گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

آموزش, راهنمای ست لباس

رنگ لباس در جوان تر نشان دادن اهمیت دارد!

چه رنگ لباس شما را جوان­ تر نشان می­ دهد؟

آیا شما به رنگ لباسی که می­پوشید اهمیت می­ دهید؟ آیا می­دانید که رنگ لباس شما تاثیر مستقیمی بر افرادی دارد که شما با آنها در تماس هستید و می‌تواند بسیاری از تصورات ذهنی آنها را درباره شما بسازد؟ آیا تا به­ حال به رنگ لباس دوستانتان و تاثیری که بر چهرۀ آن­ها داشته است دقت کرده­ اید؟ کدام رنگ آن­ها را جوان­تر و کدام رنگ پیرتر از سن واقعی­شان نشان می­ دهد؟

آیا از روانشناسی رنگ ها و تاثیرات بسیاری که در زندگی ما دارند چیزی می­ دانید؟ امروز لباستان چه رنگی بود و با آن کجا رفته بودید؟ آیا انتخاب لباسی با آن رنگ دلیل خاصی داشت؟ این سوال­ها و بسیاری دیگر دربارۀ لباس و رنگ آن که شاید به ذهن شما برسد ما را وارد بحثی جذاب پیرامون رنگ­ ها و نقش آن­ها در زندگی ما می­ کند.

 

تاثیر رنگ لباس

رنگ­ های اعجاب­ آور که دور و بر ما هستند!

روانشناسان معتقدند انسان­ها میان رنگ­ ها و به یاری آنها کار و زندگی می­ کنند و می­ اندیشند وچه بخواهند چه نخواهند در نظامی از رنگ­ ها  گرفتار هستند. این رنگ­ ها  هستند که سرچشمه بسیاری از احساسات آن ها را تشکیل می­ دهد و در بسیاری از موارد فرمان زندگی آن­ها را در دست دارد.

انسانها از نخستین روزهای حیات و از زمانی که برای اولین­ بار چشم­ های خود را به روی جهان و طبیعت باز می‌کنند در احاطه رنگ ها هستند. با رنگ ها حرف می­­زنند، احساساتشان را با آن­ها بیان می­کنند و تاثیرات فراوانی در زندگی خود از آنها می­ گیرند. به عقیده دانشمندان تاثیر رنگ ها بر زندگی، حتی زمانی که انسان به آنها توجه لازم و کافی را ندارد نیز بسیار زیاد است.

رنگ ها را می­ توان نیروهایی دانست که روی انسان تاثیر می­ گذارند و احساس متفاوتی را در او به وجود می­آورند. غم ،شادی، راحتی و ناراحتی، فعالیت، سکون و… همه و همه می­تواند با رنگ ها ارتباط داشته باشند. نمی­توان  جهانی بدون رنگ را تصور کرد. همه ارتباطات انسان ها با کمک رنگ ها انجام می­گیرد. تاثیر رنگ در زندگی را می­توان به تاثیر موسیقی تشبیه کرد. همان گونه که شنیدن آواهای موسیقی گاهی شادی بخش و گاهی غم انگیز است، رنگ ها نیز چنین اثراتی را بر جا می­گذارند.

با تمام اهمیتی که رنگ ها در جهان خلقت و زندگی ما انسان ها دارند، هنوز ماهیت و چیستی آنها روشن نیست  وابهامات زیادی در ارتباط با آنها وجود دارد. آیا رنگ ها بخش های عینی از واقعیت هستند، یا ویژگی­ هایی از مواد مانند شکل واندازه هستند؟ آیا رنگ ها موضوعاتی ذهنی هستند که مانند درد فقط باید از راه تجربه به آنها دست یافت. این ها و پرسش های بی­شمار دیگری درباره رنگ ها مطرح است که کسی پاسخ آنها را نمی­ داند.

 

تقسیم بندی رنگ لباس 

رنگ ها را می­ توان بر اساس معیارهای گوناگونی تقسیم ­بندی کرد. رنگ های اصلی شامل زرد، قرمز و آبی است. این سه رنگ از ترکیب هیچ رنگ دیگری درست نمی­ شوند و برای همین به آن­ها رنگ­ های اصلی می­ گویند. در کنار آن­ها باید به  رنگ های مکمل که از ترکیب رنگ های اصلی درست می­ شوند اشاره کرد. رنگ­ های مکمل شامل بنفش، نارنجی و سبز هستند. شما برای رنگ لباس خود چه انتخابی دارید؟

بیشتر بخوانید  تاثیر مانتو بهاره بر روحیه و اعتماد به نفس زنان

دانش پیرامون رنگ ها، طیف وسیعی از علوم گوناگون را در حوزه های طبیعی و علوم انسانی چون فیزیک وشیمی و روانشناسی تشکیل می­دهد. در هر یک از این علوم رنگ ها به انواع گوناگونی تقسیم شده و در ارتباط با ویژگی خاصی از آن­ها بحث می­شود. یکی از این ویژگی­ها و معیارها  دمای رنگ هاست که آگاهی از آن به ما کمک می­کند تا در انتخاب رنگ ها برای امور روزمره زندگی مان که نوع لباس وپوشش را هم شامل می­شود، با مهارت بهتری عمل کنیم.

رنگ ها به لحاظ دمایی به دو دسته رنگ های گرم و رنگ های سرد تقسیم می­شوند. زرد، سبز، قرمز و بنفش در ردیف رنگ های گرم و آبی ـ سبز و آبی ـ بنفش رنگ­های سرد می­باشند. رنگ­های گرم القاءکننده گرمی و راحتی، و رنگ­های سرد آرام و راحت هستند. رنگ­های سرد ممکن است به شکل غیر صمیمی و بی­تکلف و ساده نیز دیده شوند.

 

رنگ ها هم روانشناسی دارند!

رنگ­ ها آنقدر در زندگی انسان اهمیت دارند که جای ویژه­ای را در روانشناسی باز کرده­ اند. برای استفاده بهتر از رنگ ها باید با روانشناسی آن ها آشنا بود. اما روانشناسی رنگ ها چیست؟ به طور کلی روانشناسی رنگ ها یعنی مطالعه آن­ها به عنوان عامل تعیین کننده رفتار انسان، یعنی چگونگی برداشت­ هایی که انسان­ها از آن­ها دارند، اما شیوۀ درک آن مبهم است.

به بیان ساده، روانشناسی رنگ یعنی مطالعه چگونگی تاثیر رنگ ها بر روحیه و احساسات. بنابراین برای این­که بدانیم چه رنگ ­هایی در لباس ما با تاثیر بر دیگران موجب القای روحیه وحال وهوای جوانی در طرف مقابل می‌شود،  باید با این مقوله آشنا باشیم.

روانشناسی رنگ ها، شاخه ای از علم روانشناسی است که هدف آن بررسی موضوع ماهیت هر رنگ، ارتباط با رنگ های دیگر، میزان تاثیر گذاری رنگ ها بر افراد و افزایش قدرت نفوذ است. نگران نباشید لازم نیست حتما رشته روانشناسی خوانده باشید تا بتوانید با قدرت معجزه آسای رنگ­ ها در زندگی روزمره آشنا شوید و از آن استفاده کنید.

ما  این­جا در سایت گالری مانتو میرداماد به طور خلاصه قدرت برخی از رنگ ها و میزان نفوذ آن ها را برای شما شرح می­ دهیم و سپس به رنگ هایی که استفاده ازآن ها در لباستان شما را جوان تر نشان می­ دهد می­پردازیم. از رنگ های اصلی وپرکاربرد شروع می­ کنیم.

ـ رنگ قرمز نماد و سمبل زندگی و نیروی حیات، نشاط و سرزندگی، تحرک و فعالیت، پشتکار و سخت­ کوشی، خلاقیت و نوآوری، انرژی و نشانۀ اعتماد به نفس و خود باوری، بلند نظری و بلندپروازی و خودمحوری و طغیان  عواطف و احساسات، خشم، سلطه طلبی و برتری­جویی و شور، و از همه مهم­تر نشانۀ  عشق وحرارت وصمیمیت می­ باشد.

 

رنگ قرمز

ـ رنگ آبی به شما انگیزه می­ دهد، آرامتان می­کند و نشاط و رضایتمندی را در شما ایجاد می­ کند. اگر شما اهل آرامش درونی وسکوت و مراقبه و تفکر و تعقل باشید، از فضاهای با رنگ آبی لذت می ­برید و با این رنگ به سکون متمرکز می ­رسید.

رنگ سبز

ـ رنگ سبز نشانۀ سازگاری و تعامل است. به فرهنگ سنتی گرایش دارد و عزم واراده و پشتکار شما را برای انجام کار بیشتر می­ کند. سبز ثبات عقیده و خودآگاهی شما را پرورش می ­دهد و موجب بروز احساس غرور و برتری جویی نسبت به دیگران در زمینه­ های مادی، تحصیلی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی می­ شود. به طور کلی رنگ سبز تعدیل کننده اختلالات روانی مانند عصبیت، پرخاشگری، اضطراب، تشویش، بی­قراری، خستگی، و افسردگی است.

بیشتر بخوانید  معرفی با انواع شومیز مانتویی

رنگ سفید

_سفید نماد عصمت،پاکی و خلوص است. شفاف و روشنی بخش است و افکار و احساسات را پالایش می­کند. تقویت کننده­ی استعداد های خلاق و بالقوه، عامل برقراری تعادل و توازن، عامل سکون و سکوت و آرامش­ بخش و انبساط خاطر­ می­آورد. محرک نشاط و سرزندگی و موفقیت و شکوفایی، و بیانگر حقیقت و پارسایی و نشانه صلح، رحمت، دوستی و آزادی است.

 

رنگ قهوه ای

قهوه ­ای گرم و خنثی است و احساس آسایش، راحتی و امنیت به شما می­دهد. نشان دهنده سادگی و صفا آرامش است و حس صمیمیت را در شما به وجود می آورد. افرادی که بیشتر از این رنگ استفاده می ­کنند قابل اعتماد، صادق، امین، خانواده دوست، مهربان و مسئولیت پذیر به نظر می­رسند. قهوه ای گرم و راحت است و اگر به عنوان رنگ کاغذ دیواری انتخاب شده باشد، به محیط خانه آرامش می­بخشد و حس گرما، محبت، آسایش وامنیت را به وجود می­‌آورد.

رنگ زرد

ـ رنگ زرد را نماد عقلانیت، منطق، و ترقی خواهی می­دانند. سمبل نور و روشنایی، شادمانی، اشتیاق، انرژی، مثبت­اندیشی، خلاقیت و ذهن برتر است. علاقه­مندان رنگ زرد معمولا نو­آور و خلاق هستند، در روابط اجتماعی با دیگران ثابت قدم هستند، به اصول اخلاقی معتقد و مقیدند.گذشت می­ کنند و بخشنده­اند. در رفع کدورت ها پیش­قدم می­ شوند. اهل تغییر و تحول در زندگی هستند و بامعرفت و گذشت و شاد هستند.

رنگ لباس نارنجی

ـ نارنجی، نشانه غرور و افتخار است و مبین علم و دانش، دوستداران رنگ نارنجی اهل سازش و تعامل سازگاری­اند. با همه­ ی سلیقه ها و گرایش ها می‌سازند، خوش­اخلاقند و در عین حال بلند پرواز و جاه­طلب و خطر­پذیر.

ـ رنگ نارنجی، افسردگی، خستگی و بی­رمقی را رفع می­کند و تقویت کننده­ی اعتماد به نفس و نشاط است.

 

رنگ سیاه

ـ و اما رنگ سیاه، علاقه­ مندان به این رنگ یا افسرده­حال و ناامید و عصبی هستند، و یا اینکه دچار غرور و شد‌ه‌اند. گرایش به افکار پوچ و بیهوده دارند و احساس بی­انگیزگی و بی­ حوصلگی می­ کنند. ضد خلاقیت و نوآوری وپیشرفت هستند.

حالا که با ویژگی­ های روانشناسانه­ انواع رنگ ها آشنا شده­اید بهتر می­توانید در جهت خواسته­ ای که دارید، رنگ

مورد علاقه­ ی لباس خود را انتخاب کنید. به طور کلی برای انتخاب رنگ لباس معیار های گوناگونی چون رنگ پوست، سلیقه ی شخصی، متناسب بودن با سایر پوشش ها، مانند کفش، مکان استفاده از آن و… وجود دارد.

اما رنگ­ های جوانی کدامند؟  شور و شوق که از نشانه های جوانی است نشان می­دهد.

 

اهمیت رنگ لباس در استایل

بررسی رنگ لباس شاد 

  • رنگ ارغوانی

ارغوانی رنگی میان بنفش و زرشکی است که از مخلوط کردن رنگ­ های سرخ و آبی به دست می­ آید. رنگ ارغوانی همیشه با خانواده­ های سلطنتی در ارتباط بوده است و از دوران قدیم رنگ مورد علاقه امپراتورهای و اشراف بوده است این رنگ بیشتر به خانم­ها می­ آید. جلوۀ شاد و چشم­گیر ارغوانی، هرکسی را جوان­تر از سنی که دارد نشان می­ دهد.

  • رنگ فیروزه­ ای

فیروزه ­ای رنگی است میان طیف سبز و آبی. کافی است این رنگ شما را یاد سنگ فیروزه بیاندازد تا خوشبینی آن، احساس خوبی در شما به وجود آورد. فیروزه­ ای نماد آرامش فکری و ذهنی هم هست. درخشش این رنگ به ویژه اگر در کنار انواع رنگ های بژ به کار رود رایحه­ ای جوانی را از شما صاتع می­ کند.

  • قرمز

قرمز علاوه بر این که رنگ جذابی است، به دلیل انرژی فوق­العاده ­ای که دارد باعث می­ شود تا شما از آنچه هستید جوانتر به نظر برسید. به ویژه اگر در کنار لباس ­های قرمز از رنگ ­های خنثی نیز استفاده کنید، جذابیت شما رنگ لباس شما دوچندان می­ شود.

  • صورتی

در بحث از رنگ­ های جوانی ها، نباید رنگ صورتی را فراموش کرد، به ویژه صورتی کم­رنگ را که بسیار جذاب است. صورتی در اصل یک قرمز کم رنگ است و تمام ویژگی های قوی رنگ قرمز را در خود دارد. صورتی رنگی زنانه است و پسرها از آن دوری می­ کنند. آرام بخش بودن این رنگ و بشاشیت و طراوتی که به شما می­ دهد یادآور ویژگی ­های دلخواه جوانی است. در روانشناسی رنگ­ها، صورتی نماد شادی و خلاقیت و نوآوری و ایجاد احساس کودکانه در افراد است.

بیشتر بخوانید  ست مانتو کرم: راهنمایی برای ترکیب مناسب با لباس‌های دیگر

در کنار رنگ های روشن که می ­تواند شما را جوانتر نشان بدهد، نباید از رنگ­ های تیره­ای که چنین ویژگی دارند نیز غافل شوید. رنگ پر ابهت سرمه­ ای یکی از آنهاست. ویژگی اصلی سرمه­ ای در لباس این است که تصویری سرزنده از شما ارائه می­ دهد، به ویژه ست­های آن با ترکیب رنگ­ های سفید، شما را جوان و شاداب نشان می­ دهد.

 

 

سخن پایانی

به طور کلی باید بدانید که رنگ ها همه جا هستند و ما چه بخواهیم و چه نخواهیم تاثیرات خود را بر زندگی می­ گذارند. ما می­ توانیم از رنگ­ ها به دلخواه و برای هدف خودمان استفاده کنیم. یکی از جاهایی که بیشترین استفاده را می ­توان از رنگ­ ها کرد، در نوع پوشش و لباس است.

رنگ لباس ها و چگونگی ست آنها این قابلیت را دارد تا ما را جوانتر از سن واقعی و یا مسن­ تر نشان دهد. بنابراین انتخاب رنگ برای لباس اهمیت بسیاری می­­یابد. در انتخاب رنگ برای لباس عوامل زیادی نقش دارد، آگاهی از روانشناسی رنگ­ها و کیفیت تاثیر گذاری آنها بر افراد یکی از پیش ­زمینه­ های مهمی است که به ما کمک می­ کند تا رنگ دلخواه را برای تاثیرگذاری مدنظرمان در لباس انتخاب کنیم.

رنگ­ های زیادی هستند که چهره­ی ما را از آنچه هستیم جوانتر نشان می­ دهند که مهم­ترین آنها رنگ های فیروزه­ا ی، ارغوانی، صورتی­روشن و قرمز است.

اما در کنار رنگ­ های گوناگونی که تاثیرات فراوانی بر زندگی ما دارند، فراموش نکنیم آن­چه که می­ تواند ما را شاد کند و به سعادت حقیقی برساند رنگ صفا و معرفتی است که باید به قلب­ های خودمان بزنیم. رنگی که خانۀ دل را روشن و با صفا می­ کند و بر هر رنگ دیگری فائق می ­آید.

ممنون که تا انتهای مقاله با گالری مانتو میرداماد همراه بودین لطفا نظرات پیشنهادات خود را با درمیان بگذارید و اگر سوالاتی در مورد بحث رنگ لباس و یا خرید مانتو داشتید می توانید با ما از طریق سایت در ارتباط باشید تا پاسخ خود را از مشاوران ما دریافت کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (357)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (344)

مانتو اسپورت فصلی (981)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (464)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من