راهنما

مانتو بارداری شیک و خاص از کجا بخریم؟

خرید مانتو بارداری شیک

مانتو بارداری شیک و زیبا از کجا بخریم؟ 

بارداری یکی از لذت بخش ترین لحظاتی است که یک خانم می تواند در تمام عمر خود تجربه کند. با شروع دوران حاملگی بسیاری از مادران باردار دغدغه پیدا کردن لباس مناسب برای این دوران هستند. آنها به دنبال لباس هایی هستند که احساس راحتی در آن داشته باشند. به طور کلی لباس بارداری باید به گونه‌ای باشد که مادر باردار هیچگونه آزار و اذیتی نداشته باشد. یکی از این بیشترین دغدغه ها مربوط به مانتوهای بارداری است. لباس های بارداری که در منزل استفاده می شود، می تواند بسیار راحت و در هر سبکی باشد. اما پوشش بیرون کمی برای مادران باردار چالش‌برانگیز است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات جامع و کاملی در مورد مانتو بارداری شیک و خاص به دست آوزید.

 

مانتو بارداری شیک و خاص

 مانتو بارداری اداری

در محل کار  بسیاری از مادران باردار مجبور  هستند تا بیشتر زمان خود را در محل کار بگذرانند. قطعاً پوشیدن مانتو های تنگ و جلو بسته می تواند حسابی آنها را خسته کند. همه ما میدانیم که امروزه استفاده از مانتوهای جلو باز نسبت به کمی قبل تر، رواج بیشتری پیدا کرده است. به همین علت انتخاب یک مانتو مناسب برای بارداری کار بسیار سختی نیست. تنها کافی است که هنگام خرید مانتو بارداری به نکاتی توجه داشته باشید.

 

 

انتخاب مانتو بارداری بر اساس سلیقه 

در بازار انواع متفاوتی از مانتوهای بارداری مانند مانتوهای جلو بسته، جلو باز و … موجود است. شما می توانید به عنوان یک مادر باردار با توجه به سلیقه خود یکی از این سبک ها را به عنوان مانتو بارداری برای گذراندن این دوران خود انتخاب کنید. قطعا انتخاب مانتو های جلو باز نسبت به مانتوهای جلو بسته با توجه به شرایط مادران باردار راحت تر است،زیرا این مانتو ها معمولا فشار کمتری به شکم وارد می کنند.

 

 

مدل های متنوع مانتو بارداری 

همانطور که می دانید مانتوهای بارداری دارای مدل های بسیار متنوعی هستند. البته سلیقه افراد هم کاملاً با یکدیگر متفاوت است. برای مثال برخی از مانتوهای بارداری از قسمت کمر به بعد به حالت چین دار هستند. این سبک ها برای عکاسی بسیار زیبا و جذاب هستند. البته به طور کلی باید بدانید که راحتی شما در این نوع مانتوها بیش از هر چیزی اهمیت دارد. در گالری مانتو میرداماد هر سبکی از مانتو بارداری شیک و خاص را می توانید مشاهده کنید.

 

 

به چه علت باید مانتو بارداری مناسب خریداری کنیم؟

از ماه سوم به بعد مادران باردار با افزایش وزن بیشتری روبرو می شوند. اگر آنها از مانتوها و پوشش های تنگ و چسبان استفاده کنند، قطعاً موجب ناراحتی و آزار و اذیت می شود. در واقع در دوران بارداری از ماه سوم به بعد بیشتر می توان اهمیت خرید مانتو بارداری مناسب را درک کرد. اگر شما هم به دنبال خرید مانتو بارداری مناسب هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را قبل از خرید مانتو بارداری به شما توضیح دهیم.

 

 

 نکات طلایی قبل از خرید مانتو بارداری شیک 

  • اجتناب از مانتوهای بلند

از ماه سوم به بعد به دنبال مانتوهای بلند نباشید، زیرا با افزایش وزن و بزرگ شدن شکم تعادل بدن در راه رفتن کاهش پیدا می کند، حتی احتمال زمین خوردن هم وجود دارد. به همین علت توصیه می شود که به دنبال مانتوهای گشاد و کوتاه تر باشید.

  • جنس مانتو

حتماً جنس پارچه در دوران حاملگی توجه داشته باشید. همانطور که می دانید میزان حساسیت پوست در دوران حاملگی افزایش پیدا می کند. به همین علت برای جلوگیری از واکنش های آلرژیک توصیه می شود به دنبال الیاف های مصنوعی و پارچه های پلاستیکی نباشید.

  • انتخاب مانتوهای آزاد و گشاد

انتخاب مانتو های دکمه دار برای دوران حاملگی، کار اشتباهی است، زیرا به مرور زمان موجب آزار و اذیت مادران باردار می شود.

  • انتخاب رنگ شاد در مانتو بارداری

انتخاب رنگ را در این دوران جدی بگیرید. سعی کنید به دنبال رنگ های شاد باشید. معمولا اعتماد به نفس مادران باردار در این دوران کمتر از گذشته می شود. به همین علت توصیه می شود که مادران باردار به دنبال رنگ های شاد باشند تا روحیه آنها افزایش پیدا کند.

  • انتخاب مانتو حاملگی بر اساس فصل

شما می‌توانید مانتو بارداری شیک خود را از تولید کنندگان معتبر مناسب با فصل بارداری خود تهیه کنید. اگر در فصل تابستان به دنبال مانتو بارداری هستید، جنس حریر، پلیسه، نخ می تواند از بهترین گزینه ها باشد.  اما اگر در فصل زمستان به دنبال مانتو بارداری مجلسی هستید، بهتر است جنس های پشم، سوییت و ..و را انتخاب کنید.

 

نکاتی قبل از خرید مانتو بارداری شیک و زیبا

 

انتخاب مانتو حاملگی بر اساس عکس 

خبر خوب این است که این روزها سایت ها و فروشگاه های معتبری وجود دارند که انواع لباسهای حاملگی از جمله مانتو بارداری را به فروش می رسانند. معمولاً در سایت و یا صفحات اجتماعی این مجموعه ها عکس مانتو های بارداری هم موجود است. شما به عنوان یک مادر باردار به راحتی می توانید از روی همین عکس ها بهترین مانتو بارداری شیک و مجلسی را انتخاب کنید.

گالری مانتو میرداماد یکی از همین مجموعه های بسیار معتبر و بی نظیر برای انتخاب مانتوهای بارداری است. شما هر نوع سلیقه ای که داشته باشید، به راحتی می توانید سبک مورد نظر خود را از این مجموعه تهیه کنید. در واقع مجموعه گالری مانتو میرداماد بهترین کیفیت همراه با مناسبترین قیمت را در اختیار شما مادران باردار قرار داده است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات جامع تری به دست آورید.

 

 

قیمت مانتو بارداری

مانتوهای بارداری با توجه به نوع مدل و برند تولید کننده دارای قیمت های مختلفی هستند. شما به عنوان یک مادر باردار می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب کنید. این روزها گشت و گذار در خیابان ها و پیدا کردن مانتو بارداری برای بسیاری از خانم های باردار مشکل است. به همین علت بسیاری از سایت های معتبر که دارای قیمت های مناسبی هم هستند، بهترین گزینه برای خرید مانتو بارداری به حساب می آیند.

سایت گالری مانتو میرداماد تمامی مانتو های بارداری را برای شما به نمایش گذاشته است. به راحتی می توانید مانتو های با کیفیت و قیمت های مناسب از این مجموعه تهیه کنید. تنها کافی است وارد سایت این مجموعه شوید، برای راهنمایی های بیشتر با کارشناسان این گالری ارتباط برقرار کنید.

بازگشت به لیست