گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

راهنما خرید مانتو

8  نکته برای انتخاب بهترین شلوار جین مام استایل

8  نکته برای انتخاب بهترین شلوار جین مام استایل

این مجموعه از جین‌ها معمولا به رنگ روشن می‌باشند، کمر آنها بالا میاید و فاق بلندی دارند. جین مام استایل جذب نیست، برش هرمی دارد و مقداری گشاد و آزاد به‌نظرتان می رسد. قد این  شلوارها معمولا بالای قوزک می‌ایستد و یه خرده کوتاهند. دم‌پای این شلوار به پا کیپ نمیشود و هوا به‌آسانی زیر پارچه جریان پیدا می‌نماید. مزیت مام جین یا این که جین مام استایل در راحتی آن میباشد. در ادامه به 8 نکته برای انتخاب بهترین شلوار جین مام استایل اشاره میکنیم.

1.انتخاب جین مام استایل مناسب کمر

یک شلوار جین مناسب کمرتان انتخاب نمائید. شلوار جین مام به معنای بالا نشستن روی کمر شما میباشد. هنگام انتخاب یک شلوار جین مام استایل جدید، آنها‌را امتحان فرمائید و مشاهده کنید که متناسب میباشد شلوار جین مام استایل نباید خیلی تنگ یا این که خیلی گشاد باشد. فاق بلند کمرتان را به نمایش میگذارد و پاهایتان را کشیده نشان می‌دهد.

2.انتخاب مدل ساق پا شلوار جین مام استایل

مدل ساق پا شلوار جین را متناسب با اندام خویش انتخاب نمایید. هنگام انتخاب یک شلوار جین، مطمئن شوید که قسمت جلوی شلوار جین خیلی تنگ نباشد. در صورتیکه بدن شما دارای برجستگی میباشد، شلوار جینی که فیت باشد، در حالی که بدن شمارا متعادل می کند، منحنی های شما‌را برجسته می کند. شلوار جین مام استایل بیشتر از دیگر شلوارهای دیگر گشاد میباشد، به این ترتیب انتظار نداشته باشید که فرم فوق العاده ای داشته باشد.

3.برجسته کردن پاها با پوشیدن شلوار جین مام استایل

شلوار جین مام استایلی را انتخاب نمائید که پاهای شمارا برجسته نشان دهد. در‌حالتی که پاهای بسیار لاغری دارید، می‌توانید یک شلوار جین روشن را امتحان نمایید که به باعث نشان دادن بیشتر منحنی های شما می شود. شلواری را انتخاب که از پوشیدن آن احساس راحتی و اعتماد به‌نفس کنید. پوشیدن شلوار جین مشکی همیشه یک گزینه بهتر می باشد رنگ تیره، بسته به استایل، شما‌را به شایسته ترین نحو نشان میدهد. پوشیدن شلوار جین سفید با تیشرت، پیراهن یا این که تاپ در فصول فصل بهار و فصل تابستان بسیار مطلوب است.

بیشتر بخوانید  شلوار بوت کات چیست

4.کشیده تر نشان دادن پاها با پوشیدن شلوار جین مام استایل

در‌صورتی‌که قد کوتاهی دارید و می‌خواهید خویش را بلندتر نشان دهید، شلوار جین مام استایل را انتخاب فرمائید. آن ها مچ پا را نشان میدهند و در قسمت زیر مچاله نخواهند شد و سبب میگردند پاها بلند و باریک به لحاظ برسند. در‌حالتی که شلوار جین شما یه خرده بلندتر از چیزی میباشد که دوست دارید، سعی نمائید آن را اندکی تا بزنید.8 نکته برای انتخاب بهترین شلوار جین مام استایل

5.انتخاب تزیینات مطلوب برای شلوار جین مام استایل

برای تریین شلوار جین مام استایل ابزاری را انتخاب کنید که علایق فردی شمارا به نمایش بگذارد. در حالتی‌که شلوار جین مام استایل را دوست دارید، یک شلوار جینی انتخاب نمایید که یه خرده پاره‌گی و اشک در آن باشد. در‌صورتی‌که می‌خواهید شخصیت خاصی به شلوار جین خویش اضافه نمائید، می‌توانید گلدوزی یا این که تکه دوزی اضافه فرمایید. همینطور می‌توانید یاد بگیرید که به چه شکل گلدوزی و تکه دوزی اضافه نمائید و همینطور شلوار جین خویش را رنگ فرمایید.8 نکته برای انتخاب بهترین شلوار جین مام استایل

6.رنگ هایی که میتوان با شلوار مام استایل ست کنید

1.صورتی و آبی 2.سفید و آبی 3.مشکی و آبی 4.زرد و آبی

7_ شلوار مام استایل مناسب چه کسانی است

شلوار مام استایل اولین انتخاب برای افراد چاق به است. شاید خیلی از افرادی که چاق هستند علاقه ای به پوشیدن شلوار های تنگ و جدب نداشته باشند. اما انتخاب این شلوار برایش راحت و مناسب است

8_با پوشیدن شلوار جین مام استایل قشنگ تر شوید

برای یک گردش خیابانی آماده اید. یک شومیز یا این که یک تی شرت، شاید هم یک بلوز به همان میزان گشاد که شلوارتان گشاد میباشد، یک کمربند باریک. شما یک خوش تیپ ذاتی میباشید و نیازی وجود ندارد خیلی وسواس به خرج دهید. مام استایل نیز به یاری شما میاید و کار را تمام می کند. هم اکنون تعدادی گزینه از لباس هایی را که می توانید با شلوار جین مام استایل ست کنیم را بررسی می کنیم.8  نکته برای انتخاب بهترین شلوار جین مام استایل | گالری مانتو میرداماد

بیشتر بخوانید  استفاده از پارچه های نازک برای دوخت مانتو

_شلوار مام استایل را با کفش پاشنه گربه‌ای امتحان نمائید

شلوار جین مام استایل را با کفش پاشنه گربه‌ای امتحان فرمائید. این کفش راحت، شلوار راحتی مثل مام استایل نیاز دارد. تی‌شرت را توی شلوار بگذارید. مانتوی جلو باز یا این که شومیز استایل شما‌را کامل می‌نماید.

_ کفش آکسفورد به شلوار جین مام میاید

پاشنه‌ پهن کوتاهی دارد، معمولا رویش بند میخورد وبه کفش مردانه شاهت دارد. شلوار جین مام استایل را با کفش آکسفورد استایل راحتی می‌سازد که برای خرید، دورهمی، و کافه رفتن مطلوب میباشد.

_تی‌شرت‌های سفیدتان را دم دست بگذارید

شلوار مام استایل، تی‌شرت سفید و کفش ورزشی سفید را در نظر داشته باشید. تی‌شرت را توی شلوار بگذارید. شاید بخواهید کیف قهوه‌ای روشن‌تان را هم از کمددیواری بردارید. این ترکیب دل‌تان را نمی‌زد و کارراه‌انداز میباشد.

_در تابستان بلوزهای کوتاه را بیشتر استفاده کنید

چنانچه حوصله‌ تی‌شرت گشاد را ندارید، در کمدتان دنبال بلیز جذبی بگردید که مقداری کوتاه باشد. زیبا تر است کمی کوتاه‌تر از کمر شلوار بایستد. این ست را با کفش آل‌استار یا این که مشابه آن بپوشید. در اینگونه استایلی مراقب سایز کمر شلوار باشید. لازم میباشد کمر آن کاملا اندازه باشد و سُر نخورد. قد شلوار مام هم می بایست بالای قوزک پا باشد. همین ست را با کفش تابستانی جلوباز امتحان فرمائید که پشیمانی ندارد.

_ به شومیز و کفش لوفر تصور کنید

شومیز از آن لباس‌های پرطرفداری‌ میباشد که خیلی جاها کاربرد دارد. شومیز را با شلوار مام ست نمایید و با کفش لوفر کاملش کنید. این استایل را برای روزی نگه دارید که میخواهید شیک به‌لحاظ برسید، و حس راحتی هم بکنید.

بیشتر بخوانید  اشنایی با انواع شلوار بوت کات

_مبادا تصور کنید با مام استایل رسمی نمی‌شوید

تی شرت حریر آستین‌بلند با کفش پاشنه‌دار نوک‌تیز اصلا نیازی به شلوار یا این که لگ جذب ندارد. شلوار جین مام استایل را به‌ بپوشید و مشاهده کنید چه ظواهر رسمی شیک و منحصربه‌فردی دارید.8  نکته برای انتخاب بهترین شلوار جین مام استایل | گالری مانتو میرداماد

_پوشیدن پولیور گشاد با شلوار جین مام استایل

شلوار جین مام استایل را با پلیور گشاد و بلند بپوشید و ببینید چقدر متفاوت و دیدنی می شوید. حال نیم‌بوت را بپوشید و جلوی آینه استایل شیک خودتان را مشاهده کنید. بوت مشکی را با جین روشن امتحان فرمایید.

_ از نقش کمربند غافل نشوید

بیشتر افرادی که شلوار مام میپوشند، سراغ کمربند نمی‌روند. ولی روزی که از خواب بیدار میشوید و دوست دارید با دیروز تفاوتی داشته باشید، به کمربند فکر کنید. پوشیدن جین مام استایل با کمربند حال‌وهوای شما‌را عوض می‌نماید، به‌ویژه کمربند طرح‌دار و اسپورت.

_ ژاکت و مانتوی گشاد تعیین نمایید

مد لباس‌های سایز بزرگ و گشاد به فصل‌پاییز هم خواهد رسید. پس به هودی روی شوار مام تصور کنید. وی آن ژاکت گشاد و بلند یا این که مانتوی بافت بپوشید که هم شما‌را گرم نگه دارد و هم ظواهر شیکی داشته باشد.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گوناگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (384)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (371)

مانتو اسپورت فصلی (1007)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (490)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من