ست لباس

جذاب ترین هارمونی ها برای مانتو

جذاب ترین هارمونی

جذاب ترین هارمونی رنگ برای ست بنفش: روانشناسان معتقدند انتخاب هر رنگی برای مانتوهای پاییزی می تواند نشان دهنده یکی از ویژگی های برجسته شما باشد. از طرفی رنگ هایی هستند که در فصل پاییز و با مانتوهای پاییزی زیباتر هستند که اگر این رنگ ها را بشناسیم می توانیم زیباتر بپوشیم. جالب است که رنگ فصل را رنگ پوست، مو و چشم مشخص می کند. دانستن رنگی که در هر فصل به شما می آید می تواند در خرید مانتوبه خصوص مانتو کمک شایانی کند

معمولاً کسانی که در هر فصل لباس های خود را نزدیک به رنگ طبیعت اطراف رنگ می کنند، به دنبال نوعی توجه و تحسین دیگران هستند.

تمایل اینگونه افراد به زیبایی زیاد است و از نظر مردم مراقب خود هستند. همچنین برای افزایش اعتماد به نفس خود تلاش می کنند و سازگاری با محیط را یکی از راه ها می دانند.

بنفش و ابی

بنفش با ترکیب رنگ های آبی و قرمز به دست می آید و اگر می خواهید ظاهری متفاوت و خاص داشته باشید بهتر است از جذاب ترین هارمونی رنگ یعنی رنگ بنفش در مهمانی ها، مجالس و مکان های مختلف استفاده کنید.

ممکن است شما نیز مانند دیگران از رنگ های پرخطر و پرخطر در سبک لباس پوشیدن خود اجتناب کنید، اما اگر از اصول صحیح و نحوه هماهنگی با هر رنگ آگاه باشید، مطمئناً بدون ترس از رنگ های بیشتری در کمد لباس خود استفاده خواهید کرد.استفاده از رنگ بنفش برای مانتو یا مانتو به خصوص بنفش تیره در روزهای پاییزی نشان از اعتماد به نفس و قدرت تصمیم گیری بالایی در فردی دارد که این رنگ را برای روسری خود انتخاب کرده است. بنفش تیره یکی از قوی ترین و باثبات ترین رنگ هاست و حس اقتدار زیادی به افراد می دهد.

اصول قرار دادن رنگ بنفش:

جذاب ترین هارمونی رنگی برای عاشقان علف بنفش، احتمالا شما هم جزو آن دسته از افراد هستید و دوست دارید بدانید بنفش با چه رنگی هماهنگ است، هیچ زن و مردی وجود ندارد، این مشکل در نحوه لباس پوشیدن افراد به وضوح دیده می شود. بنفش رنگی دلپذیر و جذاب و در عین حال مرموز است.

رنگ بنفش نیز مانند اکثر رنگ های فرعی از ترکیب قرمز و آبی ایجاد می شود و هویت خاص خود را دارد. در نتیجه رنگ بنفش از آرامش و آرامش آبی و انرژی و جذابیت قرمز استفاده می کند. بنفش نشان دهنده شکوه، خلاقیت، قدرت و جادو است.

رنگ 2018

تعریف رنگ 2018 پنتون این بود (بنفش فوق العاده): (اسرارآمیز، پیچیده و سرچشمه از اعماق کهکشان ها … راهی برای کشف آنچه فراتر از ماست؛ نمادی از شب بی پایان که به ما شهامت می دهد تا به راه های جدید قدم برداریم. )

رنگ سلطنتی

رنگ بنفش معمولاً به عنوان رنگی سلطنتی و مجلل در گوشه و کنار کاخ های پادشاهان و فاتحان حتی در لباس های ملکه الیزابت یا کیت میدلتون دیده می شود. بدانید و آگاه باشید که بنفش یکی از خاص ترین رنگ هاست و از گذشته های دور بنفش به عنوان رنگ معنویت و عوالم برتر شناخته می شد.یکی از اساسی ترین اصول چیدمان لباس ها استفاده از رنگ های مکمل است. قرمز و سبز، بنفش و زرد، آبی و نارنجی مکمل یکدیگر هستند و بهترین ترکیب متقابل را ایجاد می کنند. در چرخه رنگ، هر جفت از این رنگ ها در مقابل یکدیگر قرار می گیرند.

بنابراین

بنابراین این مطلب را حتما تا انتها دنبال کنید و بدانید چه رنگ هایی برای رنگ بنفش مناسب است و به چه روش هایی می توانید بنفش بپوشید و از این به بعد با ترکیب رنگ بنفش استایل های بهاری و پاییزی را برای لباس هایتان بسازید. فصل کنید و خلاقیت خود را در نحوه لباس پوشیدن خود کشف کنید.

تشخیص رنگ:

چگونه جذاب ترین هارمونی رنگی را ایجاد کنیم برای طراحی یک ست لباس مناسب باید شناخت مختصری از دنیای رنگ ها داشته باشید.

1.  اولیه، ثانویه و سوم

رنگ  : قرمز، زرد و آبی سه رنگ اصلی هستند.رنگ های اصلی را نمی توان با ترکیب هر دو رنگ بازتولید کرد. رنگ های دیگر از ترکیب این سه رنگ به دست می آید.

از ترکیب رنگ ها اصلی به وجود می آیند. به عنوان مثال از ترکیب زرد و قرمز رنگ نارنجی، ترکیب آبی و قرمز رنگ بنفش و ترکیب زرد و آبی باعث ایجاد رنگ سبز می شود.

ثانویه یا سوم: رنگ های سوم از ترکیب رنگ های اصلی و فرعی ایجاد می شوند. ترکیب این رنگ ها رنگ های دیگری مانند نعنایی یا مرجانی را ایجاد می کند.

2. رنگ های گرم، سرد و خنثی

کرم رنگ: رنگ هایی مانند قرمز، نارنجی، زرد، قهوه ای و… رنگ های گرم محسوب می شوند. استفاده از این رنگ ها برای لباس افراد را لاغرتر نشان می دهد.

رنگ های سرد: رنگ های سرد شامل آبی، بنفش، سبز و غیره است که این رنگ ها اثر آرامش بخشی دارند.

خنثی رنگ: همانطور که از نام این دسته رنگ پیداست، خنثی هستند. مشکی، خاکستری، سفید، کرم و غیره رنگ ها جزء این گروه هستند

رنگ هایی که به خوبی با لباس بنفش ست می شوند عبارتند از:

نارنجی، صورتی، بنفش تیره، زیتونی، خاکستری، زرد، سفید

رنگ بنفش مکمل رنگ زرد پرانرژی است پس بهتر است قبل از هر رنگ دیگری ست های بنفش را با رنگ زرد انتخاب کنید که بدون شک یکی از جذاب ترین هارمونی های رنگ بنفش است.در ترکیب زرد و بنفش همه چیز به انتخاب شما بستگی دارد، اینکه چقدر از زرد استفاده کنید سلیقه و استایل شما خواهد بود. شاید یک اکسسوری کوچک یا شاید ست کیف و کفش شما کاملا زرد باشد، پس خوب فکر کنید و لباسی متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید.

ابی کاربنی

رنگ بعدی که می توان با بنفش ترکیب کرد آبی است. ترکیب این دو یک لباس شیک و مناسب برای مجالس رسمی تر می دهد. معمولاً آبی کربنی واضح ترین و پرانرژی ترین طیف آبی است که با بنفش ترکیب می شود که آبی تیره تر است. ظاهر رسمی تری به لباس شما می بخشد.

ترکیب

در حال حاضر، ترکیب های کم خطر را می توان با رنگ های خنثی و گسترده تر مانند خاکستری، کرم و سفید تعریف کرد. خاکستری یا طوسی شاید پرکاربردترین رنگ خنثی در دنیای مد باشد و داشتن لباس های خاکستری و طوسی متفاوت برای هر زن یا مردی ضروری است.خوشمزه است.یکی از جذاب ترین هارمونی های رنگی ترکیب رنگ بنفش و طوسی است. .

کرم رنگ

کرم رنگ روشنی است که از ترکیب هر سه رنگ اصلی (زرد، قرمز، آبی) و سفید به دست می آید، اما رنگ سفید بر سایر رنگ ها غالب است. طیف کرم ها شامل رنگ های گرم، خنثی و سرد است.نام این رنگ از کرم خوراکی (کرم یا کرم) در زبان های اروپایی گرفته شده است. استفاده از کرم با رنگ بنفش نقش تعدیل کننده دارد.

سیاه وسفید

سفید و سیاه بدون شک پادشاه و ملکه دنیای مد هستند! بنابراین ترکیب شاه و ملکه با هر رنگی فوق العاده خواهد بود.اگر هیچ یک از ست های بالا مطابق با سلیقه شما نیست جای نگرانی نیست زیرا هنوز با ترکیب هماهنگ بنفش و سفید، بنفش و بنفش مواجه نشده اید. مشکی ترکیب بندی برای تمام سنین و اکثر موقعیت ها مناسب است.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گوناگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط