ست لباس

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم ؟

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ در این مقاله به بهترین رنگ های شال برای ست کردن با مانتو سبز می پردازیم. اصول ست شدن با رنگ سبز یا رنگ های دیگر برای شیک پوشیدن و جذابیت بیشتر افراد بسیار موثر است. تاثیر این موضوع، در بسیاری از موارد، نحوه لباس پوشیدن افراد آنقدر برای ما جذاب است که به کیفیت جنس لباس توجهی نمی کنیم. تطبیق رنگ ها با هم یک علم محسوب می شود، بنابراین افراد فعال در حوزه مد و پوشاک باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشند تا در مورد آن اظهار نظر کنند. درک اولیه از طیف های رنگی مختلف و نحوه استفاد‌ه از آنها در کنار هم در ایجاد جذابیت بصری بسیار موثر است. در این مقاله به نحوه ست کردن رنگ شال مناسب با مانتو سبز می پردازیم.

سبز به عنوان رنگ طبیعت و آرامش شناخته می شود و استفاد‌ه از این رنگ در استایل ها و مهمانی های روزمره می تواند حس آرامش و قدرت را منتقل کند. ترکیب طیف رنگ سبز با رنگ های خنثی ممکن است انتخاب مناسبی باشد تا استایل شما عالی به نظر برسد. استفاد‌ه از مانتو سبز طرح دار در کنار شال ساده گزینه جذابی برای مهمانی متناسب با استایل شماست. اگر اطلاعات کاملی در مورد رنگ های گرم و سرد داشته باشید، ست کردن رنگ سبز کار سختی نیست که به شما امکان می دهد بهترین استایل را برای خود بسازید.

رنگ سبز و نارنجی

امروزه رنگ سبز و نارنجی می تواند بسیار جذاب باشد و بسیاری از خانم ها این دو رنگ را با هم ترکیب می کنند تا استایل خاصی ایجاد کنند. اگر نمی خواهید از رنگ نارنجی در استایل خود زیاد استفاد‌ه کنید، می توانید از شال استفاد‌ه کنید. از الگوهای ترکیبی با پرتقال و سبز استفاد‌ه کنید تا استایل شما بیش از حد روشن نباشد.

چنانچه می خواهید با رنگ سبز همراه شوید، باید توجه داشته باشید که در کدام قسمت از استایل خود می خواهید از این رنگ استفاد‌ه کنید، زیرا سبز یکی از رنگ های خاص مد است و طیف رنگی وسیعی دارد که هر کدام در طیف رنگی دیگری قرار می گیرند. تمام زیبایی و جذابیت این رنگ را دارد اما باید در ست کردن رنگ سبز بسیار دقت کنید تا استایل خاصی ایجاد کنید و نتیجه درستی بگیرید. رنگ های زیادی در کنار این رنگ وجود دارد، اما شما باید فاکتورهای زیادی را در نظر بگیرید، مانند: جایی که می خواهید ظاهر شوید، استایل، رنگ پوست و تیپ بدنی خود استفاد‌ه کنید و غیره.

با مانتو سبز با چی ست می شود

همانطور که می دانید رنگ سبز بخشی از طیف رنگ های سرد است. جالب اینجاست که در حالی که این رنگ در دسته سرد قرار می گیرد، برخی از طیف های آن در دسته گرم قرار می گیرند. به همین دلیل است که جفت کردن رنگ سبز و استفاد‌ه از آن در سبک مزایای منحصر به فردی دارد، از جمله:

قابل ست با انواع رنگ های سرد و گرم

از این رنگ در ترکیب رنگ لباس هایتان استفاد‌ه کنید تا در تمام طول سال استایلی شیک و منحصر به فرد برای شما ایجاد کند. یکی از دلایل نگرانی طراحان مد و لباس این است که رنگ سبز در طیف میانی قرار دارد، بنابراین استفاد‌ه از این رنگ در طراحی لباس نشانه هماهنگی و آرامش است. قرار گرفتن این رنگ در محدوده تیره آن را به انتخابی عالی برای قرارهای رسمی و مجالس تبدیل می کند. جالب اینجاست که طبق قانون جذب، برخی طیف های رنگی سبز مانند یشمی نشان دهنده وجود قدرت و اقتدار در افراد است.

مانتو سبز با شال مشکی

یکی از موثرترین ترکیب رنگ ها است و به گفته طراحان لباس، مطمئن ترین و شیک ترین ترکیب رنگ برای خانم ها است. بر اساس نظرسنجی از زنان ایرانی، ست کردن شال سبز در کنار شال مشکی، بهترین انتخاب زنان ایرانی برای مجالس رسمی و قرارهای اداری است.

شال قرمز با مانتو سبز

قرمز یکی از طیف رنگ های گرم است. بنابراین، از دیدگاه علم رنگ، قرمز به خوبی سبز را تکمیل می کند. بر اساس گزارش این شماره، رنگ شال قرمز و شال سبز علاوه بر اینکه جلوه ای مد روز به ارمغان می آورند، این دو رنگ را در کنار هم قرار داده اند که طراوت و نشاط را برای اطرافیان و شما به ارمغان می آورد.

شال زرد با مانتو سبز

از دیدگاه علم رنگ، رنگ زرد در طیف بسیار شبیه به سبز است. طیف رنگی شال زرد را انتخاب کنید که با سبز هماهنگ باشد تا ظاهری جذاب و چشم نواز داشته باشید. البته توجه به این نکته حائز اهمیت است که در انتخاب رنگ زرد برای مانتو سبز باید از طیفی از رنگ های زرد روشن و زرد لیمویی استفاد‌ه کنید تا ترکیب رنگ لباس روشن تر به نظر برسد.

شال آبی با مانتو سبز

شاید در نگاه اول انتخاب این دو رنگ برای استفاد‌ه در کنار هم کمی عجیب و دور از تصور شما باشد. اما توصیه ما این است که اگر دوست دارید انواع سبک های مختلف را تجربه کنید، حتما این دو ترکیب رنگ را با هم امتحان کنید. آبی و سبز در طیف رنگی سرد تقریباً در مجاورت یکدیگر قرار دارند، بنابراین ترکیب رنگ آنها بر جذابیت و احساس متفاوت بودن می افزاید. البته توجه به این واقعیت ضروری است که اگر می خواهید از رنگ شال آبی برای مانتو سبز استفاد‌ه کنید، سعی کنید رنگ سبز مانتو را در طیف روشنی نگه دارید، به عنوان مثال از مانتو سبز آبی در کنار شال آبی استفاد‌ه کنید. باید اصول هماهنگی شال را با مانتوهای رنگ های مختلف را بدانید تا استایلی منحصر به فرد داشته باشید.

شال سفید با مانتو سبز

همانطور که می دانید، بر خلاف رنگ های دیگر، رنگ سفید طیف وسیعی از رنگ ها را ندارد. مزیت مهم این رنگ این است که می توان آن را با همه طیف های رنگی به خصوص رنگ های تیره هماهنگ کرد. رنگ سبز و سفید مانتو نه تنها می تواند ظاهری جذاب و زیبا ایجاد کند، بلکه باعث ایجاد حس سرزندگی می شود. یکی از مهمترین مزایای استفاد‌ه از این ست رنگ این است که برای افراد با هر رنگ پوستی قابل استفاد‌ه است. به گفته طراح صحنه و لباس، این مجموعه رنگی مشخصه مدرنیته است. البته این بدان معنا نیست که اخیراً از این مجموعه رنگی استفاد‌ه شده است. چرا که همانطور که می دانید زنان دهه هاست مانتو و شلوارهای سفید و سبز می پوشند. اما از تازگی و جذابیت این ست نه تنها کم نشده بلکه یکی از شیک ترین رنگ های امروزی به حساب می آید.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گوناگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

مطالب مرتبط