گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

آموزش

خرید لباس پوست حیوانات

خرید لباس پوست حیوانات

خرید لباس پوست حیوانات برای تمامی افراد جامعه به خصوص بانوان عزیز از جذاب ترین فعالیت های روزمره محسوب می شود. متناسب با رشد جامعه افزایش تنوع در قسمت پوشاک رجوع به پوست های حیوان ها برای استفاده در لباس انسان از فعالیت های لوکس (محبوب) بانوان گرامی محسوب می شود.

خرید لباس پوست حیوانات در کشورمان ایران بیش از یک دهه است که رواج پیدا کرده است و سابقه فروش این البسه نشان دهنده تمایل و رقبت بالای افراد جامعه برای پوشیدن این لباس ها می شود. همچنین خرید لباس پوست حیوانات در کل جهان دارای طرفداران بسیاری می باشد.

حیوان‌ها به چه شکل دنیای مد را تحت تاثیر قرار دادندش:

شاید از زمان انسان اولیه که استفاد‌ه از حیوان‌ها و پوست آن ها بعنوان پوشش گرمایشی باب بود تاکنون که نقوش و تصاویر آنان در طراحی لباس‌ها و دکوراسیون خانه‌های ما دیده می شود.

علاقه به اهلی کردن حیوان ها و یا این که زندگی با آن ها همدم نوع آدم می باشد.

به نظر می رسد علاقه آدم به اهلی کردن حیوان ها در به کار گیری از آن ها در موضوع پوشاک بر روی لباس‌ها به عرصه ظهور میرسد.

یا این که احساس قدرتی که می توانند منبع آن باشند، در چاپ عکس بر روی لباس مثلا تی شرت یا این که دامن نیز، بسیار به جلب توجه بیننده و در نتیجه بهفروش کمک می‌نمایند. در برخی فرهنگ و تمدن‌های باستانی نیز حیوان ها تا حد پرستش، مقدس می باشند و این محبوبیت و احترام از این قضیه نشات میگیرد.

تاریخچه استفاده از پوست حیوان ها

در ابتدا پوست حیوان‌ها بخاطر جنبه گرمابخشی خویش به وسیله انسان‌های اولیه مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

ولی با سپری شدن زمان و پیشرفت تمدن، رفته رفته کاربرد استفاده و از پوست و خز حیوان ها جنبه کالای گران قیمت به خودش گرفت.

بیشتر بخوانید  محبوب ترین پارچه های تابستانی

این ماجرا تا حدی پیش رفت که اکثری از حیوان‌ها به جهت زیبایی پوستشان، رو به انقراض و هلاکت رفتند.

گرچه امروزه بخاطر حمایت از حقوق حیوان‌ها به چاپ طرح پوست حیوان‌ها بر روی اقسام گوناگون پوشاک گرایش بیشتری است. با این‌حال این ترند دیدنی و چشم‌گیر موقتا میهمان کمد اشخاص دوستدار و دنبال‌کننده‌ی دنیای مد خواهد بود.

برندهای پوشاکی که از حیوان‌ها برای پیاده سازی لوگوی برند خویش الهام گرفتند

به طور طبیعی هر برند دارنده یک تاریخچه می باشد. به جهت ارتباط عمیق نوع آدم با طبیعت و اجزای آن که از آن جمله حیوان ها می باشند؛ اکثری از برندهای مطرح دنیا برای شخصی‌سازی لوگوی برند خودشان از تصویر یک حیوان استفاده کرده‌اند که ولی جزئیات طرح، رنگ و فونت همراه آن با دقت و وسواس توسط یک گروه ایده پرداز گزینش شد‌ه‌است تا با عمق بیشتری در حافظه مخاطبان جایگاه خویش را محافظت نماید.

 

خرید لباس پوست حیوانات | گالری مانتو میرداماد

برترین انواع خز و پوست طبیعی کدام‌اند؟

انواع خز گسترده می باشد و هریک خصوصیت های خاص خویش را دارا هستند. خزهای بلند مو ، مانند روباه ، و آنهایی که خز متراکم دارا هستند: مانند سگ‌آبی ، راسو ، چینچیلا – از نظر گرمای خویش بسیار پر ارزش می‌باشند. سگ‌آبی ، اوپاسوم و راکون به جهت قیمت مناسب تر و دوام بسیار بالا ارزشمندند. از جهت قیمت ، خرگوش قیمت بهتری و حیوان هایی مثل راسو‌ها ، سمور و چینچلا گران‌ترین پوست ها را دارا‌هستند.

پوست راسو

حدودا همیشه یک زن او‌لین کت خز خویش را راسو خریداری می نماید. یا این که راسو به دلیل سبک بودن ، بافت قابل انعطاف لطیف ، درخشان بودن منحصربه‌فرد و عمر فوق العاده طولانی ، رسما بالاترین فروش خز را در سراسر دنیا داراست. کتهای تشکیل شد‌ه از پوست راسو ماده (کوچکتر ، سبک تر و ملایم تر) مناسب تر می‌باشند. این خز با رنگی غنی و شکلاتی از قهوه ایی تیره قابل تشخیص می باشد. ارزش این گروه از خز‌ها متفاوت و ۱۰ هزار دلار تا ۵۰ هزار دلار را شامل می گردند ، البته نباید انتظار داشته باشید که برای یک لباس کیفیت عالی پوست و خز طبیعی کمتر از قیمتی پنج رقمی بپردازید.

بیشتر بخوانید  اندازه کش شلوار چقدر باید باشد ؟

پوست سمور

کت خز سمور یکی آرزوهای روی زمین می باشد ، بخاطر لمس فوق‌العاده ابریشمی اش که فارغ از در نظر گرفتن جهت به هر طرفی ناز و نوازش می شود و باز هم صافی‌اش را حفظ می نماید.

کت پوست سمور می تواند از حدود ۱۶ هزار دلار آغاز گردد ، ولی یک کت الاغبا کیفیت قادر است به راحتی شش رقم یا این که فراتر از ۱۵۰ هزار دلار را بخود اختصاص می دهد.

پوست چینچیلا

الاغ این حیوان با رنگ ویژه آبی-نقره‌ای شناخته می‌گردد و گران قیمت‌ترین نوع خز به شمار می رود . پوست این حیوان بشدت سبک می باشد درعین حال تراکم بالایی دارااست و در حفظ گرما داخل پوست بی‌نظیر می باشد.

چینچیلا دربین خزها هیچ رقیبی ندارد و مدال لاکچری‌ترین ، گرم‌ترین و گران‌ترین خز را به گردن آویخته می باشد.

ارزش آن از ۳۰ هزار دلار آغاز گردیده و به اعدادی سرسام‌آور میرسد.

پیش از خرید لباس پوست حیوانات به چه نکاتی بایستی توجه کنیم؟

حتما پیش از اینکه هزینه گزافی برای یک خز طبیعی بپردازید، تمامی جوانب مالکیت پوست یک حیوان را بسنجید تا به بهتر‌ترین انتخاب برسید. خز مانند هرچیز لاکچری و گران‌بهایی بلافاصله بعداز خرید با افت قیمت مواجه می شود. البته جز‌‌و ارثیه شما خواهد بود. خز را با رنگ پوست یا این که موها و چشمانتان بسنجید ، انتخاب رنگ مطلوب در انتخاب جنس خز هم به شما کمک خواهد کرد.

هرچند به‌تازگی با استفاده از رنگ‌های شیمیایی خز‌های طبیعی را به رنگ‌های فانتزی در‌می آورند که مخاطبان ویژه خودش را هم دارااست، اما همه می دانند خز طبیعی با رنگ طبیعی خودش آرامش و جلوه دیگری داراست

بیشتر بخوانید  انتخاب در خرید مانتو مناسب پوست های تیره

پیش از خرید هر کالایی به نام پوست طبیعی مغازه های دارای اعتبار فروش خز را بشناسید.

چنانچه با کشتن حیوان ها و مسائل اخلاقی پیرامون این مقاله نقص‌ دارید همیشه می توانید از فروشنده مرکزها دارای اعتبار درباره کیفیت ساخت لباس خز پرسش بفرمایید. بیشتر خزهایی که امروزه در بازار جهان دست‌به‌دست میگردند در پرورشگاه‌های حیوان‌ها ساخت گردیده و به حیات وحش آسیب نمی‌رسانند. جذاب می باشد بدانید در اروپا و ایالات متحده که دو تولید کننده بزرگ خز طبیعی می‌باشند مقررات سختگیرانه‌ای درباره شرایط نگه‌داری ، اخلاق و رفتار و کشتار حیوان ها پرورشی وجود دارااست.

ناگفته نماند پیش از خرید قطعا از اصالت پوست و طبیعی بودن آن مطمعن شوی

یک پرسش داغ:

کدام یک غیرانسانی و غیراخلاقی تر می باشد؟ خز مصنوعی یا این که طبیعی؟

خوشبختانه یا این که بدبختانه هرروز تشخیص طبیعی یا مصنوعی بودن خز مشقت بار و سخت‌تر می‌گردد که با پیشرفت تکنولوژی در صنایع، ابدا دور از ذهن هم نیست. اکنون طراحان می توانند فارغ از هیچ اعتراض و درگیری از طراحی‌های خویش پرده‌برداری نمایند و فشن شوهای خز به‌پا نمایند.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گوناگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (357)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (344)

مانتو اسپورت فصلی (981)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (464)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من