ست لباس

مانتو رنگ مسی با چه رنگی ست میشه

مسی یکی از جذاب ترین و خاص ترین رنگ های پاییزه است. برای ست مانتو رنگ مسی با سایر رنگ ها می توانید از رنگ های زیادی استفاده کنید. حتما برای شما هم پیش آمده که خسته و بی حال باشید اما اطرافیانتان تصور کنند که شاد و سرحالید و برعکس، یک روز که کاملا سرحال و شاداب هستید نگران بی حالی شما باشند! دلیلش به نحوه ست کردن رنگ شال و روسری با مانتوتان بر می گردد. اگر قانون ترکیب رنگ ها را بدانید و آن را رعایت کنید می توانید جذابیت ظاهری خود را چند برابر کنید.

 

تناسب رنگ مسی با رنگ پوست بدن

انتخاب رنگ مانتو کاملا سلیقه ای است اما وقتی مانتویی را انتخاب می کنید که می خواهید ماه ها آن را بپوشید باید از انتخاب خود راضی باشید.  رنگ مسی از ترکیب رنگ قرمز و طلایی بدست می آید. این رنگ برای افرادی که تناژ رنگی پوست سرد دارند بسیار مناسب است. تمامی افراد به جز افرادی که پوست سبزه دارند می توانند مانتو رنگ مسی را بپوشند زیرا رنگ مسی پوست تیره را تیره تر نشان می دهد. اگر پوست روشنی دارید مانتو رنگ مسی شما را جذاب، جسور، گرم و صمیمی نشان می دهد. رنگ های خنثی و سرد نسبت به رنگ های گرم بهتر با مانتو رنگ مسی ست می شوند.

 

برای ست مانتو رنگ مسی از شال چه رنگی استفاده کنم؟

چه مانتو مسی تیره دوست داشته باشید یا مانتو مسی روشن، انتخاب رنگ شال مناسب تاثیر زیادی بر جذابیت استایل شما دارد. در اینجا نمونه هایی از ست مانتو مسی با شال برایتان ارائه شده است که می تواند در انتخاب استایل شخصی تان به شما کمک کند.

 

مانتو مسی و شال کرم

سبک لباس پوشیدنتان در نگاه اول اطلاعات زیادی در مورد شما را فاش می کند. مسی یک رنگ گرم و آرامش بخش است. نسبت به رنگ طلایی و نقره ای به اطرافیانتان حس آرامش و راحتی بیشتری منتقل می کند و باعث می شود خونگرم تر به نظر برسید. بعلاوه، به دلیل اینکه مس به پول ربط دارد نشان دهنده ثروت است. اگر می خواهید ثروتمند و لاکچری به نظر برسید مانتو مسی بهترین گزینه ای است که می توانید انتخاب کنید.

 

ست مانتو مسی اجری

ست مانتو مسی آجری با کرم

رنگ کرم یکی از محبوب ترین رنگ های خنثی است که براحتی می توانید با مانتو مسی خود ست کنید و یک استایل شیک و جذاب داشته باشید.

 

زرد نارنجی

رنگ زرد نارنجی یک رنگ گرم و شاد است که گرما و شور و شوق خاصی دارد و باعث می شود از نظر اطرافیان سرزنده و پر جنب و جوش به نظر برسید. تناژ زرد نارنجی در ترکیب با رنگ مسی هارمونی زیبا و چشم نوازی ایجاد می کند و بر جذابیت ظاهری شما می افزاید.

 

شال زرشکی

اگر مانتو انتخابی شما رنگ مسی تیره دارد می توانید از یک شال زرشکی استفاده کنید. ترکیب این دو در کنار هم بسیار زیباست.  یک شال زرشکی بپوشید تا استایلی شیک و مجلسی داشته باشید. ست شال زرشکی با مانتو مسی شما را پرهیجان به نظر برسید. تنوع طرح و رنگ شال ها به گونه ای می باشد که می توان انواع شال های طرح دار زرشکی را برای مانتو مسی خود انتخاب کرد.

 

مانتو مسی با شلوار و شال مشکی

مشکی یک رنگ خنثی است که با تمام رنگ ها می توان آن را ست کرد. در بین رنگ های خنثی مشکی بهترین رنگی است که می توانید با مسی ست کنید. برای داشتن یک استایل شیک و لاکچری می توانید از شال و شلوار مشکی استفاده کنید. از آنجایی که مشکی و مسی با هم کاملا تناسب دارند استایل بسیار زیبا و چشم نوازی را بوجود می آورند.

 

سوئیت چین دوزی مسی آجری

 

مانتو مسی گلدار

 

مانتو مسی با شال قهوه ای

قهوه ای روشن یکی از اصلی ترین رنگ هاییست که با رنگ مسی ست می شود. ترکیب شال قهوه ای روشن، بلوز قهوه ای، شلوار جین آبی تیره و  کفش سبز سدری یا قهوه ای استایل بسیار زیبایی خواهد بود. اگر پوست روشنی دارید پیشنهاد می شود این ترکیب را حتما امتحان کنید. ست مانتو مسی با شال قهوه ای پوست را برنزه تر نشان می دهد بنابراین برای افرادی که پوست خیلی تیره ای دارند مناسب نیست.

 

مانتو مسی را با شلوار چه رنگی ست کنم؟

یک شلوار مشکی یا جین تیره بهترین انتخاب برای ست با مانتو مسی است. اگر دوست دارید مانتو و شلوار تک رنگ مسی بپوشید می توانید برای جذاب تر شدن استایل خود از یک شومیز یا بلوز سفید، کرم یا مشکی کمک بگیرید.

 

مانتو مسی با شلوار و کفش سفید

سفید خالص ترین و معصومانه ترین رنگ خنثی است که جذابیت مانتو مشکی شما را چند برابر می سازد. می توانید با ترکیب یک شال سفید، شلوار سفید و مانتو مسی یا مانتو مسی، شال سفید، شلوار جین و کفش سفید یک استایل بسیار زیبا بسازید. برای زیباتر شدن استایل خود از اکسسوری ها و کیف مسی یا کیف ترکیبی سفید-مسی کمک بگیرید.

 

به مانتو مسی کیف و کفش چه رنگی میاد؟

کیف و کفش قهوه ای و مشکی به خوبی با مانتو مسی ست می شوند. اگر مانتو مسی شما طرح دار است می توانید از رنگ های موجود در طرح لباستان کمک بگیرید و کیف و کفش همرنگ طرح لباستان بپوشید. اگر مانتو شما جلوباز است بهتر است کیف و کفش خود را با رنگ بلوز یا شومیزتان ست کنید و تناژ رنگی را انتخاب کنید که متناسب با رنگ بلوزتان باشد.

 

کیف و کفش سبز سدری

رنگ سبز سدری یکی از بهترین انتخاب ها برای ست با مانتو مسی است. کیف و کفش سبز سدری باعث می شود استایل زیباتر و جذاب تری داشته باشید.

 

مانتو مسی با کفش کرم

کرم و سفید از آن دسته رنگ هایی هستند که در کنار مسی می توانند استایل شیک و جذابی را خلق کنند. پیشنهاد می کنیم ست شال و کفش کرم، بلوز و شلوار سفید و مانتو مسی را امتحان کنید.

 

سخن پایانی

امیدواریم اطلاعاتی که در این مقاله راجع به ست مانتو مسی با سایر رنگ ها برایتان بیان کردیم مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و با الهام از آنها یک استایل مسی شیک داشته باشید.

بازگشت به لیست