ست لباس

با مانتو بنفش چه روسری ست کنیم؟

سوالی که بسیاری از خانم های علاقه مند به رنگ بنفش دارند این است که چه روسری با مانتو بنفش ست می شود؟ در این مقاله می خواهیم به معرفی ست و استایل مانتو رنگ بنفش بپردازیم. همانطور که می دانید رنگ بنفش یک رنگ خاص است که از جذابیت بالایی برخوردار می باشد. رنگ خاص و بی نظیر آن باعث شده تا همواره از محبوب ترین رنگ ها در بین خانم ها باشد. اما برای اینکه استایل بنفش زیبایی داشته باشید باید با ویژگی های رنگ بنفش آشنا باشید و بدانید که با چه رنگی بهتر ست می شود. در این راهنما شما یاد میگیرید که چگونه مانتو بنفش را با رنگ های مختلف ست کنید.

 

رنگ بنفش چه رنگی است؟

رنگ بنفش به اندازه گل های بنفشه زیبا و جذاب است. این رنگ بین دو رنگ آبی و ارغوانی قرار دارد و ترکیبی از رنگ قرمز، آبی و سفید است. بنفش از دو رنگ سرد و گرم تشکیل شده است. اگر رنگ آبی آن بیشتر باشد رنگی سرد محسوب می شود و اگر رنگ قرمز آن بیشتر باشد رنگ گرمی خواهد بود.

بنفش بعنوان رنگی اسرارآمیز شناخته می شود که نمادی از سحر و جادو و رمز و راز است. خانم هایی که بیشتر اوقات مانتو بنفش می پوشند افرادی کاریزماتیک، جذاب، درون گرا و خیال پرداز هستند و همیشه می خواهند بهترین باشند. همچنین مانتو رنگ بنفش معمولا به عنوان یک مانتو شیک و مجلسی و سلطنتی شناخته می شود. مانتو رنگ بنفش حس اعتماد بنفس را افزایش داده و باعث می شود در نگاه دیگران استایل لاکچری داشته باشید.

 

مانتو رنگ بنفش مناسب چه فصلی است؟

در رنگ بنفش معمولی به طور کلی رنگ آبی از رنگ قرمز بیشتر است. به همین دلیل رنگ سردی محسوب می شود. بنابراین، بهترین فصل برای پوشیدن مانتو بنفش زمستان و تابستان است. اگر مانتو شما بنفش یاسی باشد بهترین فصل برای پوشیدنش فصل تابستان و اگر بنفش تیره باشد بهترین مانتو برای استایل زمستانی خواهد بود.

ست انواع روسری با مانتو بنفش

جدا از اینکه مدل مانتو و جنس مانتو شما چیست و چه تیپی را بیشتر می پسندید، قبل از هر چیزی باید برای مانتو خود روسری مناسب انتخاب کنید که هم به رنگ مانتو و هم به رنگ پوست شما بیاید. رنگ بنفش یکی از خاص ترین رنگ های مانتو زمستانی و تابستانی است که برای داشتن یک استایل زیبا با به ترکیب رنگ های روسری، کیف و کفش و سایر اکسسوری های خود دقت کنید. در ادامه لیستی از زیباترین روسری های که با مانتو بنفش به خوبی ست می شوند ارائه شده است:

روسری کرم و مانتو بنفش

رنگ کرم از ترکیب سه رنگ قرمز، آبی و زرد بدست می آید و به دلیل ترکیب رنگ های مشابهی که نسبت به بنفش دارد هارمونی بسیار زیبایی را در کنار رنگ بنفش خلق می کند. رنگ کرم مثل رنگ مشکی و سفید یک رنگ خنثی محسوب می شود به همین دلیل می توان با مانتوهای زیادی آن را ست کرد.

روسری کرم رنگ بسیار شیک و زیبایی دارد و رنگ خنثی و سرد آن در کنار بنفش باعث می شود استایل شیک و مینیمالیستی داشته باشید. ست این دو رنگ شما را فردی آرام و درون گرایی به نظر برسید که همیشه ایده های خلاقانه ای در ذهن دارند و با شخصیت کاریزماتیک خود دیگران را مجذوب خود می سازند.

 

روسری سفید و مانتو بنفش

یکی از زیباترین استایل های زمستانی، ست روسری سفید، کفش سفید، شلوار طرح جین توکرکی با مانتو بنفش است. رنگ سفید زمستانی در کنار بنفش یک استایل زمستانی اشرافی است که اوج اشرافی و باکلاس بودن را نشان می دهد. این رنگ الهام بخش لباس ملکه ها و اشراف زادگان است و بسیار زیبا و فریبنده خواهد بود.

 

روسری یاسی و بنفش

بنفش را می توان در طیف های مختلفی دید. یکی از این طیف ها، رنگ بنفش یاسی است که ملایم ترین و سردترین طیف رنگ بنفش است. ست روسری یاسی و مانتو بنفش تیره نیز بسیار زیبا و رویایی خواهد بود. یاسی رنگ ملیح و معصومانه ای دارد و جذابیت و گیرایی استایل زمستانی شما را چند برابر می سازد و مخصوص خانم های جوان است. یاسی و بنفش تیره هر دو طیفی از رنگ بنفش هستند که مکمل خوبی برای هم محسوب می شوند و در کنار هم استایل زیبا و چشم نوازی را خلق می کنند.

ست مانتو بنفش با روسری یاسی یا بالعکس مانتو یاسی یا روسری بنفش تیره هر دو باعث می شوند فردی آرام و مهربان به نظر برسید و نمادی از اصالت، ثروتمندی و اسرارآمیز بودن هستند. اگر دوست دارید استایل دلربایی داشته باشید ترکیب یاسی و بنفش مایل به سرخابی یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید.

 

روسری طرح دار صورتی و بنفش

صورتی یک رنگ قرمز بسیار روشن است که از ترکیب قرمز و سفید به دست می آید. در رنگ بنفش نیز قرمز و سفید وجود دارد. این دو در کنار هم استایل گرم و پرانرژی را به وجود می اورند. ترکیب این دو رنگ استایل تابستانه بسیار زیبایی خواهد بود.

 

روسری مشکی و بنفش

مشکی همانند سفید و کرم یک رنگ خنثی است و می توان آن را با هر رنگ مانتویی ست کرد. روسری مشکی در بین خانم ها طرفداران بسیار زیادی دارد. کمتر خانمی است که حداقل یک روسری مشکی در کمد لباسش نداشته باشد. تیپ مانتو بنفش و روسری مشکی هم برای تابستان و هم برای زمستان مناسب می باشد. البته اکثر خانم ها ترجیح می دهند به دلیل گرمی هوا در تابستان و رنگ مشکی روسری که گرما را به خود جذب می کند از روسری مشکی و پالتو کلاسیک بنفش برای استایل زمستانه خود استفاده کنند. این استایل وقتی با یک بوت ساق بلند مشکی و کیف مشکی نیز ست شود بسیار زیبا و فریبنده خواهد بود و مخصوص قرار ملاقات های شبانه در فصل زمستان است.

مانتو بادمجانی یکی از زیباترین طیف رنگ های بنفش را دارد که در کنار روسری مشکی فوق العاده دلربا خواهد بود. از طرف دیگر، مخصوص آن دسته خانم هایی است که مانتو شیک رنگ تیره دوست دارند.

ست روسری با مانتو بنفش

روسری زرد و مانتو بنفش

رنگ زرد در چرخه رنگ ها مکمل رنگ مشکی است. این استایل مخصوص فصل زمستان است. البته زرد از ان دسته رنگ هایی است که باید با احتیاط پوشید اما در کنار بنفش بسیار زیبا جلوه می کند. می توانید از انواع روسری های طرح دار زرد-بنفش استفاده کنید.

 

ست مانتو بنفش با روسری زرد

روسری طرح دار آبی و بنفش

یکی دیگر از استایل های زمستانی زیبا و فریبنده، ست روسری طرح دار آبی آسمانی با مانتو بنفش است. روسری شما می توانید ترکیبی از رنگ های آبی روشن، بنفش، مشکی یا سفید باشد. رنگ بنفش و آبی آسمانی و سفید هر سه از رنگ های پرطرفدار زمستانی هستند. ترکیب آنها در کنار هم استایل زمستانه شیک و دوست داشتنی بوجود می آورد.

 

مانتو بنفش و روسری طرح دار

روسری طلایی و مانتو بنفش

مانتو بنفش مثل مانتو شانتن آستین پاکتی با روسری طلایی استایل بسیار شیک و لاکچری می باشد که مخصوص مهمانی ها و مجالس رسمی است. اگر قصد شرکت در مهمانی زمستانه ای را دارید ست روسری طلایی، کیف و کفش طلایی و مانتو بنفش مایل به قرمز یا شرابی بنفش را امتحان کنید. طلایی و بنفش گرچه متضاد هم هستند اما در ترکیب با یکدیگر بسیار زیبا خواهند بود. به ویژه اگر مانتو شما مجلسی باشد روسری طلایی در کنار طلا و جواهرات بسیار چشم نواز خواهد بود.

 

روسری بنفش و مانتو بنفش

و در انتها میرسیم به خانم هایی که دوست دارند سر تا پا بنفش بپوشند. تیپ سر تا پا بنفش فوق العاده رمز آلود و فریبنده خواهد بود. یک استایل های خاص و متفاوتی زمستانی است که می توان گفت هر کسی سراغ آن نمی رود. انتخاب درست کیف و کفش و اکسسوری ها در تیپ سر تا پا بنفش اهمیت زیادی دارد و زیبایی استایل شما را چند برابر می سازد.

شما می توانید طیف های مختلف رنگ بنفش را با هم ست کنید. به عنوان مثال، اگر مانتو شما بنفش مایل به آبی است می توانید آن را با روسری بنفش یاسی، بنفش تیره یا بادمجانی ست کنید.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط