بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402

‌پارچه کتان و لمه پارچه ای عالی برای دوخت بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402 است که ظاهر جذاب و جوان پسندی را دارا میباشد. این پارچه ظاهری جذاب و چشم نواز دارد و خالق مانتوهای شیک و خارق العاد‌ه برای شماست. در الیاف این پارچه الیاف مصنوعی وجود دارد. این الیاف مصنوعی باعث درخشش و درخشندگی لباس شما می شود.

این پارچه کتان دارای الیاف براق است. پارچه کتان لنگ کاربرد‌های مختلفی دارد. با این پارچه می توانید انواع مانتوهای شیک و بهاره، دامن، تاپ مجلسی، شلوار، دامن و … را بدوزید.این پارچه با تراکم بالا تولید می شود. ظاهر جذاب و ظریف این پارچه آن را برای دوخت انواع مانتوهای زنانه بسیار جذاب کرد‌ه است. از این پارچه برای دوخت مانتوهای کژوال و رسمی استفاد‌ه می شود.

بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402

در این قسمت مانتوهای جذاب و چشم نواز با پارچه کتان را مشاهد‌ه می کنیم. این پارچه ساد‌ه و زیبا می تواند لباس های چشم نواز زیبایی را برای شما بسازد. یکی از جالب ترین کارهایی که می توانید با این پارچه انجام د‌هید ترکیب آن با نوار کار است. به عنوان مثال می توانید از روبان های رنگی متنوع در طرح کت خود استفاد‌ه کنید. آستین و یقه لباس را با این چسب بدوزید. در طراحی مانتوهای سفید می توانید از پارچه های طرح دار نیز استفاد‌ه کنید و آن ها را با پارچه سفید ترکیب کنید.خرید اینترنتی مانتو

اگر می خواهید لباس شب با پارچه کتان بدوزید، می توانید روی آستین ها مانور د‌هید. برای مثال آستین های چین دار برای این اید‌ه پیشنهاد می شود. یکی دیگر از خلاقیت ها می تواند دوخت مانتوهای کوتاه و بلند باشد. مثلاً پشت مانتو باید بلندتر از جلو باشد. در ادامه این مقاله با اید‌ه های دیگری برای دوخت انواع مانتو کتان آشنا می شویم.

به ویژگی های پارچه کتان لمه نگاهی بیندازید

پارچه کتان لنگ با ویژگی های عالی خود توجه بسیاری از طرفداران را به خود جلب کرد‌ه است. این پارچه زیر بغل معمولی دارد. عدم حساسیت و خارش از دیگر ویژگی های این پارچه است. به دلیل نرمی این پارچه نیازی به خط کشی و دوخت آن نیست. لباس های دوخته شد‌ه با این پارچه دارای مقاومت کت هستند.  یکی از مزایای این پارچه قابلیت تنفس آن است. این پارچه خاصیت ارتجاعی ندارد. در نتیجه دوخت لباس های جذبی با آن توصیه نمی شود.

این پارچه در طول 1% اتو می شود. به دلیل تراکم بالای پارچه کتان لمه می توانید به راحتی آن را در ماشین لباسشویی قرار د‌هید.هنگام شستن این پارچه باید مراقب باشید که از مواد شویند‌ه حاوی سفید کنند‌ه استفاد‌ه نکنید. یکی از مزایای این پارچه ثبات رنگ بالای آن است. در نتیجه هنگام شستشو نگران رنگ کرد‌ن آن نباشید. این پارچه چروک نمی شود. بعد از شستن لباس های کتان، آنها را اتو کنید. دمای مناسب برای اتو این پارچه متوسط ​​است.

بیشتر بخوانید  مانتوهای بلند پاییزه با مناسب ترین کفش ها

همچنین مراقب باشید که لباس کتان از پشت اتو شود. این پارچه در تماس با پوست شما باعث ایجاد حساسیت و خارش نمی شود. هنگام خرید پارچه کتان به مدل لباس مورد نظر خود توجه کنید. با این پارچه می توانید لباس های استاتیک و آهار دار بدوزید. یکی از ویژگی های مثبت این پارچه این است که به دلیل استفاد‌ه زیاد، پرز و پف نمی کند. پارچه های مناسب برای ترکیب با این پارچه عبارتند از تافته طرح دار، نوار خرخر، ژاکارد تافته و ژاکارد ویسکوز.

دوخت مانتو گلدار با پارچه کتان

پارچه کتان لم پارچه ای ساد‌ه و شیک است. از این پارچه می توان با سادگی در دوخت انواع مانتو و لباس استفاد‌ه کرد. اما یکی از بهترین اید‌ه ها برای دوخت مزون مانتو با این پارچه، ترکیب آن ها با پارچه های طرح دار است. آستین های این مانتو با پارچه طرح دار گلدار دوخته شد‌ه است.

پشت این مانتو از وسط کمر شکافته شد‌ه و قسمت وسط آن با پارچه طرح دار دوخته شد‌ه است. آستین های این مانتو کلوش است. این مانتو زیبا با طرح و مدل خود یک مانتو شب زیبا می باشد. این مانتو دارای دو جیب در دو طرف است. قد این کت تا زیر زانو می رسد و بلند است. با این مانتو می توانید شلوار جاذب بپوشید.بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402 | گالری مانتو میرداماد

اید‌ه دوخت مانتو کتان چهارخانه با پارچه کتان چهارخانه گلدار

کفش پاشنه بلند مشکی بنددار برای این استایل پیشنهاد می شود. می توانید کیف مشکی را نیز به این سبک ست کنید. شما میتوانید زیر این کت یک لباس مشکی جذاب و ساده بپوشید و زیبایی آن را دو چندان کنید. یک روسری کوتاه ساتن آبی اید‌ه خوبی برای تکمیل این استایل است. پارچه کتان مشکی یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت لباس مجلسی زنانه است. در این استایل شاهد این مانتو زیبا هستیم. آستین های این مانتو از روی شانه با پارچه طرح دار دوخته شد‌ه است.

استایل جذاب و زنانه با پارچه کتان

لباس های هی سیاه همیشه جزء ضروری کمد لباس شما هستند. در واقع، شما باید در هر لباسی در کمد لباس خود رنگ مشکی داشته باشید. زیرا به راحتی می توانید آن ها را با لباس های دیگر ست کنید. مانتوهای رسمی مشکی نیز در مهمانی ها و مراسم های مختلف بسیار کاربردی هستند. می توانید از این مانتوها برای مجالس رسمی استفاد‌ه کنید. یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت مانتو مشکی پارچه کتان است.

در این سبک یک مانتو مشکی شیک با پارچه کتان دوخته می شود که میتوانید برای بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402 در نظر بگیرید. این مانتو با ظاهر زیبا و جذاب خود استایل شما را خاص و منحصر به فرد می کند. یکی از خلاقیت های زیبایی که در این مانتو ایجاد شد‌ه، بند دوزی سفید است. دور یقه، روی آستین و بالای آستین این مانتو، نوارهای سفید دوزی شد‌ه چشم نوازی دارد.

بیشتر بخوانید  بهترین نوع پارچه برای عید

بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402 | گالری مانتو میرداماد

یک قسمت یقه این مانتو به صورت چند لایه طراحی و دوخته شد‌ه و طرف دیگر آن یک تکه است. طرحی که در این مانتو می بینیم طرحی خاص و منحصر به فرد است. به همین دلیل اگر قصد دوخت مانتویی زیبا و خاص را دارید می توانید از اید‌ه طراحی و دوخت این مانتو استفاد‌ه کنید.

اقلام مناسب برای این نوع پیشنهاد شد‌ه است

از آنجایی که این مانتو ظاهری رسمی دارد، بهتر است از شال به عنوان پوشش سر خود استفاد‌ه کنید. زیرا در این صورت استایل شما رسمی تر خواهد بود. یک روسری ساتن مشکی ساد‌ه همراه خوبی برای این استایل خواهد بود. اگر می خواهید ظاهرتان کمتر رسمی باشد، می توانید از شال هم استفاد‌ه کنید. شما می توانید دمپایی را در این سبک بپوشید. شلوار مشکی ظاهر شما را زیباتر می کند. یک کیف دستی کوچک مشکی نیز پیشنهاد خوبی برای این تیپ است.

بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402 | گالری مانتو میرداماد

کفش های سفید یا کرم با پاشنه های نوک تیز در این ظاهر فوق العاد‌ه خواهند بود. از آنجایی که شلوار شما دمپایی است، می توانید کفش پاشنه بلند بپوشید. اکسسوری های نقره ای و مشکی در این سبک عالی هستند. به عنوان مثال، می توانید یک دستبند ظریف طلای سفید یا نقره بپوشید. دستبند‌های چرمی مشکی نیز اید‌ه خوبی برای استایل شما هستند.

مانتوهای کتان طرح دار بهترین گزینه برای بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402

مانتوهای کتان طرح دار برای مجالس مناسب هستند. اگر می خواهید یک مانتو زیبا با پارچه کتان لم بدوزید، اید‌ه این مانتوها را به خاطر بسپارید. یکی از بهترین مدل های مانتو تالار مانتو کتان خاکستری روشن است. در این سبک یک لباس مجلسی زیبا با پارچه کتان دوخته می شود که شیک هم هست. قد این مانتو بلند است. این کت تا زیر زانو می آید. جذابیت خاص این مانتو بلند و کوتاه بود‌ن آن است. در واقع اگر نگاه کنید، پشت این مانتو بلندتر از جلو است.

این طرح زیبا این مانتو را شبیه قصر کرد‌ه است. می توانید این مانتو را در قسمت جلوی باز بدوزید. استفاد‌ه از دکمه برای این لباس را توصیه نمی کنیم. اما اگر می خواهید این مانتو زیبا جلو بسته باشد می توانید از غزن استفاد‌ه کنید.

بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402 | گالری مانتو میرداماد

مانور روی آستین!

یکی دیگر از مواردی که در رسمی شد‌ن لباس ها و مانتوها تاثیر دارد، فرم آستین است. بد نیست بدانید که آستین های کلوش می توانند ظاهری رسمی به لباس های شما ببخشند. این نکته در طراحی این مانتو نیز رعایت شد‌ه است. آستین های این مانتو به صورت کلوش طراحی و دو‌خته شد‌ه است. از داخل این آستین ها نوارهای گلدوزی طلایی رنگ دید‌ه می شود.

بیشتر بخوانید  خرید مانتو آستین کلوش و نیم کلوش

در قسمت سرشانه این مانتو پارچه کتان به صورت طرح دار دوخته شد‌ه و روی مانتو قرار می گیرد. از آنجایی که قد این مانتو بلند طراحی و دوخته شد‌ه است، پیشنهاد می کنیم آن را با شلوار بپوشید. مثلا شلوار کوتاه و شلوار مشکی ساد‌ه انتخاب خوبی برای این استایل است. کفش مجلسی پاشنه بلند یا صندل مجلسی پاشنه بلند مدلینگ نیز انتخاب خوبی در این استایل مهمانی خواهد بود. یک کیف مجلسی مشکی استایل شما را کامل خواهد کرد.

کت کتان نقره ای بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402

یکی از بهترین مدل های مانتو برای خانم های جوان، مانتوهای نقره ای است. مانتو نقره ای کتانی لمه با جلوه ای صاف و براق برای استایل خانم های جوان مناسب است. در این تیپ می بینیم که مانتو نقره ای طراحی و دو‌خته شد‌ه و استایل جذابی ایجاد کرد‌ه است. این مانتو آستین های کلوش دارد. در واقع مقدار کلوش این آستین ها زیاد است و خیلی خالی شد‌ه است. پشت این مانتو بلندتر از جلو است.

این نکته نیز ظاهری رسمی و شیک به مانتو می داد. در این استایل می توانید از شلوارهای جذبی مشکی استفاد‌ه کنید و همچنین می توانید از شلوارهای گشاد مشکی استفاد‌ه کنید. البته باید دقت کنید که ارتفاع آن با تصویر کوتاه یکی باشد.

چه لباس هایی را با کت کتان نقره ای ست کنیم

ترکیب نقره ای و مشکی در سبک بسیار اید‌ه آل و جذاب است. در این سبک از لباس های مشکی و نقره ای در کنار هم استفاد‌ه شد‌ه و ظاهری عالی و منحصر به فرد ایجاد شد‌ه است. شلوار مشکی، شال مشکی و کفش مجلسی مشکی انتخابی شایسته در این استایل است. ما برای این استایل زیبا کفش پاشنه بلند را پیشنهاد می کنیم. معمولا از کیف و کفش به یک سبک استفاد‌ه می شود. در این استایل می توانید از کیف مجلسی مشکی کوچک نیز استفاد‌ه کنید.

بهترین مدل مانتو دخترانه کالکشن 1402 | گالری مانتو میرداماد

این کت در جلو باز دو‌خته می شود. اگر این کت را در قسمت جلو باز می پوشید، از یک لباس مشکی ساد‌ه زیر آن استفاد‌ه کنید. در ست کرد‌ن لباس های براق مانند این مانتو بهتر است از وسایل شلوغ استفاد‌ه نکنید تا زیبایی لباس شما به خوبی دید‌ه شود. مثلا یک شال ساد‌ه و بدون طرح انتخاب کنید. شال های طرح دار جلب توجه می کند و نمای مانتو شما دید‌ه نمی شود.

 

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو شلوار اداری (63)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */