ست لباس

مانتو مشکی با چه شلواری ست کنیم

ست مانتو مشکی با شلوار محبوب ترین استایل مانتو زنانه در بین خانم ها می باشد که هیچوقت از مد نمی رود. می توان آن را در تمام طول سال پوشید. اما جالب است بدانید که حتی با مانتو مشکی هم می توان استایل های متفاوتی داشت. کافیست آن را با انواع شلوار ست کنید تا استایل مشکی شخصی خودتان را خلق کنید. در ادامه این مطلب به شما می گوییم که با مانتو مشکی خود چه شلوارهایی را می توانید ست کنید.

 

مانتو کتی مشکی و شلوار بگ

این نوع شلوار به دهه 80 میلادی برمی گردد و یک تیپ کلاسیک و راحتی است. شوار بگ یک نوع شلوار گشاد و بلند است که کمی از آن روی کفش را می پوشاند. البته یک نوع دیگر آن شلوار نیم بگ است که گشادی آن نسبت به شوار بگ کمتر است. این نوع شلوار مخصوص دورهمی های دوستانه و خودمانی است. بعلاوه، شلوار بگ یکی از گزینه های اصلی در استایل خیابانی زنانه است.

بهترین مانتو مشکی برای ست با شلوار بگ، مانتو کتی است. اگر شلوار بگ شما شلوغ و طرح دار است از مانتو کتی مشکی ساده استفاده کنید. این کار باعث می شود جذاب تر و خوش تیپ تر به نظر برسید. اما در صورتی که مانتو مشکی شما طرح دار است بهتر است آن را با شلوار بگ ساده و تک رنگ ترکیب کنید.

از انجا که این استایل مخصوص دورهمی های دوستانه و گشت و گذارهای خیابانی است باید کفش راحتی را انتخاب کنید.

 

ست مانتو مشکی با شلوار

مانتو کتی مشکی جذاب

 

مانتو مشکی با شلوار جین

استایل جین یکی از محبوب ترین استایل های جوان پسند است که هیچوقت از مد نمی رود. از شلوار جین در استایل های نیمه رسمی، استایل اسپرت، استایل دانشجویی و خیابانی استفاده می شود. اگر دوست دارید استایل اسپرتی داشته باشید ست مانتو مشکی با شلوار جین را امتحان کنید. از جمله مزیت های شلوار جین، چهار فصل بودن آن است. می توانید در تمام طول سال از پوشیدن شلوار جین مورد علاقه خود لذت ببرید.

در فصل تابستان می توانید انواع مانتو مشکی نخی و خنک جلوباز یا جلوبسته را با شلوار جین ست کنید. علاوه بر اینها، مانتو مشکی و شلوار جین از پر طرفدارترین استایل های دانشجویی به شمار می روند.

برای ست مانتو مشکی با شلوار جین می توانید انواع کفش های پاشنه بلند، کفش اسپرت، کفش کالج یا صندل را بپوشید.

 

مانتو مشکی جلوباز و شلوار جین

مانتو و شلوار سندبادی

از محبوب ترین آیتم های موجود در استایل تابستانه دخترانه، شلوار سندبادی است. شلوار سندبادی از پارچه ای لطیف و خنک تولید می شود و مخصوص آن دسته خانم هایی است که شیفته استایل های هنری و استایل های بوهو هستند. در استایل بوهو و هنری از ترکیب رنگ های مختلف در کنار هم استفاده می شود. این نوع شلوار را در مجالس رسمی و نیمه رسمی می توان پوشید. برای ست مانتو مشکی خود با شلوار سندبادی به جنس پارچه مانتو دقت کنید. به عنوان مثال، اگر پارچه مانتویی شما ساتن است شلوار سندبادی ساتن بپوشید. یا اگر مانتو شما نخی است شلوار سندبادی نخی را امتحان کنید.

مشکی رنگی خنثی است و تقریبا با تمام رنگ ها براحتی ست می شود. برای ست مانتو مشکی خود با شلوار سندبادی می توانید شلوارهای رنگارنگ مثل کرم، زرشکی، مشکی، سبز، قرمز و … را امتحان کنید. برای اینکه استایل زیبایی داشته باشید شال خود را با رنگ مانتو و شلوارتان ست کنید.

 

مدل شلوار سندبادی

ست مانتو مشکی و شلوار کتان

شلوار کتان یک شلوار خنک و تابستانی است. در ست مانتو مشکی با این نوع شلوار دقت داشته باشید که هر دو باید از جنس کتان باشند. ست مانتو کتان مشکی با شلوار کتان مخصوص مهمانی ها، دورهمی های دوستانه، تعطیلات تابستانی و مراسم غیر رسمی است. به عبارتی، مانتو شلوار کتان برای مجالس رسمی و مصاحبه های کاری مناسب نیستند. اما اگر در فصل تابستان مایلید مانتو کتان خود را در محل کار بپوشید سراغ مانتو کتی بلیزر بروید.

 

ست مانتو مشکی با جوراب شلواری

مانتو مشکی و جوراب شلواری برای استایل اسپرت و استایل مجلسی پوشیده می شود. اگر قد بلند هستید مانتو مشکی بلند بپوشید تا قد شما را کوتاه تر از حالت عادی نشان دهد. پوشیدن مانتو مشکی کوتاه با جوراب شلواری شما را قدبلندتر از حالت عادی نشان خواهد داد.

مانتو مشکی بلند آستین کلوش

 

مانتو مشکی بلند یقه دالبری

ست مانتو مشکی با شلوار راسته

شلوارهای راسته رایج ترین مدل شلواری هستند که در دنیای مد و پوشاک وجود دارد. این نوع شلوار در دو دسته شلوار راسته پارچه ای و شلوار راسته جین تولید می شوند. شلوارهای راسته پارچه ای برای مراسمات رسمی و شلوارهای راسته جین برای مراسمات نیمه رسمی و اسپرت پوشیده می شوند. شلوارهای راسته را می توان با هر نوع مانتویی به راحتی ست کرد. از مانتو اسپرت مشکی گرفته تا مانتوهای عروسکی، مجلسی و حتی مانتوهای کتی را می توان با شلوار راسته پوشید.

 

مانتو و شلوار دمپا گشاد

اگر می خواهید مانتو با شلوار دمپا گشاد بپوشید از یک مانتو مشکی کوتاه یا مانتو کتی استفاده کنید. ست مانتو مشکی کوتاه یا کتی با شلوار دمپا گشاد بسیار جذاب خواهد بود. البته شلوارهای دمپا گشاد جنس های مختلفی دارند مثل شلوار دمپا گشاد کتان، ابریشمی، جین یا نخی. شلوار دمپا گشاد یک نوع شلوار راحت و مخصوص استایل کژوال است.

اگر می خواهید یک استایل کژوال داشته باشید می توانید مانتو شومیزی با شلوار دمپا گشاد جین یا کتان بپوشید. برای ست مانتو مشکی رسمی می توانید با توجه به جنس مانتو خود از شلوار دمپا گشاد ابریشمی یا پارچه ای استفاده کنید.

ست مانتو مشکی با شلوار گشاد

ست مانتو مشکی با شلوار گشاد

مانتو و شلوار مام استایل

این نوع شلوار امروزه بسیار ترند است و به پاها حالت خمره ای شکلی می دهد و برای خانم هایی که پایین تنه لاغر و اندام ظریفی دارند مناسب می باشند. شلوار مام استایل برای استایل دانشگاهی، استایل کژوال، استایل خیابانی، اسپرت و روزمره مورد استفاده قرار میگیرد. بهترین مدل مانتو برای ست با شلوار مام استایل، مانتوهای کوتاه و مانتوهای عروسکی هستند.

 

مانتو مشکی کوتاه و شلوار مام استایل

 

ست مانتو با دامن شلواری

همانطور که می دانید، دامن شلواری برای فصول گرم سال مثل فصل بهار و تابستان پوشیده می شود. این نوع شلوار برای استایل کژوال و روزمره است. برای ست مانتو مشکی با دامن شلواری سراغ مانتو کوتاه و مانتو عروسکی بروید. همچنین می توانید انواع صندل ها، کفش پاشنه بلند و ..  را با دامن شلواری بپوشید. جنس مانتو مشکی شما بهتر است نخی یا کتان باشد. همچنین می توانید انواع مانتو نخی جلو باز را با دامن شلواری ست کنید. استایل تابستانی بسیار شیک و زیبایی خواهد بود.

مانتو مشکی با شلوار اسلش

برای ست مانتو با شلوار اسلش می توانید کت تک اور سایز، مانتو جین، مانتوهای جلوباز، کت چرم یا مانتو اسپرت بپوشید. از آنجایی که شلوار اسلش یکی از پرطرفدارترین شلوارهای اسپرت است بیشتر برای استایل اسپرت پوشیده می شود. اما در صورتی که می خواهید استایل غیراسپرتی داشته باشید می توانید یک مانتو بلند مشکی را با شلوار اسلش ست کنید.

جنس این نوع شلوار از کتان یا پلی استر است. برای داشتن یک استایل تابستانی می توانید مانتو مشکی نخی را با شلوار اسلش نخی ست کنید زیرا شلوار اسلش پلی استر مخصوص فصل پاییز می باشد و برای تابستان گزینه مناسبی نیست.

 

امیدوارم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. در صورتی که قصد مشاهده انواع مدل مانتو مشکی را دارید می توانید با کلیک بر روی انواع مدل مانتو مشکی این مدل مانتوهای زیبا را مشاهده کنید.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط