ست لباس

با مانتو زرد چه شالی ست کنیم؟

ست مانتو زرد با شال کار بسیار حساسی است. به این دلیل که زرد یک رنگ خاص و منحصربفرد است. رنگ زرد، درخشان ترین و روشن ترین رنگ دنیاست. گرچه بیشتر اوقات به عنوان رنگ هشدار در تابلوهای ایمنی بکار می رود اما رنگی شاد و گرمابخش است و بهترین رنگ مانتو برای استایل بهاری و استایل پاییزی به شمار می رود.  به خصوص در فصل بهار، یکی از رنگ های پایه ای که طراحان معروف لباس مثل مانند پرادا، کورژس و سرجیو هادسون از آن برای کلکسیون لباس بهاره خود استفاده می کنند رنگ زرد است.

نحوه ست مانتو زرد با انواع شال

رنگ زرد طیف وسیعی از رنگ ها از زرد روشن و لیمویی گرفته تا زرد طلایی را شامل می شود. برای ست مانتو زرد با شال خود ابتدا باید به درجه رنگ زرد مانتو خود دقت کنید. برای اینکه با مانتو زرد استایل بهاره شیکی داشته باشید باید هر درجه رنگ زردی را تنها با رنگ خاصی ست کنید.

ست مانتو زرد روشن با انواع شال

رنگ سبز زیتونی و زرد روشن یک جفت بسیار زیبا هستند که اغلب در طبیعت هم یافت می شوند. سبز زیتونی یک رنگ پایه است که شدت رنگ زرد را کمتر کرده و آن را ملایم تر و زیباتر جلوه می دهد.

مکمل زرد روشن در چرخه رنگ، طیف رنگ آبی است. مانتو زرد روشن در کنار سفید و مشکی نیز بسیار زیبا خواهد بود و در صورتی که با رنگ طوسی و خاکستری آن را بپوشید رنگ مانتو شما ملایم تر جلوه می کند.

مانتو زرد نخودی و شال قرمز و زرشکی

نخودی رنگ زرد ملایمی است که از ترکیب چهار رنگ زرد، قرمز، آبی و سفید به دست می آید و کمی ته رنگ خاکستری نیز دارد. در زرد نخودی ترکیب رنگ زرد و سفید آن نسبت به قرمز و آبی بیشتر است. این رنگ مانتو به رنگ های بژ و کرم نزدیک هستند. اگر مانتو شما زرد نخودی است یک شال قرمز تیره یا زرشکی استایل شما را فوق العاده شیک و دوست داشتنی خواهد ساخت.

همچنین، رنگ های خردلی، خاکستری، قهوه ای و مشکی را نیز می توان با مانتو نخودی ست کرد. برای این مانتو از شال رنگ سفید استفاده نکنید زیرا در نخودی رنگ سفید غالب است و ترکیب شال سفید و مانتو نخودی شما را بی روح جلوه می دهد و استایل شما را خراب می کند.

ست مانتو زرد طلایی

رنگ زرد طلایی یکی از زیباترین و جذاب ترین طیف های رنگ زرد است که همیشه در کلکسیون های بهاره مورد استقبال قرار می گیرد. اگر شما نیز به پوشیدن مانتو زرد طلایی علاقه مند هستید می توانید آن را با انواع شال طوسی، طلایی، زیتونی، سبز کشمشی، سبز چمنی، سبز لیمویی، کالباسی و سفید ست کنید. ترکیب هر کدام از این رنگ ها در کنار زرد طلایی استایل بهاری بی نظیری برایتان فراهم می سازد. رنگ زرد در کنار سبز در طبیعت نیز وجود دارد و حس خوبی را به اطرافیان القا می کند.

ترکیب زرد با طوسی

شال طوسی در کنار مانتو زرد به قدری زیباست که نمی توان آن را نادیده گرفت.

مانتو زرد طلایی و سبز

به همان اندازه که رنگ های جواهراتی مثل سبز زمردی، آبی یاقوتی و قرمز یاقوتی در طلا و جواهرات جلوه زیبایی دارند ست یک شال سبز زمردی، آبی یاقوتی و قرمز یاقوتی با مانتو زرد طلایی نیز استایل شیک و مجللی خواهد بود. این ست برای شرک در مجالس و مهمانی های رسمی و نیمه رسمی بهاری مناسب می باشد.

 

مانتو زرد و شال مشکی

یکی از اصلی ترین پوشش های هر خانم، شال و روسری مشکی است. در فصل بهار و پاییز می توانید انواع شال مشکی ظریف را با مانتو زرد خود ست کنید. شال مشکی برای هر طیف رنگ زردی کاملا مناسب می باشد. می توانید آن را با انواع مانتو زرد لیمویی، مانتو زرد نخودی، مانتو زرد قناری و … ست کنید. ست مانتو زرد و شال مشکی فوق العاده زیبا به نظر می رسد و دل هر بیننده ای را میبرد.

مانتو زرد و شال آبی

رنگ های زرد و آبی در کنار هم فوق العاده به نظر می رسند. آبی در چرخه رنگ مکمل رنگ زرد است و اگر به درستی در کنار هم استفاده شوند استایل بی نظیری خلق می کنند. پیشنهاد می شود از شال های طرح دار آبی برای ست با مانتو زرد خود استفاده کنید.

مانتو زرد را با چه ست کنیم

ترکیب زرد و سفید

با اینکه رنگ زرد یک رنگ شاد و پرانرژی است و ترکیب آن با رنگ های روشنی مثل آبی روشن فوق العاده به نظر می رسد اما یک راه آسان تر برای داشتن استایل مانتو زرد جذاب، استفاده از رنگ های خنثی است. رنگ هایی مثل مشکی، سرمه ای، برنزی و سفید همگی در کنار رنگ زرد عالی به نظر می رسند.

زرد در کنار سفید یکی از جذاب ترین رنگ هاست. رنگ سفید همانند رنگ مشکی یک رنگ خنثی است که می توان آن را با هر رنگی ست کرد. پوشیدن شومیز سفید نیز در کنار شال سفید استایل شما را فوق العاده جذاب می سازد. البته کیف و کفش سفید نیز با این ست هماهنگی بسیار خوبی دارد.

ست شال با مانتو زرد

زرد و قهوه ای

اگر بگوییم رنگ قهوه ای و زرشکی مکمل رنگ زرد هستند اغراق نیست. ترکیب زرد، قهوه ای و قرمز در کنار هم می تواند بسیار عالی باشد. همچنین می توانید انواع شال پلنگی و پوست ماری قهوه ای را با مانتو زرد خود ست کنید. زرد با اکثر رنگ ها به خوبی ست می شود اما بعضی از پرطرفدارترین شال هایی که با مانتو زرد ست می شوند شامل شال سفید، شال آبی و سرمه ای، نارنجی، کالباسی و سبز هستند. از آنجایی که قهوه ای یک رنگ خنثی است تقریبا با هر رنگی می توان آن را ست کرد.

 

مانتو زرد و شال بنفش

در چرخه رنگ، همانطور که آبی و نارنجی روبروی هم قرار دارند بنفش نیز روبروی رنگ زرد قرار دارد. در واقع متضاد هم هستند اما وقتی با هم ست می شوند استایل بسیار زیبایی خلق می کنند. اگر مانتو شما ساده است از شال های طرح دار استفاده کنید. ست کردن مانتو زرد با شال طرح دار بنفش می تواند خوش تیپ بودن شما را تضمین کند.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط