گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

راهنمای ست لباس

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟

مانتو سبز

برای کسانی که به مانتو سبز رنگ علاقه دارند، ست کردن شال مناسب یکی از سوالات همیشگی این افراد است. در لباس‌هایی که هر روز به تن می‌کنیم، رنگ‌ها و طرح‌های روی آن نقش بسیار مهمی در سلامت روان ما ایفا می‌کنند. حتی این رنگ‌ها روی مردمی که به لباس‌های ما نگاه می‌کنند نیز تاثیرگذار است. از طرفی دیگر ما می‌دانیم که ظاهر لباس چقدر در اعتماد به نفس ما نقش اساسی ایفا می‌کند.

به همین دلیل است که در تلاش هستیم لباس‌هایی که به تن می‌کنیم زیبایی داشته باشند و همینطور سعی می‌کنیم که‌ آن‌ها را با دیگر لباس‌هایی که به تن می‌کنیم، ست کنیم تا زیبایی بیشتری پیدا کنند.

شاید یکی از رنگ‌هایی که در نظر بسیاری برای ست کردن دشوار باشد، رنگ سبز است. در این مقاله ما شال مناسب مانتو سبز را به شما معرفی خواهیم کرد.

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

 

ست کردن مانتو سبز با کدام رنگ از شال‌ها بهتر است؟

شاید بعضی از افراد به رنگ سبز علاقه زیادی دارند و بسیار متمایل هستند که مانتو با رنگ سبز داشته باشند، اما به دلیل اینکه هر رنگ شالی با آن متناسب نخواهد بود، این علاقه خود را نادیده می‌گیرند. از این رو، ما در این بخش به شما توضیح خواهیم داد که این رنگ مانتو را با کدام رنگ از شال‌ها بپوشید، شیک‌تر خواهد بود.

ست مانتوی سبز با رنگ مشکی

یکی از بهترین رنگ‌هایی که می‌توانید با رنگ سبز مانتوی خود ست کنید، مشکی است. می‌توانید یک شال یا یک روسری مشکی همراه با مانتو سبز بپوشید.

رنگ مشکی همواره رنگی بوده است که با بسیاری از رنگ‌های دیگر هم‌نشینی خوبی دارد. بنابراین از این نظر یک رنگ کم‌ریسک به شمار می‌آید و می‌توانید آن را با اطمینان خاطر همراه با این مانتوها به تن کنید. بهتر است بدانید که رنگ سبز و مشکی در ترکیب باهم نشان دهنده تشریفات و ظرافت هستند. ست کردن شال و روسری مشکی با مانتو سبز، استایل شما را بی نقص و متعادل نشان می‌دهد.

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

 

رنگ طوسی شال با مانتوی سبز

طوسی رنگی است که با بسیاری از رنگ‌ها از جمله سبز ترکیب خوبی پیدا می‌کند، چون رنگی خنثی به شمار می‌آید. ترکیب شال یا روسری طوسی و مانتوی سبز ظاهر شما را بسیار جذاب خواهد کرد. ست کردن شال و روسری طوسی با مانتو کلاسیک سبز و کیف دوشی، برای موقعیت‌های نیمه رسمی و کژوال بسیار مناسب به نظر می‌رسد.شال طوسی با مانتوی سبز بسیار زیبا به نظر می‌آید.

بیشتر بخوانید  خرید شلوار زنانه شیک و مناسب اندام

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

مانتو سبز با شال قهوه‌ای

یکی از راه‌های الهام گرفتن برای ست کردن شال قهوه‌ای با مانتو سبز رنگ، فصل بهار است. اگر به طبیعت با دقت نگاه کنید، متوجه خواهیدشد که طیف رنگ‌های خاکی، قهوه‌ای، نسکافه‌ای و کرم به راحتی با رنگ سبز هماهنگی دارند. همچنین اگر مانتو سبز تیره خود را با روسری طرح دار به رنگ قهوه‌ای، زرد و کمی قرمز برای روزهای سرد پاییز ست کنید، به یک استایل خاص خواهید رسید. در صورتیکه زیاد طرفدار رنگ‌های تیره نیستی، می‌توانید سراغ روسری و یاشال با رنگ‌های کرم یا نسکافه ای با مانتو سبز روشن بروید و یک ست به رنگ روشن داشته باشید.

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

رنگ نارنجی با مانتو سبز

دیگر شال مناسب مانتو سبز شالی با رنگ نارنجی است. رنگی که با سبز همنشینی خوبی دارد و می‌توانید با رنگ سبز بپوشید، نارنجی است. شالی به رنگ نارنجی و مانتویی به رنگ سبز یادآور شادی هستند.

بنابراین استفاده از چنین رنگ‌هایی هم برای روحیات شما بهتر خواهد بود و هم برای کسانی که شما را می‌بینند. این ترکیب را هم می‌توانید در مهمانی‌های شیک و هم در روزمره امتحان کنید.

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

مانتو سبز با رنگ قرمز

رنگ قرمز یکی از بهترین رنگ‌هایی است که شما می‌توانید یک شال با این رنگ را با مانتوی سبز بر تن کنید. این دو رنگ در کنار هم برای هر سنی زیبا به نظر می‌رسند. در علم رنگ شناسی یکی از رنگ‌های مکمل برای رنگ سبز، رنگ قرمز است. پس می‌توان گفت ترکیب این دو رنگ یک انتخاب کامل به نظر می‌رسد. همچنین از آنجایی که قرمز یک رنگ گرم است بهتر است با ته رنگ‌هایی از سبز که گرمای کمتری دارند ترکیب شود. یکی از مناسبت‌هایی که می‌توانید در آن از این ترکیب برای استایل خود بهره بگیرید، شب یلداست. در خارج از ایران نیز در نزدیکی‌های شب کریسمس از این ترکیب بیشتر استفاده می‌شود.

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

ترکیب مانتو سبز با شال آبی

دیگر رنگی که روی شال یا روسری شما برای رنگ سبز مانتو مناسب خواهد بود، رنگ آبی است. طیف‌های مختلفی از آبی با این رنگ جور درمی‌آیند. اگر می‌خواهید این ترکیب بهتر به نظر برسد، بهتر است از جین آبی استفاده کنید. این ترکیب برای فضاهای اداری نیز مناسب خواهد بود. بر خلاف باور عموم که معتقدند رنگ سبز و آبی هیچ هماهنگی با یکدیگر ندارند، ترکیب رنگ سبز و آبی یک ترکیب خاص و چشم نواز است که به شیوه‌ای اعجاب انگیزی، استایل شما را زیبا می‌کند.

بیشتر بخوانید  شلوار سبز با چه رنگی ست میشه ؟

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

امتحان کردن مانتو سبز با شال سفید

سفید رنگ دیگری است که با بیشتر رنگ‌ها همخوانی دارد. شال رنگ سفید همراه با مانتوی رنگ سبز استایل شما را بسیار زیبا می‌کند. باقی آیتم‌هایی که همراه با این ترکیب استفاده می‌کنید، بهتر است که رنگ‌هایی خنثی داشته باشند. ترکیب این دو رنگ علاوه بر ظاهری مدرن یک نشاط خاص به استایل شما می‌بخشد. برای مثال اگر دوست دارید یک استایل کژوال داشته باشید، می‌توانید مانتوی سبز خود را با یک شال سفید و یک جفت کفش اسپرت سفید، ست کنید. انتخاب یک شلوار کتان سفید رنگ و یا جین سورمه‌ای مکمل این استایل است. شما می‌توانید از این استایل برای شرکت در دورهمی‌های دوستانه استفاده کنید.

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

رنگ بنفش با مانتوی سبز

دیگر شال مناسب مانتو سبز، شالی با رنگ بنفش است. بنفش رنگ بسیار زیبایی است که در کنار سبز همنشینی خوبی پیدا می‌کند. شال یا روسری بنفش و طیف‌های مختلف از آن رنگ سبز مانتو را زیباتر جلوه می‌‌دهد.

 

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

شال طرح پلنگی با مانتو سبز

یکی از طرح‌هایی که در سال‌های اخیر در مد ایران رایج شده است، طرح پلنگی نام دارد. این طرح روی شال یا روسری با بیشتر رنگ‌های مانتو ست می‌شود‌. گزینه خوبی است که آن را با مانتوی سبز بپوشید.

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

شال صورتی با مانتو سبز

اگر شما از علاقمندان به رنگ‌های ترند و دنبال کننده مد و فشن باشید، می‌دانید که رنگ‌های سبز و صورتی در سال 2019 جایگاه ویژه‌ای داشتند. ترکیب این دو رنگ در ته رنگ‌های مختلف کاملا زیباست. توصیه می‌شود در صورتی که یک مانتوی سبز روشن دارید برای ست کردن آن با رنگ صورتی، از یک شال و یا روسری به رنگ ارغوانی برای ایجاد یک استایل منحصر به فرد استفاده کنید.

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

رنگ زرد با مانتو سبز

استفاده از طیف رنگ‌های مختلف زرد برای انتخاب شال و روسری و ست کردن آن با مانتو سبز، از دیگر انتخاب‌های جذابی است که می‌توانید برای داشتن یک استایل خاص امتحان کنید. از آنجایی‌که رنگ زرد یک رنگ روشن، درخشان، پرانرژی و زنده است به سادگی با رنگ خاص سبز ست می‌شود.

بیشتر بخوانید  7 مدل مانتو خنک تابستانی که پرطرفدار و محشرن

در رنگ شناسی رنگ سبز و زرد دو رنگ متشابه به شمار می‌آیند و ترکیب این دو یک ترکیب خاص است، فقط لازم است برای اینکه بتوانید در ست کردن رنگ زرد با سبز موفق عمل کنید، از رنگ سبز نسبتا روشن و زرد لیمویی برای این کار استفاده کنید، تا بتوانید یک ظاهر با نشاط و سرزنده برای خود ایجاد کنید.

رنگ زرد مورد پسند بسیاری از مردم است و دیدن این رنگ معمولا حس خوبی را بین مردم ایجاد می‌کند. این رنگ به شادی و شاد بودن گره خورده است‌. این رنگ از شال را می‌توانید با مانتوی سبز ست کنید.

 

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

رنگ کرم با مانتو سبز

امتحان کردن شال و روسری کرم با مانتوی سبز شما را پشیمان نخواهد کرد. برای زیباتر کردن آن بهتر است رنگ کیف، کفش و شلوارتان مشکی باشد.

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

رنگ خاکی با مانتو سبز

رنگ‌های خنثی از جمله رنگ‌هایی هستند، که رنگ سبز به راحتی با آن‌ها ست می‌شود و هماهنگی کاملی با آنها ایجاد می‌کند. برای ست کردن دقیق این دو رنگ بهتر است از رنگ سبز زیتونی در ترکیب با رنگ خاکی استفاده کنید، همچنین استفاده از روسری نارنجی و کرم نیز برای ست کردن با مانتو به رنگ زیتونی سبز مناسب است.

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟ | گالری مانتو میرداماد

گالری مانتو میرداماد

گالری مانتو میرداماد با ارائه طرح‌ها و رنگ‌های متنوع از انواع مانتوهای اسپرت، مجلسی و فصلی در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد. کافی است با دنبال کردن پیج گالری مانتو میرداماد در اینستاگرام و یا مراجعه به وب سایت این گالری، با انواع محصولات مختلف این فروشگاه آشنا شوید. برای آشنایی با جدیدترین مدل‌های شومیز مانتو میرداماد کافی است، این فروشگاه را در صفحات مجازی دنبال کنید. همچنین در این فروشگاه می‌توانید انواع مانتو مناسب برای محیط کار و .. انتخاب و سفارش دهید. تنوع طرح و رنگ، کیفیت، ضمانت کالا موارد مهمی است که مانتو میرداماد با تکیه بر آنها توانسته است به جایگاه خوبی در میان مشتریان خود برسد.

کلام آخر

برای بسیاری از خانم‌ها ست کردن لباس‌ها و استفاده از رنگ‌هایی که هارمونی خوبی با یکدیگر داشته باشند، کار راحتی نیست. در این میان انتخاب یک شال مناسب همراه با مانتوی سبز برای بسیاری ممکن است چالش‌برانگیز باشد.

به همین دلیل ما این مقاله را به شال مناسب مانتو سبز اختصاص دادیم‌. امیدواریم توانسته باشیم در این زمینه به شما کمک کرده باشیم.

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (384)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (371)

مانتو اسپورت فصلی (1007)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (490)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من