آموزش

بهترین رنگ مانتو برای فصل تابستان

بهترین رنگ مانتو برای فصل تابستان

فصل تابستان فصل شادی و تفریح و سفر است. فصل زندگی است. ماهیت این فصل پوشیدن لباس های رنگی در طیف های رنگی مختلف است. با تمام این تفاسیر هر رنگی برای تابستان مناسب نیست. گرمای روزهای تابستان می تواند آزاردهنده باشد. باید بدانیم برای رهایی از گرمای تابستان چه لباسی بپوشیم یا از چه رنگی استفاده کنیم. در ادامه در مورد بهترین رنگ مانتو برای فصل تابستان توضیح می دهیم.
در فصل تابستان به دلیل گرمای هوا رنگ هایی که به تعادل گرمای بدن کمک می کنند مناسب ترند، این رنگ ها بیشتر شامل رنگ های روشن می شوند. احساس لطافت و ظرافت را در افراد ایجاد می کنند. رنگ‌های سرد رنگی مبتنی بر آبی دارند که می‌توان آن را با سفید، صورتی، طلایی، نقره‌ای یا پلاتین ترکیب کرد. رنگ های پاستلی و خنثی نیز ایده خوبی برای این فصل به حساب می آیند.

به چه مانتوهایی مانتو تابستانی می گویند

مانتوهای تابستانی مانتوهایی خنک و راحت هستند. این کت ها اغلب گشاد و گشاد هستند تا جریان هوا وارد بدن شود. جنس این مانتوها نیز از پارچه های خنک انتخاب شده است تا برای فصل گرم تابستان مناسب باشند.

پارچه مانتوهای تابستانی

اولین نکته ای که در تهیه مانتوهای تابستانی نقش اساسی دارد، پارچه است. هدف شما از خرید مانتو تابستانی خنکی و راحتی آن است و قطعا به دنبال پالتویی با متریال خشن و گرم نیستید. هر چه خنک تر بهتر! پارچه مانتوهای تابستانی با مانتوهای فصول دیگر متفاوت است. زیرا با توجه به نیاز مصرف کنندگان، مانتوهای تابستانی باید پارچه ای خنک داشته باشند تا آزاردهنده نباشند. آنچه مسلم است در ساخت همه این مانتوها از پارچه های خنک مانند پنبه، ابریشم، ابری، باد و شانتون استفاده می شود. البته مراقب باشید! همانطور که به خنکی پارچه توجه می کنید به کیفیت آن نیز توجه کنید. قرار است این کت را برای مدت طولانی راحت بپوشید. کتی که سریع چروک می شود، آبرفت دارد و پوسته می شود، گزینه مورد نظر شما نیست.

رنگ مانتوهای تابستانی

تابستان فصل رنگ هاست. همه دوست دارند در تابستان رنگ های روشن بپوشند. استفاده از رنگ های مختلف بسیار شاد و مفرح است و انرژی خوبی به شما می دهد. البته دلیل دیگر استفاده از رنگ های روشن این است که این رنگ ها گرمای کمتری را جذب می کنند. پوشیدن رنگ های تیره در این فصل توصیه نمی شود زیرا این رنگ ها گرمای تابستان را برای شما دو چندان می کند. مانتو به عنوان اصلی ترین لباس خانم ها بیشترین تاثیر را در احساس گرما و سرما دارد. مانتوهای تابستانی رنگ های متنوع و شادی دارند. این مانتو ها معمولا با طرح ها و گل های مختلف موجود هستند. رنگ کت بسیار مهم است. نسبت به آن حساس باشید. مثل همه لباس ها باید در انتخاب رنگ مانتو دقت کنید. برخی از مانتوها تک رنگ و برخی از دو یا چند رنگ تشکیل شده اند. علاوه بر انتخاب رنگ تابستانی روشن رنگی را انتخاب کنید که با رنگ پوست و همچنین شخصیت شما همخوانی داشته باشد. انتخاب رنگ مانتو سلیقه ای است و بهتر است با ظاهر شما و رنگ اکسسوری هایتان هماهنگ باشد.

از رنگ های تیره خودداری کنید

رنگ های تیره به خصوص مشکی گرما را به سمت شما جذب می کنند. در واقع انعکاس این رنگ ها کم است و پس از تابش آفتاب به لباس، انرژی آن را ذخیره می کنند. به همین دلیل باعث می شوند که گرما را بیشتر احساس کنیم.

استفاده بیشتر از رنگ های روشن

برخلاف رنگ‌های تیره، رنگ‌های روشن بسیار بازتابنده هستند. این رنگ ها نور خورشید و انرژی حاصل از آن را منعکس می کنند، بنابراین از احساس گرما جلوگیری می کنند.

رنگ های گرم را کمتر بپوشید

رنگ هایی مانند قرمز، نارنجی، زرد و … در دسته رنگ های گرم قرار می گیرند یعنی این رنگ ها حس گرما و سرزندگی را منتقل می کنند.
اگر رنگ های گرم را دوست دارید، از رنگ های ملایم تر استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر رنگ زرد را دوست دارید، به جای استفاده از رنگ زرد روشن، می توانید از رنگ لیمویی استفاده کنید. هر چه رنگ روشن تر و به رنگ سفید نزدیکتر باشد، از نظر رنگ و انعکاس نور خورشید سردتر است.

رنگ های خنثی را در ظاهر خود بگنجانید

خاکستری، سفید، رنگ های خنثی هستند. رنگ های خنثی بیشتر توجه را به رنگ اصلی جلب می کنند. بنابراین توصیه می شود برای فصل تابستان از ترکیب رنگ های سرد و خنثی استفاده کنید.

در تابستان چه رنگی بپوشیم

دو رنگ متفاوت و تقریباً متضاد که به دلیل همه‌گیری کرونا با پیام قدرت و امید انتخاب شدند.

 با هم تعدادی رنگ تابستان را بررسی  می کنیم:

قرمز گرم

این رنگ احساس عشق، اشتیاق و انرژی را بر می انگیزد. ترکیب این رنگ با سفید یا مشکی استایل شما را جذاب تر می کند. همچنین می توانید یک کت قرمز را با شلوار جین آبی خود ست کنید.

صورتی روشن

رنگ صورتی حس خوش بینی خاصی را نسبت به آینده نشان می دهد و معمولاً با لطافت، عشق و زنانگی همراه است. مردم بر این باورند که داشتن بلوز با این رنگ به شما آرامش زیادی می دهد و به رهایی از افکار منفی کمک می کند.

رنگ بنفش

از ترکیب قرمز و آبی سرد رنگ معنویت، رمز و راز و جادو یعنی رنگ ارغوانی به دست می آید. این رنگ همیشه با سلطنت و جنبش های فمینیستی همراه است و نماد صلح و هماهنگی است. ترکیب آن با رنگ مرجانی، سفید یا آبی بسیار جذاب است.

مانتو نخی نارنجی

این رنگ نماد درک، خرد، ثبات و جاه طلبی است و از دو رنگ زرد و قرمز متولد شده است. اگر می خواهید خوش بین و برونگرا به نظر برسید، از این رنگ در استایل خود استفاده کنید.

مانتو نخی زرد روشن

این رنگ یکی از رنگ های معرفی شده است که نماد خوش بینی و انرژی است. این رنگ حس جسارت را در ظاهر شما القا می کند و می توانید آن را با رنگ های خاکستری، سبز یا مشکی ست کنید.
سبز آبی

مانتو سبز آبی

همه می دانند که سبز رنگ امید است، اما سبز آبی به طور خاص نشان دهنده افکار یا ایده های قوی و استوار است. می توانید این رنگ را با یاسی، قرمز تیره یا آبی لاجوردی ست کنید.

آبی آسمانی

آرامش، وفاداری و معنویت تنها چند نمونه از ویژگی های این رنگ است که می تواند روح شما را آرام کند و ترس های ناخودآگاه را از بین ببرد. اگر می خواهید دیپلماسی را در روابط خود بهبود بخشید، آبی آسمانی رنگ مناسبی برای شماست. می توانید این رنگ را با رنگ های سفید، قرمز، زرد روشن و نقره ای ست کنید.

رنگ خاکستری

افرادی که عاشق رنگ خاکستری هستند افرادی آرام، متعادل، عاقل و با درایت هستند. صورتی و خاکستری ترکیب رنگی زیبایی است که می توانید در تمام طول سال از آن در استایل خود استفاده کنید. در استفاده از این ترکیب رنگ مانتو محدودیتی وجود ندارد.

مانتو زرد کره ای

این رنگ بین سفید و زرد کم رنگ است. همچنین می تواند در سایه های گرم تری نزدیک به رنگ کاپوچینو باشد. به عنوان یک رنگ خنثی، زرد کره ای آرامش را نشان می دهد. این رنگ برای داشتن استایل مینیمال نیز مناسب است.

رنگ سفید

احساس طراوت، آزادی، صلح و خلوص را بر می انگیزد و همچنین می تواند نماد شروعی جدید باشد.

به طور کلی برای انتخاب رنگ مانتنو در تابستان می توانید از رنگ های طبیعت در این فصل الهام بگیرید. می توانید استایل خود را ساده، مینیمال و یک رنگ نگه دارید یا برعکس می توانید از پارچه های گلدار در استایل خود استفاده کنید. فقط کمی خلاق باشید.

 

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه مانتوهای گوناگون، از معتبرترین مجموعه ها شناخته شد‌‌ه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مجموعه با بی نظیرترین انواع مانتو آشنا شوید و اقدام به خرید کنید. این مجموعه حرفه ای با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین مانتو ها را تولید می نماید تا تمامی مراجعه کنندگان با سلیقه های مختلف مناسب ترین مانتو برای خود را انتخاب و خریداری کنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط