آموزش

پنج نکته مهم که باید در مورد خرید شلوار جین زنانه باید بدانید

پنج نکته مهم که باید در مورد خرید شلوار جین زنانه باید بدانید

اصولا خرید هر کالایی به خصوص لباس همیشه دغدغه مهم خانم هاست. خانم های شیک پوش و منحصر به فرد تمایل دارند همیشه در زمینه انتخاب و پوشیدن لباس منحصر به فرد و خاص باشند. در مقاله پنج نکته مهم که باید در مورد خرید شلوار جین زنانه باید بدانید سعی کرده ایم با شما همراه باشیم و اطلاعات مفیدی برای خرید یک شلوار جین خوب به شما ارائه دهیم.

شلوارها به سه دسته تقسیم می شوند:

فاق بلند:

سایز فاق این شلوار 23 تا 26 سانتی متر است، چون پاهای کشید‌ه تری را نشان می دهد، انتخاب خوبی برای خانم های کوتا‌ه قد است. فاق، شکم و پهلوها را جمع می کند.

فاق کوتاه:

16 تا 20 سانتی مترسایز فاق این شلوار است. سایز فاق این شلوار برای خانم هایی با پاهای بلند مناسب است. البته شکم و پهلوها را نشان می دهد.

فاق متوسط:

​​بین 20 تا 23 سانتی متر است، اکثر شلوارهایی که دارای این نوع فاق هستند همه خانم ها می توانند از این شلوار استفاد‌ه کنند. اگر خانمی با کمر باریک و پایین تنه پر هستید، پوشیدن شلوار فاق کوتاه را توصیه می کنیم. خانم های قد کوتاه و لاغر یا آنهایی که شکم بیرون زده دارند بهتر است از شلوارهای فاق بلند استفاد‌ه کنند.

پنج نکته مهم هنگام خرید شلوار جین زنانه

قد شلوار

اگر شلواری که انتخاب می‌کنید دم پا گشاد باشد، باید اندازه آن تا زیر کفش‌هایتان باشد، اما اگر شلواری که انتخاب می‌کنید اسکینی است، باید اندازه آن تا روی مچ پایتان باشد. شما به راحتی قادر هستید شلوارهای اسکینی خود را با کتانی های سفید ست کنید.

شلوار دنیم تیره و جیب های پشت شلوار

این شلوارها ممکن است به دلیل شستشو تغییر رنگ دهند اما در عین حال شلوارهای جین تیره شما را بسیار شیک نشان می دهد. اگر جیب های پشت شلوار کوچک یا خیلی بلند باشد، باسن شما را بزرگتر نشان می دهد.

شلوار پاره

شلوار جین پاره در سال های اخیر بسیار مد شد‌ه است، اما هنگام پوشیدن آن باید مراقب باشید، اگر این شلوار در ناحیه زانو پاره شود، ممکن است بر اثر نشستن و برخاستن بیشتر پاره گردد.

انتخاب اندازه

اگر هنگام خرید شلوار جین در انتخاب سایز مشکل دارید، توصیه می کنیم شلواری بخرید که کمی برایتان تنگ باشد، زیرا بافت پارچه های جین به گونه ای است که به مرور زمان کشیده و حالت خود را از دست می دهد.

مدل شلوار

انتخاب مدل با فرم بدن با علایق فرد مرتبط است. شلوار جین اسکینی روی هر هیکلی با لباس مناسب عالی به نظر می رسد. خانم هایی که بدنی مستطیلی دارند و می خواهند با پوشیدن شلوار گشاد از زانو به پایین اندام خود را فرم دهند، قطعا به هدف خود خواهند رسید.

شلوار آزادی که از کمر به پایین گشاد است و پاها را لاغرتر نشان می دهد، به هر سلیقه و تیپ بدنی می آید. اگر شما هم جزو کسانی هستید که اندامی گلابی شکل دارند و دوست دارند زیبا به نظر برسند، شلوار جین گشاد در این زمینه به شما کمک می کند.

نکاتی برای افزایش دانش خود در مورد شلوار جین زنانه

رنگ شلوار جین زنانه:

انتخاب رنگ یکی از مراحل خرید شلوار است، رنگ های روشن برای بهار و تابستان و رنگ های تیره برای پاییز و زمستان انتخاب های خوبی هستند، به یاد داشته باشید که شلوار جین فقط آبی نیست، تنوع رنگ به شما انتخاب بیشتری می دهد. شما می توانید رنگ شلوار را با توجه به رنگ پوست و اندام خود انتخاب کنید. اگر خانمی چاق هستید یا به دنبال شلوار جینی با بافت محکم هستید رنگ تیره را به شما پیشنهاد می کنیم، زیرا اندام را لاغرتر نشان می دهد، در حالی که ویژگی رنگ روشن، نشان دادن اندام است، البته می توانید هر رنگی را با توجه به علاقه خود انتخاب کنید.

سایز شلوار:

اگر فروشنده به شما بگوید شلوار جین گشاد است، حق با اوست، این شلوار بعد از یک بار شستن گشاد می شود، پس هنگام خرید به کمر، باسن و بلندی شلوار توجه کنید. شلوار جین کش دار و فاق بلند گزینه مناسبی برای خانم های پر وزن و دارای اضافه وزن است.

سایز فاق شلوار:

اگر کوتاه قد و لاغر هستید به سراغ شلوارهای فاق بلند بروید، خانم هایی با کمر باریک و پایین تنه پر می توانند از شلوار فاق بلند استفاد‌ه کنند. تمام نکات ذکر شد‌‌ه در این مقاله در انتخاب شلوار جین مناسب برای خانم ها حائز اهمیت است. رعایت تمام این نکات ممکن است سخت باشد.

تشخیص شلوار جین زنانه را از مردانه

بیایید با جزئیات به این موضوع نگاه کنیم. اولین چیزی که باید بدانید این است که چگونه شلوار جین زنانه را از مردانه تشخیص دهید. اینجا همه چیز خیلی ساده است. دکمه ها را با یکدیگر مقایسه کنید. در مدل های مردانه در سمت چپ است. این تفاوت در لحظه ای ظاهر شد که آنها برای اولین بار به مد آمدند. واقعیت این است که زنان هرگز خودشان لباس نپوشیده اند. یک خدمتکار همیشه به آنها کمک می کرد. بنابراین، دکمه به گونه ای قرار می گیرد که دستیار بتواند راحت تر آن را ببندد. علاو‌ه بر این، برای مردان، شلوار معمولا با دکمه بسته می شود و برای بانوان  همیشه با زیپ بسته می شود. این مهم ترین نکته در این سوال است که چگونه شلوار جین زنانه را از مردانه تشخیص دهیم.

حلقه های کمربند

هر چه تعداد حلقه ها بیشتر باشد کمربند سفت تر می شود. شلوار جین زنانه پنج حلقه دارد. برای مردان هفت حلقه وجود دارد. این تفاوت بر اساس ویژگی های بدنی یک مرد و یک زن است.

تفاوت میان سبک ها

و در آخر، در مورد نحوه تشخیص شلوار جین زنانه از مردانه در اینجا تفاوت بیشتر جنبه سبکی دارد. شلوار جین را با باقی وسایلتان در کمد لباس در نظر بگیرید. برای یک مرد، آنها معمولاً بیشتر حکم لباس غیررسمی را دارند. یعنی اضافه ای به بقیه کمد لباسش، شلوار جین مردانه اغلب با رنگ های کلاسیک متمایز می شود، بنابراین تقریباً با هر لباسی کاملاً ست می شود. اما مدل های زنانه نیز می توانند به عنوان یک آیتم کمد لباس عمل کنند. با این حال، اینها همه سلیقه های فردی هستندیا به قول خودشان چیزی سلیقه ای است زیرا مدل ها کاملا متفاوت هستند.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گوناگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط