گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

راهنما خرید مانتو

مانتو فری سایز چیست؟

مانتوی فری سایز چیست

فری سایزدرواقع یک سبک پوشاک است.فری سایز به معنای “اندازه” نیست،در واقع بیشتر یک نوع “سبک” در پوشاک می‌باشد. مانتو فری سایز می تواند برای هر کسی مناسب باشد، زیرا ویژگی های معمول آن‌،آزاد  و راحت یا کشدار بودن است. از آنجایی که اندازه گیری دقیقی در حین دوخت این نوع مانتو لحاظ نمی شود، هر کسی می تواند یک مانتو فری‌سایز را بدون آنکه حس کند برایش گشاد یا تنگ است،بپوشد.

در هنگام خرید  مانتو نکاتی که بیشتر از همه  توجه ما را به خود جلب می‌کنند عبارتند از: طراحی وشکل مانتو،جنس پارچه،رنگ آن و سایز مانتو.

بعد از اینکه مانتو یا هر لباس دیگر،از نظر شکل و طرح مورد پسند ما واقع گردید بدون شک موضوع بعدی که باید مورد توجه قرار بدهیم سایز و اندازه آن لباس است.منطقی است که فرد محصول را با در دسترس بودن اندازه آن انتخاب یا رد  کند. در حین مرور سایزها، دو سایز فری‌سایز و تک سایز بیشتر از سایر موارد ممکن است باعث سردرگمی ما شوند.

 ما اغلب در مورد انتخاب بین این دو اندازه گیج می شویم زیرا نمی توانیم بین آنها تفاوت قائل شویم،اجازه دهید آنها را با جزئیات درک کنیم.

ویژگی های مانتو فری سایز و تک سایز

تفاوت مانتوی فری سایز و تک سایز

تفاوت اصلی بین مانتو فری سایز و تک‌سایز این است که مانتو فری سایز به مانتویی اطلاق می شود که گشاد، کشدار یا راحت هست و می تواند برای هر کسی مناسب باشد. از طرف دیگر، مانتو تک سایز در واقع یک مانتو با یک اندازه خاص هست و مناسب افرادی با آن سایز به‌خصوص می‌باشد و قاعدتا مناسب افراد در اندازه‌های مختلف نیست.

بیشتر بخوانید  شومیز مانتویی: انتخابی هوشمندانه برای فصل بهار و پاییز

فری سایز چیست؟

فری سایز چیست؟

فری سایز عمدتا یک سایز نیست درواقع یک سبک لباس است که می تواند برای همه افراد صرف نظر از اندام های مختلف و سایزهای متفاوت، مناسب باشد.مانتوی فری سایز نوعی از مانتو هست که طیف گسترده ای از مصرف کنندگان می توانند از مزایای آن بهره مند شوند و آن را بپوشند.

 از آنجاییکه  اندازه مانتو فری سایز به طور دقیق اندازه گیری نمی شود لذا نیازی به تغییر این سبک لباس نیست و هر کسی با هر سایزی می‌تواند آن را بر تن کند.

مشکل اصلی مانتو فری سایز این است که خیلی از طرح‌ها و مدل‌ها را شامل نمی‌شود،در واقع خیلی از طرح‌های مانتو هستند که نمی‌تواند بصورت فری‌سایز دوخته شود.

دومین ایراد مانتوی فری‌سایز این است که ممکن است بر تن همه یه یک شکل نمود پیدا نکند. به عنوان مثال، ممکن است یک مانتوی فری‌سایز برای یک فرد پلاس سایز تنگ  به نظر برسد و بر تن یک فرد لاغراندام اندکی زار بزند.

افراد زیادی بر این عقیده‌اند  که لباس های فری سایز پس از شستن کوچک می شوند، اما این درست نیست. در واقع آب‌رفتگی لباس اصولا بیشتر بستگی به جنس لباس یا پوشاک دارد و گاهی اوقات به مواد شوینده استفاده شده نیز بستگی دارد. برخی از لباس‌های  فری سایز عبارتند از:مانتو، لباس مجلسی، روسری، شنل و غیره.

به طور خلاصه فری سایز یک سایز عمومی در لباس است. می توانید آن را بخرید و دو یا سه سال بعد، زمانی که فرم بدن تغییر می کند، همچنان قابل پوشیدن باشد.

بیشتر بخوانید  پارچه مناسب برای پانچ ضخیم در فصل سرما

تک سایز چیست؟

تک سایز اندازه ای است که نشان می دهد یک محصول خاص فقط در اندازه مشخص، موجود است. نمی توان با توجه به سایز بدنه محصول، تغییراتی در اندازه آن ایجاد کرد. هیچ جایگزین اندازه دیگری در همان محصول نمی توان یافت. نمی توان این اندازه را مطابق با نیازهای ما سفارشی کرد.

این بدان معنی است که هر محصول در یک اندازه موجود است. می توان یک سایز را در هر جنس لباس و محصولات استفاده روزانه پیدا کرد. یک سایز ممکن است مطابق با نیازهای فرد باشد یا نباشد.

با توجه به اندازه ثابت یا محدودیت هر لباس تک سایز، انتخاب مشتری محدود است. شخصی اگر اندازه محصول برای او ساخته نشده باشد، حتی اگر طرح یا رنگ آن را دوست داشته باشد، آن را رد می کند.

برای درک بهتر، اجازه دهید تک سایز را با چند مثال درک کنیم.

بسیاری از خانم ها یک نوع لباس هندی می پوشند به نام “ساری”. این لباس فقط در یک سایز موجود است. بنابراین خانم‌های قد بلند نمی‌توانند این لباس‌ها را بپوشند، زیرا طول‌های ثابتی دارند، بنابراین برای آنها مناسب نیستند.

کاورهای موبایل شرکت الف به دلیل داشتن ساختار متفاوت، فقط در یک سایز تولید می‌شوند،لذا متناسب با گوشی های شرکت ب نیستند.

برخی از جواهرات مانند انگشتر در یک سایز عرضه می شوند. بنابراین آنها را نمی توان با توجه به ضخامت انگشت فرد تنظیم کرد.

به طور خلاصه، فرد می تواند با توجه به نیاز خود یک محصول تک‌سایز را انتخاب کند یا نه.

بیشتر بخوانید  مانتو شلوار اداری: راهنمایی برای انتخاب مناسب برای هر فصل

تفاوت های اصلی بین مانتو فری‌سایز و تک سایز

مانتو فری سایز چیست؟ | گالری مانتو میرداماد

مانتوی اندازه آزاد با فری‌سایز به دلیل سبک طراحی آن می تواند برای همه مناسب باشد. ولی مانتوی تک‌سایز ممکن است به دلیل محدودیت های اندازه برای همه مناسب باشد یا نباشد.

فری سایز نیازی به اصلاح ندارد زیرا برای همه مناسب است. تک سایز به دلیل اندازه‌گیری‌های ثابت، امکان تغییر را ندارد.

نمونه های فری سایز عبارتند از مانتو،تی‌شرت، شنل، روسری، لباس مجلسی وغیره. نمونه های تک سایز شامل ساری، روکش موبایل، کش لاستیکی و غیره است.

نتیجه گیری

فری سایز و تک سایزممکن است در ابتدا یکسان به نظر برسند، اما متفاوت هستند. مانتوی فری‌سایز محدودیت های اندازه گیری ندارد، در حالی که تک سایز دارای محدودیت های اندازه گیری است.

ممکن است شخصی  یک نوع مانتوی فر‌ی‌سایز را دوست داشته باشد، اما این لزوما بدین معنی نیس که آن مانتو مناسب این شخص باشد. مردم ممکن است طراحی و همه چیز را دوست داشته باشند، اما ظاهر کلی از فردی به فرد دیگر متفاوت است.خیلی از مشتریان به مانتوهای سایز فری یا آزاد علاقه دارند زیرا به طور کلی برای همه مناسب است.

یک سایز اندازه ای است که جایگزین های زیادی برای آن وجود ندارد.اگر فرد جذب طرح، رنگ یا بافت یک لباس شود،ولی  اندازه آن مناسب نباشد و امکان تغییر وجود نداشته باشد، ممکن است آن را خریداری نکند.

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (357)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (344)

مانتو اسپورت فصلی (981)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (464)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من