گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

راهنمای ست لباس

چگونه مانتو را ست کنیم؟ (+ 10 نکته اموزشی برای اینکه یک استایل متفاوت و خاص داشته باشید)

چگونه مانتو را ست کنیم

این روزها با پیشرفت صنعت مد و فشن ، تنوع طرح و رنگ و جنس لباس ها ، انتخاب لباس مناسب یک دغدغه مهم برای همگی ما تبدیل شده است مخصوصا خانم های محترم در این مورد بسیار حساس تر هستند. امکان ندارد خانم ها که این سوال را از خود نکرده باشند که چگونه مانتو را ست کنیم ؟

داشتن یک استایل زیبا و مطابق با مد روز در ظاهر باعث می شود که بسیار مقبول تر ، شیک تر و تاثیرگذارتر باشیم با وجود اینکه حتی اگر گران ترین و خوشرنگ ترین لباس های دنیا را داشته باشیم ولی از آنها طبق اصول صحیح ست کردن لباس ها استفاده نکنیم نمی‌توانیم ظاهری آراسته و مرتب داشته باشیم.

اگر می خواهید بدانید چگونه مانتو را ست کنیم امروز با ما همراه باشید. اصول و روش های صحیح ست کردن بحث گسترده و جذابی است که امروز می خواهیم به آن بپردازیم که دانستن درباره آنها ما را نسبت به رنگ ها جنس پارچه ها و موقعیت ها آگاه تر می کند در این بین مانتو بیشترین سهم را در پوشش و ظاهر ما را دارد و هسته مرکزی ظاهر ما را مانتو تشکیل می دهد این نکته شایان ذکر است که استفاده از شال یا روسری شلوار کیف و اکسسوری ها کامل کننده استایل ما هستند.

برای این که بدانیم چگونه مانتو را ست کنیم ابتدا به اصول ست کردن می پردازیم

می توان گفت تقریباً همه افراد با اصول کلی لباس پوشیدن و آشنا هستند مثلا این که لباس ها کاملا اندازه ، تک رنگ و راه راه عمودی باعث بلند و لاغر در دیده شدن شما می کند و یا اینکه لباس های چند لایه ، راه راه افقی و رنگ روشن ، باعث چاق و کوتاه تر دیدن شما می شود حال برای اینکه بدانیم چه لباس هایی و چه رنگ هایی در کنار هم هماهنگی دارند و به درستی ست می شوند ابتدا باید اصول رنگ شناسی را یاد بگیریم.

بیشتر بخوانید  10 ایده برای ست کردن مانتو ژاکارد

اصول رنگ شناسی

همانطور که میدانید رنگ ها تاثیرات روانی مختلفی  روی خود ما و اطرافیانمان می‌گذارند باید گفت رنگ های اصلی مثل قرمز ، زرد و آبی هستند و رنگ‌های ثانویه مثل سبز ، نارنجی و بنفش رنگ های ترکیبی  از رنگ های اولیه و ثانویه به وجود می آیند.

در دسته بندی دیگر رنگ ها را می توان به سه دسته گرم ، سرد و خنثی تقسیم کرد رنگ های گرم و سرد خود به دو دسته روشن و تیره تقسیم می شوند. حال حس رنگ چیست ؟ در واقع رنگ گرم و سرد به حسی که از دیدن یک طیف رنگی به وجود می آید گفته می شود. رنگ های گرم مثل نارنجی ، قرمز و قهوه‌ای که انرژی بخش نیز هستند و رنگ‌های سرد مثل سبز و آبی که آرامش بخش هستند و ایجاد خونسردی می‌کنند.

رنگهای خنثی امسال و در این روزها بسیار ترند شده‌اند رنگ‌هایی هستند که در ترکیب آنها از میزان زیادی سفید استفاده شده است و هیچ تمایلی به رنگ های اصلی و ثانویه ندارد مثل رنگ های طبیعی و زمینی ، خاکستری ، کرمی ، سفید و مشکی که رنگ های ساده ای هستند و در استایل های کژوال به فراوانی دیده می‌شوند.

رنگ های زیادی وجود دارند که می‌توانیم با هم ترکیب کنیم و ست های زیبایی را به وجود بیاوریم چرخه های رنگی با در نظر گرفتن سلیقه ما رنگ ها را با توجه به اصول رنگ شناسی مورد استفاده قرار می دهند.

برای اینکه بدانیم چگونه مانتو ست کنیم در ادامه انواع مدل های مانتو و شال و روسری و شلوار و کیف و کفش می پردازیم و همچنین اطلاعاتی درباره ست کردن رنگ مانتو شال و ست کردن مانتو و شال به دست می آوریم.

بیشتر بخوانید  مانتو سرمه ای با چه رنگی ست میشه

راهکار های ست کردن مانتوانواع مدل های مانتو

عبارتند از مانتو دانشجویی ، مانتو اداری و رسمی ، مانتو اسپرت و مانتو خیابانی و مانتو مجلسی که در استایل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع شال و روسری

عبارتند از شال و روسری نخی ، شال و روسری حریر ، شال و روسری ساتن ، شال و روسری پشمی و شال و روسری ابریشمی که برای ست کردن رنگ مانتو و شال و همچنین ست کردن مانتو و شال اسپرت باید با آنها آشنایی داشته باشیم.

انواع شلوار

عبارتند از شلوار جین دمپا گشاد ، جین راسته ، جین مام استایل و جین تنگ. همچنین شلوار های پارچه ای دمپا گشاد ، گشاد دامنی ، راسته و لگ.

انواع کیف

عبارت اند از کیف بزرگ ، کیف کوچک ، کیف مجلسی و کیف اسپرت که در ست کردن مانتو و شال اسپرت هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع کفش

عبارتند از کفش اسپرت ، کفش کتونی ، کفش کالج ، کفش پاشنه دار و صندل که شایان ذکر است انتخاب کفش مناسب در استایل ما بسیار نقش دارد.

در مورد ست کردن مانتو کتی با شلوار گشاد باید گفت مانتو کتی در قسمت بالادتنه کمی چسبان می شود پس ترکیب خوبی با شلوارهای از بالا گشاد که امروزه بسیار تنگ شده اند است.

ست کردن مانتوی طرحدار و ساده

اگر مانتوی شما پر از طرح و رنگ‌ است ، بهتر است که از شال یا روسری ساده یا ترجیحا تک‌ رنگ استفاده کنید تا استایلتان بیش از حد شلوغ به‌نظر نیاید البته باید گفت اگر مدل موها شلوغ یا شینیون و مخصوص مهمانی است ، بهتر است که شال ساده‌تر انتخاب کنید و برعکس ، اگر مانتویتان ساده ، تک‌رنگ یا راسته است ، می‌توانید روسری و شال‌های طرح دار  بپوشید تا استایلتان از سادگی دربیاید مثلا در مهمانی‌هایی که دوست دارید مانتوی ساده‌تری بپوشید ، شما  می‌توانید از این روش استفاده کنید

بیشتر بخوانید  با مانتو زرد چه شالی ست کنیم؟

شما برای خرید مانتو میتوانید به وبسایت اینترنتی مانتو میرداماد مراجعه کنید و از مدل های مختلف و منتوع آن بهره ببرید تا با انتخاب یک مانتو زیبا بفکر ست کردن آن با لباس های خود باشید

آخر چند نکته برای سوال چگونه مانتو را ست کنیم

  •  اگر مانتو در قسمت یقه و بالاتنه دارای طرح می باشد بهتر است شال و روسری خود را ساده ببندید.
  • باید گفت کفش های ساده بهتر است با لباس های طرح دار و کفش های کار شده را با لباس های ساده بپوشید.
  • مشکی و سفید هماهنگ با تمام رنگ ها هستند. اگر مانتو یا یک جفت کفش مشکی یا سفید داشته باشید به راحتی می توانید ست های مختلفی بسازید.
  • کیف بزرگ مناسب مانتوهای آزاد ، گشاد و پانچ و کیف کوچک با مانتوهای اسپرت ، کوتاه و کتی مناسب تر است.

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (384)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (371)

مانتو اسپورت فصلی (1007)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (490)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من