ست مانتو نارنجی با رنگ ها به چه صورت است؟

ست مانتو نارنجی با رنگ ها چگونه است؟

رنگ نارنجی از آن دسته از رنگ هایی است که شما به راحتی نمی توانید در هر مجلس و موقعیتی از آن استفاده کنید. به طور کلی این رنگ دارای طیف های مختلفی است. از رنگ نارنجی تیره تا نارنجی روشن در طیف رنگ ها وجود دارد. نارنجی می تواند جزء رنگ های جیغ به حساب بیاید. نارنجی را می توان با بسیاری از رنگ ها ترکیب کرد. البته شما باید اصول ترکیب رنگ نارنجی با دیگر رنگ ها را بدانید. شما می توانید یک مانتو نارنجی را به طور شگفت انگیزی با دیگر لباس های خود ست کنید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات جامع و کاملی در مورد ست مانتو نارنجی با رنگ ها بدست آورید.

 

ست مانتو نارنجی با رنگ های دیگر

  بهترین رنگ ها برای ست کردن مانتو نارنجی

همانطور که در قسمت بالا تر هم برای شما توضیح داده ایم، رنگ نارنجی در طیف های تیره، کمرنگ تا نارنجی جیغ وجود دارد. بر این اساس شما می‌توانید به سراغ رنگ نارنجی بروید که با روحیات شما سازگار تر است و با دیگر رنگ ها به خوبی ترکیب شود. این موضوع کاملا بستگی به سلیقه و روحیات شما دارد.

از رنگ نارنجی می‌توانید در انتخاب شال و روسری و کیف و کفش خود هم استفاده نمایید. اگر مانتو خود را به رنگ نارنجی انتخاب کرده اید، استایل این رنگ با کتانی سفید و مشکی بسیار جذاب و بی نظیر می شود. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با انواع ست مانتو نارنجی با رنگ ها بپردازیم.

بیشتر بخوانید  ست کردن لباس با رنگ سفید و مشکی

 

 

استایل مانتو نارنجی با رنگ سفید 

قطعا انتخاب رنگ سفید در استایل مانتو نارنجی می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. همانطور که می دانید رنگ سفید خیلی راحت با دیگر رنگ ها ست می شود. در استایل مانتو نارنجی می‌توانید از کیف و کفش، شلوار و یا حتی شال سفید استفاده کنید. این استایل به قدری زیبا و جذاب می شود که حتماً خود شما هم که زده خواهید شد.

 

 استایل مانتو نارنجی با رنگ مشکی 

رنگ مشکی از آن دسته از رنگ هایی است که شما با خیال راحت به سراغ آن می روید. شما می توانید رنگ مشکی را به راحتی با دیگر رنگ‌هاست کنید. قطعاً رنگ مشکی یکی از بهترین گزینه ها برای ست کردن با شلوار، شال، روسری و حتی کیف نارنجی به حساب می آید.به طور کلی رنگ مشکی با بسیاری از رنگ ها همخوانی خوبی دارد. قطعاً هر خانومی یک یا دو دست مانتو، کیف و کفش، شال و روسری مشکی در کمد لباس های خود دارد.

 

استایل مانتو نارنجی با رنگ آبی

آبی هم از آن دسته از رنگ هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا رنگ آبی تا این حد پرطرفدار است؟ در واقع به این دلیل که این رنگ هم مانند رنگ مشکی به خوبی با دیگر رنگ ها ست می شود. شما می توانید رنگ آبی را با خیال راحت در کنار رنگ نارنجی ست کنید. قطعاً ترکیب این دو رنگ در کنار یکدیگر جذابیت بسیار زیادی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید  بررسی چند مانتو بچه گانه

برای مثال می‌توانید از یک مانتو نارنجی بسیار خوشرنگ در کنار شلوار جین آبی استفاده کنید. اگر از مانتو جلو باز استفاده می کنید، می توانید از زیر مانتو خود یک شومیز سفید خوشگل هم بپوشید. ترکیب این استایل فوق العاده زیبا خواهد شد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا استایل مانتو نارنجی با دیگر رنگ ها را مورد بررسی قرار دهیم.

 

ست مانتو نارنجی با رنگ آبی

استایل مانتو نارنجی با رنگ کرمی

رنگ کرم جزء رنگ های خنثی به حساب می آید، به همین علت شما به راحتی می توانید این رنگ را با بسیاری از رنگ های جیغ ست کنید. در نتیجه رنگ کرمی یکی از بهترین طیف ها برای ست کردن با رنگ نارنجی است. همانطور که می دانید رنگ کرمی دارای طیف های مختلفی است. می توانید از انواع مختلفی از این طیف ها برای ست کردن با مانتو نارنجی استفاده کنید.

 

 استایل مانتو نارنجی با رنگ قهوه ای

رنگ قهوه ای همخوانی بسیار خوب و مناسب با رنگ نارنجی دارد. اگر به دنبال یک ست بسیار زیبا و در عین حال جذاب برای فصل پاییز هستید، حتماً از طیف رنگی نارنجی با قهوه ای در استایل خود استفاده کنید. رنگ قهوه ای و نارنجی بهترین رنگ ها برای عکاسی در فصل پاییز است. کنید شما میتوانید از یک مانتو و یا پالتو پاییزه نارنجی به همراه بوت و یا کیف و شال قهوه ای در استایل خود استفاده کنید.

 

استایل مانتو نارنجی با رنگ قرمز

اگر انتخاب شما یک مانتو نارنجی زیبا است، میتوانید در استایل خود از شال و روسری و  یا کیف و کفش قرمز استفاده کنید. این ترکیب جذابیت بسیار بالایی دارد. قطعاً خود شما هم از دیدن این ترکیب ست حسابی شگفت زده خواهید شد.

بیشتر بخوانید  استایل کلاسیک چیست؟

 

ست مانتو نارنجی با رنگ سبز

شما حتی می‌توانید رنگ نارنجی را با رنگ سبز هم ست کنید. البته باید بدانید که استفاده از این دو ترکیب رنگ در یک استایل کمی جسارت می خواهد. شاید هر کسی جرات استفاده از رنگ سبز را همراه با رنگ نارنجی در استایل خود نداشته باشد. اما اگر شما علاقه زیادی به استایل های جسورانه دارید، انتخاب دو رنگ نارنجی و سبز در کنار یکدیگر بهترین گزینه است. به طور کلی رنگ نارنجی را می توان با بسیاری از رنگ های دیگر مانند صورتی، خاکستری، بادمجانی، بنفش و … ست کرد. در نهایت این شما هستید که می توانید با توجه به سبک و سلیقه خود آنها را انتخاب کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی ترکیب رنگ نارنجی با رنگ خاکستری بپردازیم.

 

استایل مانتو نارنجی با رنگ خاکستری    

رنگ خاکستری هم جزء رنگ های خنثی به حساب می آید. اما در بین رنگهای خنثی ها رنگ خاکستری ترکیب بسیار خوبی با رنگ نارنجی است. هر خانمی با هر رنگ پوستی می تواند از رنگ خاکستری استفاده کند. ترکیب نارنجی با خاکستری یکی از بی نظیرترین ترکیب ها خواهد شد. طیف های مختلفی از تیره تا روشن رنگ خاکستری وجود دارد. شما می‌توانید به سبک و سلیقه خود آنها را انتخاب کنید.

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

مانتو اسپرت بهاری (424)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */