آموزش

بررسی چند نمونه مانتو آبی مشکی

روسری ساده با مانتو مشکی

بررسی چند نمونه از مانتو آبی و مشکی

ما همه میدانیم که شیک لباس پوشیدن یکی از دغدغه‌های همه ی افراد است. مانتو یکی از بهترین و شیک ترین لباس ها در میان زنان است که رنگ بندی، جنس، و فرم این لباس خیلی در زیبایی آن مهم و کلیدی می باشد. مانتو رنگ های فراوانی دارد.  اما ما درباره بررسی چند نمونه از مانتو آبی و مشکی سوالات و مطلب های زیادی را جمع آوری کرده ایم که امیدواریم از این مقاله بهره گیری کاملی را داشته باشید.

برای خرید مانتو هایی با رنگ های عالی و قیمت مناسب میتوانید به گالری بزرگ میرداماد نگاهی داشته باشید .

 

قیمت مانتو

با توجه به اینکه مانتو یک لباس کاربردی و محبوب در میان خانم ها است . باید به قیمت این لباس هم توجه داشت که آیا صرفه دارد یا خیر؟  این لباس قیمت تقریبا گرانی دارد و این به علت پر کاربرد بودن آن است. البته بستگی به رنگ بندی این لباس دارد. زیرا که ما در این مقاله قصد داریم به بررسی چند نمونه از مانتو آبی و مشکی بپردازیم  مطالب مربوط به این دو را بیان میکنیم. معمولا مانتو مشکی گران تر است و مانتو آبی ارزان تر ،  قیمت های مانتو مشکی از ۵۰۰ تا ۱۷۰۰ و قیمت های مانتو آبی از ۳۰۰ تا ۱۵۰۰ است . در ادامه علت گران و ارزان بودن این دو مانتو بیان میشود . البته در گالری بزرگ میرداماد قیمت های مناسب تری هم پیدا میشود .

خرید مانتو

خرید مانتو خیلی سخت نیست بلکه آسانه. انتخاب آن به سلیقه افراد بستگی دارد چون مانتو ها انواع مختلفی دارند . البته افراد به دنبال این هستند که بهترین و شیک ترین مانتو را برای خود خریداری کنند. یکی از مهم ترین نکته ها در خرید مانتو خرید جدیدترین طرح (مد سال) است که افراد علاقه زیادی به این موضوع نشان می دهند. مد سال مزیتی هم دارد و مزیتش این است که شما مدی که فقط متعلق به آن سال است را می پوشید .

اما توصیه میشود که مانتو هایی خریداری کنید که  در هر سالی بتوانید از آن استفاده کنید. ا

خرید آنلاین مانتو

مانتو آبی

همان طور که گفتیم  مانتو در رنگ بندی های فراوان موجود است. انتخاب مانتو با رنگ های مناسب سخت نیست البته به سلیقه افراد بستگی دارد . آبی یکی از بهترین  و محبوب ترین رنگ ها در میان عموم مردم است که برای لباس خیلی زیبا می باشد. رنگ آبی همانطور که برای همه ی لباس ها چه مردانه و چه زنانه رنگ بسیار زیبایی است  برای مانتو هم بسیار زیبا و جذاب می باشد که این مانتو انتخاب خیلی از زنان ایرانیه .

شاید تا به حال برای شما هم این سوال پیش آمد‌ه باشد که آیا چه رنگ هایی را میتوانیم با مانتو آبی ست کنیم که جذاب به نظر برسد. رنگ آبی رنگی زیبا است که تقریبا می توان آن را با رنگ های زیادی ست کرد. مانتو آبی را میتوان با رنگ هایی مانند: مشکی، کرمی، سفید، قرمز، زرد و سبز کمرنگ ست کرد. مانتو آبی را میتوان در مراسمات عروسی و مهمانی ها پوشید .با توجه به اینکه مانتو آبی را میتوان در مراسمات زیادی پوشید و یک رنگ عامه پسند است یک انتخاب درست در خرید مانتو می باشد. این مانتو  را میتوان در طرح های مختلفی خریداری نمود و با توجه به اینکه این مانتو رنگ ، جنس و طرح های زیادی دارد باعث محبوبیت زیادی در میان مردم شده است.

 

 

 

مانتوی مشکی

یکی از زیباترین و پرطرفدارترین مانتو های مجلسی و ساده مانتوی مشکی است که در طرح های زیادی دوخته می شود .  مانتوی مشکی کوتاه :این مدل مانتوی  کوتاه هم نظر افراد زیادی را به خود جلب میکند. این مانتو را معمولا افراد  قد کوتاه تر  به آن علاقه ی زیادی نشان میدهند .

مانتوی مشکی بلند :  این مدل  بلند یک مانتو عامه پسند است که هم برای افراد کوتاه قد و هم برلی افراد بلند قد مناسب می باشد .  این مانتو در هر مراسمی و در هر مکانی میتوان از آن استفاده کرد زیرا رنگ این مانتو مناسب هر مکان و هر زمانی می باشد.

در کل این مانتو به خاطر طرح های مختلف و اینکه استفاده کردن از آن در هر مکانی موجب محبوبیت آن در میان مردم شد‌ه است.

 

تفاوت مانتو مشکی با مانتو آبی

این دو مانتو هر دو مانتو های خوب و مناسبی برای افردا هستند که تفاوت های زیادی هم ندارند .  مانتو مشکل نسبت به مانتو آبی کاربرد بیشتری دارد و این به خاطر رنگی است که میتوان آن را در ادارات و جاهای دیگری هم پوشید اما مانتوی آبی بیشتر در مراسمات عروسی به کار میرود و این یک تفاوت مهم در این دو مانتو می باشد.

 

کلام آخر

با توجه به اطلاعاتی که ارائه شد به شما کمک کردیم که در رابطه با مانتو مشکی و آبی بتوانید انتخابی درست داشته باشید .

در این مقاله نکاتی بیان شد که بسیار نقش مهمی در انتخاب شما برای مانتو دارد . امیدواریم مطلبی مطلوب و بسیار به درد بخور را ارائه داده باشیم و شما هم به خوبی از آن استفاده کرد‌ه باشید.

خرید مانتو آنلاین خرید مانتو کوتاه خرید مانتو کوتاه

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط