ست لباس

برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم؟

در لباس‌هایی که هر روز به تن می‌کنیم، رنگ‌ها و طرح‌های روی آن نقش بسیار مهمی در سلامت روان ما ایفا می‌کنند. حتی این رنگ‌ها روی مردمی که به لباس‌های ما نگاه می‌کنند نیز تاثیرگذار است. از طرفی دیگر ما می‌دانیم که ظاهر لباس چقدر در اعتماد به نفس ما نقش اساسی ایفا می‌کند.

به همین دلیل است که در تلاش هستیم لباس‌هایی که به تن می‌کنیم زیبایی داشته باشند و همینطور سعی می‌کنیم که‌ آن‌ها را با دیگر لباس‌هایی که به تن می‌کنیم، ست کنیم تا زیبایی بیشتری پیدا کنند.

شاید یکی از رنگ‌هایی که در نظر بسیاری برای ست کردن دشوار باشد، رنگ سبز است. در این مقاله ما شال مناسب مانتو سبز را به شما معرفی خواهیم کرد.

ست کردن مانتو سبز با کدام رنگ از شال‌ها بهتر است؟

شاید بعضی از افراد به رنگ سبز علاقه زیادی دارند و بسیار متمایل هستند که مانتو با رنگ سبز داشته باشند، اما به دلیل اینکه هر رنگ شالی با آن متناسب نخواهد بود، این علاقه خود را نادیده می‌گیرند. از این رو، ما در این بخش به شما توضیح خواهیم داد که این رنگ مانتو را با کدام رنگ از شال‌ها بپوشید، شیک‌تر خواهد بود.

ست مانتوی سبز با رنگ مشکی

یکی از بهترین رنگ‌هایی که می‌توانید با رنگ سبز مانتوی خود ست کنید، مشکی است. می‌توانید یک شال یا یک روسری مشکی همراه با مانتو سبز بپوشید.

رنگ مشکی همواره رنگی بوده است که با بسیاری از رنگ‌های دیگر هم‌نشینی خوبی دارد. بنابراین از این نظر یک رنگ کم‌ریسک به شمار می‌آید و می‌توانید آن را با اطمینان خاطر همراه با این مانتوها به تن کنید.

رنگ طوسی شال با مانتوی سبز

طوسی رنگی است که با بسیاری از رنگ‌ها از جمله سبز ترکیب خوبی پیدا می‌کند، چون رنگی خنثی به شمار می‌آید. ترکیب شال یا روسری طوسی و مانتوی سبز ظاهر شما را بسیار جذاب خواهد کرد.

شال طوسی با مانتوی سبز بسیار زیبا به نظر می‌آید.

رنگ نارنجی با مانتو سبز

دیگر شال مناسب مانتو سبز شالی با رنگ نارنجی است. رنگی که با سبز همنشینی خوبی دارد و می‌توانید با رنگ سبز بپوشید، نارنجی است. شالی به رنگ نارنجی و مانتویی به رنگ سبز یادآور شادی هستند.

بنابراین استفاده از چنین رنگ‌هایی هم برای روحیات شما بهتر خواهد بود و هم برای کسانی که شما را می‌بینند. این ترکیب را هم می‌توانید در مهمانی‌های شیک و هم در روزمره امتحان کنید.

مانتو سبز با رنگ قرمز

رنگ قرمز یکی از بهترین رنگ‌هایی است که شما می‌توانید یک شال با این رنگ را با مانتوی سبز بر تن کنید. این دو رنگ در کنار هم برای هر سنی زیبا به نظر می‌رسند.

ترکیب مانتو سبز با شال آبی

دیگر رنگی که روی شال یا روسری شما برای رنگ سبز مانتو مناسب خواهد بود، رنگ آبی است. طیف‌های مختلفی از آبی با این رنگ جور درمی‌آیند. اگر می‌خواهید این ترکیب بهتر به نظر برسد، بهتر است از جین آبی استفاده کنید. این ترکیب برای فضاهای اداری نیز مناسب خواهد بود.

امتحان کردن مانتو سبز با شال سفید

سفید رنگ دیگری است که با بیشتر رنگ‌ها همخوانی دارد. شال رنگ سفید همراه با مانتوی رنگ سبز استایل شما را بسیار زیبا می‌کند. باقی آیتم‌هایی که همراه با این ترکیب استفاده می‌کنید، بهتر است که رنگ‌هایی خنثی داشته باشند.

رنگ بنفش

دیگر شال مناسب مانتو سبز، شالی با رنگ بنفش است. بنفش رنگ بسیار زیبایی است که در کنار سبز همنشینی خوبی پیدا می‌کند. شال یا روسری بنفش و طیف‌های مختلف از آن رنگ سبز مانتو را زیباتر جلوه می‌‌دهد.

طرح پلنگی

یکی از طرح‌هایی که در سال‌های اخیر در مد ایران رایج شده است، طرح پلنگی نام دارد. این طرح روی شال یا روسری با بیشتر رنگ‌های مانتو ست می‌شود‌. گزینه خوبی است که آن را با مانتوی سبز بپوشید.

رنگ زرد

رنگ زرد مورد پسند بسیاری از مردم است و دیدن این رنگ معمولا حس خوبی را بین مردم ایجاد می‌کند. این رنگ به شادی و شاد بودن گره خورده است‌. این رنگ از شال را می‌توانید با مانتوی سبز ست کنید.

شال مناسب مانتوی سبز می‌تواند به رنگ زرد باشد.

رنگ کرم

امتحان کردن شال و روسری کرم با مانتوی سبز شما را پشیمان نخواهد کرد. برای زیباتر کردن آن بهتر است رنگ کیف، کفش و شلوارتان مشکی باشد.

کلام آخر

برای بسیاری از خانم‌ها ست کردن لباس‌ها و استفاده از رنگ‌هایی که هارمونی خوبی با یکدیگر داشته باشند، کار راحتی نیست. در این میان انتخاب یک شال مناسب همراه با مانتوی سبز برای بسیاری ممکن است چالش‌برانگیز باشد.

به همین دلیل ما این مقاله را به شال مناسب مانتو سبز اختصاص دادیم‌. امیدواریم توانسته باشیم در این زمینه به شما کمک کرده باشیم.

بازگشت به لیست