وبلاگ

چطور مانتو ساده را تزیین کنیم ؟

 چطور مانتو ساده را تزیین کنیم

1_افزودن جزئیات

خانم ‌ها به صورت معمول شیفته لباس‌ های چین دار و پرجزییات هستند.یکی از شیوه‌ های تزیین مانتو ساده، افزودن جزییاتی شبیه با پارچه‌ مانتو ساده است. به عنوان مثال، می توانید پارچه ‌هایی که طرح و رنگ هماهنگی با مانتوی شما دارند چین دار کنید  و به کناره‌ های مانتو بدوزید. استفاده از نوارهای پارچه ‌ای که به طور افقی، عمودی یا اریب بر روی مانتوهای ساده دوخته شوند نیز شیوه دیگری برای تغییر دادن مانتوهاست. میتوانید از پارچه‌ هایی با رنگ‌ های گوناگون و طرح های مختلف استفاده کنید. نوارها میتوانند بسته به ذوق‌ تان ساده، چین‌ دار یا این که پلیسه باشند. روش دیگر برای اینکه مانتو را تزیین کنیم، اضافه کردن پاپیون یا این که عوض کردن سبک آستین با اضافه کردن پارچه به مانتو میباشد.

2_تزیین با مروارید

اکسسوری های مرواریدی، گزینه دیگری برای تزیین مانتو ساده است. و لباس‌ های مروارید‌ دوزی شده یکی‌از مدلهای پرطرفدار می باشند. مرواریدها را می ‌توانید به راحتی از خرازی‌‌ ها تهیه فرمائید. به خاطر داشته باشید که خوب است اشکال کیفیت بالا بخرید چون مرواریدهای کیفبت پایین، به گذر زمان رنگ می بازند و زیبایی خویش را از دست می‌ دهند. مروارید‌ها را می ‌توانید بر روی آستین ‌ها، لبه‌ های لباس، دور یقه یا این که به طورپراکنده روی لباس بدوزید.چطور مانتو ساده را تزیین کنیم ؟ | گالری مانتو میرداماد

3_گلدوزی

در صورتی‌که قصد دارید برای تزیین مانتو ساده خویش از گلدوزی کنید، حتماً از نخ هایی استفاده فرمایید که رنگ ثابتی دارند و با شست و شو از بین نمی ‌روند. می‌ توانید روی جیب ها، لبه‌ آستین‌ ها و دور یقه را گلدوزی نمائید. سعی کنید که رنگ‌ های بشاش و تندی را انتخاب فرمائید تا طرح‌ ها نمای بیشتری داشته باشند. در هنگام گلدوزی، به جرأت می ‌توان اعلام‌کرد بیشترین تنوع را طرح‌ های گل دار دارند. از طرح ‌های ساده ‌تر شروع نمائید تا بتوانید کار تمیزتری روی لباس ایفا دهید.

بیشتر بخوانید  9 استایل جذاب با شلوار مام استایل

4_به کارگیری از گل سینه

اکسسوری ‌ها قدرت بسیار متعددی در عوض کردن یک استایل دارند. افزودن اکسسوری‌ ها به استایل‌ های روزانه، رسمی و مهمانی، موجب می ‌گردد که با هزینه‌ خیلی کم، ظاهرتان از این رو به آن رو گردد. گل سینه یکی از همین اکسسوری هاست. برای اینکه مانتو های ساده را تزیین کنیم ،یک گل سینه مطابق با ذوق و سلیقه و شخصیت خویش انتخاب کنید، می توانید ساده‌ ترین لباس هایتان را تزیین نمایید و به آن‌ها جلوه‌ ویژه ‌ای ببخشید. چنانچه شما از استفاده گل سینه بر روی لباس لذت میبرید میتوانید بهترین مانتو ساده را خریداری کنید و از آن بر روی لباس استفاده کنید

5_به کارگیری از پام‌ پام

چطور مانتو ساده را تزیین کنیم ؟ | گالری مانتو میردامادپام پام‌ ها توپ ‌های رنگی و جذابی می‌باشند و علاقه مندان بسیار متعددی هم پیدا کرده ‌اند. این ابزار بامزه معمولاً به طور متری و رشته ای قابل تهیه اند. پام پام ‌ها بر روی پارچه ‌های نخی و سبک و در مجموع بر روی مانتوهای تابستانی بسیار جالب و دوست داشتنی می ‌شوند و به جهت رنگی بودنشان، حدوداً با هر رنگ مانتویی به راحتی جور در می ‌آیند. پام پام ‌ها را می ‌توانید بر روی حاشیه آستین، جلوی مانتو یا این که قسمت پایینی آن بدوزید.

6_ به کارگیری از تور

چنانچه از جمله اشخاصی می باشید که به مانتو هایی که فرم فانتزی دارند، علاقه مند هستید، این بخش برای شماست! پارچه‌ توری یکی از قابل دسترس ‌ترین و متنوع ‌ترین پارچه‌ هایی میباشد که در هر فروشگاه پارچه فروشی پیدا میشود و از تنوع رنگی بسیار بالایی نیز برخوردار‌ هستند. بسته به رنگ مانتوی ساده‌ شما، رنگ تور را هماهنگ یا این که متضاد با آن انتخاب کنید. با همان سایزهای مانتوی خودتان، یک کیمونوی بسیار ساده با تور بدوزید و آن را روی مانتوی معمولی تان بپوشید. توصیه می‌شود که قد مانتوی تور، از مانتوی اصلی بلند تر باشد. اگر فردی هستید که ساده پوش هستید میتوانید بهترین مانتو ساده را خریداری کنید و از تور برای شیک تر شدن لباس خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید  استایل کژوال زنانه چیست؟

7_نقاشی روی مانتو

رنگ ‌های پارچه، رنگ‌ هایی می باشند که در هنگام شست و شو پاک نمی شوند و به شما این قابلیت را می ‌دهند تا طرح مورد نظرتان را روی پارچه پیاده کنید. مانتوهای ساده یکی از گزینه ‌های بسیار مطلوب برای انجام این روش جذاب می‌باشند. اگر ذوق وسلیقه هنری دارید و نقاشی‌تان خوب میباشد، می‌ توانید با این رنگ ها هر طرحی که دوست دارید را روی مانتوی ساده بکشید. بخاطر داشته باشید بهترین مانتو ساده از نظر جنس پارچه را خریداری کنید.

8_تکه دوزی

تمامی ما تکه پارچه‌ های متعددی داریم که دیگر قابل به کارگیری نیستند و از طرفی هم آن قدر دوستشان داریم که مایل نیستیم آنها‌را بدور بریزیم. پس چه عالی که آن تمامی خاطره را یک جا گردآوری کنیم و یکی مانتوهای ساده ‌مان را با تکه ‌هایی از پارچه های گوناگون تزیین کنیم. میتوانید پارچه ‌ها را با گونه های گوناگون برش بزنید و در کنار هم بدوزید. هم اینگونه می ‌توانید رنگ‌ های شبیه را کنار هم قرار دهید یا این که بدون نظم آن‌ها‌را کنار هم بچینید.

9_به کارگیری از گیپوردر لباس های ساده

چنانچه از آن دسته کسانی میباشید که به پارچه‌ های پرکار و سنگین مانند گیپورها علقه مند هستید، این بخش برای شماست! گیپورها و پنل ‌های پرکار از جمله پارچه ‌های گران‌ قیمتی میباشند که برای یک مهمانی شب شایسته ترین انتخاب به شمار می ‌روند. یک تکه‌ی خرد از این پارچه‌ها قادر است مانتوی ساده‌ی شمارا تبدیل به یک مانتوی لاکچری و گران قیمت تبدیل میکند. البته به خاطر داشته باشید که بهترین مانتو ساده را از نظر جنس خریداری کنید تا گیپور ها و پنل ها بتوانند زیبایی خویش را تمام و کمال به نمایش بگذارند. این پارچه ‌های قشنگ را می توانید دریک سمت از مانتو بدوزید. به خاطر داشته باشید که بایستی تناسب را در مقدار کاربرد این پارچه‌ ها روی مانتو رعایت نمائید. در غیر این صورت مانتوی شما به هم ریخته‌و ناهماهنگ خواهد شد و زیبایی خویش را به کلی از دست خواهد‌داد.چطور مانتو ساده را تزیین کنیم ؟ | گالری مانتو میرداماد

بیشتر بخوانید  خرید مانتو و شلوار رنگ سال 1402

10_تزیین با دکمه و زیپ

مانتوهای ساده تان را می ‌توانید به کمک زیپ یا این که دکمه ‌ها، هیجان انگیزتر کنید. به عنوان مثال، با افزودن یک زیپ بلند و به اندازه‌ قد مانتو به پشت آن، مانتوی شما از وضعیت یک نواختی در میایید و تبدیل به یک مورد بسیار کژوال می شود که برای پوشیدن در یک دورهمی صمیمانه گزینه بسیار مناسبی میباشد. هم چنین به کار گیری از دکمه ‌های رنگی بر روی بخش های مختلف مانتو، می ‌تواند نتیجه بسیار زیبایی راخلق کنید. نکته‌ قابل توجه در‌این بخش، رنگ دکمه ‌ها می ‌باشد که می ‌توانند یک رنگ یا این که با رنگ‌ های متفاوت انتخاب شوند.

11_به کارگیری از انواع سنگ های زینتی و مروارید

برای زیباترشدن مانتو‌های ساد‌ه میتونیم آنها را تزیین کنیم یکی از این روش ها به کارگیری از سنگ های زینتی و مروارید و ملیله یکی از مرسوم ترین شیوه ها برای تزیین مانتو ساده میباشد. به کارگیری از انواع سنگ ها بر روی آستین، جیب و یا این که یقه زیبایی خاصی به مانتو شما می‌بخشد.مانتو را تزیین کنیم

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گوناگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

مانتو اسپرت بهاری (424)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */