گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

راهنمای ست لباس

مهم ترین اصول ست کردن مانتو با شال و روسری

ست کردن رنگ مانتو و شال

مهم ترین اصول ست کردن مانتو با شال و روسری

مهم ترین اصول ست کردن مانتو با شال و روسری: برای هماهنگی روسری و شال با مانتو ابتدا باید رنگ های متناسب با صورت خود را بشناسید و سپس با استفاده از چرخه رنگ و قوانین انتخاب رنگ، روسری و شال مناسب مانتو را انتخاب کنید.

اصول هماهنگی روسری و شال با مانتو

زیر لحن:

ترکیب هر رنگی با سایه سفید رنگ پایه گفته می شود که هر چه در این ترکیب سفیدتر باشد، رنگ نهایی روشن تر است. رنگ سفید به خوبی با رنگ های تیره ست می شود و می توانید از این تم در هماهنگی روسری و شال با مانتو استفاده کنید.

سایه رنگ:

ترکیب رنگ ها با رنگ مشکی را سایه رنگ می گویند، هر چه رنگ مشکی در ترکیب بیشتر باشد رنگ تیره تر می شود. رنگ مشکی و تن های رنگی به خوبی هماهنگ و ترکیب شده اند.

تن رنگ:

تن رنگ در واقع ترکیب هر رنگ با خاکستری است. رنگ خاکستری به خوبی با تن های رنگارنگ هماهنگ می شود.

1- ست کردن شال و روسری با کت خاکستری

خاکستری یکی از رنگ های خنثی است که به جز رنگ قهوه ای می توانید از رنگ های دیگر به عنوان ست شال یا روسری برای این مانتو استفاده کنید. اگر راهنمای دقیق‌تری می‌خواهید، بهترین رنگ‌ها برای ست کردن با کت‌های خاکستری و خاکستری، رنگ‌های پاستلی و تن رنگ‌های مختلف هستند.

2- ست کردن مانتو سفید با روسری و روسری

برای هماهنگی شال و روسری با کت سفید که رنگ خنثی است می توانید از همه رنگ ها به جز کرم استفاده کنید. اگر بخواهیم دقیق تر باشیم، بهترین رنگ ها رنگ های روشن و نیم تنه و البته رنگ های پاستلی هستند که به خوبی با این رنگ کت ست می شوند.

3- ست کردن شال با کت مشکی

مشکی به عنوان یک رنگ خنثی با همه رنگ ها به جز قهوه ای و سرمه ای هماهنگ می شود. بهترین رنگ هایی که با مشکی هماهنگ می شوند، رنگ های تیره و سایه رنگ ها هستند.

بیشتر بخوانید  آشنایی با پارچه ابروبادی برای مانتوهای تابستانی

یکی از ست های پرطرفدار در بین خانم های ایرانی ترکیب روسری و شال با مانتو مشکی، بنفش و قرمز است. ست کردن مانتو مشکی با روسری زرشکی و زرشکی انتخاب شیکی برای خانم هایی است که رنگ قرمزشان با رنگ پوست و موهایشان هماهنگی دارد.

4- ست با کت آبی کاربنی

رنگ آبی کاربنی یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در بین خانم های ایرانی است. برای هماهنگی شال و روسری با مانتو آبی کاربنی می توانید در مرحله اول از رنگ های مشابه مانند آبی کاربنی، سرمه ای و آبی استفاده کنید.

اما اگر به دنبال رنگ بندی جذاب تری هستید، به سراغ زرد لیمویی و سبز روشن بروید.بهترین و پرطرفدارترین ست رنگ با آبی کاربنی استفاده از شال و روسری زرد لیمویی است.

اگر هنگام ست کردن روسری با کت آبی کاربنی از این رنگ ها خوشتان نمی آید، به سراغ رنگ سفید بروید. رنگ سفید می تواند یک ست دخترانه شیک برای شما بسازد.

اگر طرفدار پوشیدن رنگ های روشن نیستید، بهتر است شال یا روسری مشکی یا سرمه ای را با کت آبی کاربنی ست کنید.

1- استفاده از رنگ های مکمل

این رنگ ها نیز در دایره رنگ صورت هستند. ست کردن رنگ های مکمل خیلی مهم نیست، اما اگر می خواهید از دو رنگ مکمل استفاده کنید، بهتر است از ته رنگ، تن یا سایه یکی از رنگ های مکمل در کنار رنگ دیگر استفاده کنید. برای مثال در مورد بنفش و زرد دوم بهتر است از بنفش دوم در کنار زرد زرچوا یا زرد طلایی استفاده شود.

2- استفاده از رنگ های مشابه

در واقع هر رنگ همان دو خانه کناری است. (حرکت در جهت عقربه های ساعت). این سری از رنگ ها به خوبی با یکدیگر هماهنگ می شوند و بین روسری و مانتو شما هماهنگی ایجاد می کنند. اکثر مردم این سری از مجموعه های رنگی را دوست دارند.

3- ست های رنگ کنتراست برای مانتوهای دخترانه

اگر رنگ دایره ای را در نظر بگیرید با عبور از سه خانه به خانه چهارم می رسید که رنگ اول و چهارم رنگ های متضاد هستند.این قانون رنگ شاید پرکاربردترین قانون دختران ایرانی باشد. استفاده از رنگ های متضاد برای ست کردن روسری و شال با مانتو دخترانه تر است.مهم ترین اصول ست کردن مانتو با شال و روسری

بیشتر بخوانید  بهترین نوع پارچه برای عید

4- ست های سه رنگ مناسب مانتو و روسری

رنگ کت خود را روی دایره انتخاب کنید. بعد از سه خانه، خانه چهارم رنگ دوم را دریافت می کنید و دوباره پس از گذر از سه خانه، رنگ سوم را دریافت می کنید، بسته به سلیقه خود می توانید از هر کدام برای روسری یا شلوار استفاده کنید.

5- ست های چهار رنگ مناسب برای مانتو و روسری

اما برای خانم هایی که از 4 رنگ در پوشش خود استفاده می کنند. روی دایره رنگ، رنگ مانتو خود را انتخاب کنید، پس از عبور از دو خانه رنگ دوم به دست می آید. باز هم با عبور از دو خانه، رنگ سوم و پس از عبور از دو خانه، رنگ چهارم حاصل می شود. این قسمت مخصوص خانم هایی است که می خواهند از مانتو و روسری های گلدار و طرح دار استفاده کنند یا خانم هایی که می خواهند از کیف و کفش های رنگارنگ استفاده کنند و رنگ خود را با استفاده از دایره رنگ مشخص کنند.

نکات مهم در ترکیب روسری و شال با مانتو

1- بهتر است مانتوهای طرح دار را با روسری و روسری های ساده ست کنید و اگر روسری های طرح دار را بیشتر دوست دارید از مانتوهایی با پارچه های ساده استفاده کنید. اما اگر می‌خواهید یک کت طرح‌دار را با یک روسری بلند ست کنید، سعی کنید رنگ‌های اصلی آن‌ها را هماهنگ کنید. مثلا یک کت راه راه سفید و صورتی را با یک شال طرح دار و روسری که رنگ غالب آن صورتی یا سفید است ست کنید.

2- اگر می خواهید استایل تک رنگ (سبک تک رنگ) داشته باشید سعی کنید از جواهرات و اکسسوری های براق استفاده نکنید. مثلا از کفش و کیف شتری رنگ استفاده کنید.البته آرایش نباید غلیظ باشد و مانند سوسیس از رژ لب کم رنگ استفاده کنید. همچنین از آرایش چشم دودی و عربی خودداری کنید.

بیشتر بخوانید  7 مدل مانتو خنک تابستانی که پرطرفدار و محشرن

3- بهتر است شال و روسری را با توجه به رنگ سال و رنگ های توصیه شده برای هر فصل با مانتو هماهنگ کنید و رنگ لباس خود را از بین این رنگ ها انتخاب کنید.

اصول اولیه هنگام انتخاب روسری و شال

مهم ترین مرحله برای هماهنگی روسری و روسری با مانتو، انتخاب روسری یا شال مناسب و متناسب با صورت شماست. عواملی مانند رنگ پوست، چشم و مو در انتخاب شال و روسری مناسب بسیار مهم هستند.

اگر می خواهید شال یا روسری بپوشید، تنها عوامل موثر در انتخاب رنگ روسری، رنگ پوست و رنگ چشم شماست.مهم ترین اصول ست کردن مانتو با شال و روسری

اگر رنگ پوستتان گرم است (به مچ دستتان نگاه کنید، اگر رگ هایتان سبز است، رنگ پوستتان گرم است و اگر رگ هایتان آبی است، رنگ پوستتان سرد است)، بهترین رنگ ها برای شما قرمز، زرد، نارنجی است.

برای افرادی که رنگ چشم روشن دارند (مثل آبی و سبز) بهتر است از روسری و شال متناسب با رنگ چشم خود استفاده کنند تا رنگ چشم آنها زیباتر به نظر برسد.مدل و مدل روسری تاثیر زیادی در انتخاب رنگ دارد.

عامل سوم در انتخاب رنگ روسری یا روسری، رنگ مو است. برای انتخاب روسری و روسری باید رنگ پوست و مو را همزمان در نظر بگیرید.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه مانتوهای گوناگون، از معتبرترین مجموعه ها شناخته شد‌ه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مجموعه با بی نظیرترین انواع مانتو آشنا شوید و اقدام به خرید کنید. این مجموعه حرفه ای با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین مانتو ها را تولید می نماید تا تمامی مراجعه کنندگان با سلیقه های مختلف مناسب ترین مانتو برای خود را انتخاب و خریداری کنند.

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (357)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (344)

مانتو اسپورت فصلی (981)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (464)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من