مانتو مشکی با چه شلواری ست کنیم

ست مانتو مشکی با شلوار محبوب ترین استایل مانتو زنانه در بین خانم ها می باشد که هیچوقت از مد نمی رود. می توان آن را در تمام طول سال پوشید. اما جالب است بدانید که حتی با مانتو مشکی هم می توان استایل های متفاوتی داشت. کافیست آن را با انواع شلوار ست کنید تا استایل مشکی شخصی خودتان را خلق کنید. در ادامه این مطلب به شما می گوییم که با مانتو مشکی خود چه شلوارهایی را می توانید ست کنید.

 

مانتو کتی مشکی و شلوار بگ

این نوع شلوار به دهه 80 میلادی برمی گردد و یک تیپ کلاسیک و راحتی است. شوار بگ یک نوع شلوار گشاد و بلند است که کمی از آن روی کفش را می پوشاند. البته یک نوع دیگر آن شلوار نیم بگ است که گشادی آن نسبت به شوار بگ کمتر است. این نوع شلوار مخصوص دورهمی های دوستانه و خودمانی است. بعلاوه، شلوار بگ یکی از گزینه های اصلی در استایل خیابانی زنانه است.

بهترین مانتو مشکی برای ست با شلوار بگ، مانتو کتی است. اگر شلوار بگ شما شلوغ و طرح دار است از مانتو کتی مشکی ساده استفاده کنید. این کار باعث می شود جذاب تر و خوش تیپ تر به نظر برسید. اما در صورتی که مانتو مشکی شما طرح دار است بهتر است آن را با شلوار بگ ساده و تک رنگ ترکیب کنید.

از انجا که این استایل مخصوص دورهمی های دوستانه و گشت و گذارهای خیابانی است باید کفش راحتی را انتخاب کنید.

 

ست مانتو مشکی با شلوار

مانتو کتی مشکی جذاب

 

مانتو مشکی با شلوار جین

استایل جین یکی از محبوب ترین استایل های جوان پسند است که هیچوقت از مد نمی رود. از شلوار جین در استایل های نیمه رسمی، استایل اسپرت، استایل دانشجویی و خیابانی استفاده می شود. اگر دوست دارید استایل اسپرتی داشته باشید ست مانتو مشکی با شلوار جین را امتحان کنید. از جمله مزیت های شلوار جین، چهار فصل بودن آن است. می توانید در تمام طول سال از پوشیدن شلوار جین مورد علاقه خود لذت ببرید.

بیشتر بخوانید  مانتو سرمه ای با چه رنگی ست میشه

در فصل تابستان می توانید انواع مانتو مشکی نخی و خنک جلوباز یا جلوبسته را با شلوار جین ست کنید. علاوه بر اینها، مانتو مشکی و شلوار جین از پر طرفدارترین استایل های دانشجویی به شمار می روند.

برای ست مانتو مشکی با شلوار جین می توانید انواع کفش های پاشنه بلند، کفش اسپرت، کفش کالج یا صندل را بپوشید.

 

مانتو مشکی با چه شلواری ست کنیم | گالری مانتو میرداماد

مانتو مشکی جلوباز و شلوار جین

مانتو و شلوار سندبادی

از محبوب ترین آیتم های موجود در استایل تابستانه دخترانه، شلوار سندبادی است. شلوار سندبادی از پارچه ای لطیف و خنک تولید می شود و مخصوص آن دسته خانم هایی است که شیفته استایل های هنری و استایل های بوهو هستند. در استایل بوهو و هنری از ترکیب رنگ های مختلف در کنار هم استفاده می شود. این نوع شلوار را در مجالس رسمی و نیمه رسمی می توان پوشید. برای ست مانتو مشکی خود با شلوار سندبادی به جنس پارچه مانتو دقت کنید. به عنوان مثال، اگر پارچه مانتویی شما ساتن است شلوار سندبادی ساتن بپوشید. یا اگر مانتو شما نخی است شلوار سندبادی نخی را امتحان کنید.

مشکی رنگی خنثی است و تقریبا با تمام رنگ ها براحتی ست می شود. برای ست مانتو مشکی خود با شلوار سندبادی می توانید شلوارهای رنگارنگ مثل کرم، زرشکی، مشکی، سبز، قرمز و … را امتحان کنید. برای اینکه استایل زیبایی داشته باشید شال خود را با رنگ مانتو و شلوارتان ست کنید.

 

مانتو مشکی با چه شلواری ست کنیم | گالری مانتو میرداماد

مدل شلوار سندبادی

ست مانتو مشکی و شلوار کتان

شلوار کتان یک شلوار خنک و تابستانی است. در ست مانتو مشکی با این نوع شلوار دقت داشته باشید که هر دو باید از جنس کتان باشند. ست مانتو کتان مشکی با شلوار کتان مخصوص مهمانی ها، دورهمی های دوستانه، تعطیلات تابستانی و مراسم غیر رسمی است. به عبارتی، مانتو شلوار کتان برای مجالس رسمی و مصاحبه های کاری مناسب نیستند. اما اگر در فصل تابستان مایلید مانتو کتان خود را در محل کار بپوشید سراغ مانتو کتی بلیزر بروید.

بیشتر بخوانید  مانتو خردلی را با چه شالی ست کنیم

 

ست مانتو مشکی با جوراب شلواری

مانتو مشکی و جوراب شلواری برای استایل اسپرت و استایل مجلسی پوشیده می شود. اگر قد بلند هستید مانتو مشکی بلند بپوشید تا قد شما را کوتاه تر از حالت عادی نشان دهد. پوشیدن مانتو مشکی کوتاه با جوراب شلواری شما را قدبلندتر از حالت عادی نشان خواهد داد.

مانتو مشکی با چه شلواری ست کنیم | گالری مانتو میرداماد

مانتو مشکی بلند آستین کلوش

 

مانتو مشکی با چه شلواری ست کنیم | گالری مانتو میرداماد

مانتو مشکی بلند یقه دالبری

ست مانتو مشکی با شلوار راسته

شلوارهای راسته رایج ترین مدل شلواری هستند که در دنیای مد و پوشاک وجود دارد. این نوع شلوار در دو دسته شلوار راسته پارچه ای و شلوار راسته جین تولید می شوند. شلوارهای راسته پارچه ای برای مراسمات رسمی و شلوارهای راسته جین برای مراسمات نیمه رسمی و اسپرت پوشیده می شوند. شلوارهای راسته را می توان با هر نوع مانتویی به راحتی ست کرد. از مانتو اسپرت مشکی گرفته تا مانتوهای عروسکی، مجلسی و حتی مانتوهای کتی را می توان با شلوار راسته پوشید.

 

مانتو و شلوار دمپا گشاد

اگر می خواهید مانتو با شلوار دمپا گشاد بپوشید از یک مانتو مشکی کوتاه یا مانتو کتی استفاده کنید. ست مانتو مشکی کوتاه یا کتی با شلوار دمپا گشاد بسیار جذاب خواهد بود. البته شلوارهای دمپا گشاد جنس های مختلفی دارند مثل شلوار دمپا گشاد کتان، ابریشمی، جین یا نخی. شلوار دمپا گشاد یک نوع شلوار راحت و مخصوص استایل کژوال است.

اگر می خواهید یک استایل کژوال داشته باشید می توانید مانتو شومیزی با شلوار دمپا گشاد جین یا کتان بپوشید. برای ست مانتو مشکی رسمی می توانید با توجه به جنس مانتو خود از شلوار دمپا گشاد ابریشمی یا پارچه ای استفاده کنید.

ست مانتو مشکی با شلوار گشاد

ست مانتو مشکی با شلوار گشاد

مانتو مشکی با چه شلواری ست کنیم | گالری مانتو میرداماد

مانتو و شلوار مام استایل

این نوع شلوار امروزه بسیار ترند است و به پاها حالت خمره ای شکلی می دهد و برای خانم هایی که پایین تنه لاغر و اندام ظریفی دارند مناسب می باشند. شلوار مام استایل برای استایل دانشگاهی، استایل کژوال، استایل خیابانی، اسپرت و روزمره مورد استفاده قرار میگیرد. بهترین مدل مانتو برای ست با شلوار مام استایل، مانتوهای کوتاه و مانتوهای عروسکی هستند.

بیشتر بخوانید  ست کردن مانتو قرمز پرشین با رنگ های خاص

 

مانتو مشکی با چه شلواری ست کنیم | گالری مانتو میرداماد

مانتو مشکی کوتاه و شلوار مام استایل

 

مانتو مشکی با چه شلواری ست کنیم | گالری مانتو میرداماد

ست مانتو با دامن شلواری

همانطور که می دانید، دامن شلواری برای فصول گرم سال مثل فصل بهار و تابستان پوشیده می شود. این نوع شلوار برای استایل کژوال و روزمره است. برای ست مانتو مشکی با دامن شلواری سراغ مانتو کوتاه و مانتو عروسکی بروید. همچنین می توانید انواع صندل ها، کفش پاشنه بلند و ..  را با دامن شلواری بپوشید. جنس مانتو مشکی شما بهتر است نخی یا کتان باشد. همچنین می توانید انواع مانتو نخی جلو باز را با دامن شلواری ست کنید. استایل تابستانی بسیار شیک و زیبایی خواهد بود.

مانتو مشکی با چه شلواری ست کنیم | گالری مانتو میرداماد

مانتو مشکی با شلوار اسلش

برای ست مانتو با شلوار اسلش می توانید کت تک اور سایز، مانتو جین، مانتوهای جلوباز، کت چرم یا مانتو اسپرت بپوشید. از آنجایی که شلوار اسلش یکی از پرطرفدارترین شلوارهای اسپرت است بیشتر برای استایل اسپرت پوشیده می شود. اما در صورتی که می خواهید استایل غیراسپرتی داشته باشید می توانید یک مانتو بلند مشکی را با شلوار اسلش ست کنید.

جنس این نوع شلوار از کتان یا پلی استر است. برای داشتن یک استایل تابستانی می توانید مانتو مشکی نخی را با شلوار اسلش نخی ست کنید زیرا شلوار اسلش پلی استر مخصوص فصل پاییز می باشد و برای تابستان گزینه مناسبی نیست.

 

امیدوارم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. در صورتی که قصد مشاهده انواع مدل مانتو مشکی را دارید می توانید با کلیک بر روی انواع مدل مانتو مشکی این مدل مانتوهای زیبا را مشاهده کنید.

 

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو شلوار اداری (63)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */