راهنما

8  نکته برای انتخاب بهترین شلوار جین مام استایل

8  نکته برای انتخاب بهترین شلوار جین مام استایل

این مجموعه از جین‌ها معمولا به رنگ روشن می‌باشند، کمر آنها بالا میاید و فاق بلندی دارند. جین مام استایل جذب نیست، برش هرمی دارد و مقداری گشاد و آزاد به‌نظرتان می رسد. قد این  شلوارها معمولا بالای قوزک می‌ایستد و یه خرده کوتاهند. دم‌پای این شلوار به پا کیپ نمیشود و هوا به‌آسانی زیر پارچه جریان پیدا می‌نماید. مزیت مام جین یا این که جین مام استایل در راحتی آن میباشد. در ادامه به 8 نکته برای انتخاب بهترین شلوار جین مام استایل اشاره میکنیم.

1.انتخاب جین مام استایل مناسب کمر

یک شلوار جین مناسب کمرتان انتخاب نمائید. شلوار جین مام به معنای بالا نشستن روی کمر شما میباشد. هنگام انتخاب یک شلوار جین مام استایل جدید، آنها‌را امتحان فرمائید و مشاهده کنید که متناسب میباشد شلوار جین مام استایل نباید خیلی تنگ یا این که خیلی گشاد باشد. فاق بلند کمرتان را به نمایش میگذارد و پاهایتان را کشیده نشان می‌دهد.

2.انتخاب مدل ساق پا شلوار جین مام استایل

مدل ساق پا شلوار جین را متناسب با اندام خویش انتخاب نمایید. هنگام انتخاب یک شلوار جین، مطمئن شوید که قسمت جلوی شلوار جین خیلی تنگ نباشد. در صورتیکه بدن شما دارای برجستگی میباشد، شلوار جینی که فیت باشد، در حالی که بدن شمارا متعادل می کند، منحنی های شما‌را برجسته می کند. شلوار جین مام استایل بیشتر از دیگر شلوارهای دیگر گشاد میباشد، به این ترتیب انتظار نداشته باشید که فرم فوق العاده ای داشته باشد.

3.برجسته کردن پاها با پوشیدن شلوار جین مام استایل

شلوار جین مام استایلی را انتخاب نمائید که پاهای شمارا برجسته نشان دهد. در‌حالتی که پاهای بسیار لاغری دارید، می‌توانید یک شلوار جین روشن را امتحان نمایید که به باعث نشان دادن بیشتر منحنی های شما می شود. شلواری را انتخاب که از پوشیدن آن احساس راحتی و اعتماد به‌نفس کنید. پوشیدن شلوار جین مشکی همیشه یک گزینه بهتر می باشد رنگ تیره، بسته به استایل، شما‌را به شایسته ترین نحو نشان میدهد. پوشیدن شلوار جین سفید با تیشرت، پیراهن یا این که تاپ در فصول فصل بهار و فصل تابستان بسیار مطلوب است.

4.کشیده تر نشان دادن پاها با پوشیدن شلوار جین مام استایل

در‌صورتی‌که قد کوتاهی دارید و می‌خواهید خویش را بلندتر نشان دهید، شلوار جین مام استایل را انتخاب فرمائید. آن ها مچ پا را نشان میدهند و در قسمت زیر مچاله نخواهند شد و سبب میگردند پاها بلند و باریک به لحاظ برسند. در‌حالتی که شلوار جین شما یه خرده بلندتر از چیزی میباشد که دوست دارید، سعی نمائید آن را اندکی تا بزنید.8 نکته برای انتخاب بهترین شلوار جین مام استایل

5.انتخاب تزیینات مطلوب برای شلوار جین مام استایل

برای تریین شلوار جین مام استایل ابزاری را انتخاب کنید که علایق فردی شمارا به نمایش بگذارد. در حالتی‌که شلوار جین مام استایل را دوست دارید، یک شلوار جینی انتخاب نمایید که یه خرده پاره‌گی و اشک در آن باشد. در‌صورتی‌که می‌خواهید شخصیت خاصی به شلوار جین خویش اضافه نمائید، می‌توانید گلدوزی یا این که تکه دوزی اضافه فرمایید. همینطور می‌توانید یاد بگیرید که به چه شکل گلدوزی و تکه دوزی اضافه نمائید و همینطور شلوار جین خویش را رنگ فرمایید.8 نکته برای انتخاب بهترین شلوار جین مام استایل

6.رنگ هایی که میتوان با شلوار مام استایل ست کنید

1.صورتی و آبی 2.سفید و آبی 3.مشکی و آبی 4.زرد و آبی

7_ شلوار مام استایل مناسب چه کسانی است

شلوار مام استایل اولین انتخاب برای افراد چاق به است. شاید خیلی از افرادی که چاق هستند علاقه ای به پوشیدن شلوار های تنگ و جدب نداشته باشند. اما انتخاب این شلوار برایش راحت و مناسب است

8_با پوشیدن شلوار جین مام استایل قشنگ تر شوید

برای یک گردش خیابانی آماده اید. یک شومیز یا این که یک تی شرت، شاید هم یک بلوز به همان میزان گشاد که شلوارتان گشاد میباشد، یک کمربند باریک. شما یک خوش تیپ ذاتی میباشید و نیازی وجود ندارد خیلی وسواس به خرج دهید. مام استایل نیز به یاری شما میاید و کار را تمام می کند. هم اکنون تعدادی گزینه از لباس هایی را که می توانید با شلوار جین مام استایل ست کنیم را بررسی می کنیم.

_شلوار مام استایل را با کفش پاشنه گربه‌ای امتحان نمائید

شلوار جین مام استایل را با کفش پاشنه گربه‌ای امتحان فرمائید. این کفش راحت، شلوار راحتی مثل مام استایل نیاز دارد. تی‌شرت را توی شلوار بگذارید. مانتوی جلو باز یا این که شومیز استایل شما‌را کامل می‌نماید.

_ کفش آکسفورد به شلوار جین مام میاید

پاشنه‌ پهن کوتاهی دارد، معمولا رویش بند میخورد وبه کفش مردانه شاهت دارد. شلوار جین مام استایل را با کفش آکسفورد استایل راحتی می‌سازد که برای خرید، دورهمی، و کافه رفتن مطلوب میباشد.

_تی‌شرت‌های سفیدتان را دم دست بگذارید

شلوار مام استایل، تی‌شرت سفید و کفش ورزشی سفید را در نظر داشته باشید. تی‌شرت را توی شلوار بگذارید. شاید بخواهید کیف قهوه‌ای روشن‌تان را هم از کمددیواری بردارید. این ترکیب دل‌تان را نمی‌زد و کارراه‌انداز میباشد.

_در تابستان بلوزهای کوتاه را بیشتر استفاده کنید

چنانچه حوصله‌ تی‌شرت گشاد را ندارید، در کمدتان دنبال بلیز جذبی بگردید که مقداری کوتاه باشد. زیبا تر است کمی کوتاه‌تر از کمر شلوار بایستد. این ست را با کفش آل‌استار یا این که مشابه آن بپوشید. در اینگونه استایلی مراقب سایز کمر شلوار باشید. لازم میباشد کمر آن کاملا اندازه باشد و سُر نخورد. قد شلوار مام هم می بایست بالای قوزک پا باشد. همین ست را با کفش تابستانی جلوباز امتحان فرمائید که پشیمانی ندارد.

_ به شومیز و کفش لوفر تصور کنید

شومیز از آن لباس‌های پرطرفداری‌ میباشد که خیلی جاها کاربرد دارد. شومیز را با شلوار مام ست نمایید و با کفش لوفر کاملش کنید. این استایل را برای روزی نگه دارید که میخواهید شیک به‌لحاظ برسید، و حس راحتی هم بکنید.

_مبادا تصور کنید با مام استایل رسمی نمی‌شوید

تی شرت حریر آستین‌بلند با کفش پاشنه‌دار نوک‌تیز اصلا نیازی به شلوار یا این که لگ جذب ندارد. شلوار جین مام استایل را به‌ بپوشید و مشاهده کنید چه ظواهر رسمی شیک و منحصربه‌فردی دارید.

_پوشیدن پولیور گشاد با شلوار جین مام استایل

شلوار جین مام استایل را با پلیور گشاد و بلند بپوشید و ببینید چقدر متفاوت و دیدنی می شوید. حال نیم‌بوت را بپوشید و جلوی آینه استایل شیک خودتان را مشاهده کنید. بوت مشکی را با جین روشن امتحان فرمایید.

_ از نقش کمربند غافل نشوید

بیشتر افرادی که شلوار مام میپوشند، سراغ کمربند نمی‌روند. ولی روزی که از خواب بیدار میشوید و دوست دارید با دیروز تفاوتی داشته باشید، به کمربند فکر کنید. پوشیدن جین مام استایل با کمربند حال‌وهوای شما‌را عوض می‌نماید، به‌ویژه کمربند طرح‌دار و اسپورت.

_ ژاکت و مانتوی گشاد تعیین نمایید

مد لباس‌های سایز بزرگ و گشاد به فصل‌پاییز هم خواهد رسید. پس به هودی روی شوار مام تصور کنید. وی آن ژاکت گشاد و بلند یا این که مانتوی بافت بپوشید که هم شما‌را گرم نگه دارد و هم ظواهر شیکی داشته باشد.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گوناگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط