گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

آموزش

اشناایی با انواع شومیز بر اساس یقه

شومیز های راه راه

اشناایی با انواع شومیز بر اساس یقه

اشناایی با انواع شومیز بر اساس یقه کلمه شومیز  اولین بار در دهه 1780 برای اشاره به نوعی لباس گشاد غیر رسمی استفاده شد. تاریخچه این لباس به قرون وسطی می رسد، زمانی که زنان از شومیز  به عنوان لباس زیر و حتی لباس گشاد استفاده می کردند. تا پایان قرن هجدهم از این لباس به عنوان لباس زیر استفاده می شد. اما پس از آن تغییرات قابل توجهی در فرم و طرح داشته است و امروزه در مدل های مختلف به آن لباس مجزا می گویند.

این لباس ابتدا ساده و ساده و آستین بلند و استایل کلاسیک دکمه دار بود اما با گذشت سالها دستخوش تغییراتی شد‌ه و مدل های متنوعی را شاهد هستیم.

شومیز  چیست؟

شومیز  یکی از لباس های بسیار متفاوت و شیک زنانه است که هم می توان از آن به عنوان پوشش رسمی مهمانی ها و هم به عنوان پوشش اسپرت برای مهمانی های غیررسمی استفاده کرد. جنس این لباس در طول زمان تغییر کرده است و در حال حاضر شومیز  ها اغلب از مواد نرم و ظریف ساخته می شوند. شومیز  دارای هر دو مدل آستین بلند و آستین کوتاه با قد متعادل است. این لباس را می توان در مهمانی ها و زیر مانتو پوشید.قد این لباس کمی بالاتر از تی شرت و بلوز معمولی است.

انواع شومیز

شومیز  به دلیل پوشیدن آن طرفداران زیادی دارد، بنابراین شاهد فروش شومیز  در فروشگاه های مختلف هستیم. از انواع مختلف شومیز  می توان به موارد زیر اشاره کرد: در زیر شما را با معروف ترین نمونه ها آشنا می کنیم.

شومیز  جلوباز

همانطور که از نام آنها پیداست، این شومیز  ها در جلو بسته هستند و معمولاً کمر باریکی دارند. لایه زیرین این لباس یکی از زیبایی و تاثیرگذاری خاص این مدل شومیز است. به طور معمول، شومیز های جلوباز، یقه های گرد یا یقه بسته و کوچکتر هستند.

شومیز  جلوبسته

پشت بسته شومیز  نوع دیگری از شومیز  است که به طور کامل بسته و از پشت پوشانده می شود و دکمه و زیپ ندارد. این نوع شومیز  معمولا دارای یقه و دکمه ها یا دکمه های یقه در جلو هستند. شومیز  ممکن است دارای یک زیپ در پشت باشد تا بتوان به راحتی آن را پوشید و پس از پوشیدن، زیپ را می توان بسته و پوشش بدنه را می توان بست.

بیشتر بخوانید  راهنمایی های مهم برای خرید مانتوی راحت و خنک

شومیز رسمی

یکی از انواع شومیز  که می توانید از لباس کارل تهیه کنید، شومیز  رسمی است. شومیز  رسما طرفداران زیادی دارد. معمولاً شومیز  رسمی دارای یک سیب روی شانه یا یک چین زیبا از بخش است. یک شومیز  رسمی معمولاً با دامن کوتاه یا شلوار تنگ پوشیده می شود که یک استایل عالی برای خانم ها است.

برای مجالس غیررسمی استفاده می شود. معمولا این شومیز  ها با جین یا پارچه ست می شوند. پارچه ای که برای ورزش های شومیز  استفاده می شود معمولاً نخی است و بدون نقش و نگار یا طرح های بسیار ساده است.

شومیز های حریر گریبان پاپیونی

شومیز حریر

مسلماً محبوب‌ترین کالای فروش شومیز  برای زنان ابریشم شومیز  است. همانطور که از نام آنها پیداست پارچه های آنها از ابریشم است که به دلیل لطافت و لطافت فوق العاده زیبایی دارد. شومیز  های ابریشمی را می توان در طرح ها و رنگ های مختلف خریداری کرد.

تفاوت شومیز  و پیراهن و تونیک

شاید مردم شومیز  را با تونیک یا پیراهن اشتباه بگیرند. در این قسمت به اختصار به تفاوت آنها می پردازیم.تونیک مناسب، بلند و تا زانو است که در مدل های آستین بلند، آستین کوتاه و در مواد مختلف موجود است. پیراهن کمی گشادتر و قد کوتاه تر است. پیراهن باید رو به جلو باشد، اما شومیز  ممکن است رو به جلو یا عقب باشد. لباس های دخترانه شومیز  معمولا بدون یقه طراحی می شوند، اما مدل هایی با یقه وجود دارد.

اشناایی با انواع شومیز بر اساس یقه

  1. یقه V: در این مدل یقه، یقه مانند شومیز V است. این نوع یقه برای ایجاد حسی زیبا و ظاهری زیبا مناسب است.
  2. یقه گرد: این نوع یقه با قطر کوچک یا بزرگ یقه است. این نوع یقه لباس شومیز شما را کلاسیک و خاص می کند.
  3. یقه Top: در این مدل یقه قسمتی از یقه شومیز به لبه بالایی اضافه شد‌ه است که ظاهری جدید و جالب به آن بخشیده است.
  4. یقه با دکمه: در این الگوی یقه، دکمه کوتاه یقه به جلوی یقه شومیز اضافه شد‌ه است. این به یقه شومیز ظاهری جوان و مدرن می دهد.
  5. یقه Cheery: در این الگوی یقه، یقه زیبا به صورت چین دار یا مورب به شومیز اضافه می شود که ظاهری شیک و متفاوت به شومیز می دهد.6. ایتالیک یقه: در این الگوی یقه، یقه به جلوی یقه شومیز  اضافه شد‌ه‌ است که باعث می شود شومیز  مدرن و جذاب به نظر برسد.
بیشتر بخوانید  بهترین نوع پارچه برای عید

 دور یقه

این لباس یقه دارای پاپیون در یقه است. یقه های گرد، صورت را گردتر و پرتر نشان می دهند و برای صورت های استخوانی و ظریف مناسب هستند. هر چه بازی یقه بالاتر باشد، قسمت بالایی بدن به طور کامل قابل مشاهده است. اندازه گرد یقه را می توان با یک حلقه آستین تقریب زد، اما باید توجه داشت که این اندازه برای افرادی که شانه های معمولی دارند بهتر از اندازه یقه است.

 2- یقه هفت

یقه نوع هفت باعث بلندتر و بلندتر به نظر رسیدن بدن و گردن می شود، بنابراین برای افرادی با صورت های گرد و جثه درشت بسیار مناسب است. هر چه یقه Seven بیشتر بازی و کشش داشته باشد، گردن و بالاتنه کشید‌ه تر به نظر می رسد و در نتیجه تاثیر بیشتری در کشش بدن و کاهش وزن دارد. توجه به این نکته ضروری است که اگر بازی یقه بیش از حد بلند باشد، ممکن است برای افرادی که شانه های پهن دارند مناسب نباشد.

 3- مربع یقه (سفالی)

این لباس یقه از خطوط شکسته و زاویه دار تشکیل شد‌ه است.  یقه برای سطوح استخوانی مناسب نیست زیرا وضعیت استخوانی صورت را تشدید می کند.این یقه با زاویه و منحنی کم طراحی شد‌ه است.

 

4- قایق یقه (بلمی، کشتی)

اشناایی با انواع شومیز بر اساس یقه این نوع لباس یقه دارای منحنی های باز است و معمولا بالای سر می نشیند. یقه برای افرادی که شانه‌های پهن دارند قایق نیست زیرا عرض شانه کامل و گردن کوتاه است. این نوع یقه بیشتر برای افرادی با گردن نازک و بلند مناسب است.

یقه های ایستاده معمولاً سه اینچ بلندتر از حلقه های یقه هستند. یعنی سه اینچ در گردن ایستاده اند. این نوع یقه ها بسته به لبه جلویی یقه دارای اشکال و نام های متفاوتی هستند. استاتیک یقه ظاهری رسمی به این لباس می بخشد، بنابراین در طراحی لباس های رسمی و اداری بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع یقه باعث می شود بالاتنه افراد بلندتر و بلندتر به نظر برسد. در زیر دسته بندی های یقه آمد‌ه است.

بیشتر بخوانید  خرید کت زنانه شیک با قیمت مناسب

شومیز های یقه ملوانی

شکاری یقه

این لباس یقه بر روی پایه دور یقه شکل گرفته است. نوک اسکنه یقه تیز و تیز است و می توان از آن بر روی سطوح گرد و گرد استفاده کرد. یقه برچسب بلندتر از کاغذ است.

 ملوان یقه

یقه های ملوانی یقه پهن هستند و تمام شانه را می پوشانند.این نوع یقه نشان دهنده شانه های پهن و بزرگ است. بنابراین برای افرادی که سینه پهن و شانه های پهن دارند مناسب نیست. همچنین قد را کوتاه تر نشان می دهد و برای افراد بلند قد مناسب تر است.

این یک نوع یقه و مناسب برای لباس مهمانی است. یقه ضخیم و حجیم از شانه تا خط کمر. میزان تا کردن، طراحی و بازی یقه متفاوت است. این نوع یقه برای افراد کوچک و لاغر مناسب است. نیم تنه یقه بالاتنه، سر و سینه را پهن تر و حجیم تر نشان می دهد.

 یقه های فانتزی

مدل های بسیار دیگری نیز وجود دارد که هر کدام از یکی از مدل هایی که در بالا توضیح داد‌‌ه شد الهام گرفته شد‌ه اند. با توجه به نکات ذکر شد‌ه می توانید تاثیرات هر کدام را بر روی بدن تشخیص دهید. با استفاده از خلاقیت و ویژگی های هر یقه، می توانید یقه های مختلف را با هم ترکیب کنید تا بر اساس نیاز خود مدل های جدیدی ایجاد کنید.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه مانتوهای گوناگون، از معتبرترین مجموعه ها شناخته شد‌‌ه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مجموعه با بی نظیرترین انواع مانتو آشنا شوید و اقدام به خرید کنید. این مجموعه حرفه ای با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین مانتو ها را تولید می نماید.

تا تمامی مراجعه کنندگان با سلیقه های مختلف مناسب ترین مانتو برای خود را انتخاب و خریداری کنند.

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (384)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (371)

مانتو اسپورت فصلی (1007)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (490)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من