راهنما

فروش مانتو ست اداری رنگ روشن

مانتو اداری کد 152.325

مانتو یکی از رایج ترین پوشش ها در بین بانوان و دختران ایرانی است که مناسب موقعیت مکانی و شرایط محیطی انواع مدل های رسمی (مناسب محیط های کاری و دانشگاهی دانشجویان)، مدل های سنتی (مناسب با فرهنگ اصیل ایرانی) و مدل های مانتو در استفاده روزانه و مخصوص مجالس و… است. در این مطلب به فروش مانتو ست اداری رنگ روشن و انواع آن خواهیم پرداخت.

فروش مانتو ست اداری رنگ روشن

افراد کمی هستند که به خواص شگفت انگیز رنگ ها اعتقاد ندارند. رنگ ها علاوه بر تحریک اعصاب چشم در اعماق روح نفوذ می کنند.بنابراین هر رنگی علاوه بر اینکه یک محرک بصری قوی محسوب می شود، حامل پیامی است که روان بیننده را مورد هدف قرار می دهد و حتی می تواند حال و هوای ما را تغییر دهد. به عنوان مثال، برخی از رنگ ها آرامش بخش هستند، در حالی که برخی دیگر انرژی زا و محرک هستند.

مانتو اداری زرد

مانتوهای زرد روشن انتخاب خوبی هستند، به خصوص برای روزهایی که حال شما بد است. اگر غمگین و بی حوصله هستید، رنگ زرد به شما کمک می کند از حالت افسرده خارج شوید و احساس خوشایندتری پیدا کنید. رنگ زرد با احساساتی مانند هوش و انگیزه نیز مرتبط است. پس اگر می توانید در روزهای امتحان از مانتوهای زرد استفاده کنید. در مورد این رنگ نیز باید طیفی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما در تضاد نباشد.

اگر مطمئن نیستید که طیفی که انتخاب کرده اید به چهره شما می آید یا نه، بهتر است ابتدا فقط از اکسسوری های زرد استفاده کنید یا مثلا شلوار زرد بپوشید تا از تاثیر این رنگ بر روی پوست صورت خود جلوگیری کنید.

مانتو اداری نارنجی

نارنجی مانند قرمز رنگی پرانرژی است که تمام توجه شما را به خود جلب می کند. رنگ نارنجی کمی آرامش بخش تر از قرمز پررنگ است. این رنگ محرک فعالیت و بیدار کنند‌‌ه خلاقیت در نظر گرفته می شود. لباس های نارنجی برای هر رنگ پوستی مناسب نیستند، اما اگر نارنجی به رنگ پوست شما می آید، می توانید با پوشید‌ن لباس هایی با این رنگ روحیه مثبت و پرانرژی تری داشته باشید. لباس های نارنجی با رنگ های سرد یا خنثی ترکیب دلپذیری ایجاد می کنند که ارزش امتحان کردن را دارند.

مانتو اداری سبز رنگ

رنگ های طیف سبز ملایم و آرامش بخش هستند و بیانی از رنگ های طبیعت را نشان می دهند. به همین دلیل رنگ سبز یکی از پرطرفدارترین رنگ ها برای لباس های بهاری است. دیدن این رنگ با طراوت استرس را کاهش می دهد. این رنگ روح انگیز طیف های متنوعی دارد و به راحتی با تمام رنگ های پوست هماهنگ می شود. اگر می خواهید رنگ سبز لباستان بیشتر به چشم بیاید، از اکسسوری هایی با رنگ های خنثی در کنار آن استفاده کنید. ست کردن یک لباس سبز کم رنگ با یک کلاه تابستانی روشن یک انتخاب خیره کننده خواهد بود.

مانتو اداری آبی

آبی یکی از رنگ های سرد است که خاصیت آرامش بخشی دارد. اگر روز پر استرسی را سپری کرده اید یا در هیجان یک جلسه مهم غرق شده اید، پوشیدن آبی به شما کمک می کند اعصاب خود را کنترل کنید. رنگ آبی علاوه بر تاثیر بر آرامش درونی، باعث می شود در اولین برخورد تاثیر مثبتی از خود به جای بگذارید.

این رنگ اثر کاهش دهنده فشار خون دارد. اما اگر غمگین و افسرده هستید از پوشیدن لباس آبی بپرهیزید، زیرا این رنگ ناخودآگاه شما را بیشتر غمگین می کند. همچنین مطالعات نشان داده است که رنگ آبی در تقویت خلاقیت نقش دارد. پس اگر در حین انجام فعالیت های خلاقانه لباس آبی می پوشید بی تاثیر نیست. اگر به پوشیدن لباس های آبی علاقه دارید، قطعا ترکیب آبی پررنگ با رنگ های روشن یا خنثی را دوست خواهید داشت.

مانتو اداری کد 69.120

مانتو اداری بنفش

بنفش رنگی سلطنتی و باشکوه است که با خلاقیت و تجمل همراه است. دیدن این رنگ محرک سطح انرژی را بالا می برد، درست مانند زمانی که به رنگ قرمز نگاه می کنید. این رنگ همچنین با قلمروهای معنوی و ادراک شهودی مرتبط است. به همین دلیل اگر در تصمیم گیری مشکل دارید، پوشید‌ن لباس بنفش کم رنگ یا استفاده از اکسسوری های این رنگ به شما کمک می کند.

بنفش مایل به آبی کم رنگ نشانه ظاهر حرفه ای و با اعتماد به نفس است که در مصاحبه های شغلی معجزه می کند. گفته می شو‌‌د این رنگ به چهره های جوان کمک می کند بالغ تر و با تجربه تر به نظر برسند. ترکیب این رنگ با رنگ های کم رنگ و کم رنگ شیک و مطلوب است.

مانتو اداری صورتی

صورتی رنگ مورد علاقه بسیاری از دختران جوان است. این رنگ اثر آرام بخشی دارد و با شادی و احساسات عاشقانه همراه است. اما اگر احساس می کنید به انرژی زیادی نیاز دارید، لباس صورتی انتخاب خوبی نیست. از آنجایی که صورتی انرژی های عاشقانه دارد، این رنگ برای مجالس نامزدی بسیار مناسب است، مگر اینکه شما شخصا صورتی را دوست نداشته باشید.

مانتو اداری مشکی

مانتو اداری کد 37.507

مشکی رنگی است که تقریبا به همه می آید. این رنگ نشانه قدرت، جدیت، توانایی، مسئولیت پذیری و به طور کلی تمام ویژگی هایی است که هر کارفرما آرزوی آن را دارد. پس وقتی برای مصاحبه شغلی می روید، از جادوی این رنگ غافل نشوید. مشکی در خارج از محیط کار نیز رنگ محبوبی است.

اگر خجالتی هستید، شاید پوشید‌ن یک جفت چکمه سگک دار مشکی به شما کمک کند اعتماد به نفس بیشتری کسب کنید. رنگ سیاه حالتی از وقار و متانت ایجاد می کند که مسحورکننده است. می توانید از تزیینات رنگ روشن برای افزایش جلوه لباس مشکی استفاده کنید.

مانتو سفید اداری

هر زمان که در یک روز خنک بهاری احساس تابستان کردید، پوشید‌ن لباس های سفید اشکالی ندارد. رنگ سفید نور را منعکس می کند و روزهای آفتابی تابستان را تداعی می کند. رنگ سفید را نشانه صلح، معصومیت، پاکی و صلح می دانند. می توانید هر رنگی را با رنگ سفید ترکیب کنید، زیرا رنگ سفید به هر رنگ دیگری که در کنار آن قرار می گیرد روح و طراوت می بخشد.

پارچه های مناسب برای ست مانتو و شلوار اداری

انتخاب پارچه بر روی کیف محصول نهایی همچنین قیمت نهایی محصول برای فروش مانتو ست اداری رنگ روشن تاثیر مستقیم دارد. انتخاب های زیادی برای انتخاب پارچه مناسب برای دوخت مانتو اداری پیش روی شماست. در واقع انواع مختلفی از پارچه ها برای دوخت مانتو اداری استفاده می شود. در واحد تولیدی شرکت بن بیگی همواره سعی می کنیم در انتخاب پارچه از بهترین ها با حساسیت بسیار بالا استفاده کنیم. بهترین پارچه هایی که برای تولید انواع مانتو اداری مناسب هستند عبارتند از: پارچه بیزیاگ ترک، پارچه فیونا، پارچه کرپ و پارچه پیردوپل ترک.

مانتو اداری کد 37.792

پارچه فیونا

از نظر کیفیت پارچه انواع مختلفی دارد و در هنگام خرید باید از خرید انواع مرغوب اطمینان حاصل کرد. پارچه فیونا با کیفیت و درجه یک می تواند مانتو اداری شما را تا یک سال بیمه کند. پارچه نوع کرپ؛ پارچه‌ای مناسب برای دوخت مانتو اداری است. تنها مشکل پارچه کرپ، گرماژ بالای آن نسبت به سایر انواع پارچه است.

در عین حال محصولات تولید شد‌ه با پارچه کرپ همیشه تناسب بسیار خوبی دارند و از نظر ماندگاری در راس لیست پارچه های مناسب برای تولید انواع مانتو و شلوار قرار می گیرد. بسیاری از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان حرفه ای پارچه بیزیاگ ترک را بهترین انتخاب برای دوخت انواع مدل مانتو اداری می دانند. دوام بالا، کیفیت خوب و راحتی خوب این پارچه را به انتخابی ایده آل برای دوخت لباس فرم تبدیل کرده است. راحتی بالای این پارچه تحت تاثیر ترکیب مواد اولیه آن است که 75 درصد نخ را شامل می شود. بهترین نوع پارچه بازیاک تولید کشور ترکیه می باشد.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه مانتوهای گوناگون، از معتبرترین مجموعه ها شناخته شد‌‌ه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مجموعه با بی نظیرترین انواع مانتو آشنا شوید و اقدام به خرید کنید. این مجموعه حرفه ای با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین مانتو ها را تولید می نماید تا تمامی مراجعه کنندگان با سلیقه های مختلف مناسب ترین مانتو برای خود را انتخاب و خریداری کنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط