آشنایی با شومیزهای مناسب برای افراد چاق

ست شومیز در استایل

آشنایی با شومیزهای مناسب برای افراد چاق

انتخاب شومیزهای مناسب برای افراد چاق که اضافه وزن دارند یکی از بزرگ ترین چالش های این افراد محسوب می شود. اکثر افراد به دنبال لباسی هستند که اندامشان را لاغرتر از حد عادی نشان دهد تا خوش فرم تر ظاهر شوند. این موضوع اعتماد به نفس بیشتری برای افراد به ویژه بانوان ایجاد می کند، به همین دلیل تمام فروشگاه های لباس زنانه به دنبال ایده های مختلف و جذاب برای مشتریان خود هستند. در این مقاله نکات مربوط به آشنایی با شومیزهای مناسب برای افراد چاق را بررسی می کنیم.

نکات بسیار مهمی در خرید شومیز وجود دارد که رعایت هرکدام می تواند به خرید محصول باکیفیت عالی و مناسب برای شما کمک کند. مواردی مثل رنگ لباس، سایز، طرح و مدل آن از مهم ترین نکاتی هستند که با توجه به آن ها می توانید لباسی ایده آل تر خریداری نمایید. در ادامه بعضی نکات مهم در خرید شومیز زنانه برای افراد چاق را معرفی می کنیم.

نکات مهم خرید شومیزهای مناسب برای افراد چاق

اولین قسمت خرید یک شومیز مناسب، توجه به فرم بدن و اندامتان است که مهم ترین تاثیر را در ظاهر و استایل شما خواهد داشت. اندام های مختلف با توجه به ویژگی های متنوعی که دارند با هر لباسی زیبا نمی شوند و با یک انتخاب اشتباه استایل شما بهم می ریزد. در ابتدا با ویژگی اندام های مختلف آشنا می شویم.

اندام بیضی شکل

برخی افراد بدن بیضی شکل دارند، این فرم بدن به این صورت است که سینه ها از سایر قسمت های بدن بزرگ تر و برجسته تر می باشد. سینه ها و پهلوهای افرادی که فرم بیضی شکل دارند پهن ترین قسمت ها هستند و به همین دلیل گودی کمر آن ها خیلی به چشم نمی خورد. همچنین باسن این افراد باریک تر نشان داده می شود.آشنایی با شومیزهای مناسب برای افراد چاق | گالری مانتو میرداماد

افرادی که بدن بیضی شکل دارند با استفاده از لباس های راه راه، کمردار، دامن تا روی دامن و لباس های این فرمی، استایل زیباتری خواهند داشت. البته این افراد باید دقت داشته باشند برای انتخاب و خرید لباس هایی مانند تیشرت های تنگ و اکسسوری های بیش از اندازه بزرگ دقت کنند چراکه این مدل لباس های فرم بدنشان را کمی بزرگ و درشت تر می کند.

بدن های مستطیلی

انتخاب لباس برای این فرم بدن کمی سخت و دشوار است، چرا که سایز سینه، باسن، کمر و شانه ها تقریبا یکی می باشد و با خرید لباس نامناسب استایل شما به هم می ریزد. به دلیل یکسان بودن سایز قسمت های مختلف گودی کمر در این افراد کمتر دیده می شود. در این مدل بدن ها نقطه قوت اندام پاهای افراد است که می توان با انتخاب شلوارهای زیبا جذابیت زیادی برای استایل به وجود آورد.

بیشتر بخوانید  مناسب ترین مدل مانتو جلوباز بهاری

افرادی که فرم بدن آن ها مستطیلی می باشد، با انتخاب لباس هایی مثل شوار راسته، لباس های کمربنددار و شوارهای جین که کمی تنگ باشد ظاهری بسیار مناسب خواهند داشت. این افراد بهتر است از لباس های گشاد و شلوارهای دمپا که گشادی زیادی دارند استفاده نکنند.

بدن های مثلثی شکل

افرادی که بالاتنه ی آن ها نسبت به پایین تنه شان لاغرتر است، دارای اندام مثلثی هستند. قسمت بازو، سرشانه ها و همچنین سینه ها ظریف تر ظاهر می شوند اما کمر و شکم آن ها پهن و بزرگ تر است. این افراد پهلوهای بسیار پهنی دارند که در انتخاب لباس آن ها را اذیت می کند.

مناسب ترین لباس برای بدن های مثلثی، لباس هاییست که توجه افراد را به بالاتنه جذب کند مانند لباس هایی با آستین های پف دار. بهترین شلوار برای این اندام شلوارهای تیره رنگ  است. این افراد بهتر است از لباس های کمردار، چین دار، شلوار های تگ و راسته استفاده نکنند تا ظاهر جذاب تری داشته باشند.

افراد با اندام ساعت شنی

این افراد باسن و سینه های بزرگ ترین نسبت به سایز کمر دارند. به دلیل حالت بدن در این فرم، افراد تقریبا می توانند هر مدل لباسی را انتخاب کنند اما برای داشتن استایلی خاص تر بهتر است توجه ویژه ای به بخش گودی کمر داشته باشید. انتخاب لباس های آزاد، شلوارهای تنگ و فاق بلند برای این افراد مناسب نمی باشند.

بدن هایی با فرم مثلث معکوس

آشنایی با شومیزهای مناسب برای افراد چاق | گالری مانتو میردامادبدن های مثلث معکوس به این صورت هستند که بالاتنه نسبت به پایین تنه پهن تر می باشد. در این فرم سینه ها و بازوها پهن تر از کمر و پاها هستند که مورد پسند بانوان نیست. بهترین لباس برای این افراد لباس هایی با یقه هفت، پین دار، لباس های خط دار عمودی و شلوارهای دمپا گشاد می باشد. همجنین لباس هایی که حجم زیادی دارند و با لباس های کمر تنگ برای این افراد انتخاب مناسبی نمی باشند.

بیشتر بخوانید  اصول ست کردن شومیز در استایل های مختلف
انتخاب شومیزهای مناسب برای افراد چاق

در ابتدا با انواع فرم بدن آشنا شدیم تا بهترین انتخاب را بر اساس سایز و فرم بدن خود داشته باشیم. حالا با توجه به شناختی که از اندام های مختلف به دست آوردیم به سراغ آشنایی با شومیزهای مناسب برای افراد چاق می رویم. برای انتخاب شومیزهای مناسب برای افراد چاق باید بدانیم که این لباس پرطرفدار به دو صورت مجلسی و اسپرت تولید و روانه بازار می شوند.

برای خرید شومیز مناسب باید به نکات مختلفی دقت داشت. یکی از این نکات که تاثیر مستقیمی بر ظاهر افراد دارد، طرح شومیز است. مثلا اگر شومیزی با طرح های بزرگ و پهن بپوشید باعث چاق تر نشان داده شدن اندام شما می شود. همچنین شومیزهایی که طرح های خیلی شلوغ و زیاد دارند نیز انتخاب مناسبی برای این افراد نمی باشند.

مورد بعدی که باید در زمان خرید شومیزهای مناسب برای افراد چاق به آن دقت کنید رنگ و سایز شومیز است که اهمیت زیادی دارد. شومیزهای تنگ به هیچ وجه انتخاب خوبی برای افراد سایز بزرگ نمی باشند چراکه این لباس باعث ایجاد ظاهر نامناسب می شود. علاوه بر آن شومیزهای بسیار گشاد نیز شما ار چاق تر نشان می دهد. شومیزهای بلند و متناسب با سایز شما انتخابی ایده آل هستند تا اندام شما را کشیده تر نشان دهد. رنگ شومیز نیز در ظاهر افراد تاثیر زیادی دارد.

استفاده از شومیزهایی با رنگ های سرد به ویژه مشکی بهترین انتخاب برای شومیزهای رسمی و مجلسی هستند به ویژه اگر با کفش های پاشنه بلند ست شوند. اگر علاقه مند به خرید شومیزهای راه راه هستید باید توجه کنید که حتما شومیزی با راه راه های عمودی خریداری کنید تا در زمان استفاده لاغرتر ظاهر شوید.آشنایی با شومیزهای مناسب برای افراد چاق | گالری مانتو میرداماد

نکات مهم در زمان استفاده از شومیزهای مناسب برای افرد چاق
  1. عدم استفاده از شومیزهایی با آستین سه ربع
  2. انتخاب شومیزهای یقه هفت و عدم استفاده از لباس هایی با یقه های گرد
  3. انتخاب و خرید شومیزهای چین دار به ویژه در قسمت کمر آن ها
  4. استفاده از لباس زیر های محکم و مناسب
  5. عدم استفاده از شومیزهایی با پارچه های ضخیم و چندلایه
  6. ست کردن شلوارهای تیره دم پا با شومیز
آشنایی با بهترین پارچه ها برای شومیزهای مناسب برای افراد چاق
پارچه های لطیف و نازک

یکی از بهترین ویژگی هایی که پارچه های به کار رفته در شومیزهای سایز بزرگ دارند، لطافت و لختی ای هست که دارند. این ویژگی باعث می شود لباس در تن افراد حالت بهتری داشته باشد و البته سبب لاغری بیشتر می شود. این نوع پارچه ها به دلیل قابلیتی که دارند بدن را خوش فرم تر می کنند. نکته مهم در انتخاب شومیزهای مناسب برای افراد چاق توجه به بدن نما نبودن آن شومیزهای مناسب برای افراد چاقاست. شومیزهای بدن نما علاوه بر ظاهر نامناسب، افراد چاق را بزرگ تر از حالت عادی نشان می دهد.

بیشتر بخوانید  پارچه خنک برای مانتو تابستان
پارچه های مات و کدر

معمولا لباس هایی که براق هستند به دلیل منعکس کردن نور، افراد را چاق تر از حالت عادی نشان می دهند. به همین دلیل شومیزهایی که با استفاده از پارچه های براق تولید می شوند اصلا برای افراد سایز بزرگ مناسب نمی باشند.

پارچه های با قابلیت کشسانی

برخی شومیزها از پارچه هایی تولید می شوند که حالت کشسانی مناسبی دارند. این پارچه به بانوان کمک می کنند تا در زمان استفاده احساس راحت تری داشته باشند و علاوه بر آن به لاغرتر نشان دادن افراد کمک ویژه ای می کند.

سخن پایانی

شومیز یکی از پرطرفدارترین لباس های زنانه می باشد که انتخاب و خرید آ ن برای افراد چاق بسیار حساس می باشد. این لباس محبوب در جشن ها و مراسم های رسمی و دوستانه متنوعی استفاده می شود. شومیزهای مجلسی و اسپرت که در طرح های متفاوتی تولید می شوند باید با توجه به نکات خاصی برای افراد سایز بزرگ انتخاب شوند. شومیزهای مناسب برای افراد چاق باید با طرح های مناسب و همین طور با رنگ های خنثی دوخته شود.

شومیزهای مناسب برای افراد چاق

امیدواریم مطلب آشنایی با شومیزهای مناسب برای افراد چاق برای شما مفید باشد.

خریدی مطمئن

این روزها خرید مانتوی باکیفیت و قیمت مناسب یکی از اصلی ترین دغدغه های بانوان است. شاید برخی افراد هنوز به خرید از فروشگاه ها به صورت حضوری عادت داشته باشند؛ اما خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر می تواند هزینه های اضافی شما را به صورت چشم گیری کاهش دهد و حتی در وقت شما نیز صرفه جویی شود. تمامی بانوان شاغل که زمان کافی برای خرید حضوری را ندارند می توانند با مراجعه به گالری بزرگ میرداماد با به روز ترین انواع مانتو آشنا شوند و با قیمتی مناسب مانتوی ایده آل خود را خریداری نمایند.

 

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو شلوار اداری (63)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */