان ترکیبی از طوسی، مانتو سرخابی، مشکی در کنار هم می تواند شما را فوق العاده خوش تیپ بسازد. می توانید نیم بوت ها یا بوت های چرمی مشکی نیز بپوشید. این رنگ ها در کنار هم در فصل زمستان از جذابیت خاصی برخوردارند.

 

ست سرخابی با شال بنفش

همانطور که میدانید یکی از رنگ های اصلی سازنده سرخابی، رنگ بنفش است. با پوشیدن شال بنفش یا شال ترکیبی بنفش جذابیت استایل شما چند برابر می شود. می توانید مانتو سرخابی خود را با شال ترکیبی سرخابی و بنفش یاسی یا بنفش تیره ست کنید. اگر رنگ شالتان بنفش تیره است برای کامل تر شدن استایل خود می توانید شلوار کرم و کفش یا کیف سبز تیره یا مشکی استفاده کنید.

اگر قصد دارید شال بنفش یاسی بپوشید طیف رنگ زرد مکمل بهتری برای رنگ مانتو شما خواهد بود. برای این کار می توانید زیورآلات طلایی، کیف طلایی یا مانتو ترکیبی سرخابی و زرد بپوشید.

 

ست مانتو سرخابی

بنفش طیف های زیادی دارد. شما می توانید انواع شال، شومیز، شلوار و حتی کیف و کفش به رنگ بنفش را با مانتو سرخابی خود ست کنید. از بنفش وری پری ( Very Peri) یا همان بنفش مایل به آبی گرفته تا بنفش یاسی کمرنگ و بنفش مایل به قرمز در کنار سرخابی بسیار جذاب خواهند بود.

 

ست مانتو سرخابی با رنگ شال آبی

اگر ساده تر بخواهیم به چرخه رنگ نگاه کنیم، رنگ سرخابی جایی مابین قرمز و آبی قرار دارد. هم قرمز و هم آبی می توانند مکمل خوبی برای سرخابی باشند. آبی رنگ خاص و زیبایی است اما زمانی که می خواهید آن را با سرخابی ست کنید بهتر است از روسری های به رنگ آبی تیره، کاربنی یا سرمه ای استفاده کنید. شال آبی کاربنی ترکیبی مثل کاربنی-سفید یا کاربنی مشکی نیز در کنار مانتو سرخابی بسیار زیبا خواهد بود. همچنین می توانید شال ترکیبی بنفش و آبی تیره یا ترکیب بنفش، مشکی و آبی کاربنی را امتحان کنید. کفش بژ و کیف سفید نیز می تواند زیبایی استایل شما را کامل تر کند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط