وبلاگ

10 تکنیک طلایی برای انتخاب و خرید مانتو زنانه شیک

۱۰ تکنیک طلایی برای انتخاب و خرید مانتو زنانه   

همانطور که می دانید مانتو یکی از مهم ترین انتخاب ها برای خانم های ایرانی به حساب می آید. اگر شما هم تمایل دارید که همیشه بیرون از منزل شیک پوش و منظم باشید، حتما باید در انتخاب مانتو خود حساسیت های لازم را به خرج دهید. در واقع باید بدانید که نکات طلایی بسیار زیاد در انتخاب مانتو وجود دارد. شما باید بتوانید تمامی اصول انتخاب مانتو را به درستی در نظر بگیرید. در این صورت می‌توانید بهترین مانتو را متناسب با اندام خود تهیه کنید. چه تکنیک هایی برای انتخاب و خرید مانتو زنانه وجود دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با 10 تکنیک طلایی برای انتخاب و خرید مانتو زنانه آشنا کنیم.

 

10 تکنیک طلایی برای خرید مانتو

تکنیک های اصلی خرید مانتو زنانه 

حتماً مانتوهایی را تهیه کنید که با قد و اندام شما متناسب باشند. برای مثال باید بدانید که مانتوهای رنگ روشن که دارای طرح های چند تکه هستند، اندام شما را درشت تر نشان خواهند داد. در واقع اگر دارای اندام ریزی هستید، مانتوهای رنگ روشن با طرح های چند تکه مناسب ترین گزینه هستند. در مقابل مانتوهای رنگ تیره اندام شما را ظریف تر نشان خواهد.

اگر دارای اندام درشت هستید، انتخاب رنگ مشکی برای مانتو شما بهترین گزینه است. افرادی که دارای قد بلند و در عین حال لاغر اندام هستند باید از پوشیدن مانتوهای یک تکه و یک رنگ پرهیز کنند. اگر دارای شکم بزرگ هستید، به سراغ مانتوهای کمردار نروید. زیر مانتو های کمر دار اندام و شکم شما را بیشتر از حد معمول نشان می دهند.

سعی کنید به دنبال مانتوهایی با تن راسته باشید. این سبک از مانتوها حالت یک دستی از بالا تا پایین برای اندام شما ایجاد می کنند. البته باید بدانید که مانتوهایی که دارای جیب و یا چین در ناحیه پشت هستند هم به هیچ عنوان برای شما مناسب نخواهد بود، زیرا در این صورت قسمت میانی بدن شما بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و اندام شما را پرتر نشان خواهد داد.

اگر شما بدن خود را به درستی بشناسید، در خرید مانتو زنانه خیلی موفق تر عمل خواهید کرد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم که چه سبک مانتو هایی برای اندام های متفاوت، مناسب است. با 10 تکنیک طلایی برای انتخاب و خرید مانتو زنانه همراه ما باشید.

 

 

چه مانتوهایی برای اندام های متفاوت مناسب است؟   

در ادامه می خواهیم شما را با ۱۰ تکنیک طلایی در انتخاب و خرید مانتو زنانه با توجه به اندام بدنتان آشنا کنیم. با توجه به این اصول بهترین انتخاب را در خرید مانتو زنانه خواهید داشت.

  • دوری از مانتو هایی که دارای خطوط افقی هستند

اگر مانتو ها دارای خطوط افقی باشند، باید بدانید که شما را چاق تر از حد معمول نشان می دهند. به همین علت بهتر است به سراغ مانتوهایی بروید که دارای خطوط عمودی هستند و یا خطوطی ندارند.

  • توجه به دوخت مانتو را جدی بگیرید!

تصور کنید که مانتویی را بر تن کرده اید که حسابی برای شما تنگ است. قطعاً کاملا مشخص است که این نوع مانتو برای اندام شما مناسب نیست. به سراغ مانتوهای بروید که درست متناسب با اندام شما دوخته شده اند.

  • استفاده از مانتو های طرح دار

معمولاً برای ایجاد تعادل استفاده از مانتو های طرح دار می تواند گزینه خوبی باشد. آن دسته از خانم هایی که دارای اندام گلابی شکل هستند، بهتر است از مانتو های طرح دار استفاده کنند. منظور از مانتو های طرح دار وجود طرح های بیش از حد بزرگ در مانتو نیست. در واقع منظور این است که مانتو هایی را انتخاب کنید که طرح های متوسط دارند. این طرح ها نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک هستند. سعی کنید از مانتو هایی استفاده کنید که دارای تزیینات در قسمت سینه هستند.

  • از پوشیدن مانتوهای خیلی کوتاه پرهیز کنید!

حتی استفاده از مانتوهای خیلی کوتاه هم توصیه نمی شود. شما با هر نوع اندامی که هستید، بهتر است هر مانتویی را متناسب با اندام و سلیقه خود تهیه کنید. در ادامه با این 10 تکنیک طلایی همراه ما باشیید.

 

  • توجه به پارچه های براق در بخش سینه

به پارچه های بافت دار توجه داشته باشید. اگر تمایل دارید که از لباس هایی استفاده کنید که سینه شما را بزرگتر نشان دهند می توانید به سراغ پارچه هایی بروید که دارای تزیینات و دکمه در این بخش هستند. در واقع می توان گفت انتخاب مانتو هایی که دارای تزیینات در قسمت بالاتنه هستند، بهترین گزینه برای شما به حساب می آیند. اما به نقطه مقابل این موضوع هم توجه داشته باشید. اگر تمایل دارید که سینه های شما کوچکتر از حد معمول نشان داده شود، به هیچ عنوان از پارچه هایی که دارای تزیینات قسمت سینه هستند استفاده نکنید.

  • استفاده از مانتوهای با بالاتنه گشاد 

اگر تمایل دارید تا سینه های شما کوچکتر نشان داده شود، یکی دیگر از راهکارهای این است که مانتو هایی را انتخاب کنید که دارای بالاتنه گشاد تر هستند. همانطور که می دانید مانتوهایی که در قسمت بالاتنه تنگ هستند، اطراف سینه شما را می کشند. در واقع می توان گفت به نوعی باعث جلب توجه در این قسمت می شود. نکته قابل توجه این است که مانتو هایی که دارای دکمه در دو طرف هستند هم سینه های شما را بزرگتر نشان می دهند.

  • برای پوشاندن سینه ها از لوازم جانبی استفاده کنید

برای اینکه بتوانید توجه را از سینه‌های خود دور کنید، می توانید از لوازم جانبی استفاده کنید. برای مثال از کفش هایی استفاده کنید که توجه را بیشتر جلب می کند. یا حتی می توانید از شال و روسری هایی استفاده کنید که جذاب هستند. با این روش ها می توانید تماس ها را به سمت بخش های دیگر در استایل خود جلب کنید.

  • انتخاب مانتوهایی با بالا تنه ساده

جیب در مانتو باعث توجه به سینه ها می شود. به همین علت توصیه می شود مانتوهایی را انتخاب کنید که دارای پلیسه و یا چین هستند.

  • استفاده از مانتوهای سرهمی

همانطور که می‌دانید پیراهن و مانتوهای سرهمی هم این روزها بسیار ترند شده اند. اگر شما هم تمایل دارید که قد شما بلندتر و کشیده تر نشان داده شود، می توانید از این سبک از پیراهن و مانتو های سرهمی استفاده کنید. در این صورت هم با مد پیش رفته اید و هم مانتویی را انتخاب کرده اید که متناسب با اندام شما است.

  •     پرهیز از پوشیدن مانتو های گشاد برای افراد درشت هیکل

اگر دارای هیکل درشت هستید به هیچ عنوان به سراغ مانتوهای بیش از حد گشاد نروید. این سبک از مانتوها اندام شما را درشت نشان خواهند داد. سعی کنید مانتو هایی را انتخاب کنید که متناسب با اندام شما هستند. منظور مانتوهای هستند که نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ هستند. این 10 تکنیک طلایی را جدی بگیرید.

 

10 تکنیک طلایی برای خرید مانتو شیک و زیبا

انتخاب مانتو برحسب جنس پارچه 

جنس پارچه در انتخاب مانتو اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر شما هم تمایل دارید که همیشه شیک پوش و خاص به نظر برسید،حتماً باید به مانتو خود توجه داشته باشید. به دنبال خرید مانتو هایی باشید که جنس آنها متناسب با فصل است.

برای مثال مانتوهای گیپور و یا نخی بهترین گزینه برای تابستان هستند.  در مقابل مانتوهای کتان، مانتو های پشمی متناسب با فصل پاییز و یا زمستان هستند.  سعی کنید جنس هایی را تهیه کنید که به راحتی از بین نروند. در این صورت شما می توانید از مانتو خود سال ها بدون هیچگونه مشکلی استفاده کنید.

شما می‌توانید مانتو خود را از گالری های معتبر مانند گالری مانتو میرداماد تهیه کنید. در این صورت خیال شما را از بابت جنس و کیفیت و حتی طرح مانتو راحت است. گالری مانتو میرداماد جدیدترین و به روز ترین مانتو ها را به همراه بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می دهدم. در ادامه این مطلب صحیح ترین نکات ست کردن مانتو را به شما آموزش می دهیم تا استایلی خاص داشته باشید.

 

 

 

 

ست کردن صحیح مانتو

در واقع باید بدانید که تنها انتخاب مانتو در یک استایل اهمیت ندارذ. اگر شما به جای خود را به خوبی انتخاب کنید اما در مقابل توجهی به دیگر موارد مانند شلوار، شال و روسری، کیف و کفش خود نداشته باشید، استایل خوبی هم نخواهید داشت. اگر به دنبال یک استایل خوب و بی نظیر هستید، باید موارد دیگر را متناسب با سبک مانتو خود انتخاب کنید.

شما می توانید از رنگ های متضاد و یا مکمل در استایل خود استفاده کنید تا جذابیت استایل خود را چندین برابر کنید. حتما به چرخه رنگ ها توجه داشته باشید. رنگ های مقابل هم و یا رنگ های کنار هم بهترین گزینه به حساب می آیند.

 

 

 خرید مانتو از گالری مانتو میرداماد

گالری مانتو میرداماد یکی از معتبر ترین و بهترین فروشگاه ها برای خرید مانتو است. شما می توانید حتی خرید خود را به صورت اینترنتی از طریق سایت این مجموعه انجام دهید. تمامی مدل ها در سایت این مجموعه وجود دارد. در واقع به راحتی می‌توانید به انتخاب خود بپردازید. تنها با یکبار خرید از گالری مانتو میرداماد متوجه خواهید شد که مانتو های این مجموعه علاوه بر کیفیت بسیار خوبی که دارند از قیمت مناسبی هم برخوردار هستند. برای کسب هر نوع اطلاعات بیشتری وارد سایت ای مجموعه شوید.

امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات خوب و مفیدی در مورد 10 تکنیک طلایی برای خرید و انتخاب مانتو زنانه به دست آورده باشید.

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (239)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (225)

مانتو اسپورت فصلی (863)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (347)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

مانتو اسپرت بهاری (351)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من