گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

آموزش

بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی

روسری ساده با مانتو مشکی

بررسی چند نمونه از مانتو آبی و مشکی

ما همه میدانیم که شیک لباس پوشیدن یکی از دغدغه‌های همه ی افراد است. مانتو یکی از بهترین و شیک ترین لباس ها در میان زنان است که رنگ بندی، جنس، و فرم این لباس خیلی در زیبایی آن مهم و کلیدی می باشد. مانتو رنگ های فراوانی دارد.  اما ما درباره بررسی چند نمونه از مانتو آبی و مشکی سوالات و مطلب های زیادی را جمع آوری کرده ایم که امیدواریم از این مقاله بهره گیری کاملی را داشته باشید.

برای خرید مانتو هایی با رنگ های عالی و قیمت مناسب میتوانید به گالری بزرگ میرداماد نگاهی داشته باشید .

 

بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی | گالری مانتو میرداماد بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی | گالری مانتو میرداماد بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی | گالری مانتو میرداماد

قیمت مانتو

با توجه به اینکه مانتو یک لباس کاربردی و محبوب در میان خانم ها است . باید به قیمت این لباس هم توجه داشت که آیا صرفه دارد یا خیر؟  این لباس قیمت تقریبا گرانی دارد و این به علت پر کاربرد بودن آن است. البته بستگی به رنگ بندی این لباس دارد. زیرا که ما در این مقاله قصد داریم به بررسی چند نمونه از مانتو آبی و مشکی بپردازیم  مطالب مربوط به این دو را بیان میکنیم. معمولا مانتو مشکی گران تر است و مانتو آبی ارزان تر ،  قیمت های مانتو مشکی از ۵۰۰ تا ۱۷۰۰ و قیمت های مانتو آبی از ۳۰۰ تا ۱۵۰۰ است . در ادامه علت گران و ارزان بودن این دو مانتو بیان میشود . البته در گالری بزرگ میرداماد قیمت های مناسب تری هم پیدا میشود .

خرید مانتو

خرید مانتو خیلی سخت نیست بلکه آسانه. انتخاب آن به سلیقه افراد بستگی دارد چون مانتو ها انواع مختلفی دارند . البته افراد به دنبال این هستند که بهترین و شیک ترین مانتو را برای خود خریداری کنند. یکی از مهم ترین نکته ها در خرید مانتو خرید جدیدترین طرح (مد سال) است که افراد علاقه زیادی به این موضوع نشان می دهند. مد سال مزیتی هم دارد و مزیتش این است که شما مدی که فقط متعلق به آن سال است را می پوشید .

بیشتر بخوانید  اشنایی با شلوار جین

اما توصیه میشود که مانتو هایی خریداری کنید که  در هر سالی بتوانید از آن استفاده کنید. ا

خرید آنلاین مانتو

مانتو آبی

همان طور که گفتیم  مانتو در رنگ بندی های فراوان موجود است. انتخاب مانتو با رنگ های مناسب سخت نیست البته به سلیقه افراد بستگی دارد . آبی یکی از بهترین  و محبوب ترین رنگ ها در میان عموم مردم است که برای لباس خیلی زیبا می باشد. رنگ آبی همانطور که برای همه ی لباس ها چه مردانه و چه زنانه رنگ بسیار زیبایی است  برای مانتو هم بسیار زیبا و جذاب می باشد که این مانتو انتخاب خیلی از زنان ایرانیه .

شاید تا به حال برای شما هم این سوال پیش آمد‌ه باشد که آیا چه رنگ هایی را میتوانیم با مانتو آبی ست کنیم که جذاب به نظر برسد. رنگ آبی رنگی زیبا است که تقریبا می توان آن را با رنگ های زیادی ست کرد. مانتو آبی را میتوان با رنگ هایی مانند: مشکی، کرمی، سفید، قرمز، زرد و سبز کمرنگ ست کرد. مانتو آبی را میتوان در مراسمات عروسی و مهمانی ها پوشید .با توجه به اینکه مانتو آبی را میتوان در مراسمات زیادی پوشید و یک رنگ عامه پسند است یک انتخاب درست در خرید مانتو می باشد. این مانتو  را میتوان در طرح های مختلفی خریداری نمود و با توجه به اینکه این مانتو رنگ ، جنس و طرح های زیادی دارد باعث محبوبیت زیادی در میان مردم شده است.

 

 

 

بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی | گالری مانتو میرداماد بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی | گالری مانتو میرداماد بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی | گالری مانتو میرداماد

مانتوی مشکی

یکی از زیباترین و پرطرفدارترین مانتو های مجلسی و ساده مانتوی مشکی است که در طرح های زیادی دوخته می شود .  مانتوی مشکی کوتاه :این مدل مانتوی  کوتاه هم نظر افراد زیادی را به خود جلب میکند. این مانتو را معمولا افراد  قد کوتاه تر  به آن علاقه ی زیادی نشان میدهند .

بیشتر بخوانید  کیف کلاچ چیست و مناسب کدام مانتوهای زنانه است؟

مانتوی مشکی بلند :  این مدل  بلند یک مانتو عامه پسند است که هم برای افراد کوتاه قد و هم برلی افراد بلند قد مناسب می باشد .  این مانتو در هر مراسمی و در هر مکانی میتوان از آن استفاده کرد زیرا رنگ این مانتو مناسب هر مکان و هر زمانی می باشد.

در کل این مانتو به خاطر طرح های مختلف و اینکه استفاده کردن از آن در هر مکانی موجب محبوبیت آن در میان مردم شد‌ه است.

بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی | گالری مانتو میرداماد بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی | گالری مانتو میرداماد بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی | گالری مانتو میرداماد

 

تفاوت مانتو مشکی با مانتو آبی

این دو مانتو هر دو مانتو های خوب و مناسبی برای افردا هستند که تفاوت های زیادی هم ندارند .  مانتو مشکل نسبت به مانتو آبی کاربرد بیشتری دارد و این به خاطر رنگی است که میتوان آن را در ادارات و جاهای دیگری هم پوشید اما مانتوی آبی بیشتر در مراسمات عروسی به کار میرود و این یک تفاوت مهم در این دو مانتو می باشد.

بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی | گالری مانتو میرداماد بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی | گالری مانتو میرداماد بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی | گالری مانتو میرداماد

 

کلام آخر

با توجه به اطلاعاتی که ارائه شد به شما کمک کردیم که در رابطه با مانتو مشکی و آبی بتوانید انتخابی درست داشته باشید .

در این مقاله نکاتی بیان شد که بسیار نقش مهمی در انتخاب شما برای مانتو دارد . امیدواریم مطلبی مطلوب و بسیار به درد بخور را ارائه داده باشیم و شما هم به خوبی از آن استفاده کرد‌ه باشید.

خرید مانتو آنلاین خرید مانتو کوتاه خرید مانتو کوتاه

 

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (357)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (344)

مانتو اسپورت فصلی (981)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (464)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من