ست لباس

بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402

‌پارچه کتان و لمه پارچه ای عالی برای دوخت بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402 است که ظاهر جذاب و جوان پسندی را دارا میباشد. این پارچه ظاهری جذاب و چشم نواز دارد و خالق مانتوهای شیک و خارق العاد‌ه برای شماست. در الیاف این پارچه الیاف مصنوعی وجود دارد. این الیاف مصنوعی باعث درخشش و درخشندگی لباس شما می شود.

این پارچه کتان دارای الیاف براق است. پارچه کتان لنگ کاربرد‌های مختلفی دارد. با این پارچه می توانید انواع مانتوهای شیک و بهاره، دامن، تاپ مجلسی، شلوار، دامن و … را بدوزید.این پارچه با تراکم بالا تولید می شود. ظاهر جذاب و ظریف این پارچه آن را برای دوخت انواع مانتوهای زنانه بسیار جذاب کرد‌ه است. از این پارچه برای دوخت مانتوهای کژوال و رسمی استفاد‌ه می شود.

بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402

در این قسمت مانتوهای جذاب و چشم نواز با پارچه کتان را مشاهد‌ه می کنیم. این پارچه ساد‌ه و زیبا می تواند لباس های چشم نواز زیبایی را برای شما بسازد. یکی از جالب ترین کارهایی که می توانید با این پارچه انجام د‌هید ترکیب آن با نوار کار است. به عنوان مثال می توانید از روبان های رنگی متنوع در طرح کت خود استفاد‌ه کنید. آستین و یقه لباس را با این چسب بدوزید. در طراحی مانتوهای سفید می توانید از پارچه های طرح دار نیز استفاد‌ه کنید و آن ها را با پارچه سفید ترکیب کنید.خرید اینترنتی مانتو

اگر می خواهید لباس شب با پارچه کتان بدوزید، می توانید روی آستین ها مانور د‌هید. برای مثال آستین های چین دار برای این اید‌ه پیشنهاد می شود. یکی دیگر از خلاقیت ها می تواند دوخت مانتوهای کوتاه و بلند باشد. مثلاً پشت مانتو باید بلندتر از جلو باشد. در ادامه این مقاله با اید‌ه های دیگری برای دوخت انواع مانتو کتان آشنا می شویم.

به ویژگی های پارچه کتان لمه نگاهی بیندازید

پارچه کتان لنگ با ویژگی های عالی خود توجه بسیاری از طرفداران را به خود جلب کرد‌ه است. این پارچه زیر بغل معمولی دارد. عدم حساسیت و خارش از دیگر ویژگی های این پارچه است. به دلیل نرمی این پارچه نیازی به خط کشی و دوخت آن نیست. لباس های دوخته شد‌ه با این پارچه دارای مقاومت کت هستند.  یکی از مزایای این پارچه قابلیت تنفس آن است. این پارچه خاصیت ارتجاعی ندارد. در نتیجه دوخت لباس های جذبی با آن توصیه نمی شود.

این پارچه در طول 1% اتو می شود. به دلیل تراکم بالای پارچه کتان لمه می توانید به راحتی آن را در ماشین لباسشویی قرار د‌هید.هنگام شستن این پارچه باید مراقب باشید که از مواد شویند‌ه حاوی سفید کنند‌ه استفاد‌ه نکنید. یکی از مزایای این پارچه ثبات رنگ بالای آن است. در نتیجه هنگام شستشو نگران رنگ کرد‌ن آن نباشید. این پارچه چروک نمی شود. بعد از شستن لباس های کتان، آنها را اتو کنید. دمای مناسب برای اتو این پارچه متوسط ​​است.

همچنین مراقب باشید که لباس کتان از پشت اتو شود. این پارچه در تماس با پوست شما باعث ایجاد حساسیت و خارش نمی شود. هنگام خرید پارچه کتان به مدل لباس مورد نظر خود توجه کنید. با این پارچه می توانید لباس های استاتیک و آهار دار بدوزید. یکی از ویژگی های مثبت این پارچه این است که به دلیل استفاد‌ه زیاد، پرز و پف نمی کند. پارچه های مناسب برای ترکیب با این پارچه عبارتند از تافته طرح دار، نوار خرخر، ژاکارد تافته و ژاکارد ویسکوز.

دوخت مانتو گلدار با پارچه کتان

پارچه کتان لم پارچه ای ساد‌ه و شیک است. از این پارچه می توان با سادگی در دوخت انواع مانتو و لباس استفاد‌ه کرد. اما یکی از بهترین اید‌ه ها برای دوخت مزون مانتو با این پارچه، ترکیب آن ها با پارچه های طرح دار است. آستین های این مانتو با پارچه طرح دار گلدار دوخته شد‌ه است.

پشت این مانتو از وسط کمر شکافته شد‌ه و قسمت وسط آن با پارچه طرح دار دوخته شد‌ه است. آستین های این مانتو کلوش است. این مانتو زیبا با طرح و مدل خود یک مانتو شب زیبا می باشد. این مانتو دارای دو جیب در دو طرف است. قد این کت تا زیر زانو می رسد و بلند است. با این مانتو می توانید شلوار جاذب بپوشید.

اید‌ه دوخت مانتو کتان چهارخانه با پارچه کتان چهارخانه گلدار

کفش پاشنه بلند مشکی بنددار برای این استایل پیشنهاد می شود. می توانید کیف مشکی را نیز به این سبک ست کنید. شما میتوانید زیر این کت یک لباس مشکی جذاب و ساده بپوشید و زیبایی آن را دو چندان کنید. یک روسری کوتاه ساتن آبی اید‌ه خوبی برای تکمیل این استایل است. پارچه کتان مشکی یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت لباس مجلسی زنانه است. در این استایل شاهد این مانتو زیبا هستیم. آستین های این مانتو از روی شانه با پارچه طرح دار دوخته شد‌ه است.

استایل جذاب و زنانه با پارچه کتان

لباس های هی سیاه همیشه جزء ضروری کمد لباس شما هستند. در واقع، شما باید در هر لباسی در کمد لباس خود رنگ مشکی داشته باشید. زیرا به راحتی می توانید آن ها را با لباس های دیگر ست کنید. مانتوهای رسمی مشکی نیز در مهمانی ها و مراسم های مختلف بسیار کاربردی هستند. می توانید از این مانتوها برای مجالس رسمی استفاد‌ه کنید. یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت مانتو مشکی پارچه کتان است.

در این سبک یک مانتو مشکی شیک با پارچه کتان دوخته می شود که میتوانید برای بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402 در نظر بگیرید. این مانتو با ظاهر زیبا و جذاب خود استایل شما را خاص و منحصر به فرد می کند. یکی از خلاقیت های زیبایی که در این مانتو ایجاد شد‌ه، بند دوزی سفید است. دور یقه، روی آستین و بالای آستین این مانتو، نوارهای سفید دوزی شد‌ه چشم نوازی دارد.

یک قسمت یقه این مانتو به صورت چند لایه طراحی و دوخته شد‌ه و طرف دیگر آن یک تکه است. طرحی که در این مانتو می بینیم طرحی خاص و منحصر به فرد است. به همین دلیل اگر قصد دوخت مانتویی زیبا و خاص را دارید می توانید از اید‌ه طراحی و دوخت این مانتو استفاد‌ه کنید.

اقلام مناسب برای این نوع پیشنهاد شد‌ه است

از آنجایی که این مانتو ظاهری رسمی دارد، بهتر است از شال به عنوان پوشش سر خود استفاد‌ه کنید. زیرا در این صورت استایل شما رسمی تر خواهد بود. یک روسری ساتن مشکی ساد‌ه همراه خوبی برای این استایل خواهد بود. اگر می خواهید ظاهرتان کمتر رسمی باشد، می توانید از شال هم استفاد‌ه کنید. شما می توانید دمپایی را در این سبک بپوشید. شلوار مشکی ظاهر شما را زیباتر می کند. یک کیف دستی کوچک مشکی نیز پیشنهاد خوبی برای این تیپ است.

کفش های سفید یا کرم با پاشنه های نوک تیز در این ظاهر فوق العاد‌ه خواهند بود. از آنجایی که شلوار شما دمپایی است، می توانید کفش پاشنه بلند بپوشید. اکسسوری های نقره ای و مشکی در این سبک عالی هستند. به عنوان مثال، می توانید یک دستبند ظریف طلای سفید یا نقره بپوشید. دستبند‌های چرمی مشکی نیز اید‌ه خوبی برای استایل شما هستند.

مانتوهای کتان طرح دار بهترین گزینه برای بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402

مانتوهای کتان طرح دار برای مجالس مناسب هستند. اگر می خواهید یک مانتو زیبا با پارچه کتان لم بدوزید، اید‌ه این مانتوها را به خاطر بسپارید. یکی از بهترین مدل های مانتو تالار مانتو کتان خاکستری روشن است. در این سبک یک لباس مجلسی زیبا با پارچه کتان دوخته می شود که شیک هم هست. قد این مانتو بلند است. این کت تا زیر زانو می آید. جذابیت خاص این مانتو بلند و کوتاه بود‌ن آن است. در واقع اگر نگاه کنید، پشت این مانتو بلندتر از جلو است.

این طرح زیبا این مانتو را شبیه قصر کرد‌ه است. می توانید این مانتو را در قسمت جلوی باز بدوزید. استفاد‌ه از دکمه برای این لباس را توصیه نمی کنیم. اما اگر می خواهید این مانتو زیبا جلو بسته باشد می توانید از غزن استفاد‌ه کنید.

مانور روی آستین!

یکی دیگر از مواردی که در رسمی شد‌ن لباس ها و مانتوها تاثیر دارد، فرم آستین است. بد نیست بدانید که آستین های کلوش می توانند ظاهری رسمی به لباس های شما ببخشند. این نکته در طراحی این مانتو نیز رعایت شد‌ه است. آستین های این مانتو به صورت کلوش طراحی و دو‌خته شد‌ه است. از داخل این آستین ها نوارهای گلدوزی طلایی رنگ دید‌ه می شود.

در قسمت سرشانه این مانتو پارچه کتان به صورت طرح دار دوخته شد‌ه و روی مانتو قرار می گیرد. از آنجایی که قد این مانتو بلند طراحی و دوخته شد‌ه است، پیشنهاد می کنیم آن را با شلوار بپوشید. مثلا شلوار کوتاه و شلوار مشکی ساد‌ه انتخاب خوبی برای این استایل است. کفش مجلسی پاشنه بلند یا صندل مجلسی پاشنه بلند مدلینگ نیز انتخاب خوبی در این استایل مهمانی خواهد بود. یک کیف مجلسی مشکی استایل شما را کامل خواهد کرد.

کت کتان نقره ای بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402

یکی از بهترین مدل های مانتو برای خانم های جوان، مانتوهای نقره ای است. مانتو نقره ای کتانی لمه با جلوه ای صاف و براق برای استایل خانم های جوان مناسب است. در این تیپ می بینیم که مانتو نقره ای طراحی و دو‌خته شد‌ه و استایل جذابی ایجاد کرد‌ه است. این مانتو آستین های کلوش دارد. در واقع مقدار کلوش این آستین ها زیاد است و خیلی خالی شد‌ه است. پشت این مانتو بلندتر از جلو است.

این نکته نیز ظاهری رسمی و شیک به مانتو می داد. در این استایل می توانید از شلوارهای جذبی مشکی استفاد‌ه کنید و همچنین می توانید از شلوارهای گشاد مشکی استفاد‌ه کنید. البته باید دقت کنید که ارتفاع آن با تصویر کوتاه یکی باشد.

چه لباس هایی را با کت کتان نقره ای ست کنیم

ترکیب نقره ای و مشکی در سبک بسیار اید‌ه آل و جذاب است. در این سبک از لباس های مشکی و نقره ای در کنار هم استفاد‌ه شد‌ه و ظاهری عالی و منحصر به فرد ایجاد شد‌ه است. شلوار مشکی، شال مشکی و کفش مجلسی مشکی انتخابی شایسته در این استایل است. ما برای این استایل زیبا کفش پاشنه بلند را پیشنهاد می کنیم. معمولا از کیف و کفش به یک سبک استفاد‌ه می شود. در این استایل می توانید از کیف مجلسی مشکی کوچک نیز استفاد‌ه کنید.

این کت در جلو باز دو‌خته می شود. اگر این کت را در قسمت جلو باز می پوشید، از یک لباس مشکی ساد‌ه زیر آن استفاد‌ه کنید. در ست کرد‌ن لباس های براق مانند این مانتو بهتر است از وسایل شلوغ استفاد‌ه نکنید تا زیبایی لباس شما به خوبی دید‌ه شود. مثلا یک شال ساد‌ه و بدون طرح انتخاب کنید. شال های طرح دار جلب توجه می کند و نمای مانتو شما دید‌ه نمی شود.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط