آموزش

10 تکنیک طلایی برای انتخاب و خرید مانتو زنانه شیک

۱۰ تکنیک طلایی برای انتخاب و خرید مانتو زنانه   

همانطور که می دانید مانتو یکی از مهم ترین انتخاب ها برای خانم های ایرانی به حساب می آید. اگر شما هم تمایل دارید که همیشه بیرون از منزل شیک پوش و منظم باشید، حتما باید در انتخاب مانتو خود حساسیت های لازم را به خرج دهید. در واقع باید بدانید که نکات طلایی بسیار زیاد در انتخاب مانتو وجود دارد. شما باید بتوانید تمامی اصول انتخاب مانتو را به درستی در نظر بگیرید. در این صورت می‌توانید بهترین مانتو را متناسب با اندام خود تهیه کنید. چه تکنیک هایی برای انتخاب و خرید مانتو زنانه وجود دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با 10 تکنیک طلایی برای انتخاب و خرید مانتو زنانه آشنا کنیم.

 

10 تکنیک طلایی برای خرید مانتو

تکنیک های اصلی خرید مانتو زنانه 

حتماً مانتوهایی را تهیه کنید که با قد و اندام شما متناسب باشند. برای مثال باید بدانید که مانتوهای رنگ روشن که دارای طرح های چند تکه هستند، اندام شما را درشت تر نشان خواهند داد. در واقع اگر دارای اندام ریزی هستید، مانتوهای رنگ روشن با طرح های چند تکه مناسب ترین گزینه هستند. در مقابل مانتوهای رنگ تیره اندام شما را ظریف تر نشان خواهد.

اگر دارای اندام درشت هستید، انتخاب رنگ مشکی برای مانتو شما بهترین گزینه است. افرادی که دارای قد بلند و در عین حال لاغر اندام هستند باید از پوشیدن مانتوهای یک تکه و یک رنگ پرهیز کنند. اگر دارای شکم بزرگ هستید، به سراغ مانتوهای کمردار نروید. زیر مانتو های کمر دار اندام و شکم شما را بیشتر از حد معمول نشان می دهند.

سعی کنید به دنبال مانتوهایی با تن راسته باشید. این سبک از مانتوها حالت یک دستی از بالا تا پایین برای اندام شما ایجاد می کنند. البته باید بدانید که مانتوهایی که دارای جیب و یا چین در ناحیه پشت هستند هم به هیچ عنوان برای شما مناسب نخواهد بود، زیرا در این صورت قسمت میانی بدن شما بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و اندام شما را پرتر نشان خواهد داد.

اگر شما بدن خود را به درستی بشناسید، در خرید مانتو زنانه خیلی موفق تر عمل خواهید کرد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم که چه سبک مانتو هایی برای اندام های متفاوت، مناسب است. با 10 تکنیک طلایی برای انتخاب و خرید مانتو زنانه همراه ما باشید.

 

 

چه مانتوهایی برای اندام های متفاوت مناسب است؟   

در ادامه می خواهیم شما را با ۱۰ تکنیک طلایی در انتخاب و خرید مانتو زنانه با توجه به اندام بدنتان آشنا کنیم. با توجه به این اصول بهترین انتخاب را در خرید مانتو زنانه خواهید داشت.

  • دوری از مانتو هایی که دارای خطوط افقی هستند

اگر مانتو ها دارای خطوط افقی باشند، باید بدانید که شما را چاق تر از حد معمول نشان می دهند. به همین علت بهتر است به سراغ مانتوهایی بروید که دارای خطوط عمودی هستند و یا خطوطی ندارند.

  • توجه به دوخت مانتو را جدی بگیرید!

تصور کنید که مانتویی را بر تن کرده اید که حسابی برای شما تنگ است. قطعاً کاملا مشخص است که این نوع مانتو برای اندام شما مناسب نیست. به سراغ مانتوهای بروید که درست متناسب با اندام شما دوخته شده اند.

  • استفاده از مانتو های طرح دار

معمولاً برای ایجاد تعادل استفاده از مانتو های طرح دار می تواند گزینه خوبی باشد. آن دسته از خانم هایی که دارای اندام گلابی شکل هستند، بهتر است از مانتو های طرح دار استفاده کنند. منظور از مانتو های طرح دار وجود طرح های بیش از حد بزرگ در مانتو نیست. در واقع منظور این است که مانتو هایی را انتخاب کنید که طرح های متوسط دارند. این طرح ها نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک هستند. سعی کنید از مانتو هایی استفاده کنید که دارای تزیینات در قسمت سینه هستند.

  • از پوشیدن مانتوهای خیلی کوتاه پرهیز کنید!

حتی استفاده از مانتوهای خیلی کوتاه هم توصیه نمی شود. شما با هر نوع اندامی که هستید، بهتر است هر مانتویی را متناسب با اندام و سلیقه خود تهیه کنید. در ادامه با این 10 تکنیک طلایی همراه ما باشیید.

 

  • توجه به پارچه های براق در بخش سینه

به پارچه های بافت دار توجه داشته باشید. اگر تمایل دارید که از لباس هایی استفاده کنید که سینه شما را بزرگتر نشان دهند می توانید به سراغ پارچه هایی بروید که دارای تزیینات و دکمه در این بخش هستند. در واقع می توان گفت انتخاب مانتو هایی که دارای تزیینات در قسمت بالاتنه هستند، بهترین گزینه برای شما به حساب می آیند. اما به نقطه مقابل این موضوع هم توجه داشته باشید. اگر تمایل دارید که سینه های شما کوچکتر از حد معمول نشان داده شود، به هیچ عنوان از پارچه هایی که دارای تزیینات قسمت سینه هستند استفاده نکنید.

  • استفاده از مانتوهای با بالاتنه گشاد 

اگر تمایل دارید تا سینه های شما کوچکتر نشان داده شود، یکی دیگر از راهکارهای این است که مانتو هایی را انتخاب کنید که دارای بالاتنه گشاد تر هستند. همانطور که می دانید مانتوهایی که در قسمت بالاتنه تنگ هستند، اطراف سینه شما را می کشند. در واقع می توان گفت به نوعی باعث جلب توجه در این قسمت می شود. نکته قابل توجه این است که مانتو هایی که دارای دکمه در دو طرف هستند هم سینه های شما را بزرگتر نشان می دهند.

  • برای پوشاندن سینه ها از لوازم جانبی استفاده کنید

برای اینکه بتوانید توجه را از سینه‌های خود دور کنید، می توانید از لوازم جانبی استفاده کنید. برای مثال از کفش هایی استفاده کنید که توجه را بیشتر جلب می کند. یا حتی می توانید از شال و روسری هایی استفاده کنید که جذاب هستند. با این روش ها می توانید تماس ها را به سمت بخش های دیگر در استایل خود جلب کنید.

  • انتخاب مانتوهایی با بالا تنه ساده

جیب در مانتو باعث توجه به سینه ها می شود. به همین علت توصیه می شود مانتوهایی را انتخاب کنید که دارای پلیسه و یا چین هستند.

  • استفاده از مانتوهای سرهمی

همانطور که می‌دانید پیراهن و مانتوهای سرهمی هم این روزها بسیار ترند شده اند. اگر شما هم تمایل دارید که قد شما بلندتر و کشیده تر نشان داده شود، می توانید از این سبک از پیراهن و مانتو های سرهمی استفاده کنید. در این صورت هم با مد پیش رفته اید و هم مانتویی را انتخاب کرده اید که متناسب با اندام شما است.

  •     پرهیز از پوشیدن مانتو های گشاد برای افراد درشت هیکل

اگر دارای هیکل درشت هستید به هیچ عنوان به سراغ مانتوهای بیش از حد گشاد نروید. این سبک از مانتوها اندام شما را درشت نشان خواهند داد. سعی کنید مانتو هایی را انتخاب کنید که متناسب با اندام شما هستند. منظور مانتوهای هستند که نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ هستند. این 10 تکنیک طلایی را جدی بگیرید.

 

10 تکنیک طلایی برای خرید مانتو شیک و زیبا

انتخاب مانتو برحسب جنس پارچه 

جنس پارچه در انتخاب مانتو اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر شما هم تمایل دارید که همیشه شیک پوش و خاص به نظر برسید،حتماً باید به مانتو خود توجه داشته باشید. به دنبال خرید مانتو هایی باشید که جنس آنها متناسب با فصل است.

برای مثال مانتوهای گیپور و یا نخی بهترین گزینه برای تابستان هستند.  در مقابل مانتوهای کتان، مانتو های پشمی متناسب با فصل پاییز و یا زمستان هستند.  سعی کنید جنس هایی را تهیه کنید که به راحتی از بین نروند. در این صورت شما می توانید از مانتو خود سال ها بدون هیچگونه مشکلی استفاده کنید.

شما می‌توانید مانتو خود را از گالری های معتبر مانند گالری مانتو میرداماد تهیه کنید. در این صورت خیال شما را از بابت جنس و کیفیت و حتی طرح مانتو راحت است. گالری مانتو میرداماد جدیدترین و به روز ترین مانتو ها را به همراه بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می دهدم. در ادامه این مطلب صحیح ترین نکات ست کردن مانتو را به شما آموزش می دهیم تا استایلی خاص داشته باشید.

 

 

 

 

ست کردن صحیح مانتو

در واقع باید بدانید که تنها انتخاب مانتو در یک استایل اهمیت ندارذ. اگر شما به جای خود را به خوبی انتخاب کنید اما در مقابل توجهی به دیگر موارد مانند شلوار، شال و روسری، کیف و کفش خود نداشته باشید، استایل خوبی هم نخواهید داشت. اگر به دنبال یک استایل خوب و بی نظیر هستید، باید موارد دیگر را متناسب با سبک مانتو خود انتخاب کنید.

شما می توانید از رنگ های متضاد و یا مکمل در استایل خود استفاده کنید تا جذابیت استایل خود را چندین برابر کنید. حتما به چرخه رنگ ها توجه داشته باشید. رنگ های مقابل هم و یا رنگ های کنار هم بهترین گزینه به حساب می آیند.

 

 

 خرید مانتو از گالری مانتو میرداماد

گالری مانتو میرداماد یکی از معتبر ترین و بهترین فروشگاه ها برای خرید مانتو است. شما می توانید حتی خرید خود را به صورت اینترنتی از طریق سایت این مجموعه انجام دهید. تمامی مدل ها در سایت این مجموعه وجود دارد. در واقع به راحتی می‌توانید به انتخاب خود بپردازید. تنها با یکبار خرید از گالری مانتو میرداماد متوجه خواهید شد که مانتو های این مجموعه علاوه بر کیفیت بسیار خوبی که دارند از قیمت مناسبی هم برخوردار هستند. برای کسب هر نوع اطلاعات بیشتری وارد سایت ای مجموعه شوید.

امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات خوب و مفیدی در مورد 10 تکنیک طلایی برای خرید و انتخاب مانتو زنانه به دست آورده باشید.