ست لباس

مانتو سرمه ای با چه رنگی ست میشه

 

ست مانتو سرمه ای با شال و روسری یکی ازدغدغه های اصلی هر خانم شیک پوش ایرانیست. رنگ سرمه ای لاکچری ترین رنگ های بهاری است که در بین خانم ها طرفداران بسیار زیادی دارد. می توان گفت بعد از مشکی، دومین رنگ محبوب در بین تمام خانم هاست. اگر به استایل بازیگران و چهره های مشهور نگاه کنید متوجه می شوید که اکثر آنها از مانتو رنگ سرمه ای برای استایل خود بکار میبرند. اما با مانتو سرمه ای چی بپوشیم؟ اگر شما هم دنبال جواب این سوال هستید و نمی دانید با مانتو سرمه خود چه شال و روسری چه رنگی ست کنید با ما همراه باشید.

 

ست مانتو سرمه ای و شیری

برای خانم های شیک پوش و سخت پسند، ست مانتو سرمه ای و شال شیری انتخاب هوشمندانه ای است. این ست جادویی باعث می شود استایلی مینیمال، شیک و مجلسی داشته باشید. ست مانتو سرمه ای و روسری طرح دار سرمه ای و شیری استایل چهار فصل جذابی است که در تمام مهمانی ها و مجالس رسمی و غیر رسمی می توانید آن را بپوشید.

 

مانتو سرمه ای و شال شیری

ست مانتو سرمه ای و کرم

کیف کرم جزو آن دسته کیف هاییست که براحتی با مانتو سرمه ای ست می شود. البته شال کرم و کیف کرم در طیف وسیعی از رنگ ها وجود دارند که از کیف کرم روشن، کیف نخودی یا حتی شال شتری رنگ را شامل می شوند. جالب است بدانید که رنگ کرم چه تیره باشد چه روشن بخوبی با سرمه ای ترکیب می شود. پس از انواع شال و روسری شتری، کفش کرم و کیف نخودی می توانید برای ست با مانتو سرمه ای خود استفاده کنید.

ست رنگ سرمه ای و دودی

برای آرایش خود هم می توانید از سایه چشم دودی، طلایی و سرمه ای و  رژ لب کالباسی، قرمز یا زرشکی استفاده کنید. اگر مانتو سرمه ای شما طرح دار است آن را با شال و روسری ساده ست کنید.

 

مانتو سرمه ای طرح دار با شال ساده

ست مانتو سرمه ای و سفید

شال و روسری سفید بهترین ترکیبی است که می توانید با مانتو سرمه ای بپوشید. می توانید از کفش، شلوار و کیف سفید هم بکار ببرید تا استایلتان را جذاب تر کنید.رنگ سفید یک رنگ خنثی است و براحتی با هر رنگی حتی سرمه ای ست می شود. یکی دیگر از ترندهای روز مانتو، پوشیدن مانتو سرمه ای با آستین طرح دار است که در طرح های آن رنگ سفید بکار برده می شود.

 

ست رنگ سرمه ای و نقره ای

ترکیب سرمه ای و نقره ای از شیک ترین و بروزترین ترکیب رنگ هایی است که می توانید برای ترند امسالتان از آنها استفاده کنید. ست مانتو سرمه انقره ای هم ظریف است و هم جذاب. برای خط چشمتان هم می توانید از سایه های دودی استفاده کنید. رژ لب های رنگ کالباسی یا گلبهی نیز انتخاب ایده آلی است.

 

ست مانتو سرمه ای و طلایی

یکی دیگر از رنگ هایی که می توانید با مانتو سرمه ای ست کنید رنگ طلایی است. ست سرمه ای و طلایی لاکچری ترین استایل زنانه ای است که در بین سلبریتی ها از محبوبیت بالایی برخوردار است. شال و روسری و کیف طلایی باعث می شود استایلی شیک و مجلسی داشته باشید. پوشیدن یک روسری طرح دار سرمه ای با رگه های طلایی نیز بسیار جذاب خواهد بود.

ترکیب رنگ سرمه ای و مشکی

مشکی رنگی همه کاره است. می توان با هر رنگی ست کرد. پوشیدن یک شلوار، شال و کفش مشکی همراه با مانتو سرمه ای استایل بسیار شیک و جذابی خواهد بود. ست سرمه ای و مشکی از آن ست هاییست که هیچوقت از مد نمی رود. می توانید در هر زمان و مکانی ان را بپوشید. مشکی رنگی است که مورد علاقه خیلی از خانم هاست. اگر شما هم دوست دارید مشکی پوش باشید می توانید برای تنوع دادن به استایلتان از یک مانتو سرمه ای، شال مشکی و کیف و کفش مشکی استفاده کنید.

مانتو عبایی بهاره

ترکیب سرمه ای با قرمز و زرشکی

اگر دوست دارید استایلی شیک و مجلسی داشته باشید از شال یا کیف رنگ قرمز یا زرشکی استفاده کنید. لزومی ندارد که شال شما ساده و یکرنگ باشد. می توانید از شالی سفید با طرح قرمز، سرمه ای با طرح های قرمز و … استفاده کنید. بدون شک یکی از جذاب ترین استایل ها را خواهید داشت.

 

مانتو سرمه ای و روسری قرمز

ترکیب سرمه ای و بنفش

پوشیدن مانتویی برنگ سرمه ای با شال و کیف بنفش یاسی و شلوار سفید استایلی بسیار شیک و جذاب است. اگر علاوه بر یاسی و سرمه ای میخواهید از رنگ دیگری هم استفاده کنید رنگ سفید یا خاکستری انتخاب ایده آلی است. هر دو رنگ هایی خنثی هستند و براحتی با سرمه ای ست می شوند.

 

ست مانتو سرمه ای و خردلی

اگر مانتویی برنگ سرمه ای دارید از پوشیدن شال خردلی غافل نشوید. شاید فکر کنید که خردلی و سرمه ای هیچ ربطی بهم ندارند و ترکیب خوبی نیستند. اما پوشیدن روسری طرح دار خردلی در کنار مانتو سرمه ای ترکیبی شاد و دوست داشتنی خواهد بود.

 

ست مانتو سرمه ای و سبز

سرمه ای رنگ تیره ای است. اگر عاشق رنگ های شاد هستید و دوست دارید استایلی شاد داشته باشید می توانید از ترکیب رنگ های شاد مثل سبز لیمویی، سبز زیتونی یا سبز زمردی کمک بگیرید.

 

 

ست مانتو سرمه ای و آبی پاستیلی

پوشیدن شال و روسری آبی پاستیلی یا ترکیبی از آبی پاستیلی و سفید ایده ای فوق العاده برای داشتن یک ست بهاری است. شال دو رنگ آبی پاستیلی و سفید از محبوب ترین شال های ترند امسال است. تنالیته آبی روشن در کنار سرمه ای جذابیت استایل تان را چند برابر می سازد و باعث می شود استایل ظریف و زنانه داشته باشید. ترکیب آبی پاستیلی و سرمه ای ست دوست داشتنی و ملیحی است باعث می شود فردی آرام، ساکت و جذاب به نظر برسید که اعتماد بنفس بالایی دارد. این ست بسیار آرامش بخش است و از محبوبیت بالایی در بین خانم ها برخوردار می باشد.

 

ست سرمه ای و صورتی کمرنگ

پوشیدن مانتو سرمه ای با شال و روسری صورتی کمرنگ استایل دخترانه ملیح و بهاری زیبایی است. البته صورتی فقط یکرنگ نیست و تنالیته های مختلفی دارد اما از شال صورتی پررنگ را با مانتو سرمه ای امتحان نکنید. بهترین رنگ صورتی که می توانید امتحان کنید، صورتی روشن و کمرنگ و هلویی است. البته شال ها و روسری گل گلی صورتی هم انتخاب مناسبی است.  می توانید برای زیباتر کردن استایلتان از لاک صورتی یا لاک ترکیبی صورتی کمرنگ، سرمه ای و رنگ های خنثی استفاده کنید.

مطالب مرتبط