وبلاگ

راهنمای خرید مانتو متناسب با رنگ پوست

راهنمای خرید مانتو متناسب با رنگ پوست و اندام خانم ها

همانطور که می دانید ما برای هر چیزی باید اصول مربوط به آن را رعایت کنیم. در این صورت می‌توانیم خرید بسیار خوب و رضایت بخش را تجربه کنیم. قطعاً در مورد مد و زیبایی هم رعایت اصول بسیار حساس تر می شود. آن دسته از افرادی که در مورد استایل خود اطلاعاتی داشته باشند، خرید بهتر و بی نظیری را هم تجربه خواهند کرد. اگر شما هم تمایل دارید که ظاهر و استایل بی نظیر داشته باشید، حتماً باید با اصول و قواعد مرتبط با آن آشنا باشید. در ادامه این مطلب می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چطور می توانیم با توجه به رنگ پوست و اندام خود مانتو مورد نظر خود را تهیه کنیم. در واقع این مطلب راهنمای خرید مانتو متناسب با رنگ پوست و اندام خانم ها است.

 

 راهنمای خرید مانتو بر اساس رنگ پوست

انتخاب بهترین مانتو بر اساس اندام  

مهمترین موضوع این است که قبل از خرید مانتو حتماً به اندام و قد خود توجه داشته باشید. حتما شما هم شنیده اید خانم هایی که اندام خود را به خوبی می شناسند، همیشه خوش استایل تر هستند، زیرا آنها دقیقا می‌دانند که چه سبک مدل لباس و مانتو هایی به اندام آنها می آید.

در خرید مانتو باید بدانید که انتخاب مانتو رابطه عکس با قد شما دارد. منظور این است که اگر شما دارای قد کوتاه هستید، به هیچ عنوان نباید سراغ مانتوهای کوتاه بروید. عکس این موضوع هم کاملاً صحیح است. منظور این است که اگر شما دارای قد بلند هستید، به سراغ مانتو های بیش از حد بلند نروید. مانتو هایی که تا زانوی شما هستند، مناسب ترین گزینه به حساب می آیند.

بیشتر بخوانید  نکات مهم انتخاب رنگ مانتو شلوار اداری

توجه به همین نکات ساده باعث می شود تا بهترین انتخاب را در خرید مانتو داشته باشید. اگر با یک طراح لباس صحبت کنید، حتماً به شما می‌گوید که اگر دارای اندام ظریفی هستید، به دنبال مانتو های پیلی دار و یا چین دار باشید. اما اگر احساس می کنید که کمی دارای اضافه وزن هستید، بهتر است به دنبال مانتوهایی باشید که برش راسته دارند و در عین حال قد آنها تا زیر زانو و دارای طرح های عمودی هستند. این سبک از مانتوها اندام شما را لاغر تر از حد معمول نشان خواهند داد. در ادامه با راهنمای خرید مانتو متناسب با رنگ پوست همراه ما باشید.

 

 

 انتخاب مانتو بر اساس رنگ پوست 

در انتخاب مانتو بیشتر خانم ها به دنبال سبک و سلیقه خود هستند. در واقع آن‌ها انتخاب رنگ مانتو را براساس اصول خاصی در نظر نمی گیرند. اما طراحان لباس بر این باور هستند که در نظر گرفتن اصول انتخاب رنگ مناسب برای مانتو و یا هر لباس دیگری باعث می شود تا شما علاوه بر زیباتر شدن، بسیار هم خوش هیکل تر به نظر برسید.

انتخاب رنگ لباس بر اساس رنگ پوست جزء این قواعد و اصول به حساب می آید. هیچ کدام از ما خانم ها بدمان نمی آید که با پوشیدن مانتو، اندامی بهتر از واقعیت داشته باشیم. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این اصول برای رنگ پوست های تیره و روشن و حتی پوست های معمولی بپردازیم.

 

راهنمای خرید مانتو برای افرادی با پوست های تیره

خانم هایی که دارای پوست تیره هستند،  معمولاً چشم موهای آنها مشکی و یا قهوه ای تیره است. این دسته از خانم ها باید به دنبال رنگ لباس هایی باشند که با رنگ مشکی و یا در کل رنگ های تیره مغایرت داشته باشد. این موضوع باعث می شود تا چهره آنها از حالت یکنواختی بیرون بیاید. در نتیجه استایل آنها جذاب تر به نظر خواهد رسید.

بیشتر بخوانید  مناسب ترین فروشگاه های اینترنتی برای خرید مانتو

توجه به رنگ پوست را در اصول انتخاب رنگ مانتو در نظر بگیرید که نکته ای بسیار با ارزش است. بسیاری از طراحان لباس بر این باور هستند که رنگ هایی مانند سفید، صورتی، طوسی روشن، خاکی، آبی ملایم برای این دسته از افراد که دارای رنگ پوست های تیره هستند بسیار مناسب است. در مقابل باید بدانید که رنگ هایی مانند مشکی، فیروزه ای، قرمز تیره، سبز یشمی و قهوه ای تیره برای این دسته رنگ های مناسبی نیستند.

 

راهنمای خرید مانتو بر اساس اندام

انتخاب رنگ مانتو برای افرادی با پوست های روشن 

معمولا افرادی که دارای پوست های روشن هستند، رنگ چشم آنها هم معمولاً سبز، آبی، طوسی و یا قهوه ای روشن و یا عسلی است. این دسته از افراد معمولاً رنگ موهای روشن تری هم دارند. خانم هایی با رنگ پوست روشن باید به دنبال رنگ مانتوهای باشند که با رنگ پوست آنها در تضاد است.

بسیاری از طراحان مد معتقد هستند که رنگ های مانند آبی ملایم، آبی سیر، بژ و یا قهوه ای با رنگ پوست های این افراد بسیار جذاب می شود. البته در مقابل رنگ های مانند ارغوانی، نارنجی، زرد، قرمز و صورتی و حتی سفید برای لیست رنگ پوست این دسته از افراد خیلی مناسب نیست.

رنگ مانتو برای افرادی با رنگ پوست های معمولی 

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که رنگ پوست شما نه خیلی تیره و نه خیلی روشن است، می توانید از بسیاری از رنگ ها برای انتخاب مانتو های خود استفاده کنید. در این صورت دست شما برای انتخاب رنگ مانتو ها بسیار باز است. در واقع هم رنگ های روشن و هم رنگ های تیره می‌توانند مغایرت بسیار خوبی با رنگ پوست شما داشته باشند.

بیشتر بخوانید  تکنیک های ست کردن شلوار جین با لباس

در این بین حتما به رنگ چشمان خود توجه داشته باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. به طور کلی رنگ‌هایی مانند رنگ های آبی، سرمه ای، صورتی، مشکی، گندمی، بژ و … بهترین گزینه ها برای شما به حساب می‌آیند. ما در مقابل رنگ هایی مانند مغز پسته ای، قهوه ای تیره، قرمز و بنفش خیلی مناسب نخواهند بود. این دسته از افراد از رنگ هایی که به رنگ پوست آنها نزدیک است به هیچ عنوان نباید استفاده کنند.

نکته آخر در انتخاب مانتو این است که اگر مانتو هایی را انتخاب می کنید که دارای طرح طرح های بسیار شلوغ هستند، بهتر است از شال و روسری بسیار ساده تر استفاده کنید. در این صورت طراحی مانتو شما بیشتر به چشم می آید. برعکس این موضوع را هم در نظر بگیرید. منظور این است که اگر شال و روسری شما طرح دارد بهتر است به دنبال مانتوهای ساده تر باشید.

امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات جامع و کاملی در مورد راهنمای خرید مانتو متناسب با رنگ پوست و اندام به دست آورده باشید.

 

 

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو شلوار اداری (63)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */