دسته‌بندی نشده, ست لباس

ست مانتو نارنجی با رنگ ها به چه صورت است؟

ست مانتو نارنجی با رنگ ها چگونه است؟

رنگ نارنجی از آن دسته از رنگ هایی است که شما به راحتی نمی توانید در هر مجلس و موقعیتی از آن استفاده کنید. به طور کلی این رنگ دارای طیف های مختلفی است. از رنگ نارنجی تیره تا نارنجی روشن در طیف رنگ ها وجود دارد. نارنجی می تواند جزء رنگ های جیغ به حساب بیاید. نارنجی را می توان با بسیاری از رنگ ها ترکیب کرد. البته شما باید اصول ترکیب رنگ نارنجی با دیگر رنگ ها را بدانید. شما می توانید یک مانتو نارنجی را به طور شگفت انگیزی با دیگر لباس های خود ست کنید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات جامع و کاملی در مورد ست مانتو نارنجی با رنگ ها بدست آورید.

 

ست مانتو نارنجی با رنگ های دیگر

  بهترین رنگ ها برای ست کردن مانتو نارنجی

همانطور که در قسمت بالا تر هم برای شما توضیح داده ایم، رنگ نارنجی در طیف های تیره، کمرنگ تا نارنجی جیغ وجود دارد. بر این اساس شما می‌توانید به سراغ رنگ نارنجی بروید که با روحیات شما سازگار تر است و با دیگر رنگ ها به خوبی ترکیب شود. این موضوع کاملا بستگی به سلیقه و روحیات شما دارد.

از رنگ نارنجی می‌توانید در انتخاب شال و روسری و کیف و کفش خود هم استفاده نمایید. اگر مانتو خود را به رنگ نارنجی انتخاب کرده اید، استایل این رنگ با کتانی سفید و مشکی بسیار جذاب و بی نظیر می شود. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با انواع ست مانتو نارنجی با رنگ ها بپردازیم.

 

 

استایل مانتو نارنجی با رنگ سفید 

قطعا انتخاب رنگ سفید در استایل مانتو نارنجی می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. همانطور که می دانید رنگ سفید خیلی راحت با دیگر رنگ ها ست می شود. در استایل مانتو نارنجی می‌توانید از کیف و کفش، شلوار و یا حتی شال سفید استفاده کنید. این استایل به قدری زیبا و جذاب می شود که حتماً خود شما هم که زده خواهید شد.

 

 استایل مانتو نارنجی با رنگ مشکی 

رنگ مشکی از آن دسته از رنگ هایی است که شما با خیال راحت به سراغ آن می روید. شما می توانید رنگ مشکی را به راحتی با دیگر رنگ‌هاست کنید. قطعاً رنگ مشکی یکی از بهترین گزینه ها برای ست کردن با شلوار، شال، روسری و حتی کیف نارنجی به حساب می آید.به طور کلی رنگ مشکی با بسیاری از رنگ ها همخوانی خوبی دارد. قطعاً هر خانومی یک یا دو دست مانتو، کیف و کفش، شال و روسری مشکی در کمد لباس های خود دارد.

 

استایل مانتو نارنجی با رنگ آبی

آبی هم از آن دسته از رنگ هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا رنگ آبی تا این حد پرطرفدار است؟ در واقع به این دلیل که این رنگ هم مانند رنگ مشکی به خوبی با دیگر رنگ ها ست می شود. شما می توانید رنگ آبی را با خیال راحت در کنار رنگ نارنجی ست کنید. قطعاً ترکیب این دو رنگ در کنار یکدیگر جذابیت بسیار زیادی خواهد داشت.

برای مثال می‌توانید از یک مانتو نارنجی بسیار خوشرنگ در کنار شلوار جین آبی استفاده کنید. اگر از مانتو جلو باز استفاده می کنید، می توانید از زیر مانتو خود یک شومیز سفید خوشگل هم بپوشید. ترکیب این استایل فوق العاده زیبا خواهد شد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا استایل مانتو نارنجی با دیگر رنگ ها را مورد بررسی قرار دهیم.

 

ست مانتو نارنجی با رنگ آبی

استایل مانتو نارنجی با رنگ کرمی

رنگ کرم جزء رنگ های خنثی به حساب می آید، به همین علت شما به راحتی می توانید این رنگ را با بسیاری از رنگ های جیغ ست کنید. در نتیجه رنگ کرمی یکی از بهترین طیف ها برای ست کردن با رنگ نارنجی است. همانطور که می دانید رنگ کرمی دارای طیف های مختلفی است. می توانید از انواع مختلفی از این طیف ها برای ست کردن با مانتو نارنجی استفاده کنید.

 

 استایل مانتو نارنجی با رنگ قهوه ای

رنگ قهوه ای همخوانی بسیار خوب و مناسب با رنگ نارنجی دارد. اگر به دنبال یک ست بسیار زیبا و در عین حال جذاب برای فصل پاییز هستید، حتماً از طیف رنگی نارنجی با قهوه ای در استایل خود استفاده کنید. رنگ قهوه ای و نارنجی بهترین رنگ ها برای عکاسی در فصل پاییز است. کنید شما میتوانید از یک مانتو و یا پالتو پاییزه نارنجی به همراه بوت و یا کیف و شال قهوه ای در استایل خود استفاده کنید.

 

استایل مانتو نارنجی با رنگ قرمز

اگر انتخاب شما یک مانتو نارنجی زیبا است، میتوانید در استایل خود از شال و روسری و  یا کیف و کفش قرمز استفاده کنید. این ترکیب جذابیت بسیار بالایی دارد. قطعاً خود شما هم از دیدن این ترکیب ست حسابی شگفت زده خواهید شد.

 

ست مانتو نارنجی با رنگ سبز

شما حتی می‌توانید رنگ نارنجی را با رنگ سبز هم ست کنید. البته باید بدانید که استفاده از این دو ترکیب رنگ در یک استایل کمی جسارت می خواهد. شاید هر کسی جرات استفاده از رنگ سبز را همراه با رنگ نارنجی در استایل خود نداشته باشد. اما اگر شما علاقه زیادی به استایل های جسورانه دارید، انتخاب دو رنگ نارنجی و سبز در کنار یکدیگر بهترین گزینه است. به طور کلی رنگ نارنجی را می توان با بسیاری از رنگ های دیگر مانند صورتی، خاکستری، بادمجانی، بنفش و … ست کرد. در نهایت این شما هستید که می توانید با توجه به سبک و سلیقه خود آنها را انتخاب کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی ترکیب رنگ نارنجی با رنگ خاکستری بپردازیم.

 

استایل مانتو نارنجی با رنگ خاکستری    

رنگ خاکستری هم جزء رنگ های خنثی به حساب می آید. اما در بین رنگهای خنثی ها رنگ خاکستری ترکیب بسیار خوبی با رنگ نارنجی است. هر خانمی با هر رنگ پوستی می تواند از رنگ خاکستری استفاده کند. ترکیب نارنجی با خاکستری یکی از بی نظیرترین ترکیب ها خواهد شد. طیف های مختلفی از تیره تا روشن رنگ خاکستری وجود دارد. شما می‌توانید به سبک و سلیقه خود آنها را انتخاب کنید.

بازگشت به لیست